• BİST + %0,1 106.843
 • DOLAR + %0,22 3,54
 • EURO + %0,51 4,13
 • ALTIN - %0 142,68
Mescid-i Aksa'da kızı vurulan Türk anneden tüyleri diken diken eden sözler!
02:38
Dünya
Mescid-i Aksa'da kızı vurulan Türk anneden tüyleri diken diken eden sözler!
​Annenin sözleri izleyenleri gözyaşlarına boğuyor.
Siyonist İsrail askeri namaz kılan gence tekme attı!
00:00
Dünya
Siyonist İsrail askeri namaz kılan gence tekme attı!
Namaz kılan Filistinli genç İsrail askeri tarafından acımasızca tekmelendi.
Silahlı soyguncuyu sandalyeyle deviren cesur adam
01:32
Dünya
Silahlı soyguncuyu sandalyeyle deviren cesur adam
Soyguncuyu alt adam yaşlı adam sosyal medyayı salladı.
Rus sporcuya minderi dar eden muhteşem Türk
02:05
Spor
Rus sporcuya minderi dar eden muhteşem Türk
​4-0 geriye düştüğü maçta Rus rakibine minderi dar etti.
Drift 'yapamayan' trafik magandası tehlike saçtı
01:14
Gündem
Drift 'yapamayan' trafik magandası tehlike saçtı
​Adana 'da bir otomobilin sürücüsü, ne kendisinin ne de trafiktekilerin can ve mal güvenliğini hiçe sayarak caddedeki otobüs durağının önünde defalarca drift yapmaya çalıştı.
Kartondan bozuk para ayıklama makinesi nasıl yapılır?
02:45
Hayat
Kartondan bozuk para ayıklama makinesi nasıl yapılır?
​Kartondan herkesin yapabileceği makine büyük beğeni kazandı
Camide Kur'an-ı Kerim okurken vefat etti
00:50
Dünya
Camide Kur'an-ı Kerim okurken vefat etti
​Cami müezzini sabah ezanından birkaç dakika sonra vefat etti.
Yabancı konuklardan Erdoğan'a Türkçe slogan
00:45
Gündem
Yabancı konuklardan Erdoğan'a Türkçe slogan
​Cumhurbaşkanı Erdoğan, Afrika Sağlık Kongresi'nde açıklamaları için kürsüye geldiği sırada yabancı konukların attığı slogan dikkat çekti.
İsrail Cumhurbaşkanı'nıyla telefonda geçen diyaloğu anlattı
00:00
Gündem
İsrail Cumhurbaşkanı'nıyla telefonda geçen diyaloğu anlattı
​Cumhurbaşkanı Erdoğan Mescid-i Aksa'da yaşananlar hakkında İsrail Cumhurbaşkanı'yla aralarında geçen diyaloğu anlattı.
 • Haber AkışıGünün Özeti
 • Bugün Ne Olacak?Bugünün Gündemi
 • Dün Ne Oldu?Dünün Manşetleri
 • Canlı YayınTvnet Canlı Yayını
 • Tümü
 • Sosyal Medya
22 Temmuz 2017
Cumartesi
İçişleri Bakanı Soylu Tunceli’de
OYNAT 00:57
İçişleri Bakanı Soylu Tunceli’de
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, bugün uçakla Elazığ'a geldi. Vali Çetin Oktay Kaldırım tarafından karşılanan Soylu daha sonra Tunceli'ye hareket etti. Tunceli'ye gelen Bakan Soylu ile Jandarma Genel Komutanı Güler'i, Vali Tuncay Sonel karşıladı.Polis merasim mangasını selamlayan Bakan Soylu daha sonra valilik şeref defterini imzaladı.
Yabancı konuklardan Erdoğan'a Türkçe slogan
OYNAT 00:45
Yabancı konuklardan Erdoğan'a Türkçe slogan
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan İstanbul'da, Uluslararası Afrika Sağlık Kongresi'nde açıklamalarda bulundu. Programa katılan yabancı konuklar, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yoğun sevgi gösterisinde bulunurken, bir grup öğrenci tekbir getirdi ve "Ümmetin lideri Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye kahraman" şeklinde slogan attı.
Siyonist İsrail askeri namaz kılan gence tekme attı!
OYNAT 00:00
Siyonist İsrail askeri namaz kılan gence tekme attı!
Mescid-i Aksa'yı işgal eden İsrail'e karşı düzenlenen protestolar sırasında namaz kılan bir Filistinli genç, yanından geçen İsrail askeri tarafından acımasızca tekmelendi.Erdoğan: Türkiye'yi karalamaya gücünüz yetmez!
OYNAT 00:00
Erdoğan: Türkiye'yi karalamaya gücünüz yetmez!
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan İkitelli İstanbul Şehir Hastanesi Kredi Anlaşması İmza Töreninde konuştu. Erdoğan, 'Demokrasiyi benimsemiş ve oturtmuş Türkiye'ye kimse kara leke çalamaz.' diye konuştu.


