https://pubads.g.doubleclick.net/gampad/ads?sz=640x480&iu=/1347001/Yenisafak-Video-Preroll&impl=s&gdfp_req=1&env=vp&output=vast&unviewed_position_start=1&url=[referrer_url]&description_url=[description_url]&correlator=[timestamp] https://pubads.g.doubleclick.net/gampad/ads?sz=640x480|640x350&iu=/1347001/Yenisafak-VideoPOSTROLL&impl=s&gdfp_req=1&env=vp&output=vast&unviewed_position_start=1&url=[referrer_url]&description_url=[description_url]&correlator=[timestamp]
Hayat Payitaht Abdülhamid Mücadele ile dönüyor

Payitaht Abdülhamid 'Mücadele' ile dönüyor

Payitaht Abdülhamid 2. sezon ilk bölümüyle 29 Eylül Cuma günü ekrana gelecek. Dizide bu sezon Sultan Abdülhamid'in dönemine damga vuran önemli olaylar izleyici ile buluşacak. Payitaht Abdülhamid'in bu sezon teması 'Mücadele' olacak.

Haber Merkezi Yeni Şafak
​Payitaht Abdülhamid 'Mücadele' teması ile ekrana dönüyor.
​Payitaht Abdülhamid 'Mücadele' teması ile ekrana dönüyor.

Payitaht Abdülhamid 2. sezon ilk bölümüyle 29 Eylül Cuma günü saat 20.00'de TRT 1 ekranlarında izleyicisi ile buluşacak.

1876 yılında çıktığı tahtta 33 yıl kalarak, bu zorlu süreci ‘Ulu Hakan’ unvanıyla taçlandıran Sultan Abdülhamid Han’ın hayatının kaleme alındığı “Payitaht Abdülhamid” dizisi ekrana geri dönüyor.

Dizinin Ana Teması: Mücadele

1896'da, Sultan Abdülhamid'in padişahlığının 20. yılından itibaren döneme damgasını vuran önemli olayları ekrana taşıyacak olan “Payitaht – Abdülhamid”, dizisinde, uzun süre sonra Osmanlı'nın zaferi ile sonuçlanan bir savaş olan Yunan Harbi'ne yer verilecek.

Yine Sultan'ın başarılı olduğu bir önemli proje, Hicaz Demiryolu çalışmaları ve dahası Payitaht Abdülhamid dizisinde yer alacak diğer önemli tarihi olaylar arasında.

REKLAM

Dizi, 'Mücadele’ Ana temasındaki mesajla seyirciye sunulacak.

Payitaht Abdülhamid'den ilk mühür
HAYAT
Payitaht Abdülhamid'den ilk mühür

Payitaht Abdülhamid'in kadrosunda yeni isimler
HAYAT
Payitaht Abdülhamid'in kadrosunda yeni isimler

'Payitaht Abdülhamid'den ilk görüntüler
HAYAT
'Payitaht Abdülhamid'den ilk görüntüler