HayatBalona röveşata atan adam bulundu

Balona röveşata atan adam bulundu

Ankara Kızılay'da balona röveşata atmaya çalışmasıyla sosyal medyada fenomen olan Gülbay Türkücü teslim oldu. Ailesiyle sorun yaşadığı belirtilen ve 3 aydır kayıp olan Türkücü ailesine kavuştu.

Haber MerkeziDiğer
Gülbay Türkücü, balona röveşata çektiği görüntülerle gündeme gelmişti. Türkücü annesiyle kavuştu.
Gülbay Türkücü, balona röveşata çektiği görüntülerle gündeme gelmişti. Türkücü annesiyle kavuştu.

Balona röveşata atan adam ile ilgili sürpriz gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Ankara Kızılay'da balona rövaşata atmaya çalışmasıyla sosyal medyada fenomen olan Gülbay Türkücü Ankara'da bulundu.

Türkücü'nün annesi Müge Anlı'nın programına katılmıştı ve oğlundan 3 ay boyunca haber alamadığını söylemişti. Anne Türkücü, "3 aydır göremiyorum ben ciğerimi. Allah razı olsun, gözüm gibi bakacağım ona inşallah" demişti.

Bugün anne ile oğlun buluşma görüntüleri yayınlandı.

Dün neler yaşanmıştı

Ailesinin 25 Ağustos'da kayıp başvurusunda bulunduğu gencin, 11 Ekim'de Ankara'da bulunduğu ancak polise "Kayıp değilim, burada çalışıyorum. Ailemle görüşmek istemiyorum" dediği kaydedildi.

Videonun sosyal medyada yayımlanmasının ardından büyük merak uyandıran gencin kimliğinin, ailesinin görüntüyü paylaşan kuyumcu Güray Başak'a ulaşmasıyla ortaya çıktığı bildirildi.

REKLAM

"3 haftadır kayıpmış"

Güray Başak, “Daha sonradan anladık ki, bu arkadaş 3 haftadır kayıpmış” diyerek görüntüyü sosyal medyada paylaştıktan sonra yaşanan gelişmeleri anlattı. Başak, "Gece saat 03.00'de Kahramanmaraş’tan bir arkadaş beni aradı, 'Ben görüntüsünü paylaştığınız kişinin ağabeyiyim, 3 haftadır kayıp. Biz de onu arıyoruz. Tekrar gelirse bize haber verir misiniz?' diye not bıraktı. Biz de kendisiyle henüz bir irtibat kuramadık" dedi.

"Üvey babasıyla sorun yaşıyordu"

Gülbay Türkücü'nün annesi bugün Müge Anlı'nın programına konuk oldu ve oğlunu 3 aydır aradığını belirtti. Anne Türkücü, oğlu Gülbay'ın 3 ay önce evden 'çarşıya gidiyorum' diyerek çıktığını ve kendisinden o zaman bu yana haber alamadıklarını belirtti.

REKLAM

Ailesinin 25 Ağustos’da kayıp başvurusunda bulunduğu gencin, 11 Ekim’de Ankara’da bulunduğu ancak polise, “Kayıp değilim, burada çalışıyorum. Ailemle görüşmek istemiyorum” dediği iddia edildi.

Kahramanmaraş'tan yayına bağlanan bir vatandaş ise, Gülbay'ın üvey babasıyla sorunlar yaşadığını belirterek, "Annesinin ikinci eşiyle sorunlar yaşadığı için anneannesinin yanında kaldı. Daha sonra evden kaçtı. Buldular bir daha kaçtı. İkinci eş geçen sene vefat etti" iddiasında bulundu.

Cumartesi günü yaşanan olayı anlatan kuyumcu Güray Başak, “Bir gürültü sesi duyunca dışarıya baktım. Bir arkadaş yerde yatıyordu. Biz de 'herhalde ayağı kaydı düştü' diye düşündük. Bizim arkadaşlardan birisi, ‘ağabey ayağı kaymadı balona rövaşata atmaya çalıştı’ dedi. 'Burası Kızılay'ın göbeği, böyle bir şey olmaz' diye düşündük. Kamera kayıtlarına baktık. Gördük ki gerçekten arkadaş balona rövaşata atmaya çalışmış. Biz de biraz insanları güldürelim istedik” demişti.

REKLAM

Balona rövaşata atan genç böyle bulundu!
OYNAT01:25
Balona rövaşata atan genç böyle bulundu!
Ankara Kızılay'da balona rövaşata atmaya çalışmasıyla sosyal medyada fenomen olan kişi Ankara'da bulundu. Ailesine teslim edilirken görüntüleri de yayınlanan Gürbey Türkücü 3 aylık sürecin ardından ailesine kavuştu.

"Çarşıya gidiyorum deyip kayboldu"
HAYAT
"Çarşıya gidiyorum deyip kayboldu"

Balona röveşata atan adamdan haber var: Ailemle görüşmek istemiyorum
HAYAT
Balona röveşata atan adamdan haber var: Ailemle görüşmek istemiyorum