Başbakan Yıldırım’dan Almanya’ya çağrı
OYNAT 01:44
Başbakan Yıldırım’dan Almanya’ya çağrı
Cuma namazını Mamak Yeni Merkez Camii'nde kılan Başbakan Binali Yıldırım, namaz sonrası gazetecilerin sorularını cevapladı.Yıldırım, “Benim çağrım, teenni ile hareket etmektir. İlişkilerin zarar görmesinin Almanya'ya da Türkiye'ye de yararı yok “ dedi.
İzne gelen 5 askeri öldüresiye dövdüler!
OYNAT 02:11
İzne gelen 5 askeri öldüresiye dövdüler!
Çarşı izinlerinin ardından otobüsle İzmit'ten Kandıra'daki birliklerine dönen 5 asker, otobüste tartıştıkları bir gencin yolu kesen 15 yakını tarafından feci şekilde darp edildi. Olaya karıştığı iddia edilen 10 kişi İzmit Jandarma Komutanlığı ekiplerince gözaltına alındı.Daha Fazla
Tüm Yazarlar
tehlikeli-kutu-televizyon
9 KART
Tehlikeli kutu: Televizyon
Yeni Şafak
Avrupa’da, Amerika'da, Balkanlar’da ve özellikle Orta Doğu’da milyonlarca insan tarafından izlenir hale gelen diziler Türk toplumunun geleneklerine, kültürüne ve aile yapısına uymayan konuları işliyor. 120-150 dakikalık bölümler ile ekrana gelen diziler, çocuklar için tehlike arz ediyor. Batı tarzı yaşamı özendiren bu yapımlar, toplumun ahlaki değerlerini dejenere ediyor.
22-dunya-petrol-kongresi-turkiye-ve-kuresel-enerji-politikalari
8 KART
22. Dünya Petrol Kongresi: Türkiye ve küresel enerji politikaları
Yeni Şafak
Dünya enerji sektörünün en büyük oyuncularının bir araya geldiği 22. Dünya Petrol Kongresi Cumhurbaşkanlığı himayesinde 9-13 Temmuz tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleşti. Kongre kapsamında küresel petrol ve doğalgaz sektörünün güvenliği ve kaynakların geleceği, düşük karbonlu çözüm önerileri, enerjinin verimliliğine yönelik politikalar olmak üzere sektörün altyapı ve yatırım imkânları değerlendirildi. Türkiye, jeopolitik konumu, proaktif dış politikasıyla birlikte bölgede yükselen siyasal bir güç haline gelirken, petrol ve doğalgaz kaynaklarına olan stratejik konumu, üreticiler ve tüketiciler arasındaki anahtar rolüyle küresel enerji politikalarının merkezinde yer almaya devam edecek.
anne-ve-bebek-sagligi-icin-dost-hastaneler
11 KART
Anne ve bebek sağlığı için "dost" hastaneler
Yeni Şafak
Yeni doğan ünitelerinde yaşanan sorunlara Sağlık Bakanlığı tarafından "Anne ve Bebek Dostu Hastaneler" ile çözüm sağlandı. Sağlıklı doğum, hasta mahremiyeti, emzirme eğitimi, prematüre bakımı gibi konularda kaliteli hizmet veren kurumlar, Türkiye'de 12 merkezde aktif. 9 hastane ise gerekli şartları sağladığında hizmete girmeyi bekliyor.
futbolun-5-altin-kurali
5 KART
Futbolun 5 altın kuralı
Yeni Şafak
Dünya çapında en çok ilgi gören sporlardan biri olan futbolun bir çok kuralı ve detayı bulunuyor. Yeni Şafak spor servisi olarak futbolun 5 altın kuralını ve bilinmeyen detaylarını sizler için bir araya getirdik.
donusu-olmayan-yol-musulun-kaybettikleri
9 KART
Dönüşü olmayan yol: Musul’un kaybettikleri
Yeni Şafak
Irak ordusu, kaçarak terk ettiği Musul'a üç yıl aradan sonra havadan ve karadan gerçekleştirdiği operasyonların sonucunda girebildi. 9 ay süren operasyonun ardından harabeye dönen kente gelen Irak Başbakanı Abadi, yıkıntıların arasında 'zafer' pozu verdi. ABD'nin Irak işgali ile başlayan 'Irak sorunu', geçen 14 yılın ardından daha da büyüdü. Terör örgütü DEAŞ'ın bölgeden temizlenmesi Irak'ın geleceği için ümit verse de mevcut tablo istikrarlı bir Irak fotoğrafının çok uzakta olduğunu gösteriyor.
