EkonomiTC BOZÜYÜK 1 ASLİYE HUKUK MAHKEMESİNDENESAS NO 2017/293,, 315 EsasKAMULAŞTIRMA İLANI

T.C. BOZÜYÜK 1. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİNDEN ESAS NO : 2017/293,, 315 Esas KAMULAŞTIRMA İLANI

Haber MerkeziYeni Şafak

T.C. BOZÜYÜK 1. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİNDEN

ESAS NO : 2017/293,, 315 Esas

KAMULAŞTIRMA İLANI

TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğüce Bozüyük (Gündüzbey) Lojistik Merkezi kapsamında yer alan sahanın ve muhdesatların kamulaştırılması, TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü Yönetim Kurulunca alınan 18/03/2014 tarih ve 3/42 sayılı kararı ile kararlaştırılmış, 2942 Sayılı Kamulaştırma Kanunun 10. Maddesi ile Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığının 15/04/2014 tarih 19049 Kararı ile onaylanmıştır.

Kamulaştırma Kanununun 5.maddesinin b fıkrasına göre kamu yararı kararının alındığı, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı'nın 15/04/2014 gün ve 19049 sayılı kararı ile kamu yararı kararının onaylanarak kesinleştiği, kıymet takdir komisyonunca belirtilen bedelin peşin olarak ödenmek kaydıyla dava konusu aşağıda ada ve parsel sayıları yazılı taşınmazların satın alınmak istendiği, taraflar arasında anlaşma sağlanamadığından Mahkememizde aşağıda esas numaraları ile belirtilen dava dosyalarında kamulaştırma bedelinin tespiti ile irtifak tescili istemli dava açıldığı Kamulaştırma Kanununun 10/4.maddesi gereğince İLAN OLUNUR. 21/08/2017

Dosya No İl İlçe Köy/Mah Ada/ Parsel

2017/293 BİLECİK, BOZÜYÜK, YENİ MAHALLE 53 59

Davalılar: Hikmet Çakıroğlu, Huriye Kayıhan, İslam Çakıroğlu, Nuriye Koşuk

2017/294 BİLECİK, BOZÜYÜK, YENİÇEPNİKÖYÜ 432

Davalılar: Adem Uzun, Ahmet Yürekli, Asım Tozluk, Ayşe Aydemir, İsmail Hakkı Tozluk, Rebihan Gündüz, Reyhan Topal, Selime Uzun, Vildan Akkaya, Yusuf İzzettin Tozluk, Zeynep Çetin.

2017/295 BİLECİK, BOZÜYÜK, YENİ MAHALLE 53 60

Davalılar: Emine Demir, Esra Demirkaya, Hüseyin Demirkaya, Kübra Demirkaya, Muzaffer Demirkaya, Nuran Demirkaya, Nurcan Okşar

2017/296 BİLECİK, BOZÜYÜK, YENİÇEPNİ KÖYÜ 589

Davalılar: Oğuzlar Tekstil San. Ve Tic. Ltd. Şti.

2017/297 BİLECİK, BOZÜYÜK, YÖRÜKÇEPNİ KÖYÜ 521

Davalılar: Ahmet İbiş

2017/298 BİLECİK, BOZÜYÜK, YENİÇEPNİ KÖYÜ 590

Davalılar: Oğuzlar Tekstil San. Ve Tic. Ltd. Şti

2017/299 BİLECİK, BOZÜYÜK, YÖRÜKÇEPNİ KÖYÜ 523

Davalılar: Ziya Subaş

2017/300 BİLECİK, BOZÜYÜK, YENİÇEPNİ KÖYÜ 591

Davalılar: Oğuzlar Tekstil San. Ve Tic. Ltd. Şti

2017/301 BİLECİK, BOZÜYÜK, YENİÇEPNİ KÖYÜ 360

Davalılar: Şah İsmail Yılmaz

2017/302 BİLECİK, BOZÜYÜK, YENİÇEPNİ KÖYÜ 675

Davalılar: Ahmat Hıdır, Habibe Yenioğlu, Kevser Hıdır, Nuri Hıdır, Özkan Hıdır, Vildan Can

2017/303 BİLECİK, BOZÜYÜK, YENİÇEPNİ KÖYÜ 366

Davalılar:Ergün Tunçkan

2017/304 BİLECİK, BOZÜYÜK, YENİÇEPNİ KÖYÜ 688

Davalılar: Oğuzlar Tekstil San. Ve Tic. Ltd. Şti

2017/305 BİLECİK, BOZÜYÜK, YENİÇEPNİ KÖYÜ 367

Davalılar: Aysel Yeniçay, Ayten Köksal. Gülizar Çanakçı, Gülten Taşkın, Muammer Çanakçı, Nazmi Çanakçı, Osman Çanakçı, Sebile Orhan.

