Gündemİstanbulda oğlunu öldüren cani baba ile ilgili kan donduran detay

Fatih'te oğlunu öldüren cani baba iki ay önce de oğlunu zehirlemek istemiş

İstanbul'da oğlunu öldüren cani baba ile ilgili kan donduran detay

İstanbul Fatih'te 10 yaşındaki oğlunu öldüren N.T. ile ilgili kan dondurucu bir detay ortaya çıktı. N.T iki ay önce de oğlunu doğalgazı açarak zehirleyerek öldürmek istemiş, ardından eşine kendi sesi ve oğlunun ağlarken ses kaydını göndermiş. Öte yandan küçük çocuğun dayısı, "İki ay önce de çocuğunu doğalgazla zehirlemek istedi. Koçbaşıyla kurtardık" dedi.

Haber MerkeziIHA
10 yaşındaki oğlunun öldüren cani baba ile ilgili bir detay daha ortaya çıktı.
10 yaşındaki oğlunun öldüren cani baba ile ilgili bir detay daha ortaya çıktı.

Fatih'te 10 yaşındaki oğlunu öldüren N.T. ile ilgili kan dondurucu bir detay ortaya çıktı.

N.T isimli baba dün akşam 10 yaşındaki Yiğitcan T.isimli oğlunu bıçaklayarak öldürerek, ardından eşi Neriman T.'yi arayarak, "Oğlunu öldürdüm. Gel al" dedi.

Kan donduran cinayetle ilgili kan dondurucu bir detay ortaya çıktı. Cani baba N.T iki ay önce de oğlunu evdeki doğalgazı açarak zehirlemek istediği, hatta bu anları cep telefonuyla çektiği öğrenildi.

Cani baba, ardından oğlunun ağlarken çektiği fotoyu eşine göndererek, ses kaydını da ekledi. Ses kaydında "Bu çocuk sabaha kalmaz" diyen baba, oğlunun ağlama ses kayıtlarını da telefonla anneye attığı öğrenildi.

REKLAM

Öte yandan, küçük çocuğun cenazesini almak için Adli Tıp Kurum'na gelen dayısı Adem Deniz, "İki ay önce evdeki doğalgazı açıyor. Bize de görüntü kaydı ve ses kaydı atıyor. Hemen Fatih'e emniyete gittik. Polisler koçbaşıyla kapıyı kırarak eve girdi. Daha sonra serbest kaldı. Çocuğu öldürmekle tehdit eriyor üstüne savcılıktan çocuk görmek için izin alıyor. "Babası öldürmekle tehdit ediyor"diyoruz polise. Polis bize, "Darp var mı? Yoksa bir şey yapamayız" diyor. Adalet bu mu? Bizim polis teşkilatımız, devletimiz bu kadar mı insanların arkasında duruyor? Ölüm tehditleri alıyoruz? dedik kimse bir şey yapmadı. Savcılık böyle şeyler oluyor hala babanın çocuğunu görmesi için izin veriyor" dedi. Dün yaşanan cinayeti de anlatan Dayı Deniz, "Eşini arıyor. Gel çocuğunu öldürdüm. Gel al. Hafta sonu çocuğunu görmek için alıyor. Tam teslim alacağımız zaman çocuğu ölüyor. 10 senedir eşini dövüyor. Eşi boşanma dilekçesi verdi. İki aydır ayrı yaşıyor. Eşinden uzaklaştırma kararı veriliyor. Açık açık olay 'geliyorum' dedi" diye konuştu.

REKLAM

Katil zanlısı baba adliyeye sevk edildi

10 yaşındaki oğlunu öldüren katil zanlısı baba emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edildi.

Fatih Asayiş Büro Amirliği'nde sorguya alınan katil zanlısı babanın, cinayeti karısını cezalandırmak için işlediğini söylediği öğrenildi. Katil zanlı babanın sorgusu sırasında başka bir şey söylemeyerek susma hakkını kullandığı bilgisi edinildi.

Emniyetteki işlemleri tamamlanan katil zanlısı baba adliyeye sevk edildi.

Küçük Yiğitcan son yolculuğuna uğurlandı

Öte yandan Yiğitcan T. için cenaze töreni düzenlendi. Arnavutköy Asri mezarlığının içinde bulunan camide düzenlen törene ailenin yakınları akın etti.

10 yaşındaki Yiğitcan'ın cenazesi son yolculuğuna uğurlandı.

Törende küçük çocuğun annesi gözyaşlarına boğuldu. Ayakta duramayan acılı anne yere oturarak sakinleşmeye çalıştı. Yakınlarının teselli ettiği acılı annenin hali görenlerin yüreklerini dağladı.

REKLAM

Küçük Yiğitcan'ın naaşı kılınana cenaze namazının ardından Asri mezarlığında toprağa verildi.

Liseli katilin cep telefonunda şoke eden liste
GÜNDEM
Liseli katilin cep telefonunda şoke eden liste