istihdama-buyuk-katki
11 KART
İstihdama büyük katkı
Yeni Şafak
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nın Ulusal İstihdam Stratejisi ile istikrarlı büyüme sağlanacak, büyümenin istihdam etkisi artırılacak, kayıt dışılık azaltılacak. Bu çerçevede yüz binlerce kişiye mesleki eğitim de verilerek, o kişilerin iş sahibi olması sağlanacak. 2023 yılına gelindiğinde ise yüzde 50- yüzde 160 oranında istihdam artışı hedefleniyor. 2023 yılı vizyonu ile hazırlanan Ulusal İstihdam Stratejisi, üçer yıllık dönemleri kapsayan ve her yılın sonunda güncellenecek olan eylem planları aracılığıyla hayata geçirilecek
ohal-inceleme-komisyonu-nasil-isler-basvurular-nasil-yapilir
10 KART
OHAL İnceleme Komisyonu nasıl işler, başvurular nasıl yapılır?
Yeni Şafak
15 Temmuz darbe girişiminin ardından ilan edilen Olağanüstü Hal (OHAL) kapsamında ilen edilen Kanun Hükmünde Kararnameler (KHK) ile FETÖ'ye karşı hukuki mücadele başlatıldı. Çok sayıda kişi kurum ve kuruluşlardan ihraç edilirken, bazı kurum ve kuruluşlar ise kapatıldı. Gelen itirazlar üzerine 'iade' KHK'ları yayımlanırken, OHAL İnceleme Komisyonu da hayata geçirildi. Komisyon gelen itirazları değerlendirecek, süreç hızlandırılacak... İşte 17 Temmuz'da göreve başlayan ve 14 Eylül'e kadar çalışacak olan komisyonun görevleri ve işleyişe dair diğer tüm detaylar...
halk-yeni-yargilama-dizayni-istiyor-tek-tip-cezaevi-uniformasi
8 KART
Halk yeni yargılama dizaynı istiyor: 'Tek Tip' Cezaevi Üniforması
Yeni Şafak
15 Temmuz kanlı darbe girişimini gerçekleştiren asker kıyafeti giymiş teröristlerin yurt genelinde yargılanmalarına başlandı. İstanbul ve Ankara başta olmak üzere tutukluların mahkeme salonlarına getirildiği anlara ait görüntüler ise tepki çekiyor. Vatandaşların büyük çoğunluğu sivil giyimli tutuklu FETÖ'cülerin tek tip cezaevi kıyafeti giymesinden yana. ABD başta olmak üzere çeşitli ülkelerde uygulama yıllardır uygulanıyor. Türkiye'de de cezaevleri tüzüğünde benzer düzenlemeler mevcut. 'Tek Tip' tartışmalarında gündeme gelecek tüm sorulara yanıt aradık.
yeni-bmw-4-serisi-turkiyede
Yeni BMW 4 serisi Türkiye'de
22 Temmuz 2017, 07:00
BMW'nin yenilenen 4 serisi, Türkiye'de 210 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa çıktı.WhatsApp'ın Android beta sürümünde PiP (resim içinde resim) özelliği test ediliyor.Ferrari'de çalışanların üretim bandından yeni Ferrari satın alması yasaklandı.IAB'nin araştırmasına göre, telefon kullanıcılarının yüzde 22'si 5 dakikada bir telefona bakıyor.TÜBİTAK Bilim Kuruku, bu yıl 4 bilim ve 11 teşvik ödülü verilmesini kararlaştırdı.
yurdaer-okur-aliya-izzetbegovici-canlandiracak
Yurdaer Okur, Aliya İzzetbegoviç'i canlandıracak
22 Temmuz 2017, 06:00
Yurdaer Okur, Aliya İzzetbegoviç'in hayatını konu eden 'Aliya' adlı projede başrol oynayacak.Dünyaca ünlü İspanyol ressam Salvador Dali'nin mezarı, babalık testi için açılacak.Türkiye'nin her yerinde yetişen kantaron otundan yapılan yağ ile güneş yanıkları tedavi edilebiliyor.Uzmanlar prostat hastalığının yalnızca erkeklerde görüldüğünü ve belirli bir yaştan sonra çıktığını belirtti. Yeni Kingsman filmi The Golden Circle için bir kırmızı bant fragman yayınladı.
kudus-ummetin-davasidir
Kudüs ümmetin davasıdır
22 Temmuz 2017, 05:00
Dünya Müslüman Alimler Birliği Başkanı Karadavi, "Kudüs ümmetin davasıdır " dedi.İsrail polisi, Mescid-i Aksa çevresine gazetecilerin girmesini yasakladı.Filipinler'de Kongre 261 oyla sıkıyönetimin uzatılmasına karar verdi. Katar Emiri es-Sani, ülkesiyle ilişkileri donduran 4 Arap ülkesine sorunların diyalog yoluyla çözülmesi çağrısı yaptı.Polonya'da Yüksek Mahkeme üyelerini yargı çevrelerine danışmadan atama yetkisi veren yasa tasarısını onayladı.
