Mehter takımından 'Erdoğan' bestesi

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Mehteran Takımı, Baş-bakan Erdoğan için besteledikleri 'Dik dur eğilme, inananlar seninle' isimli marşı, Taksim Meydanı'nda çaldı.

Aa 00:00 Kasım 07, 2013 Yeni Şafak

Mehter takımından 'Erdoğan' bestesi

Fotoğraf: Yeni Şafak
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Mehteran Takımı, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan için besteledikleri 'Dik dur eğilme, inananlar seninle' isimli marşı, Taksim Meydanı'nda seslendirdi. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Mehteran Takımı, konser vermek üzere bu kez Taksim Meydanı'nı seçti.

Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği konserde, mehter takımı sürpriz yaparak, Başbakan Erdoğan için besteledikleri 'Dik dur eğilme, inananlar seninle' isimli marşı da çaldı. Konseri, turistler de merakla ve ilgiyle izledi.

SEVGİ OLMADAN YAZILAMAZDI

Mehteran Takımı, yoğun istek üzerine marşı iki kez seslendirdi. Mehteran Takımı'nın bölük komutanı, 'Başbakanımız'ı çok seviyoruz. Sevgi olmadan böyle bir marş yazılamazdı. Başbakanımız'a yaptığımız besteyi kendisine canlı olarak dinletip, fikirlerini almak isteriz. Bu mümkün olursa çok seviniriz' dedi.

  Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Yeni Şafak Gazetecilik A.Ş.'ye aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

  Mehter takımından 'Erdoğan' bestesi

  Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Mehteran Takımı, Baş-bakan Erdoğan için besteledikleri 'Dik dur eğilme, inananlar seninle' isimli marşı, Taksim Meydanı'nda çaldı. Mehter takımından 'Erdoğan' bestesi
  Yayın hayatına başladığımız ilk günden itibaren ülkemizde demokrasinin tüm kurumları ile yerleşmesi, milli irade ve değerlerimizin hakim olması için tüm gücümüzle çalıştık. Bu ülkenin geleceğinin derin sularda boğulup gitmemesi için çaba sarf ettik. Fırtınalı günlerde sığınılacak bir liman olduk. Bugüne kadar ülkemize yapmış olduğumuz katkıyı bundan sonra da okurlarımızın desteği ile sürdürmeye devam edeceğiz. Her gün Yeni Şafak’la yeni bir umut olacak.

  SON DAKİKA

  #title#