GündemAcı kaybımız

Acı kaybımız

Yeni Şafak İnternet Yazı İşleri Müdürü Ersin Çelik'in 7 yaşındaki kızı Ecrin Çelik elim bir kaza sonucu Hakk'ın rahmetine kavuştu. Cenaze namazı İzmit'in Yuvacık ilçesinde bulunan Başiskele Yukarı Serdar Camii'nde kılınan minik Ecrin, Serdar Mahallesi Mezarlığı'nda defnedildi.

Haber MerkeziYeni Şafak
Yeni Şafak İnternet Yazı İşleri Müdürümüz Ersin Çelik'in kızı Ecrin Çelik Hakk'ın rahmetine kavuştu.
Yeni Şafak İnternet Yazı İşleri Müdürümüz Ersin Çelik'in kızı Ecrin Çelik Hakk'ın rahmetine kavuştu.

Yeni Şafak İnternet Yazı İşleri Müdürü Gazeteci Ersin Çelik'in 7 yaşındaki kızı Ecrin, otomobil çarpması sonucu yaşamını yitirdi.

Tatil için annesi ve diğer iki kardeşiyle birlikte Sakarya'nın Karasu ilçesine giden minik Ecrin, evin önünde oynarken, bir otomobil çarptı. Olayın ardından Karasu Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Ecrin, burada yaşamını yitirdi.

Cenaze İzmit Yuvacık'ta defnedildi

Çelik'in kızı Ecrin'in cenazesi bugün öğle namazına müteakip İzmit'in Yuvacık ilçesinde bulunan Başiskele Yukarı Serdar Camii'nden kalktı. Minik Ecrin Serdar Mahallesi Mezarlığı'nda defnedildi.

Medya camiasından çok sayıda gazeteci ve yazarın katıldığı cenaze töreninde Ersin Çelik'i Albayrak Ailesi yalnız bırakmadı. Törende Albayrak İcra Kurulu Başkanı Mustafa Albayrak, Albayrak Grup Yönetim Kurulu Üyesi Mesut Albayrak, Albayrak Grup Yönetim Kurulu Üyesi Faruk Albayrak, Yeni Şafak ve TVNET Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Karagül, Piri Medya Genel Müdürü Ömer Karaca ve Ersin Çelik'in çok sayıda çalışma arkadaşı yer aldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Yıldırım başsağlığı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım, Ersin Çelik'i telefonla arayarak taziye dileklerini iletti.

Siyasilerden taziye telefonu

Eski Başbakan ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez, Cumhurbaşkanı Sözcüsü İbrahim Kalın, Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sözcüsü Mahir Ünal, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İstanbul Valisi Vasip Şahin telefonla arayarak taziyelerini iletti.

Başbakan Yardımcısı Fikri Işık ve Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, AK Parti Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu, İHH İnsani Yardım Vakfı Başkanı Bülent Yıldırım taziye evine gelerek, Çelik ailesine başsağlığı diledi.

Cenaze töreninde yalnız bırakmadılar

Ayrıca Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Hatice Karahan ve Saadet Oruç, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Hüseyin Yayman, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Abdurrahim Boynukalın, AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz, İstanbul Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, ÖNDER Genel Başkanı Halit Bekiroğlu ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu da cenaze töreninde yer alırken, cenaze namazını Kocaeli İl Müftüsü Yusuf Doğan kıldırdı.

Doğduğunda mesaj atmıştı

2007 yılında Yasemin Çelik ile evlenen Ersin Çelik, kızı Ecrin ilk doğduğunda, kızının ağzından yakın arkadaşlarına mesaj atarak mutluluğunu paylaşmıştı. Mesaj şöyleydi: (Fyaş fyaş fyaş 2007’de hayatlarını biyleştiyen Ersin ve Yasemin Çelik (anne ve babam olurlar) çiftinin ilk çocuklayı olayak bugün Maymaya Ayaştıyma Hastanesi’nde dünyaya geldim. Kilom ve sağlığım gayet yeyinde. İmza: Ecrin Çelik).

