https://pubads.g.doubleclick.net/gampad/ads?sz=640x480&iu=/1347001/Yenisafak-Video-Preroll&impl=s&gdfp_req=1&env=vp&output=vast&unviewed_position_start=1&url=[referrer_url]&description_url=[description_url]&correlator=[timestamp] https://pubads.g.doubleclick.net/gampad/ads?sz=640x480|640x350&iu=/1347001/Yenisafak-VideoPOSTROLL&impl=s&gdfp_req=1&env=vp&output=vast&unviewed_position_start=1&url=[referrer_url]&description_url=[description_url]&correlator=[timestamp]
Gündem Cumhurbaşkanlığından Balıkesir açıklaması

Cumhurbaşkanlığı'ndan 'Balıkesir' açıklaması

Cumhurbaşkanlığı'ndan yapılan açıklamada, "Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı ile görüşme olmadı" denildi. Açıklamda Ankara Büyükşehir Belediyesi Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Melih Gökçek ile ilgili görüşmeye de yer verildi.

Haber Merkezi Diğer
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi

Cumhurbaşkanlığı'ndan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı ile görüşme iddialarıyla ilgili açıklama yapıldı. Açıklamda, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı ile görüşme olmadığı vurgulandı. Cumhurbaşkanlığı sitesinden yapılan açıklama şöyle:

Bazı basın yayın organlarının bugünkü haberlerinde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın dünkü kabul ve temaslarıyla ilgili olarak tamamen hayal ürünü iddialara yer verildiği gözlenmiştir.

Sayın Cumhurbaşkanımız, Ankara Büyükşehir Belediyesi Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Melih Gökçek’i Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde dün akşam kabul etmiş, ancak Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Edip Uğur ile herhangi bir görüşmesi olmamıştır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Balıkesir Belediye Başkanı Edip Uğur: Görevimin başındayım
GÜNDEM
Balıkesir Belediye Başkanı Edip Uğur: Görevimin başındayım

REKLAM

Cumhurbaşkanı Erdoğan Gökçek'i kabul etti
GÜNDEM
Cumhurbaşkanı Erdoğan Gökçek'i kabul etti