GündemAK Parti son anketi açıkladı Fark iki buçuk kat

AK Parti son anketi açıkladı: Fark iki buçuk kat

AK Parti, yapılan kamuoyu yoklamalarına ilişkin olarak elde edilen son verileri paylaştı. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, en yakın siyasi partiye iki buçuk kat fark atıldığını açıkladı.

Haber MerkeziAA
AK Parti
AK Parti

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, "Yapılan kamuoyu yoklamalarında en yakın siyasi partiye iki buçuk kat fark atmış bir siyasi partiyiz şu anda" dedi.

Dağ, AK Parti Çivril İlçe Teşkilatı Olağan Kongresinde yaptığı konuşmada, 16 yıl önce kurulan AK Parti'nin 15 yıldır iktidar olduğunu, mevcut belediyelerin de yüzde 60'ını yönettiğini belirtti.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ

"13'üncü seçimi Allah'ın izniyle kazanacak"

Yapılmaya çalışılanların 2019'taki seçimlerin bir provası olduğunu belirten Dağ, şöyle devam etti:

REKLAM

"2019'un gelişi bundan önceki seçimlerden belli. Yani 13'ün gelişi 12'den belli. Bu parti 12 tane seçim kazandı. 13'üncü seçimi Allah'ın izniyle kazanacak. 'Şimdi bir yandan acaba içeriye operasyon çekebilir miyiz?' diye birileri sağda solda yazmaya başladı. Bu partide bütün başarıların en büyük mimarı Recep Tayyip Erdoğan'dır. Birileri Recep Tayyip Erdoğan üzerinden AK Parti'de kenarda kalmış, önceden birtakım görevler yapmış, daha sonra kenara çekilmiş olanların, küskünlerin bizi zafiyete uğratacağını iddia ediyor. Bizim böye düşünenlerden korkumuz yok, öyle düşünenler avucunu yalarlar."

Dağ, AK Parti'nin yüzde 50'lileri görmüş bir siyasi parti olduğuna dikkati çekerek, "Yapılan kamuoyu yoklamalarında, en yakın siyasi partiye iki buçuk kat fark atmış bir siyasi partiyiz şu anda." dedi.

REKLAM
  • Tek liste ile gidilen kongrede Mehmet Kale ilçe başkanlığı görevine getirildi.

Ünlü anketçiden CHP'ye uyarı: Oyu yüzde 9'a düşer
GÜNDEM
Ünlü anketçiden CHP'ye uyarı: Oyu yüzde 9'a düşer

Hafta Bülteni (11-15 Eylül)
OYNAT02:28
Hafta Bülteni (11-15 Eylül)
Yenisafak.com, geride bıraktığımız bir hafta boyunca Türkiye ve Dünya gündemine yansıyan en önemli 7 haberi derledi. İşte Irak Kürt Bölgesel Yönetimi'nin bağımsızlık referandumundan ikinci milli içeceğimiz üzüm suyuna kadar birçok konu başlığı...