https://pubads.g.doubleclick.net/gampad/ads?sz=640x480&iu=/1347001/Yenisafak-Video-Preroll&impl=s&gdfp_req=1&env=vp&output=vast&unviewed_position_start=1&url=[referrer_url]&description_url=[description_url]&correlator=[timestamp] https://pubads.g.doubleclick.net/gampad/ads?sz=640x480|640x350&iu=/1347001/Yenisafak-VideoPOSTROLL&impl=s&gdfp_req=1&env=vp&output=vast&unviewed_position_start=1&url=[referrer_url]&description_url=[description_url]&correlator=[timestamp]
Hayat Ailenin tüm fertleri 12 parmak

Ailenin tüm fertleri 12 parmak

Brezilyalı Da Silva ailesinin 23 üyesi de 12 parmaklı doğdu. Kendilerini ayrıcalıklı hissettiklerini söyleyen aile fertleri fazla parmaklarını avantaja çevirdi. Da Silva ailesinin kalecilik yapan, piyano çalan üyeleri fazla parmaklarının işlevselliğini sevdiğini söyledi.

Haber Merkezi Diğer
12 parmaklı Da Silva ailesi Brezilya'da yaşıyor.
12 parmaklı Da Silva ailesi Brezilya'da yaşıyor.

Brezilya'da yaşayan Da Silva ailesinin tüm fertleri 12 parmaklı. Fazla parmaklarını "başka kimse de olmayan bir işaret" olarak tanımlayan aile bunu kendisine dert etmek yerine kutlamayı tercih ediyor. Onlara göre 12 parmaklı olmak bir ayrıcalık.

Ek parmaklar ile doğan çoğu insanın bundan muzdarip olduğunu söyleyen Da Silva ailesi, tüm parmaklarının işlevsel olmasından dolayı mutlu olduklarını söylüyor.

Joao Assis De Silva 6 parmağıyla kalecilik yapıyor.

Joao Assis De Silva 6 parmağıyla kalecilik yapıyor.

Maria Morena Da Silva, fazla parmaklarını için piyanoyu çalmak için kullanıyor.

REKLAM

Ailenin son üyesi de 6 parmaklı.