2017/306 BİLECİK, BOZÜYÜK, YENİÇEPNİ KÖYÜ 702

Davalılar: Oğuzlar Tekstil San. Ve Tic. Ltd. Şti

2017/307 BİLECİK, BOZÜYÜK, YENİÇEPNİ KÖYÜ 405

Davalılar: Alperen Pelvan, Asuman Pelvan,Ayşe Dağ, Emel Kapulu, Fevziye Pelvan, Irmak Pelvan, İbrahim Pelvan, İlhan Çam, Mihriye Çidem, Mihriye Uçak, Nevzat Pelvan, Zehra Biçer, Zeliha Çam

2017/308 BİLECİK, BOZÜYÜK, YENİÇEPNİ KÖYÜ 703

Davalılar: Mustafa Tunç

2017/309 BİLECİK, BOZÜYÜK, YENİÇEPNİ KÖYÜ 415

Davalılar: Ahmet İbiş

2017/310 BİLECİK, BOZÜYÜK, YENİÇEPNİ KÖYÜ 724

Davalılar: Ali Gürel, Aydın Gürel, Fatma Gürel, İnci Gürel, Nazmi Gürel, Saadet Özyurt

2017/311 BİLECİK, BOZÜYÜK, YENİÇEPNİ KÖYÜ 416

Davalılar: Fahrettin Uzun

2017/312 BİLECİK, BOZÜYÜK, YENİÇEPNİ KÖYÜ 720

Davalılar: Mustafa Demiral

2017/313 BİLECİK, BOZÜYÜK, YENİÇEPNİ KÖYÜ 429

Davalılar: Ibrahim Akardurmaz, Necdet Akardurmaz, Sadiye Gül, Tayyibe Akardurmaz

2017/314 BİLECİK, BOZÜYÜK, YENİÇEPNİ KÖYÜ 1130

Davalılar: Emine Demir, Esra Demirkaya, Hüseyin Demirkaya, Kübra Demirkaya, Muzaffer Demirkaya, Nuran Demirkaya, Nurcan Okşar

2017/315 BİLECİK, BOZÜYÜK, YENİÇEPNİ KÖYÜ 431

Davalılar: Emine Demir, Esra Demirkaya, Hüseyin Demirkaya, Kübra Demirkaya, Muzaffer Demirkaya, Nuran Demirkaya, Nurcan Okşar

Basın:664032 www.bik.gov.tr Resmi İlanlar www.ilan.gov.tr’de

ÖNERİLEN VİDEOLAR
Hız yapmak insanların hayatını nasıl karartır?
Hollanda'da hız yapan sürücüler polis tarafından durduruluyor. Ceza yiyeceklerini sanan sürücülerse bunun yerine araçlarına binen bir insanla karşılaşıyorlar Karşılarındaki insan selam verip kendini tanıttıktan sonra işler değişiyor ve bunun sıradan bir polis durdurması olmadığı ortaya çıkıyor.
İsrail eşkıyalığı: Filistin bayrağı astığı için…
Filistin'in El Halil şehrinde İsrail askerleri eşkıyalık yaptı. Dükkanlarındaki Filistin bayrağını kaldırmayan 16 yaşındaki Ahmet'e silahıyla saldıran işgalci askerin insanlık dışı müdahalesi kameraya kaydedildi.
Filistinli çocuklara 'İsrail’in başkenti' soruldu: İşte cevaplar…
Filistin'de geçtiğimiz yıllarda çocuklara 'İsrail'in başkenti neresidir?' diye soruldu ve 'Kudüs' demeleri sonucunda ödül verileceği söylendi. Sizce ne cevap verdiler?
Bu ağaçlar elektrik üretecek
Balıkesir'de bir grup öğrenci, geliştirdikleri "Solar Ağaç" projesiyle vatandaşların telefonlarını ağaçta şarj edip ücretsiz wifi sisteminden faydalanmasını sağlayacak.
Buz tutan göle ilk balık ağları atıldı
Doğu Anadolu Bölgesi'nin ikinci büyük gölü olan Ardahan'daki Çıldır Gölü, soğuk havayla birlikte buz tuttu. Yüzeyi buz tutan göl, muhteşem bir görüntü oluştururken, çocuklar buzda kaymanın keyfini yaşadı.
İsrail polisinden Filistin bayrağı açan göstericilere müdahale
İsrail polisi, Doğu Kudüs'te Filistin bayrağı açarak gösteri düzenleyen Filistinlilere müdahale etti. Ellerindeki Filistin bayraklarını sallayan çocukların üzerine ses bombası atan İsrail polisi, halkın elindeki bayrakları zorla alarak karakola götürdü. Bunun üzerine Kudüslüler, uçan balonlara astıkları Filistin bayrağını gökyüzüne bıraktı.Ellerinin üstünde Kudüs müdafaası
2008 yılında işgalci İsrail'in saldırısında bacaklarını kaybeden ve engelli haliyle 11 kardeşinin geçimini sağlayan 29 yaşındaki İbrahim Ebu Süreyya, Gazze'nin simge isimlerinden biriydi. Ebu Süreyya, protestolar sırasında elektrik direklerine tırmanıp Filistin sancağını en yükseğe dikmesiyle tanınıyordu. Kudüs gösteriler sırasında İsrail askerlerinin kurşunu başına isabet etti ve şehit oldu.‘Kudüs’ zirvesine tepki gösterenlere muhteşem yanıt
Gazeteci Abdurrahman Uzun, İstanbul'da gerçekleştirilen Kudüs Zirvesi'ne 'Neden Doğu Kudüs?' şeklinde tepki gösterenlere yanıt verdi.
Ali Tekintüre'yi kaybettik
Arabesk müziğin duayen ismi tedavi gördüğü hastanede vefat etti. Hangimiz Sevmedik, Dilek Taşı, Sürünüyorum gibi popüler şarkıların söz yazarı Ali Tekintüre'yi Türk müziğine olan katkıları nedeniyle unutmayacağız.


