EkonomiCam filmi ile ilgili çok önemli gelişme

Cam filmi yasağı kalkıyor mu? İçişleri Bakanı Soylu açıkladı

Cam filmi ile ilgili çok önemli gelişme

Günlerdir tartışma konusu olan ve dün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Genelge yayınlayın, düzeltin bu işi'' dediği cam filmi konusunda önemli açıklama İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan geldi.

Haber MerkeziYeni ŞafakIHAAA
Cezalar durduruldu
Cezalar durduruldu

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, cam filmi yasağıyla ilgili konuştu. Bakan Soylu, cam filmi ile ilgili belli standartlarda serbestlik olacağını ve konuyla ilgili çalışma yapıldığını söyledi.

Bakan Soylu, cam filmi yasağına uymayan araçlara ceza kesilmesi hakkında, "Yaklaşık 8-10 günlük zaman zarfı içinde böyle bir uygulama yapmıyoruz. Trafik cezası bu konuda kesilmiyor. Ne zamana kadar? Standart belli olana kadar. Cam filmi bugün tamamen yasak ama o yasak kalkıyor. Bir standart getirilecek." dedi

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN NE DEMİŞTİ?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, vatandaşın da büyük tepkisini toplayan cezalarla ilgili olarak “Genelge yayınlayın, düzeltin bu işi'' dediği iddia edildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, konuyla ilgili İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Maliye Bakanı Naci Ağbal'ın çalışma yapmasını istediği belirtiliyordu.

REKLAM

Cam film cezasına itiraz edebilirsiniz
EKONOMİ
Cam film cezasına itiraz edebilirsiniz

Bir film dönüyor
EKONOMİ
Bir film dönüyor

Bu işte bir
tuhaflık var
EKONOMİ
Bu işte bir tuhaflık var