Seçim Sonuçları 1 Kasım
  • MEB'ten 30 bin öğretmen ataması ile ilgili flaş açıklama!
  • Mersin İ.Y Galatasaray Canlı - Mersin Galatasaray canlı anlatım!
  • Beşiktaş'ın stadı ne zaman bitecek? Vodafone Arena açılış tarihi!
  • Torku Konyaspor Osmanlıspor maç özeti izle!
  • Diyarbakır Haber - Diyarbakır'da çok sayıda mühimmat bulundu!
  • Mersin İdmanyurdu Galatasaray maç özeti – Mersin GS Geniş ÖZET
  • Son dakika Mersin haberleri - Mersin'de terör operasyonu 42 gözaltı
  • Tubidy nedir, nasıl kullanılır? 2016 Tubidy kullanımı
  • Süper Lig puan durumu – Spor Toto Süper Lig 21. hafta puan durumu
  • Son dakika Cizre - Cizre'de son durum ne? Cizre temizlendi mi?
  • İstanbul'da büyük elektrik kesintisi - BEDAŞ elektrik kesintisi
  • Manisa haberleri - Manisa'da trafik kazası 3 ölü
  • Eskişehir haberleri - Eskişehir'de feci trafik kazası 9 yaralı
  • LİG TV maç özetleri – Spor Toto Süper Lig 21. hafta özetleri
  • Çıkmış ehliyet soruları ve cevap anahtarı – 13 Şubat ehliyet sınavı
  • TRT Spor canlı izleme bilgileri – TRT Web TV online yayın
  • Gençlerbirliği Bursaspor canlı izle – Gençlerbirliği Bursa CANLI
  • Çeyrek altın kaç TL oldu? Çeyrek altın yükselişte mi?
  • Çıkmış Bilsem sınav soruları ve cevap anahtarı – Bilsem tarihleri
  • Bursa hava durumu - Bursa'da lodos etkili oluyor!
  • Gazete manşetleri – 23 Şubat Cumartesi manşetleri
  • AÖF kayıt yenileme – 2016 AÖF kayıt yenileme işlemleri
  • AÖF sınav sonuçları sorgulama – AÖF öğrenci girişi – 23,24 Ocak
  • Ehliyet sınav sonuçları – 13 Şubat ehliyet sınav sonuçları ve cevapları
  • Adana Namaz Vakitleri
  • Adana Hava Durumu
  • Adıyaman Namaz Vakitleri
  • Adıyaman Hava Durumu
  • Afyonkarahisar Namaz Vakitleri
  • Afyonkarahisar Hava Durumu
  • Ağrı Namaz Vakitleri
  • Ağrı Hava Durumu
  • Aksaray Namaz Vakitleri
  • Aksaray Hava Durumu
  • Amasya Namaz Vakitleri
  • Amasya Hava Durumu
  • Ankara Namaz Vakitleri
  • Ankara Hava Durumu
  • Antalya Namaz Vakitleri
  • Antalya Hava Durumu
  • Ardahan Namaz Vakitleri
  • Ardahan Hava Durumu
  • Artvin Namaz Vakitleri
  • Artvin Hava Durumu
  • Aydın Namaz Vakitleri
  • Aydın Hava Durumu
  • Balıkesir Namaz Vakitleri
  • Balıkesir Hava Durumu
  • Bartın Namaz Vakitleri
  • Bartın Hava Durumu
  • Batman Namaz Vakitleri
  • Batman Hava Durumu
  • Bayburt Namaz Vakitleri
  • Bayburt Hava Durumu
  • Bilecik Namaz Vakitleri
  • Bilecik Hava Durumu
  • Bingöl Namaz Vakitleri
  • Bingöl Hava Durumu
  • Bitlis Namaz Vakitleri
  • Bitlis Hava Durumu
  • Bolu Namaz Vakitleri
  • Bolu Hava Durumu
  • Burdur Namaz Vakitleri
  • Burdur Hava Durumu
  • Bursa Namaz Vakitleri
  • Bursa Hava Durumu
  • Çanakkale Namaz Vakitleri
  • Çanakkale Hava Durumu
  • Çankırı Namaz Vakitleri
  • Çankırı Hava Durumu
  • Çorum Namaz Vakitleri
  • Çorum Hava Durumu
  • Denizli Namaz Vakitleri
  • Denizli Hava Durumu
  • Diyarbakır Namaz Vakitleri