Bilime Yön Veren Müslüman Alimler: El Biruni
Dünyanın 'Orta Asya'da yaşamış deha' olarak kabul ettiği, coğrafya ve tıpta henüz 11. yüzyılda yaptıkları ile çığır açan Biruni'yi Bilime Yön Veren Müslüman Alimler serimizde ele aldık.Futbolun renkli düşü: Zinedine Zidane
Fransa topraklarında Cezayir asıllı bir ailenin beşinci çocuğu olarak doğup, bugün bile birilerine ilham olmaya devam eden Zidane ya da namı-diğer Zizou'nun kariyerinin satır başları...
Down sendromlu taraftara sürpriz doğum günü
Lüleburgazspor'un iç sahadaki maçlarını tribünden takip eden ve takımının formasını hiç çıkarmayan down sendromlu Tarık Göntürk için Lüleburgaz taraftarları sürpriz doğum günü kutlaması yaptı.
İsrail bu çocuklardan korkuyor
Kudüs'ün sokaklarında üç Filistinli çocuğun hep bir ağızdan 'Allahu ekber' diye haykırdığı görüntüler sosyal medyada, 'Bu inanca kim engel olabilir ki?' notuyla paylaşıldı.
İsrail zulmünün boyutu: Ambulanstaki yaralıları tutukladılar!
Filistin'in El Halil şehrinde İsrail askerleri, yaraladıkları iki Filistinli genç kızı ambulansta tutuklayarak gözaltına aldı.
Yahudilerin Filistin nefretini böyle görüntüledi
İnsan hakları aktivisti Robert Martin, Kudüs'teki Yahudilerle sordu: "Filistinliler hakkında ne düşünüyorsun?" İşte o nefret dolu cevaplar…
Otobüste çalışan belediye başkanı öğrencileri şaşırttı
Şanlıurfa Belediye Başkanı Nihat Çiftçi'yi otobüste gören öğrenciler şaşkınlıklarını gizleyemedi. Çiftçi öncülüğünde başlatılan uygulama kapsamında, Belediye başkanı ve yöneticiler halk otobüsüne binip halkın sorunlarını yakından dinleyecek.
Eski Kudüs Müftüsü Sabri Erdoğan’a teşekkür etti
Eski Kudüs Müftüsü Şeyh İkrime Sabri, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Kudüs zirvesini gerçekleştirdiği için teşekkür etti.
Yahudiler Mescid-i Aksa'ya girdi
Bugün Hanuka bayramının ikinci gününü kutlayan onlarca Yahudi yerleşimci, İsrail polisinin yardımıyla Mescid-i Aksa'nın avlusuna girdi.
Ürdünlü pilotun ‘Kudüs’ anonsu ABD’yi panikletti!
Ürdün'den New York'a giden yolcu uçağının pilotu, Kudüs üzerinden geçerken, Şu anda Filistin topraklarının başkenti Kudüs üzerindeyiz” sözleri sebebiyle ABD John Keneddy Havalimanı'nda gözaltına alındı. Yousuf Da'aja adındaki Ürdünlü pilotun sefer sırasındaki anonsu sosyal medyada yayınlanmıştı.
Seyyar hikayeler: Simitçi
Seyyar Hikayeler'de bu hafta, sabah kahvaltılarının vazgeçilmezi, ara öğünlerin kurtarıcısı simidin fırından tezgaha olan yolculuğu ele alınıyor.