HayatAmeliyat olan oyuncu Bahar Öztan yeniden tedavi altına alındı

Ameliyat olan oyuncu Bahar Öztan yeniden tedavi altına alındı

Kanser nedeniyle 13 saatlik ameliyat geçiren ve taburcu olan oyuncu Bahar Öztan, kendini iyi hissetmeyince hastaneye geri döndü. Öztan, halsizlik yaşadığı ve iştahı kapandığı için tekrar tedavi gördüğünü söyledi.

Haber MerkeziDiğer
Oyuncu Bahar Öztan kanser nedeniyle ameliyat olmuştu.
Oyuncu Bahar Öztan kanser nedeniyle ameliyat olmuştu.

Yumurtalık kanserinin nüksetmesi nedeniyle ekim ayının son haftasında yeniden ameliyat masasına yatan oyuncu Bahar Öztan, taburcu olmasına rağmen kendisini iyi hissetmeyince hastaneye geri döndü.

Cadde'nin haberine göre, halsizlik yaşadığı ve iştahı kapandığı için hastaneye tekrar yattığını söyleyen oyuncu, "Ağır bir ameliyattan çıktıktan sonra, her şeyin yan etkisi olabiliyor. O yüzden dört gün sonra yeniden hastaneye döndüm. Ona göre serum ve ilaç veriyorlar. Tam iyi olmadan çıkmamak gerekiyormuş" dedi.

Durumunun iyiye gittiğini anlatan Öztan, "Ameliyat 13 saat sürdü. Uzun sürmesi iyi, çünkü tümünü temizliyorlar. Hafta sonuna doğru taburcu olacağım gibi görünüyor. Sonrasında kemoterapiye başlayacağız. İnşallah yaz ayında iyileşmiş olacağım" diye konuştu.

REKLAM

Oyuncu, kaldığı hastanedeki hemşirelerle çektirdiği fotoğrafı Instagram'dan paylaşarak, "Tüm hastalara acil şifalar diliyorum" yazdı.