• Tarihe göre sırala

Geçmişten bugüne AK Parti Kongreleri

AK Parti'nin kuruluşundan itibaren günümüze kadar gerçekleştirdiği kongreler...

AK Parti 3. Olağanüstü Büyük Kongresi

AK Parti 3. Olağanüstü Büyük Kongresi öncesi Ankara Arena'ya büyük bir coşku hakim, partililer Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Yıldırım'ın salona gelişini heyecanla bekliyor.

SoloTürk'ten görkemli gösteri

Türk Yıldızları ile SoloTürk, Samsun semalarında gösteri yaptı.

Bana ve ailesine kimliklerini bizzat Erdoğan takdim etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Suriyeli Bana Alabed isimli çocuğa ve ailesine Türk Vatandaşlığına geçmesi nedeniyle kimliklerini takdim etti.

Gül ailesinin acı vedası

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün dün vefat eden babası son yolculuğuna uğurlandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, TBMM İsmail Kahraman, Ahmet Davutoğlu cenazede Gül'ü yalnız bırakmadı. Gül'ün ve Erdoğan'ın cenazede gözyaşlarını tutamadığı görüldü.

Erdoğan-Putin görüşmesinden kareler

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Putin ile Soçi'deki Devlet Başkanlığı Rezidansı'nda bir araya geldi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın AK Parti'ye üyeliği

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, üyelik beyannamesini imzalayarak AK Parti'ye üye oldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nden çok sayıda aracın eşlik ettiği konvoyla 979 gün sonra tekrar üye olmak için kurucusu AK Parti Genel Merkezi'ne geldi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın salona girişi

Cumhurbaşkanı Erdoğan eşi Emine Erdoğan ile birlikte AK Parti Genel Merkezine giriş yaptı. Erdoğan'ı kapıda Başbakan Binali Yıldırım karşıladı.

Kare kare AK Parti ve Erdoğan'ın zaman tüneli

Cumhurbaşkanı Erdoğan, bugün AK Parti'deki törenle kurucusu olduğu partiye üye olacak. 14 Ağustos 2001'de arkadaşlarıyla birlikte Adalet ve Kalkınma Partisi'ni (AK Parti) kuran ve Kurucular Kurulu tarafından AK Parti'nin Kurucu Genel Başkanı seçilen Erdoğan'ın AK Parti'deki zaman tünelini sizler için derledik.

688 sayılı KHK ile göreve iade edilenlerin listesi

OHAL kapsamında yayınlanan yeni Kanun Hükmünde Kararname ile 236 kişi görevine iade edildi.

İşte ihraç edilen akademisyenlerin tam listesi

Resmi Gazete'de yayımlanan 689 sayılı KHK ile 484 akademisyen ve 98 iaderi personelin görevine son verildi.

Anayasa Mahkemesinin 55. Kuruluş Yıldönümü

Referandum sonrası devletin zirvesinde yer alan isimler ilk kez Anayasa Mahkemesi'nin kuruluş yıl dönümünde bir araya geldi.

TBMM’de 23 Nisan Resepsiyonu

TBMM'nin 97. kuruluş yıl dönümü nedeniyle verilen resepsiyonundan ilk kareler.

TBMM'de 23 Nisan özel oturumu

TBMM Genel Kurulu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla İsmail Kahraman'ın başkanlığında özel gündemle toplandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan TBMM'de

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM Genel Kurulu'ndaki 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı özel oturumunu izlemek üzere, Meclise geldi. Erdoğan, Mecliste TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın tarafından askeri törenle karşılandı.

Çocuklar Çankaya Köşkü'nde

Başbakan Binali Yıldırım, Çankaya Köşkü'nde çocukları kabul etti. Yıldırım, koltuğunu koltuğunu 5. sınıf öğrencisi Yağız Keçe'ye devretti. Kabine'deki çocuklar da kendi gündemlerini tek tek açıkladı.

Bakan Yılmaz çocuklarla birlikte Anıtkabir'de

Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Anıtkabir'i ziyaret ederek, mozoleye çelenk bıraktı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan çocukları kabul etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde 39. TRT Uluslararası 23 Nisan Çocuk Şenliği'ne katılan çocukları kabul etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan kabir ziyareti

Sekizinci Cumhurbaşkanı Turgut Özal'ın, ölümünün 24'üncü yıl dönümü nedeniyle Anıt Mezar'da anma töreni düzenlendi. Törene katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan buradaki törenin ardından, Prof. Dr. Necmettin Erbakan, merhum Başbakan Adnan Menderes ile merhum bakanlar Fatin Rüştü Zorlu ve Hasan Polatkan'ın kabirlerini de ziyaret etti.

Siyasiler sandık başında

Anayasa değişikliği halk oylamasında oylarını kullanmak için Başbakan ve bakanlar sandık başına gitti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Konya'da

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kılıçarslan Şehir Meydanı'nda düzenlenen "Konya Buluşması"na katılmak üzere kente geldi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı böyle karşıladılar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstasyon Meydanı'nda düzenlenen "Erzurum Buluşması"nda halka hitap etti.

Başbakan klasik otomobille gitti

Başbakan Binali Yıldırım, İstanbul'daki bir etkinliğe, makam aracı yerine 1976 model Mercedes marka klasik otomobille geldi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan polisleri selamladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 172. yıl dönümü dolayısıyla Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde görevli polisleri tebrik etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Hatay'da

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hatay'da İtfaiye Meydanında düzenlenen toplu açılış törenine katıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan 'facetime'dan gençlere seslendi

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Albayrak'ın, Haliç Kongre Merkezi'nde katıldığı "Genç Kürsü" programında, ısrar üzerine aradığı Cumhurbaşkanı Erdoğan, "facetime" üzerinden gençlere hitap ederek, "Asım'ın nesli boş bir nesil değildir. Çünkü sizler parlamentoda gençler tarafından neler yapılabileceğini ortaya koyacaksınız" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkeş'in kabrini ziyaret etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Alparslan Türkeş'in vefatının 20. yılı nedeniyle Beştepe'deki kabrini ziyaret etti.

Ülkücü Hareketin Lideri Alparslan Türkeş'in vefatının 20. yılı

Ülkücü Hareketin Lideri Alparslan Türkeş, vefatının 20. yılında anılıyor. Anadolu Ajansı arşivinden derlenen fotoğraf karelerinde Milliyetçi Hareket Partisi'nin (MHP) kurucusu ve ilk genel başkanı Türkeş'in siyasi yaşamından kesitler yer alıyor.

Yeni KHK ile kamuya geri dönenlerin listesi

Yeni KHK ile birlikte 416 kişi kamudaki görevlerine iade edildi.

"Güzel Bir Türkiye İçin Tabii ki Evet" programı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe Millet Kültür ve Kongre Merkezi'nde "Güzel Bir Türkiye İçin Tabii ki Evet" programına katıldı.

TSK resmi hesabından paylaştı

Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından bir fotoğraf paylaşım sitesi olan Flickr'a yüklenen fotoğraflar askerlerimizin ne kadar zor şartlarda operasyonlar gerçekleştirdiğini ve eğitimlerini gözler önüne seriyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan 'hayır' standını ziyaret etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sarıyer'de "Hayır" standına uğradı.

+

Son gelişmelerden anlık haberdar olabilirsiniz.
Yenisafak.com bildirim ile, web sitesine girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.