  • Diyarbakır Hava Durumu
  • Düzce Namaz Vakitleri
  • Düzce Hava Durumu
  • Edirne Namaz Vakitleri
  • Edirne Hava Durumu
  • Elazığ Namaz Vakitleri
  • Elazığ Hava Durumu
  • Erzincan Namaz Vakitleri
  • Erzincan Hava Durumu
  • Erzurum Namaz Vakitleri
  • Erzurum Hava Durumu
  • Eskişehir Namaz Vakitleri
  • Eskişehir Hava Durumu
  • Gaziantep Namaz Vakitleri
  • Gaziantep Hava Durumu
  • Giresun Namaz Vakitleri
  • Giresun Hava Durumu
  • Gümüşhane Namaz Vakitleri
  • Gümüşhane Hava Durumu
  • Hakkari Namaz Vakitleri
  • Hakkari Hava Durumu
  • Hatay Namaz Vakitleri
  • Hatay Hava Durumu
  • Iğdır Namaz Vakitleri
  • Iğdır Hava Durumu
  • Isparta Namaz Vakitleri
  • Isparta Hava Durumu
  • İstanbul Namaz Vakitleri
  • İstanbul Hava Durumu
  • İzmir Namaz Vakitleri
  • İzmir Hava Durumu
  • Kahramanmaraş Namaz Vakitleri
  • Kahramanmaraş Hava Durumu
  • Karabük Namaz Vakitleri
  • Karabük Hava Durumu
  • Karaman Namaz Vakitleri
  • Karaman Hava Durumu
  • Kars Namaz Vakitleri
  • Kars Hava Durumu
  • Kastamonu Namaz Vakitleri
  • Kastamonu Hava Durumu
  • Kayseri Namaz Vakitleri
  • Kayseri Hava Durumu
  • Kırıkkale Namaz Vakitleri
  • Kırıkkale Hava Durumu
  • Kırklareli Namaz Vakitleri
  • Kırklareli Hava Durumu
  • Kırşehir Namaz Vakitleri
  • Kırşehir Hava Durumu
  • Kilis Namaz Vakitleri
  • Kilis Hava Durumu
  • Kocaeli Namaz Vakitleri
  • Kocaeli Hava Durumu
  • Konya Namaz Vakitleri
  • Konya Hava Durumu
  • Kütahya Namaz Vakitleri
  • Kütahya Hava Durumu
  • Malatya Namaz Vakitleri
  • Malatya Hava Durumu
  • Manisa Namaz Vakitleri
  • Manisa Hava Durumu
  • Mardin Namaz Vakitleri
  • Mardin Hava Durumu
  • Mersin Namaz Vakitleri
  • Mersin Hava Durumu
  • Muğla Namaz Vakitleri
  • Muğla Hava Durumu
  • Muş Namaz Vakitleri
  • Muş Hava Durumu
  • Nevşehir Namaz Vakitleri
  • Nevşehir Hava Durumu
  • Niğde Namaz Vakitleri
  • Niğde Hava Durumu
  • Ordu Namaz Vakitleri
  • Ordu Hava Durumu
  • Osmaniye Namaz Vakitleri
  • Osmaniye Hava Durumu
  • Rize Namaz Vakitleri
  • Rize Hava Durumu
  • Sakarya Namaz Vakitleri
  • Sakarya Hava Durumu
  • Samsun Namaz Vakitleri
  • Samsun Hava Durumu
  • Siirt Namaz Vakitleri
  • Siirt Hava Durumu
  • Sinop Namaz Vakitleri
  • Sinop Hava Durumu
  • Sivas Namaz Vakitleri
  • Sivas Hava Durumu
  • Şanlıurfa Namaz Vakitleri
  • Şanlıurfa Hava Durumu
  • Şırnak Namaz Vakitleri
  • Şırnak Hava Durumu
  • Tekirdağ Namaz Vakitleri
  • Tekirdağ Hava Durumu
  • Tokat Namaz Vakitleri
  • Tokat Hava Durumu
  • Trabzon Namaz Vakitleri
  • Trabzon Hava Durumu
  • Tunceli Namaz Vakitleri
  • Tunceli Hava Durumu
  • Uşak Namaz Vakitleri
  • Uşak Hava Durumu
  • Van Namaz Vakitleri
  • Van Hava Durumu
  • Yalova Namaz Vakitleri
  • Yalova Hava Durumu
  • Yozgat Namaz Vakitleri
  • Yozgat Hava Durumu
  • Zonguldak Namaz Vakitleri
  • Zonguldak Hava Durumu
  • Adana Cuma Namazı Ezan Vakti