galatasaray-taraftari-takimin-basina-lucescunun-getirilmesini-istiyor
Galatasaray taraftarı, takımın başına Lucescu'nun getirilmesini istiyor
22 Temmuz 2017, 05:00
👉 Milli Takım'ın eski antrenörü Mehmet Özdilek, Fatih Terim'in birinci yardımcılığına getirildi.👉 Galatasaray taraftarı, Igor Tudor'un yerine Mircea Lucescu'nun getirilmesini istiyor.👉 Tianjin Quanjian, Aubameyang için Dortmund'la 70 milyon Euro karşılığında anlaşma sağladı.👉 Trabzonspor'un, Burak Yılmaz için 4 milyon Euro'luk yeni bir teklif yaptığı ifade edildi.👉 Milan'ın hazırlık maçında Bayern'i 4-0 mağlup ettiği maçta, Hakan Çalhanoğlu 1 gol attı.
olcay-sahan-10-numarayi-giyecek
Olcay Şahan '10' numarayı giyecek
22 Temmuz 2017, 05:00
Trabzonspor'un geçtiğimiz sezonun devre arasında Beşiktaş'tan transfer ettiği Olcay Şahan, yeni sezon öncesinde sürpriz bir karar alarak bordo mavililerin boşta olan 10 numarasının yeni sahibi oldu.
futbolculara-cilginca-paralar-harcaniyor
'Futbolculara çılgınca paralar harcanıyor'
22 Temmuz 2017, 05:00
Chelsea Teknik Direktörü Conte, futbolculara ödenen bonservis bedellerine tepkili...
deprem-sonrasi-bakandan-belediyelere-uyari
Deprem sonrası Bakan'dan belediyelere uyarı!
22 Temmuz 2017, 04:00
Çevre ve Şehircilik Bakanı belediyeleri yapılaşma konusunda uyardı. Aldatıcı ve usulsüz reklamlara yılın ilk yarısında 5 milyon 850 bin lira ceza verildi.Çeşme'de yapılan 240 liralık Lobster Burger için müşteriler adeta birbiriyle yarışıyor.Katar'a ihracat, yaptırımların başladığı haziran ayında bir önceki aya göre yüzde 51,5 artarak 53,5 milyon dolara ulaştı.Savunma Sanayii Müsteşarı Almanya'nın, Türkiye ile savunma projelerini gözden geçireceği ve donduracağı iddialarına ilişkin "Yolumuza devam ediyoruz” dedi.
sehitleri-an
Şehitleri an...
22 Temmuz 2017, 03:00
Bir taş at. Bir taş daha at.Bir şiir ateşle. Bir yumruk yükselt. Sesini yükselt. Bir çocuk yetiştir. Bir maske tak. Duvara bir slogan yaz. Şehitleri an.
Sao Paulo’dan İstanbul’a kokain taşıyan kurye kamerada
01:06
Gündem
Sao Paulo’dan İstanbul’a kokain taşıyan kurye kamerada
Atatürk Havalimanında şüphe üzerine polis tarafından gözaltına alınan Venezuela uyruklu 1 kişinin valizinde 1 buçuk kilo kokain ele geçirildi. Şüpheli V. gözaltına alınarak Vatan Caddesi'nde bulunan Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğüne götürüldü. Emniyetteki işlemleri tamamlanan Y.M.V., aynı gün sevk edildiği adliyede mahkeme tarafından tutuklandı.
Motorcuların zincirleme kazası kamerada
00:23
Gündem
Motorcuların zincirleme kazası kamerada
Giresun'un Bulancak ilçesi Karadeniz Sahil Yolundan geçen bir grup motorcuyu görüntülemeye çalışan kişinin kamerasına kaza anı yansıdı. Meydana gelen kazada İlçenin Sarayburcu camisi civarında aniden yola çıkan bir araca çarpan motorcu devriliyor ve arkadan gelen diğer motorlarda bir biri ardına kaza yaptıkları görülüyor.
İtfaiye amiri kendi kaskını asansörde mahsur kalan kişiye verdi
01:20
Gündem
İtfaiye amiri kendi kaskını asansörde mahsur kalan kişiye verdi
Başkentte bir iş merkezinin asansöründe mahsur kalan kişi, itfaiye ekiplerince kurtarıldı. Kurtarma çalışmaları sırasında itfaiye amiri, başındaki kaskı çıkartarak herhangi bir zarar görmemesi için asansör içinde mahsur kalan vatandaşa verdi.
Başbakan Yıldırım Yörük Türkü'nün bıyıklarıyla oynadı
00:21
Gündem
Başbakan Yıldırım Yörük Türkü'nün bıyıklarıyla oynadı
Başbakan Binali Yıldırım, Seydikemer'de düzenlenen 19. Yörük Türkmen Kültür Şöleni'ne katıldı. Yıldırım, şölene katılan Yörük bir vatandaşın bıyıklarıyla oynadı.
