HayatÜnlü sunucunun eşine silahlı saldırı

Ünlü sunucunun eşine silahlı saldırı

Yan komşusu tarafından 2 köpeğinin de zehirlenerek öldürüldüğünü iddia eden ünlü sunucu Tanem Sivar'ın eşi Edhem Dirvana, komşusu tarafından silahlı saldırıya uğradı. Sivar, komşusuyla ilgili, "Bu adam ciddi anlamda korkunç bir adam ve saldırgan, çok daha kötü şeyleri yapabilecek bir zihniyet" diye konuştu.

Haber MerkeziYeni Şafak
Tanem Sivar ve Edhem Dirvana, komşusunun kendilerine saldırdığını söyledi.
Tanem Sivar ve Edhem Dirvana, komşusunun kendilerine saldırdığını söyledi.

Geçtiğimiz günlerde komşusu tarafından köpeklerinin zehirlenmesi ile gündeme gelen ünlü sunucu Tanem Sivar'ın eşi Edhem Dirvana aynı komşu tarafından tüfekli saldırıya uğradı. Sivar, komşusunun zehirli tavuk eti parçalarıyla 2 köpeğini öldürdüğünü, olayın gündeme gelmesinden sonra sinirlenerek eşine tüfekle ateş açtığını söyledi. Ünlü sunucu şöyle konuştu:

  • “Çok üzgünüm ama başta basın olmak üzere sosyal medya da bize o kadar destek oldu ki, bize müthiş bir güç verdi, çok da duygulandırdı. Başlarda bizim için acıydı ama şimdi korkuya döndü. Bu adam ciddi anlamda korkunç bir adam ve saldırgan, çok daha kötü şeyleri yapabilecek bir zihniyet. Aldığımız destek sonucunda daha da çıldırdı ve çılgına döndü. Eşime tüfek ile ateş etti. Buna rağmen kendisi adli kontrol kararı ile serbest bırakıldı. Çok endişeliyim.Biz eşimle bu konu ile ilgili elimizden geleni yapacağız.” dedi.

Tanem Sivar ve eşi geçtiğimiz aylarda verdikleri bir röportajda köpekleriyle birlikte.