Ecrin Çelik

Minik Ecrin'e veda
FOTOĞRAF11
Title
Yeni Şafak İnternet Yazı İşleri Müdürümüz Ersin Çelik'in 7 yaşındaki kızı Ecrin Çelik elim bir kaza sonucu Hakk'ın rahmetine kavuştu.
Title
Tatil için gittiği Karasu'da oyun oynayan Ecrin trafik kazası geçirdi.
Title
Kazanın ardından Karasu Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Ecrin, burada vefat etti.
Title
Cenaze namazı İzmit'in Yuvacık ilçesinde bulunan Başiskele Yukarı Serdar Camii'nde kılınan minik Ecrin, Serdar Mahallesi Mezarlığı'nda defnedildi.
Title
Medya camiasından çok sayıda gazeteci ve yazarın katıldığı cenaze töreninde Ersin Çelik'i Albayrak Ailesi yalnız bırakmadı.
Title
Gerçekleştirilen törende Albayrak Grup Yönetim Kurulu Üyesi Mesut Albayrak, Albayrak Grup Yönetim Kurulu Üyesi Faruk Albayrak, Albayrak Grup CEO’su Doç. Dr. Ömer Bolat, Yeni Şafak ve TVNET Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Karagül, Piri Medya Genel Müdürü Ömer Karaca ve Ersin Çelik'in çok sayıda çalışma arkadaşı yer aldı.
Title
Ayrıca Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Hatice Karahan, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Hüseyin Yayman, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Abdurrahim Boynukalın, ÖNDER Genel Başkanı Halit Bekiroğlu ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu da törende yer aldı.
Title
Yeni Şafak İnternet Yazı İşleri Müdürümüz Ersin Çelik, cenazede taziyeleri kabul etti.
Title
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ersin Çelik'i telefonla arayarak taziyelerini iletti.
Title
Vefat haberini alan Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, dün akşam aileye taziye ziyaretinde bulundu.
Title
2007 yılında Yasemin Çelik ile evlenen Ersin Çelik, kızı Ecrin ilk doğduğunda, kızının ağzından yakın arkadaşlarına mesaj atarak mutluluğunu paylaşmıştı. Mesaj şöyleydi: (Fyaş fyaş fyaş 2007’de hayatlarını biyleştiyen Ersin ve Yasemin Çelik (anne ve babam olurlar) çiftinin ilk çocuklayı olayak bugün Maymaya Ayaştıyma Hastanesi’nde dünyaya geldim. Kilom ve sağlığım gayet yeyinde. İmza: Ecrin Çelik).
Minik Ecrin'e veda
Yeni Şafak İnternet Yazı İşleri Müdürümüz Ersin Çelik'in 7 yaşındaki kızı Ecrin Çelik elim bir kaza sonucu Hakk'ın rahmetine kavuştu.

Acı kaybımız...
OYNAT02:09
Acı kaybımız...
Yeni Şafak İnternet Yazı İşleri Müdürümüz Gazeteci Ersin Çelik'in 7 yaşındaki kızı Ecrin, araç çarpması sonucu yaşamını yitirdi. Küçük Ecrin'in cenazesi bugün öğle namazına müteakip İzmit'in Yuvacık ilçesinde bulunan Başiskele Yukarı Serdar Camii'nden kalktı. Medya camiasından çok sayıda gazeteci ve yazarın katıldığı cenaze töreninde Ersin Çelik'i Albayrak Ailesi yalnız bırakmadı. Gerçekleştirilen törende Albayrak Grup Yönetim Kurulu Üyesi Mesut Albayrak, Albayrak Grup Yönetim Kurulu Üyesi Faruk Albayrak, Yeni Şafak ve TVNET Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Karagül, Piri Medya Genel Müdürü Ömer Karaca ve Ersin Çelik'in çok sayıda çalışma arkadaşı yer aldı.Ayrıca Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Hatice Karahan, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Hüseyin Yayman, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Abdurrahim Boynukalın, ÖNDER Genel Başkanı Halit Bekiroğlu da törende yer aldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ersin Çelik'i telefonla arayarak taziyelerini iletti.