  • Adıyaman Cuma Namazı Ezan Vakti
  • Afyonkarahisar Cuma Namazı Ezan Vakti
  • Ağrı Cuma Namazı Ezan Vakti
  • Aksaray Cuma Namazı Ezan Vakti
  • Amasya Cuma Namazı Ezan Vakti
  • Ankara Cuma Namazı Ezan Vakti
  • Antalya Cuma Namazı Ezan Vakti
  • Ardahan Cuma Namazı Ezan Vakti
  • Artvin Cuma Namazı Ezan Vakti
  • Aydın Cuma Namazı Ezan Vakti
  • Balıkesir Cuma Namazı Ezan Vakti
  • Bartın Cuma Namazı Ezan Vakti
  • Batman Cuma Namazı Ezan Vakti
  • Bayburt Cuma Namazı Ezan Vakti
  • Bilecik Cuma Namazı Ezan Vakti
  • Bingöl Cuma Namazı Ezan Vakti
  • Bitlis Cuma Namazı Ezan Vakti
  • Bolu Cuma Namazı Ezan Vakti
  • Burdur Cuma Namazı Ezan Vakti
  • Bursa Cuma Namazı Ezan Vakti
  • Çanakkale Cuma Namazı Ezan Vakti
  • Çankırı Cuma Namazı Ezan Vakti
  • Çorum Cuma Namazı Ezan Vakti
  • Denizli Cuma Namazı Ezan Vakti
  • Diyarbakır Cuma Namazı Ezan Vakti
  • Düzce Cuma Namazı Ezan Vakti
  • Edirne Cuma Namazı Ezan Vakti
  • Elazığ Cuma Namazı Ezan Vakti
  • Erzincan Cuma Namazı Ezan Vakti
  • Erzurum Cuma Namazı Ezan Vakti
  • Eskişehir Cuma Namazı Ezan Vakti
  • Gaziantep Cuma Namazı Ezan Vakti
  • Giresun Cuma Namazı Ezan Vakti
  • Gümüşhane Cuma Namazı Ezan Vakti
  • Hakkari Cuma Namazı Ezan Vakti
  • Hatay Cuma Namazı Ezan Vakti
  • Iğdır Cuma Namazı Ezan Vakti
  • Isparta Cuma Namazı Ezan Vakti
  • İstanbul Cuma Namazı Ezan Vakti
  • İzmir Cuma Namazı Ezan Vakti
  • Kahramanmaraş Cuma Namazı Ezan Vakti
  • Karabük Cuma Namazı Ezan Vakti
  • Karaman Cuma Namazı Ezan Vakti
  • Kars Cuma Namazı Ezan Vakti
  • Kastamonu Cuma Namazı Ezan Vakti
  • Kayseri Cuma Namazı Ezan Vakti
  • Kırıkkale Cuma Namazı Ezan Vakti
  • Kırklareli Cuma Namazı Ezan Vakti
  • Kırşehir Cuma Namazı Ezan Vakti
  • Kilis Cuma Namazı Ezan Vakti
  • Kocaeli Cuma Namazı Ezan Vakti
  • Konya Cuma Namazı Ezan Vakti
  • Kütahya Cuma Namazı Ezan Vakti
  • Malatya Cuma Namazı Ezan Vakti
  • Manisa Cuma Namazı Ezan Vakti
  • Mardin Cuma Namazı Ezan Vakti
  • Mersin Cuma Namazı Ezan Vakti
  • Muğla Cuma Namazı Ezan Vakti
  • Muş Cuma Namazı Ezan Vakti
  • Nevşehir Cuma Namazı Ezan Vakti
  • Niğde Cuma Namazı Ezan Vakti
  • Ordu Cuma Namazı Ezan Vakti
  • Osmaniye Cuma Namazı Ezan Vakti
  • Rize Cuma Namazı Ezan Vakti
  • Sakarya Cuma Namazı Ezan Vakti
  • Samsun Cuma Namazı Ezan Vakti
  • Siirt Cuma Namazı Ezan Vakti
  • Sinop Cuma Namazı Ezan Vakti
  • Sivas Cuma Namazı Ezan Vakti
  • Şanlıurfa Cuma Namazı Ezan Vakti
  • Şırnak Cuma Namazı Ezan Vakti
  • Tekirdağ Cuma Namazı Ezan Vakti
  • Tokat Cuma Namazı Ezan Vakti
  • Trabzon Cuma Namazı Ezan Vakti
  • Tunceli Cuma Namazı Ezan Vakti
  • Uşak Cuma Namazı Ezan Vakti
  • Van Cuma Namazı Ezan Vakti
  • Yalova Cuma Namazı Ezan Vakti
  • Yozgat Cuma Namazı Ezan Vakti
  • Zonguldak Cuma Namazı Ezan Vakti
  • Cuma Namazı Vakitleri
  • Bayram Namazı Vakitleri
  • AK Parti adayları açıklandı: İşte isimler

    AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 12 Haziran 2011 tarihinde yapılacak genel seçimlerde İstanbul 1. Bölge 1. sıradan aday gösterildi.

    Aa 00:00 Nisan 11, 2011 Yeni Şafak

    AK Parti adayları açıklandı: İşte isimler

    Fotoğraf: Yeni Şafak

    AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 12 Haziran 2011 tarihinde yapılacak genel seçimlerde İstanbul 1. Bölge 1. sıradan aday gösterildi.

    Eski İçişleri Bakanı Beşir Atalay Kırıkkale birinci sıradan, Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu Konya birinci sıradan, Devlet Bakanı Zafer Çağlayan Mersin birinci sıradan, Devlet Bakanı Hayati Yazıcı Rize birinci sıradan, Devlet Bakanı Faruk Çelik Şanlıurfa birinci sıradan, Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül Antalya birinci sıradan, Maliye Bakanı Mehmet Şimşek Batman birinci sıradan, Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay İzmir birinci bölge birinci sıradan milletvekili adayı gösterildi.

    Alparslan Türkeş'in oğlu, Ahmet Kutalmış Türkeş İstanbul 2. bölge 7. sırada, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Fatih Şahin Ankara 1. Bölge 7. sırada, Eski Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım İzmir 2. bölge 1. sırada yer aldı.

    Eski Hak-İş Başkanı Salim Uslu Çorum 1. sıradan, Futbolcu Hakan Şükür İstanbul 3. bölge 4. sıradan, Eski Emniyet Genel Müdürü Oğuz Kağan Köksal Kırıkkale 2. sıradan, eski Kamu Düzeni ve Güvenliği Müsteşarı Muhammer Güler Mardin 1. sıra, Eski TOKİ Başkanı Erdoğan Bayraktar Trabzon 2.sıradan AK Parti'den milletvekili adayı gösterildi.

