AZ TV ve İdman TV’yi internetten donmadan HD kalitede izleyebilirsiniz. Avrupa Ligi maçlarını ve Şampiyonlar Ligi maçlarını şifresiz sunan AZ TV ve İdman TV bu akşam Galatasaray’ın maçını şifresiz yayınlayacak mı? Galatasaray’ın maçı bu akşam D Smart ekranlarında şifreli olarak yayınlanacak olması nedeniyle taraftarlar alternatif yollar arıyor. İşte 20 Temmuz AZ TV ve İdman TV yayın akışı…
20.07.2017
08:00 İdman xəbər
08:20 Futbol.Çempionlar liqası.”Mançester Siti” – “Barselona”
10:00 Bakı 2017.İslam oyunları
12:00 İdman xəbər
12:20 Futbol.Portuqaliya Meksika
14:00 Futbol dahiləri
14:50 Topaz gündəlik (yeni)
15:00 İdman xəbər
15:20 Formula 1.Kanada QranPrisi.Final
18:00 İdman xəbər
18:20 Topaz gündəlik
18:30 Gimnastika
21:00 İdman xəbər
21:30 Sf: “Futbol üzrə dünya çempionatı”
22:30Futbol.Avroliqanın II təsnifat mərhələsi.“Yaqolleniya” - ”Qəbələ”(canlı)
00:30 İdman xəbər
01:00Flaqman
02:00 “Kotv klassik”.Telejurnal
03:00 İdman xəbər
20.07.2017
8:00 "Xəbərlər"
8:30 "Səhər". Musiqi-informasiya proqramı
11:00 "Xəbərlər"
11:30 Bədii film: "Bədirlənmiş ay krallığı"
13:00 "Breyn rinq". İntellektual oyun
14:00 "Xəbərlər"
14:30 "Günün nəbzi"
15:20 "Ailə həkimi"
16:00 "Musiqi dəqiqələri"
16:30 "Müasir Azərbaycan gənci"
17:00 "Xəbərlər"
17:30 "Azərbaycan - yurdum mənim"
18:00 "Xəbərlər" (rus dilində)
18:30 "Azərbaycan tarixi"
19:00 "Region xəbərləri"
19:30 "Musiqi dəqiqələri"
20:00 "Xəbərlər"
20:50 "Günün nəbzi"
21:30 "Şəxsən Siz"
22:15 Bədii film: "Şef Adam Cons"
0:00 "Xəbərlər"
0:30 Bədii film: "Kolumb günü"
2:00 "Xəbərlər" (ingilis dilində)
2:15 "Şəxsən Siz"
3:00 "Günün nəbzi"
3:40 "Görüş yeri"
5:00 "Xəbərlər"
5:50 "Müasir Azərbaycan gənci"
6:20 "Azərbaycan tarixi"
7:00 "Xəbərlər" (ingilis dilində)
7:15 "Azərbaycan - yurdum mənim"
8:00 "Xəbərlər"
8:30 "Səhər". Musiqi-informasiya proqramı
11:00 "Xəbərlər"
11:30 Bədii film: "Bədirlənmiş ay krallığı"
13:00 "Breyn rinq". İntellektual oyun
14:00 "Xəbərlər"
14:30 "Günün nəbzi"
15:20 "Ailə həkimi"
16:00 "Musiqi dəqiqələri"
16:30 "Müasir Azərbaycan gənci"
17:00 "Xəbərlər"
17:30 "Azərbaycan - yurdum mənim"
18:00 "Xəbərlər" (rus dilində)
18:30 "Azərbaycan tarixi"
19:00 "Region xəbərləri"
19:30 "Musiqi dəqiqələri"
20:00 "Xəbərlər"
20:50 "Günün nəbzi"
21:30 "Şəxsən Siz"
22:15 Bədii film: "Şef Adam Cons"
0:00 "Xəbərlər"
0:30 Bədii film: "Kolumb günü"
2:00 "Xəbərlər" (ingilis dilində)
2:15 "Şəxsən Siz"
3:00 "Günün nəbzi"
3:40 "Görüş yeri"
5:00 "Xəbərlər"
5:50 "Müasir Azərbaycan gənci"
6:20 "Azərbaycan tarixi"
7:00 "Xəbərlər" (ingilis dilində)
7:15 "Azərbaycan - yurdum mənim"