https://pubads.g.doubleclick.net/gampad/ads?sz=640x480&iu=/1347001/Yenisafak-Video-Preroll&impl=s&gdfp_req=1&env=vp&output=vast&unviewed_position_start=1&url=[referrer_url]&description_url=[description_url]&correlator=[timestamp] https://pubads.g.doubleclick.net/gampad/ads?sz=640x480|640x350&iu=/1347001/Yenisafak-VideoPOSTROLL&impl=s&gdfp_req=1&env=vp&output=vast&unviewed_position_start=1&url=[referrer_url]&description_url=[description_url]&correlator=[timestamp]
Dünya Timedan Beyaz Saray Kremlin Sarayına dönüşüyor göndermesi

Time'dan 'Beyaz Saray Kremlin Sarayı'na dönüşüyor' göndermesi

Time Dergisi, bu haftaki çıkan sayısında kapakta Beyaz Saray'ın Kremlin Sarayı'na dönüşmeye başladığı göndermesinde bulundu.

Haber Merkezi Yeni Şafak
​Time'dan 'Beyaz Saray Kremlin Sarayı'an dönüşüyor' göndermesi
​Time'dan 'Beyaz Saray Kremlin Sarayı'an dönüşüyor' göndermesi

Başkan seçilmesinden bu yana ülke basınında sık sık eleştirilen ABD Başkanı Donald Trump'ın Rusya ile gizli ilişkiler içerisinde olduğu söylentilerini Time Dergisi kapağına taşıdı.

Amerikan dergisi Time, bu haftaki sayısında Trump-Putin söylentilerini yer vererek Beyaz Saray'ın Kremlin Sarayı'na dönüşmeye başladığı imasında bulundu. Dergi, "Rusya'nın Amerika üzerindeki sosyal medya savaşının iç yüzü" konusunu kaleme alarak okurlarının karşısına çıktı.

Geçtiğimiz günlerde Rusya Dışişleri Bakanı Lavrov'un ABD'yi ziyareti sırasında Trump ile çekilen bir fotoğrafta samimi şekilde görülmesi ülke basınında büyük yankı uyandırmış, tepkilere neden olmuştu.

REKLAM

ABD ile Rusya arasında 'fotoğraf' krizi