    AK Parti'nin 12 Haziran 2011 tarihinde yapılacak genel seçimler için belirlediği aday listesinde, Alparslan Türkeş'in oğlu, Ahmet Kutalmış Türkeş İstanbul 2. bölge 7. sırada, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Fatih Şahin Ankara 1. Bölge 7. sırada, Eski Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım İzmir 2. bölge 1. sırada yer aldı.

    Gazeteci-yazar Mehmet Metiner Adıyaman 2. sıradan, Başbakan Erdoğan'ın başdanışmanları Yalçın Akdoğan Ankara birinci bölge 6. sıradan, Nabi Avcı Eskişehir 1. sıradan, Emrullah İşler Ankara 2. Bölge 8.sıradan, Başbakan Erdoğan'ın Özel Kalem Müdür Yardımcısı Çağatay Kılıç Samsun 5. sıradan, eski Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel Antalya 3. sıradan, Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Galip Ensarioğlu Diyarbakır 2. sıradan, Gazeteci Yazar Şamil Tayyar Gaziantep 3. sıradan, Eski AB Genel Sekreteri Volkan Bozkır İstanbul 2. bölge 5. sıradan milletvekili adayı oldu.

    Devlet Bakanı Selma Aliye Kavaf, 12 Haziran 2011 tarihinde yapılacak milletvekili genel seçimlerinde AK Parti listesinde yer almadı.

    -AK PARTİ MİLLETVEKİLLERİNİN YARIYA YAKINI ADAY YAPILMADI-

    AK Parti'nin 12 Haziran 2011 tarihinde yapılacak genel seçimler için Yüksek Seçim Kuruluna sunduğu listede mevcut milletvekillerinden 167'si yer almadı.

    Aday yapılmayan milletvekilleri arasında eski bakanlar Kürşad Tüzmen, Osman Pepe, Nazım Ekren, Sami Güçlü, Zeki Ergezen, Hilmi Güler, Mustafa Sait Yazıcıoğlu, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nükhet Hotar, eski genel başkan yardımcıları Dengir Mir Mehmet Fırat ve Edibe Sözen, TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Murat Mercan ve TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Zafer Üskül gibi isimler bulunuyor.

    AK Parti'nin milletvekili aday listesinde 78 kadın aday ile 11 engelli aday ye aldı.

    İşte o liste:

