EkonomiEvinizi bugün alın 7 ay sonra taşının

Evinizi bugün alın 7 ay sonra taşının

Gedizler Yapı, aAnadolu yakasının yükselen değeri Sancaktepe’de, Ev’re-2 projesinde sınırlı sayıda daire için peşin ödemede “%20 indirim”le çok özel bir kampanyaya başladı. Kampanyalı fiyatları 3+1 (186 m² ) daire için 795.000 TL , 3+1 (141 m²) 595.000 TL ve 2+1 ( 107 m²) 495.000 TL‘den başlayan Gedizler Yapı’da dairenin fiyatı doğrultusunda alıcının bütçesine göre ödeme planı seçenekleri de sunabiliyor.

iLANYeni Şafak
Gedizler Yapı Evre'den ​evinizi bugün alın 7 ay sonra taşının.
Gedizler Yapı Evre'den ​evinizi bugün alın 7 ay sonra taşının.

Birinci projesi olan Ev’re-1’i taahhüt ettiği teslim süresinden 5 ay önce tamamlayarak sektöründe “güven”den, kullandığı malzemelerle de “kalite” den tam not alan Gedizler Yapı, yeni projesi Ev’re-2 beklentileri de yükseltiyor. Gerek proje kalitesi, gerekse içinde yaşayanların beğeni ve yaşam standartlarında en iyiyi hedefleyen Gedizler Yapı yatırımcılarına hem kazanacakları hem de içinde yaşamaktan keyif alacakları bir proje vaat ediyor.

2018 Eylül ayında planlanan teslim tarihi iskanlı tapularıyla birlikte 2018 Haziran ayında teslim edilecek İkinci Ev’re de ihtiyacınız olan herşey ve huzurlu bir gelecek yatırımcılarını bekliyor.

Bulunduğu lokasyondan ötürü dikkatleri üzerine çeken İkinci Ev’re ;

REKLAM

· Sancaktepe-Üsküdar Metrosu’na 2 dakika,

· Yavuz Sultan Selim Köprüsüne ve Kuzey Marmara otoyolu bağlantı yoluna çok yakın mesafede,

· Sabiha Gökçen Havaalanı’na 20 dakika,

· Ataşehir Finans Merkezine 15 dakika,

· Yakınında bulunan özel ve devlet hastaneleri,

· Türkiye’nin en önemli Eğitim Kurumlarının yanı başında hayata geçiyor...

REKLAM