ÖNERİLEN VİDEOLAR
İsrail polisinden Filistin bayrağı açan göstericilere müdahale
İsrail polisi, Doğu Kudüs'te Filistin bayrağı açarak gösteri düzenleyen Filistinlilere müdahale etti. Ellerindeki Filistin bayraklarını sallayan çocukların üzerine ses bombası atan İsrail polisi, halkın elindeki bayrakları zorla alarak karakola götürdü. Bunun üzerine Kudüslüler, uçan balonlara astıkları Filistin bayrağını gökyüzüne bıraktı.Ellerinin üstünde Kudüs müdafaası
2008 yılında işgalci İsrail'in saldırısında bacaklarını kaybeden ve engelli haliyle 11 kardeşinin geçimini sağlayan 29 yaşındaki İbrahim Ebu Süreyya, Gazze'nin simge isimlerinden biriydi. Ebu Süreyya, protestolar sırasında elektrik direklerine tırmanıp Filistin sancağını en yükseğe dikmesiyle tanınıyordu. Kudüs gösteriler sırasında İsrail askerlerinin kurşunu başına isabet etti ve şehit oldu.‘Kudüs’ zirvesine tepki gösterenlere muhteşem yanıt
Gazeteci Abdurrahman Uzun, İstanbul'da gerçekleştirilen Kudüs Zirvesi'ne 'Neden Doğu Kudüs?' şeklinde tepki gösterenlere yanıt verdi.
Ali Tekintüre'yi kaybettik
Arabesk müziğin duayen ismi tedavi gördüğü hastanede vefat etti. Hangimiz Sevmedik, Dilek Taşı, Sürünüyorum gibi popüler şarkıların söz yazarı Ali Tekintüre'yi Türk müziğine olan katkıları nedeniyle unutmayacağız.