    ADANA

    1 ÖMER ÇELİK 15.06.1968 SİYASET BİLİMCİ

    2 MEHMET NECATİ ÇETİNKAYA 07.02.1943 VALİ

    3 NECDET ÜNÜVAR 06.06.1960 TIP DOKTORU

    4 FATOŞ GÜRKAN 01.01.1966 AVUKAT

    5 ALİ KÜÇÜKAYDIN 12.10.1948 MÜLKİ İDARE AMİRİ

    6 MEHMET ŞÜKRÜ ERDİNÇ 04.01.1976 AVUKAT

    7 FATMA GÜLDEMET SARI 25.06.1970 YÜKSEK MİMAR

    8 ALİ ÇALDIR 20.03.1975 AVUKAT

    9 TALAT ULUSSEVER 25.04.1970 EKONOMİST

    10 TAMER DAĞLI 05.06.1970 BANKACI

    11 ALİ YÜZÜKCÜ 19.03.1960 İŞADAMI

    12 NESLİHAN İPEK KOBANER 17.05.1962 SINIF ÖĞRETMENİ

    13 MUSTAFA ÖZKOZANOĞLU 03.06.1975 AVUKAT

    14 EBUBEKİR AKDENİZ 03.01.1982 ZİRAAT MÜH

    ADIYAMAN

    1 AHMET AYDIN 01.03.1971 AVUKAT

    2 MEHMET METİNER 05.03.1960 GAZETECİ-YAZAR-ÖĞR. GÖR.

    3 MUHAMMED MURTAZA YETİŞ 30.11.1972 DOKTOR

    4 MEHMET ERDOĞAN 07.04.1966 VETERİNER HEKİM

    5 ŞEVKET GÜRSOY 01.06.1953 İŞLETMECİ

    AFYONKARAHİSAR

    1 VEYSEL EROĞLU 18.08.1948 ÖĞRETİM ÜYESİ

    2 SAİT AÇBA 10.07.1950 ÖĞRETİM ÜYESİ DOÇ. DR

    3 HALİL ÜRÜN 30.07.1968 SERBEST AVUKAT

    4 ALİ ÖZKAYA 20.04.1970 AVUKAT

    5 AHMET KOCA 20.05.1963 EĞİTİMCİ İŞADAMI

    AĞRI

    1 MEHMET KERİM YILDIZ 01.01.1965 GÖZ HASTALIKLARI UZMANI

    2 EKREM ÇELEBİ 17.09.1965 ADALET BAKANLIĞI BAKANLIK MÜŞAVİRİ

    3 FATMA SALMAN KOTAN 10.10.1970 SANAYİCİ MALİ MÜŞAVİR

    4 MEHMET ŞERİF KÖSEN 05.01.1949 MADEM MUHENDİSİ OPERESYON YÖNETİMİ

    AKSARAY

    1 ALİ RIZA ALABOYUN 08.03.1957 MADEN YÜKSEK MÜHENDİSİ

    2 RUHİ AÇIKGÖZ 01.11.1963 MAKİNE MÜHENDİSİ -PLANLAMA UZMANI EKONOMİST

    3 İLKNUR İNCEÖZ 16.10.1973 AVUKAT

    AMASYA

    1 MEHMET NACİ BOSTANCI 02.08.1957 ÖĞRETİM ÜYESİ

    2 AVNİ ERDEMİR 20.02.1964 ÖGRETİM ÜYESİ

    3 HASAN ALİ CESUR 13.02.1965 ELEKTRONİK MÜHENDİS

    11 Nisan 2011 Pazartesi Sayfa 1 / 16

    Seçim Çevresi S.NO Ad Soyad Doğum Tarihi Mesleği

    ANKARA-1

    1 ALİ BABACAN 04.04.1967 ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ-İŞLETMECİ

    2 BÜLENT GEDİKLİ 27.07.1964 EKONOMİST, MALİYE ESKİ BAŞ MÜFT., YEMİNLİ MALİ MÜŞ

    3 REHA DENEMEÇ 20.05.1961 EKONOMİST

    4 TÜLAY SELAMOĞLU 15.08.1966 MİMAR

    5 NAZMİ HALUK ÖZDALGA 10.01.1948 İNŞAAT YÜKSEK MÜHENDİSİ

    6 YALÇIN AKDOĞAN 22.09.1969 SİYASET BİLİMİ DOÇ.DR.

    7 FATİH ŞAHİN 20.04.1979 AVUKAT

    8 ÜLKER GÜZEL 07.02.1944 EKONOMİST

    9 ERCAN KINACI 17.04.1965 AVUKAT

    10 ALAADDİN VAROL 05.03.1973 AVUKAT

