İnanılmaz canilik!

Eskişehir'de bir kafeden sahiplendiği kedinin karnını keserek bağırsaklarını çıkaran şahıs, durumu videoya çekti. Görüntülerin sosyal medyaya düşmesi sonucu büyük tepki oluştu.

YENİSAFAK.COM.TR 00:00 Şubat 09, 2014 Yeni Şafak

İnanılmaz canilik!

Fotoğraf: Yeni Şafak
Eskişehir'de yaşanan bu olay kısa sürede sosyal medyada çığ gibi büyüyen bir tepkiye neden oldu. Duyarlı insanlar yetkilileri bir an önce göreve çağırdı.

Aynı zamanda şahsın arkadaşıyla yaptığı konuşmalar ise insanlara pes dedirtti.

  Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Yeni Şafak Gazetecilik A.Ş.'ye aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

  İnanılmaz canilik!

  Eskişehir'de bir kafeden sahiplendiği kedinin karnını keserek bağırsaklarını çıkaran şahıs, durumu videoya çekti. Görüntülerin sosyal medyaya düşmesi sonucu büyük tepki oluştu. İnanılmaz canilik!
  Yayın hayatına başladığımız ilk günden itibaren ülkemizde demokrasinin tüm kurumları ile yerleşmesi, milli irade ve değerlerimizin hakim olması için tüm gücümüzle çalıştık. Bu ülkenin geleceğinin derin sularda boğulup gitmemesi için çaba sarf ettik. Fırtınalı günlerde sığınılacak bir liman olduk. Bugüne kadar ülkemize yapmış olduğumuz katkıyı bundan sonra da okurlarımızın desteği ile sürdürmeye devam edeceğiz. Her gün Yeni Şafak’la yeni bir umut olacak.

  SON DAKİKA

  #title#