Bilime Yön Veren Müslüman Alimler: El Biruni
Dünyanın 'Orta Asya'da yaşamış deha' olarak kabul ettiği, coğrafya ve tıpta henüz 11. yüzyılda yaptıkları ile çığır açan Biruni'yi Bilime Yön Veren Müslüman Alimler serimizde ele aldık.Futbolun renkli düşü: Zinedine Zidane
Fransa topraklarında Cezayir asıllı bir ailenin beşinci çocuğu olarak doğup, bugün bile birilerine ilham olmaya devam eden Zidane ya da namı-diğer Zizou'nun kariyerinin satır başları...
Down sendromlu taraftara sürpriz doğum günü
Lüleburgazspor'un iç sahadaki maçlarını tribünden takip eden ve takımının formasını hiç çıkarmayan down sendromlu Tarık Göntürk için Lüleburgaz taraftarları sürpriz doğum günü kutlaması yaptı.
İsrail bu çocuklardan korkuyor
Kudüs'ün sokaklarında üç Filistinli çocuğun hep bir ağızdan 'Allahu ekber' diye haykırdığı görüntüler sosyal medyada, 'Bu inanca kim engel olabilir ki?' notuyla paylaşıldı.
İsrail zulmünün boyutu: Ambulanstaki yaralıları tutukladılar!
Filistin'in El Halil şehrinde İsrail askerleri, yaraladıkları iki Filistinli genç kızı ambulansta tutuklayarak gözaltına aldı.
Yahudilerin Filistin nefretini böyle görüntüledi
İnsan hakları aktivisti Robert Martin, Kudüs'teki Yahudilerle sordu: "Filistinliler hakkında ne düşünüyorsun?" İşte o nefret dolu cevaplar…
Otobüste çalışan belediye başkanı öğrencileri şaşırttı
Şanlıurfa Belediye Başkanı Nihat Çiftçi'yi otobüste gören öğrenciler şaşkınlıklarını gizleyemedi. Çiftçi öncülüğünde başlatılan uygulama kapsamında, Belediye başkanı ve yöneticiler halk otobüsüne binip halkın sorunlarını yakından dinleyecek.
Eski Kudüs Müftüsü Sabri Erdoğan’a teşekkür etti
Eski Kudüs Müftüsü Şeyh İkrime Sabri, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Kudüs zirvesini gerçekleştirdiği için teşekkür etti.
Yahudiler Mescid-i Aksa'ya girdi
Bugün Hanuka bayramının ikinci gününü kutlayan onlarca Yahudi yerleşimci, İsrail polisinin yardımıyla Mescid-i Aksa'nın avlusuna girdi.
Ürdünlü pilotun ‘Kudüs’ anonsu ABD’yi panikletti!
Ürdün'den New York'a giden yolcu uçağının pilotu, Kudüs üzerinden geçerken, Şu anda Filistin topraklarının başkenti Kudüs üzerindeyiz” sözleri sebebiyle ABD John Keneddy Havalimanı'nda gözaltına alındı. Yousuf Da'aja adındaki Ürdünlü pilotun sefer sırasındaki anonsu sosyal medyada yayınlanmıştı.
Seyyar hikayeler: Simitçi
Seyyar Hikayeler'de bu hafta, sabah kahvaltılarının vazgeçilmezi, ara öğünlerin kurtarıcısı simidin fırından tezgaha olan yolculuğu ele alınıyor.
Kudüs zirvesi sonrası Erdoğan'dan tarihi konuşma
Cumhurbaşkanı Erdoğan Kudüs Zirvesi'nin ardından düzenlenen ortak basın toplantısında İslam dünyasına seslendi. Erdoğan, "Müslümanlar çaresiz değildir. İman varsa imkan da vardır. Rabbimizin inayetiyle bu mücadelemizi başarıya ulaştıracağız" dedi.
Jandarma'nın yüz tanıyan yeni gözlüğü 'takbul'
Türkiye'de bir firma tarafından güvenlik hizmetleri için üretilen ve "takbul" adı verilen gözlük, yüz tanıma teknolojisi ve daha bir çok özelliği ile şüphelileri tanımada yüksek oranda kolaylık sağlıyor.
Erdoğan'ı Patani'de canlı takip eden yaşlı adam
Tayland'ın güneydindeki Patani'de bir minibüste yolculuk yapan yaşlı adamın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı cep telefonundan izlediği anlar sosyal medyada büyük ilgi gördü. Tayland hükümetinin Müslümanlara yaptığı zulümle sık sık gündem olan Patani'deki yaşlı amcanın Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kudüs için İstanbul'da acil toplanan İslam Konferansı Örgütü'ndeki konuşmasını izlediği anları kaydedip twitter hesabından paylaşan Fatih Öke şu yorumu yaptı: "Önümdeki amca Reis'i canlı takip ediyor. Dünya ile nasıl bütünleştiğimizin en canlı kanıtı."
Erdoğan'dan net mesaj: Kudüs Filistin'in başkentidir
Cumhurbaşkanı Erdoğan İslam İşbirliği Teşkilatı toplantısında konuştu. Erdoğan, ABD Başkanı Trump'a tepki gösterdiği konuşmasında, "Kudüs'ü Filistin devletinin işgal altındaki başkenti olarak tanımaya davet ediyorum" dedi.
Filistin bayrağını indirmek isteyen işgalci Yahudinin küstahlığı
Filistin'in El Halil şehrinde bir Yahudi yerleşimcinin küstahca Filistin bayrağını indirmeye çalışması kameraya böyle kaydedilmişti.