    11 NİHAN TURNA SAKALTAŞ 15.07.1981 AVUKAT

    12 AHMET SİNAN POYRAZ 03.06.1968 İNŞAAT YATIRIM

    13 RIZA GEZER 01.12.1970 İŞ ADAMI

    14 FAİK GÜNGÖR 01.01.1952 SANAYİCİ

    15 ÜMİT ALTUNTAŞ 13.07.1976 ULUSLARARASI İLİŞKİLER UZAMNAI

    16 YASİN BÖLÜKBAŞI 22.08.1983 EKONOMİST

    ANKARA-2

    1 CEMİL ÇİÇEK 15.11.1946 AVUKAT

    2 HALUK İPEK 02.02.1963 AVUKAT

    3 SALİH KAPUSUZ 23.10.1954 İŞLETMECİ

    4 NURDAN ŞANLI 10.09.1954 İŞLETME, MARKA PATENT VE KALİTE YÖN.SİST.DANIŞMANI

    5 AHMET İYİMAYA 22.11.1950 ARASTIRMACI HUKUKCU

    6 CEVDET ERDÖL 16.02.1958 TIP DOKTORALI ÖĞRETİM ÜYESİ

    7 ZELKİF KAZDAL 24.09.1975 AVUKAT

    8 EMRULLAH İŞLER 07.01.1960 ÖĞRETİM ÜYESİ

    9 SEYİT SERTÇELİK 15.11.1964 ÖGRETİM ÜYESİ--PROFESÖR

    10 ORHAN YEGİN 01.08.1978 İKTİSATÇI

    11 NAZLI ERGÜL 06.08.1968 AVUKAT-HUKUK MÜŞAVİRİ

    12 CİHAN ANKARA 27.12.1970 İŞ ADAMI

    13 HÜSEYİN AYDİN 01.05.1973 AVUKAT

    14 ÇİĞDEM ORHAN SARIKAYA 26.11.1973 AVUKAT

    15 MURAT ARAÇ 08.10.1975 AVUKAT

    ANTALYA

    1 MEHMET VECDİ GÖNÜL 29.11.1939 MÜLKİ İDARE AMİRİ

    2 MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU 05.02.1968 AVRUPA KONSEYİ PARLEMENTER MECLİSİ BAŞKANI

    3 MENDERES MEHMET TEVFİK TÜREL 11.07.1964 GAZETECİ

    4 SADIK BADAK 10.02.1955 YÖNETİCİ-İŞADAMI

    5 HÜSEYİN SAMANİ 01.04.1964 ZİRAAT MÜHENDİSİ

    6 GÖKCEN ÖZDOĞAN ENÇ 16.03.1976 HALKLA İLİŞKİLER UZMANI

    7 ABDURRAHMAN ARICI 02.05.1951 RADYOLOJİ UZMANI

    8 VEYSEL DALMAZ 02.04.1958 MÜLKİ İDARE AMİRİ

    9 OSMAN AKMAN 01.01.1958 DOKTOR İÇ HASTALIKLARI UZMANI

    10 ABDULLAH CENGİZ 14.02.1971 ELEKTRİK ELETRONİK MÜHENDİSİ

    11 AHMET ŞAHİN 19.06.1968 İNŞAAT YÜKSEK MÜHENDİSİ DOKTOR

    12 İBRAHİM TÜRKİŞ 20.08.1968 YEMINLI MALI MUSAVİR

    13 GÜLDEREN GÜLTEKİN 08.05.1974 ÖGRETMEN

    14 HAKKI BEŞKAZALI 05.01.1973 AVUKAT

    ARDAHAN

    1 ORHAN ATALAY 01.12.1965 PROF.DR.

    2 ORHAN GÖKDEMİR 04.04.1969 İŞ ADAMI

    ARTVİN

    1 İSRAFİL KIŞLA 10.03.1959 YÖNETİCİ

    2 MEHMET KOCATEPE 01.01.1966 ÜST DÜZEY YÖNETİCİ

    AYDIN

    1 MEHMET ERDEM 05.09.1966 ELEKTRİK MÜHENDİSİ

    2 SEMİHA ÖYÜŞ 01.01.1960 AVUKAT

    3 ALİ GÜLTEKİN KILINÇ 22.09.1959 SMMM- EKONOMİST- SANAYİCİ

    4 MUSTAFA SAVAŞ 15.02.1965 BANKACILIK

    5 SEBAHATTİN AKKIN 29.03.1962 SERBEST

    6 ABDURRAHMAN ÖZ 26.04.1971 AVUKAT

    7 UFUK KEÇECİ 20.08.1978 AVUKAT

    BALIKESİR

    1 AHMET EDİP UĞUR 07.04.1950 KİMYA MÜHENDİSİ