Camiden hasırları çalmak için yapmadığını bırakmadı
01:06
Gündem
Camiden hasırları çalmak için yapmadığını bırakmadı
Antalya'da bir camiye gelen hırsız, şadırvana girerek abdest alma numarası yaptıktan sonra namaz kılınmak için serilen hasırları çaldı. 5 tane hasır çalındığını söyleyen cami müezzini, “Vicdan sahipli bir hırsızmış, 1 tane hasır bırakmış ama cemaat namaz kılamadı" dedi.
Aracı durdurup 1 milyon dolar çalmışlardı, yakalandılar
00:54
Gündem
Aracı durdurup 1 milyon dolar çalmışlardı, yakalandılar
Geçtiğimiz günlerde Aksaray'da silahlı 4 kişi, bir ihracat firmasına ait yaklaşık 1 milyon doları taşıyan minibüsün önünü kesmişlerdi. Sürücüyü etkisiz hale getiren zanlılar, ellerindeki bıçakla minibüsün tekerini patlatıp, paraları alıp kayıplara karışmışlardı. Olay anı ise başka bir aracın kamerasına yansımıştı.
Temsilcimiz Emre Çolak'ın bu sezon attığı şık goller
01:01
Spor
Temsilcimiz Emre Çolak'ın bu sezon attığı şık goller
La Liga ekiplerinden Deportivo La Coruna'da top koşturan temsilcimiz Emre Çolak,bu sezon attığı birbirinden şık gollerle adından sıkça söz ettiriyor.
Rus sporcuya minderi dar eden muhteşem Türk
02:05
Spor
Rus sporcuya minderi dar eden muhteşem Türk
İşitme Engelliler Olimpiyatları Greko-Romen 98 kiloda milli sporcumuz İlhan Çıtak Rus rakibini 4-0'dan gelerek 6-4 yenerek 5. kez olimpiyat şampiyonu oldu.
Maçtan önceki gece rakibi uyutmamak için bakın ne yaptılar?
01:11
Spor
Maçtan önceki gece rakibi uyutmamak için bakın ne yaptılar?
Maçtan önceki gece rakip takım oyuncularını uyutmamak için Levski Sofya taraftarı işi abartarak, Hajduk Split'li oyuncuların kaldığı otel önünde ortalığı ayağa kaldırdılar.
Futbolcuların olduğu otele saldırı! İşte o görüntüler...
01:11
Spor
Futbolcuların olduğu otele saldırı! İşte o görüntüler...
Avrupa Ligi ikinci eleme turunun rövanşında ilk maçı 1-0 kaybeden Levski taraftarları, skor dezavantajını sabaha kadar uyuyamamış rakiple oynayarak dengelemek istedi. “Günaydın Hajduk, iyi uyuyabildin mi?” başlığıyla paylaşılan video yüzlerce havai fişeğin otel binasında patladığını gösterdi. Eylem sabaha karşı 04.00 sıralarında gerçekleşti.
İhtiyar Kung Fu hocasından öğrencilerine unutamayacağı bir ders
01:55
Spor
İhtiyar Kung Fu hocasından öğrencilerine unutamayacağı bir ders
Takım elbisesi ile çekirgelerine Kung Fu eğitimi veren 62 yaşındaki eğitmen, hızı ve performansıyla genç yeteneklere unutamayacakları bir ders verdi.
Taraftar maç sırasında kombinesini yaktı
00:38
Spor
Taraftar maç sırasında kombinesini yaktı
Galatasaraylı taraftarlar ilk maçtaki kötü skora rağmen Türk Telekom Stadı'na koştu. Yaklaşık 35 bin sarı-kırmızılı taraftar takımına destek olurken, 1-1'lik beraberlik sonrası sarı-kırmızılılar büyük hayal kırıklığı yaşadı. Maç sırasında, yönetim ve Igor Tudor istifaya davet edilirken, Muslera dışındaki tüm futbolcular da ıslıklandı. Maç sonrasında Östersunds takımını tribüne çağırarak alkışladı.
Osmanlıspor'dan
01:17
Spor
Osmanlıspor'dan "müzikli" antrenman
Kızılcahamam'da yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Süper Lig ekiplerinden Osmanlıspor, müzik eşliğinde bir çalışma gerçekleştirdi.
Fatih Terim'in olaylı gecesine ait en net görüntüler ortaya çıktı!
00:45
Spor
Fatih Terim'in olaylı gecesine ait en net görüntüler ortaya çıktı!
Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in Alaçatı'da karıştığı kavga olayı ile ilgili en net görüntüler ortaya çıktı. Terim'in mekandan çıkarken gömleğini iliklemesi de dikkatlerden kaçmadı.
