İbrahim Tatlıses futbol kulübü satın aldı

Bir dizi iş ziyareti yapmak üzere Habur Sınır Kapısı'ndan geçerek Kuzey Irak'a giden ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses'in Kuzey Irak'ta Zaho isimli bir spor kulübünü satın aldığı iddia edildi.

BEGÜM ÇELİKKOL - YENİSAFAK.COM.TR 00:00 Ocak 11, 2013 Yeni Şafak

İbrahim Tatlıses futbol kulübü satın aldı

Fotoğraf: Yeni Şafak
Zaho Spor Kulübü'nde resmi bir protokole imza atan Tatlıses'e, Kulüp Başkanı da eşlik etti. Tatlıses'in kulübe elinden gelen her desteği vereceği öne sürüldü. Zaho Spor Kulübü, Tatlıses'in imzasını internet ortamında duyurdu.

  Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Yeni Şafak Gazetecilik A.Ş.'ye aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

  İbrahim Tatlıses futbol kulübü satın aldı

  Bir dizi iş ziyareti yapmak üzere Habur Sınır Kapısı'ndan geçerek Kuzey Irak'a giden ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses'in Kuzey Irak'ta Zaho isimli bir spor kulübünü satın aldığı iddia edildi. İbrahim Tatlıses futbol kulübü satın aldı
  Yayın hayatına başladığımız ilk günden itibaren ülkemizde demokrasinin tüm kurumları ile yerleşmesi, milli irade ve değerlerimizin hakim olması için tüm gücümüzle çalıştık. Bu ülkenin geleceğinin derin sularda boğulup gitmemesi için çaba sarf ettik. Fırtınalı günlerde sığınılacak bir liman olduk. Bugüne kadar ülkemize yapmış olduğumuz katkıyı bundan sonra da okurlarımızın desteği ile sürdürmeye devam edeceğiz. Her gün Yeni Şafak’la yeni bir umut olacak.

  SON DAKİKA

  #title#