Gündemİstanbul hatırası

İstanbul hatırası

Fatih Belediyesi'nin desteğiyle kurulan takım Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ilgi odağı oldu. Erdoğan, İstanbul Fatih Belediyesi Afrika Dostluk Spor Takımı ile hatıra fotoğrafı çekildi.

Haber MerkeziDiger
Cumhurbaşkanı Erdoğan ile hatıra fotoğrafı çekildiler.
Cumhurbaşkanı Erdoğan ile hatıra fotoğrafı çekildiler.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara'daki ATO Congresium'da "Yerel Yönetimler Proje Yarışması"nda sosyal projelerde dereceye giren belediye başkanları ile ekiplerini tebrik etti.

Toplantı çıkışı Erdoğan, İstanbulFatih Belediyesi Afrika Dostluk Spor Takımı ile hatıra fotoğrafı çekildi. Erdoğan ayrıca futbolcularla bir süre sohbet etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ayrıca futbolcularla bir süre sohbet etti.

REKLAM

  • Öte yandan Cumhurbaşkanı Erdoğan belediye başkanlarına birtakım öğütlerde bulundu. Erdoğan, Belediye Başkanları Toplantısı'nda bazı belediyelerin heykelini yapmasını "Bunu duyunca ben çok çok üzüldüm. Değerli arkadaşlar bu bizim değerlerimize terstir. Ben ne heykelimin dikilmesini istiyorum, ne masklar yapılmasını istiyorum. Bundan sonra lütfen bu yanlışlara düşmesinler. Ben heykelimin yapılmasını istemiyorum, heykel değil hizmete yönelik eserler yapsınlar. Bunların bizim değerlerimizle çatışan şeyler olduğunu bilsinler" ifadeleriyle eleştirdi. Erdoğan, AK Parti teşkilatında yenilenmenin önemine vurgu yaptı.
  • Cumhurbaşkanı Erdoğan: Değerlerimize ters
    GÜNDEM
    Cumhurbaşkanı Erdoğan: Değerlerimize ters