Anne kedi yavrusu kurtulana kadar yanından ayrılmadı
01:30
Hayat
Anne kedi yavrusu kurtulana kadar yanından ayrılmadı
Muğla'nın Menteşe ilçesinde bir aracın motor bölümüne sıkışan yavru kedi Muğla Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı ekiplerinin operasyonu ile kurtarıldı. Yavru kedinin sıkıştığı yerden kurtulmak için çabaladığı esnada ön patisinin kırıldığı öğrenildi. Kediyi kurtarma çalışmaları sürerken anne kedi bir an olsun ayrılmadı.
Muhabbet kuşu Fıstık’ı yanından hiç ayırmıyor
00:59
Hayat
Muhabbet kuşu Fıstık’ı yanından hiç ayırmıyor
Tokat'ta büfecilik yapan Alaattin Taştan, 2 yıl önce sahiplendiği muhabbet kuşu Fıstık'ı bir dakikalığına bile yanından ayırmıyor.
Şoför Nebahat son yolcuğuna uğurlandı
01:40
Hayat
Şoför Nebahat son yolcuğuna uğurlandı
Şoför Nebahat karakteri ile tanınan Yeşilcam'ın ünlü oyuncularından Sezer Sezin Teşvikiye Camii'nde düzenlenen cenaze töreniyle son yolculuğuna uğurlandı.
Kartondan bozuk para ayıklama makinesi nasıl yapılır?
02:45
Hayat
Kartondan bozuk para ayıklama makinesi nasıl yapılır?
Karton kullanarak herkesin yapabileceği bozuk para ayıklama makinesi sosyal medyada büyük beğeni kazandı.
'Onurlu adam'ın yaşam mücadelesi yürek sızlatıyor
00:59
Hayat
'Onurlu adam'ın yaşam mücadelesi yürek sızlatıyor
Memleketi Muş'tan "taşı toprağı altın" diyerek geldiği İstanbul'da 35 yıl önce geçirdiği trafik kazasında tek kolunu kaybedince hayalleri yarım kalan 57 yaşındaki Ferzende Kaçar, ayakkabı boyacılığıyla hayata tutundu. Fatih Kumkapı'da 32 yıldır tek koluyla ayakkabı boyayan, tek odalı evinde yaşam mücadelesi veren Kaçar, yaşadığı yerin aşırı rutubetli olması ve altına su akması nedeniyle sürekli rahatsızlanıyor.
Dünyanın en derin havuzuna tek nefeste daldı
02:06
Hayat
Dünyanın en derin havuzuna tek nefeste daldı
Guillaume Néry isimli bir dalgıç, İtalya'da bir otelde bulunan 40 metre derinliğindeki havuzda tüpsüz daldı.
Bir ilçeyi ihya edecek su bin metreden fışkırdı
01:19
Ekonomi
Bir ilçeyi ihya edecek su bin metreden fışkırdı
Kocaeli'nin Başiskele ilçesinde yaklaşık 3 ay süren çalışmalarla bin metre derinlikten fışkıran 52, 8 derecelik termal su, ilçenin termal turizm alanında hızla büyümesini sağlayacak.
TUSAŞ, ilk Türk JSF/F-35 uçağının orta gövdesini teslim etti
02:22
Ekonomi
TUSAŞ, ilk Türk JSF/F-35 uçağının orta gövdesini teslim etti
Türk Havacılık ve Uzay Sanayii AŞ (TUSAŞ) üretimini tamamladığı, ilk Türk JSF/F-35 uçağının orta gövdesini Amerikalı Northrop Grumman ve Lockheed Martin firmalarına teslim etti.
Turquality Programı'na kimler başvurabilir?
00:57
Ekonomi
Turquality Programı'na kimler başvurabilir?
Turquality Programı,Türk firmalarının üretimlerinden pazarlamalarına, satışlarından satış sonrası hizmetlerine kadar bütün süreçleri kapsıyor. Pazarda küresel bir oyuncu olmayı sağlayan program ile Türk malı imajının oluşturulması ve yerleştirilmesi amaçlanıyor.
Turquality Programı nedir?
00:59
Ekonomi
Turquality Programı nedir?
Ekonomi Bakanlığının ihracat yapan firmalara sunduğu markalaşma desteği olan Turquality Destek Programı, dünyanın en kapsamlı marka geliştirme programı olarak dikkat çekiyor.
Milli Tren projesi için 30 mühendis alınacak
00:50
Ekonomi
Milli Tren projesi için 30 mühendis alınacak
Resmi Gazete'de yayımlanan ilana göre, Genel Müdürlük, Milli Tren Projesi'nde istihdam edilmek üzere sözleşmeli statüde 20 makine, 10 elektrik-elektronik alanından olmak üzere 30 mühendis alımı için yazılı ve sözlü sınav yapacak. Adaylara, atama onayları hariç, tüm tebligatlar ve duyurular http://www.tulomsas.com.tr internet adresinden yapılacak.
