https://pubads.g.doubleclick.net/gampad/ads?sz=640x480&iu=/1347001/Yenisafak-Video-Preroll&impl=s&gdfp_req=1&env=vp&output=vast&unviewed_position_start=1&url=[referrer_url]&description_url=[description_url]&correlator=[timestamp] https://pubads.g.doubleclick.net/gampad/ads?sz=640x480|640x350&iu=/1347001/Yenisafak-VideoPOSTROLL&impl=s&gdfp_req=1&env=vp&output=vast&unviewed_position_start=1&url=[referrer_url]&description_url=[description_url]&correlator=[timestamp]
Ekonomi İpragaza yeni üst yönetici

İpragaz'a yeni üst yönetici

İpragaz'ın üst yöneticiliğine (CEO) Eyüp Aratay getirildi. İpragaz üst yöneticiliği, daha önce bu görevi yürüten Selim Şiper'in Hollandalı şirket Vitol Grubu tarafından satın alınan Petrol Ofisine geçmesiyle boşalmıştı.

Haber Merkezi AA
İpragaz CEO'su Eyüp Aratay
İpragaz CEO'su Eyüp Aratay

İpragaz'ın üst yöneticiliğine (CEO) Eyüp Aratay getirildi.

Şirketten yapılan açıklamada, Aratay'ın 1994'ten bu yana İpragaz'da çeşitli görevlerde bulunduğu belirtilerek, en son genel müdür yardımcılığı görevini yürüttüğü kaydedildi.

Sıvılaştırılmış ve Sıkıştırılmış Doğal Gazcılar Derneği (SSDGD) kurucu başkanı olan Aratay'ın, halen bu göreve ek olarak Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Doğal Gaz Meclisi başkan yardımcılığını da üstlendiği vurgulandı.

  • İpragaz üst yöneticiliği, daha önce bu görevi yürüten Selim Şiper'in Hollandalı şirket Vitol Grubu tarafından satın alınan Petrol Ofisine geçmesiyle boşalmıştı.

Erdoğan'dan MTV zammı açıklaması
EKONOMİ
Erdoğan'dan MTV zammı açıklaması