Ekonomi17 Sur projesinde 321 ticari ünite satışa çıktı

17 Sur projesinde 321 ticari ünite satışa çıktı

Sur Yapı’nın 12 farklı lokasyonda bulunan 17 projesindeki ticari gayrimenkuller, 180 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa çıktı. Gayrimenkul alıcısına yüzde 10 indirim ve 60 ay vade farksız ödeme imkanı sunuluyor.

Haber MerkeziYeni Şafak
​17 Sur projesinde 321 ticari ünite satışa çıktı
​17 Sur projesinde 321 ticari ünite satışa çıktı

Sur Şirketler Grubu bünyesinde yer alan Sur Yapı, 12 farklı lokasyonda bulunan 17 projesindeki ticari ürünleri satışa sundu. Anadolu Yakası’nda Sancaktepe’de Muhit ve Lavender, Koşuyolu’nda Excellence, Ümraniye’de Şehir Konakları ve Exen İstanbul, Maltepe’de Yeşilmavi, Sultanbeyli’de Gölbahçe Evleri, İlkbahar ve İdilia, Çekmeköy’de Tilia; Avrupa Yakası’nda ise Topkapı Evleri, Kağıthane’de Tempo City, Ispartakule’de Bahçeyaka, Eyüp’te Axis İstanbul Ofis, Güneşli ’de Corridor ve Mirage, Sultangazi’de Vitrin projelerindeki toplam 321 adet ticari ünitede fiyatlar KDV dahil 180 bin liradan başlıyor.

En küçüğü 11 metrekare

Ticari alanlarda en küçük metrekare 11, en büyük metrekare 2 bin 520 olarak veriliyor. Her projenin farklı kampanya ve ödeme seçenekleri bulunuyor. Projelerin gelişimini sürdüren ve kazandıran bölgelerde yer aldığı belirtiliyor. Ticari üniteler sadece proje sakinlerine değil tüm bölge halkına hitap edecek şekilde konumlanıyor. Şirket yetkilileri, ticari ünitelerin yoğun bir trafiğe sahip olacağını, hayalindeki işe sahip olmak isteyen herkesin, kendisine uygun bir ticari alanı bulabileceğini söylüyor.

REKLAM