Dar gelirliye kömür yerine doğalgaz yardımı başlıyor
00:59
Ekonomi
Dar gelirliye kömür yerine doğalgaz yardımı başlıyor
Bursa Büyükşehir Belediyesi, hava kalitesini yükseltmek için Türkiye'de örnek olacak bir projeye daha imza attı. Dar gelirli 1800 aileye kömür yardımı yerine bu yıl doğalgaz tesisat, güvence bedeli ve yakıt desteği sağlanacak. Başkan Recep Altepe, evlerinin önünde gaz olmasına rağmen tesisat kurduramayan dar gelirli ailelere yardım edeceklerini, 4 milyon liralık yatırımla dönüşümün destekleneceğini açıkladı.
Camide Kur'an-ı Kerim okurken vefat etti
00:50
Dünya
Camide Kur'an-ı Kerim okurken vefat etti
Suudi Arabistan'ın Cidde kentinde camide müezzinlik yapan bir kişi Kur'an-ı Kerim okurken vefat etti. Müezzinin sabah ezanının okunmasından birkaç dakika sonra vefat ettiği bildirildi.
Profesyonel dövüşçüye kafa tutan güvenlik görevlisi
00:59
Dünya
Profesyonel dövüşçüye kafa tutan güvenlik görevlisi
Malezya'nın Subang Jaya şehrinde gerçekleşen olayda bir MMA dövüşçüsü güvenlik görevlisiyle kavga ederken görülüyor. MMA dövüşçüsü görevliyi anında yere sererken diğer görevlilerin olay yerine gelmesiyle kavga sonlandırılıp dövüşçü gözaltına alındı.
Tamirhanede feci kaza: Araç üzerlerine düştü!
00:00
Dünya
Tamirhanede feci kaza: Araç üzerlerine düştü!
Bir oto servisinde meydana gelen akıl almaz kazada araç kaldırma liftindeki otomobil iki çalışanın üzerine düştü. Dengesi bozulan liftin devrilme anı güvenlik kamerası tarafından görüntülenirken işçilerin hayatını kaybettiği tahmin ediliyor.
Silahlı soyguncuyu sandalyeyle deviren cesur adam
01:32
Dünya
Silahlı soyguncuyu sandalyeyle deviren cesur adam
Görüntüler Amerika Birleşik Devletleri'nin Kaliforniya eyaletinden. Bir kahve dükkanına gelen kasklı soyguncu elindeki bıçak ve silahla kasiyerden paraları istiyor. Bu sırada bir müşteri de olaya müdahale ediyor ve sandalyeyle soyguncuya defalarca vuruyor. İkili kavga ederek yerde yuvarlanırken müşteri de kasklı saldırgan da bıçaklanıyor. Soyguna karşı koyan adamın durumunun iyi odluğu öğrenilirken saldırganınsa hastanedeki tedavisi sürüyor.
Mescid-i Aksa'da kızı vurulan Türk anneden tüyleri diken diken eden sözler!
02:38
Dünya
Mescid-i Aksa'da kızı vurulan Türk anneden tüyleri diken diken eden sözler!
Mescid-i Aksa'ya ziyaret için gidip işgalci İsrail askerleri tarafından kızı vurulan Türk anne konuştu. Annenin sözleri izleyenleri gözyaşlarına boğuyor.
Siyonist İsrail askeri namaz kılan gence tekme attı!
00:00
Dünya
Siyonist İsrail askeri namaz kılan gence tekme attı!
Mescid-i Aksa'yı işgal eden İsrail'e karşı düzenlenen protestolar sırasında namaz kılan bir Filistinli genç, yanından geçen İsrail askeri tarafından acımasızca tekmelendi.
Rus sporcuya minderi dar eden muhteşem Türk
02:05
Spor
Rus sporcuya minderi dar eden muhteşem Türk
İşitme Engelliler Olimpiyatları Greko-Romen 98 kiloda milli sporcumuz İlhan Çıtak Rus rakibini 4-0'dan gelerek 6-4 yenerek 5. kez olimpiyat şampiyonu oldu.
Mescid-i Aksa'da kızı vurulan Türk anneden tüyleri diken diken eden sözler!
02:38
Dünya
Mescid-i Aksa'da kızı vurulan Türk anneden tüyleri diken diken eden sözler!
Mescid-i Aksa'ya ziyaret için gidip işgalci İsrail askerleri tarafından kızı vurulan Türk anne konuştu. Annenin sözleri izleyenleri gözyaşlarına boğuyor.
Müslümanlar Mescid-i Aksa’ya alınmıyor!
01:00
Dünya
Müslümanlar Mescid-i Aksa’ya alınmıyor!
Mescid-i Aksa kapılarına metal dedektörler yerleştiren İsrail, bugün 50 yaşın altındaki Müslüman erkekleri mescide almayacağını açıkladı. Mescidin kapılarında bekleyen Müslüman kadınlar gözyaşlarıyla dua etti.
Kudüslü cesur kadınlar İsrail'e meydan okudu!
01:26
Dünya
Kudüslü cesur kadınlar İsrail'e meydan okudu!
İsrail'in Mescid-i Aksa işgali devam ediyor… Kutsal mabedin girişine dedektörler yerleştiren İsrail, Filistinlileri kendi vatanlarında vatansız bırakmayı amaçlıyor. Kudüs'te genç, yaşlı, kadın, çocuk herkes direniyor. Kudüslü yaşlı kadınlar, Mescid-i Aksa kapılarında toplanıp İsrail'e meydan okuyor.
Araç yakan teröristler böyle yakalandı
01:23
Gündem
Araç yakan teröristler böyle yakalandı
Arnavutköy'de 6 aracı kundaklayan terör örgütü PKK'nın sözde gençlik yapılanması DGH üyesi 6 şüpheli yakalandı. Şüphelileri yakalamak için 120 saatlik güvenlik kamera kayıtlarını inceleyen polis, 3 şüpheliyi hareket halinde araçlarında, 3'ünü de evlerinde gözaltına aldı.
Sevimli kedinin masajı köpeği mest etti
01:00
Hayat
Sevimli kedinin masajı köpeği mest etti
Genelde birbirlerinden hiç hoşlanmamalarıyla bilinen kedi ile köpekler bu sefer çok farklı bir uyum içindeler. Sevimli kedi önündeki köpeğe masaj yapıyor. Köpek ise halinden oldukça mutlu bir şekilde zevkten dört köşe olmuş durumda...
Barışa çıkarma: 1974 Kıbrıs
03:19
Gündem
Barışa çıkarma: 1974 Kıbrıs
15 Temmuz 1974 günü Kıbrıs'ta yapılan Yunanistan destekli darbeyle adada yaşayan Türklere yönelik katliamlar başladı. Türkiye 1959 Londra anlaşmasındaki garantörlük hakkını kullanarak 20 Temmuz 1974 günü Kıbrıs'a çıkarma yaptı. Dünyada büyük ses getiren Kıbrıs Barış Harekatına ABD ve Birleşmiş Milletler yoğun tepki gösterdi. BM'nin, Kıbrıs'a çıkarma yapan Türk askerini 'işgal gücü' olarak tanımlamasına ve ABD'nin tüm baskılarına rağmen Türkiye barış harekatına devam etti. Ateşkesin ardından yapılan I. ve II. Cenevre toplantısında dünya, Kıbrıs'ta yaşayan Türk topluluğunun varlığını kabul etti.
Dosta güven düşmana korku salan obüsümüz: YAVUZ
01:00
Teknoloji
Dosta güven düşmana korku salan obüsümüz: YAVUZ
MKE tarafından üretilen araç üzerine entegre edilen 155 mm'lik obüsümüz "YAVUZ" dosta güven düşmana korku salıyor.
Kudüslü çocuk Yahudilere haykırdı!
00:47
Dünya
Kudüslü çocuk Yahudilere haykırdı!
Mescid-i Aksa'da günlerdir işgalci politikasını daha derinden hissettiren İsrail güçleri, mescide Müslümanları almamakta ısrar ediyor. Binlerce Müslüman, Aksa kapılarında nöbet tutuyor. Filistinli küçük bir çocuk da 'Aksa'nın muhafız'ları arasında. Küçük çocuğun Yahudilere haykırışı…
Gerçek Obama hangisi?
01:00
Dünya
Gerçek Obama hangisi?
Washington Üniversitesi bilim adamları ABD eski başkanı Barack Obama'nın sentetik bir yüz modelini oluşturdular. Bu modelle her sesi Obama'nın yüzüyle eşleştirebiliyorlar. Gerçek ve sahte Obama'yı birbirinden ayırmak ise bir hayli zor görünüyor.
Açlıktan ölmek üzere olan köpeğin inanılmaz değişimi
00:56
Hayat
Açlıktan ölmek üzere olan köpeğin inanılmaz değişimi
Londra'da sekiz haftadır aç bırakılan terk edilmiş köpeğin zayıflıktan kemikleri sayılıyor ve ayakta zor duruyordu. Hayvan hastanesinde tedavi edilen köpek, yaşadığı mucizevi değişimle izleyenleri duygulandırıyor.
Selden kaçan martı İHH'ya sığındı
00:36
Hayat
Selden kaçan martı İHH'ya sığındı
İstanbul'da sabah saatlerinde etkili olan sağanak yağıştan kaçan bir martı İHH'nın Fatih şubesine sığındı. Twitter'da @mtalhakeskin adlı hesaptan paylaşılan videoya "Fatih'te kurulanmak için ofisimize gelen herkese kapımız açıktır." başlığı atıldı.
EN ÇOK OKUNAN
 • Bugün
 • Geçen Hafta
 • Geçen Ay
EN ÇOK İZLENEN
 • Bugün
 • Geçen Hafta
 • Geçen Ay