    2 MEHMET CEMAL ÖZTAYLAN 25.11.1954 İKTİSATÇI

    3 TÜLAY BABUŞCU 26.01.1976 ECZACI

    4 ALİ AYDINLIOĞLU 17.08.1958 ÖĞRETMEN

    5 MEHMET AKİF OKUR 23.08.1954 EMEKLİ EĞİTİMCİ

    6 EMİN MEHMET KARATAN 01.07.1955 ÖZEL SEKTÖR - SANAYİ MÜTEAHHİTLİĞİ

    7 EKREM YAVAŞ 05.06.1970 ÖĞRETMEN

    8 HİLAL DEMİRÖZER 06.12.1980 ELEMENTER SİGORTA ACENTELİĞİ

    BARTIN

    1 YILMAZ TUNÇ 01.02.1971 AVUKAT

    2 SEYFETTİN KALAY 10.08.1968 UZMAN DOKTOR BAŞHEKİM

    BATMAN

    1 MEHMET ŞİMŞEK 01.01.1967 EKONOMİST

    2 ZİVER ÖZDEMİR 05.04.1965 ELEKTİRİK MUHENDİSLİĞİ

    3 AYHAN İSEN 01.01.1966 İNŞAAT MÜHENDİSİ

    4 MUSTAFA DEMİR 22.01.1958 İKTİSATÇI

    BAYBURT

    1 BÜNYAMİN ÖZBEK 01.10.1973 ZİRAAT MÜHENDİSİ

    BİLECİK

    1 FAHRETTİN POYRAZ 03.07.1968 DENETÇİ

    2 HALİL ELDEMİR 20.06.1973 İNŞAAT MÜHENDİSİ

    BİNGÖL

    1 CEVDET YILMAZ 01.04.1967 BÜROKRAT

    2 EŞREF TAŞ 01.01.1965 ÖĞRETİM ÜYESİ, KİMYAGER

    3 ŞAHİN BİNGÖL 02.01.1968 KAMU YÖNETİCİSİ

    BİTLİS

    1 VEDAT DEMİRÖZ 01.03.1956 YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİR

    2 VAHİT KİLER 24.12.1966 İŞ ADAMI

    3 MEHMET ZEKİ PEKER 05.07.1964 İNŞAAT MÜTEAHHİT

    BOLU

    1 ALİ ERCOŞKUN 19.06.1971 BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI

    2 FEHMİ KÜPÇÜ 22.06.1974 AVUKAT

    3 FATİH METİN 14.10.1973 AVUKAT

    BURDUR

    1 BAYRAM ÖZÇELİK 01.10.1966 DİŞ HEKİMİ

    2 HASAN HAMİ YILDIRIM 17.08.1963 DR. ŞEHİR PLANCISI

    3 MEHMET TUĞRUL 18.02.1953 SANAYİCİ

    BURSA

    1 BÜLENT ARINÇ 25.05.1948 AVUKAT

    2 MUSTAFA ÖZTÜRK 01.07.1965 ELEKTRONİK VE HABERLEŞME MÜHENDİSİ

    3 HÜSEYİN ŞAHİN 12.01.1968 İŞ ADAMI

    4 CANAN CANDEMİR ÇELİK 01.01.1974 AVUKAT

    5 İSMET SU 14.08.1959 AVUKAT

    6 MUSTAFA KEMAL ŞERBETÇİOĞLU 29.10.1969 AVUKAT

    7 HAKAN ÇAVUŞOĞLU 26.02.1972 AVUKAT

    8 İSMAİL AYDIN 17.05.1971 AVUKAT

    9 TÜLİN ERKAL KARA 04.08.1969 FİLOLOG ÇEVİRMEN DİL BİLİMCİ

    10 BEDRETTİN YILDIRIM 19.08.1951 EGITIMCI-YONETIMCI

    11 ÖNDER MATLI 28.05.1972 SANAYİCİ İŞADAMI

    12 CAFER YILDIZ 03.02.1963 PLASTİK SEKTÖRÜ

    13 CEMİLE YİĞİT 31.10.1973 REKLAM

    14 SADETTİN CANGÜL 01.09.1953 METALURJİ MÜHENDİSLİĞİ

    15 ALİ ÖMEROĞLU 09.10.1966 ECZACI

    16 FAHRETTİN KESKİN 20.01.1959 ECZACI

    17 AYŞE HACIOĞLU 08.04.1984 İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI

    18 MAHMUT TURUNÇ 13.08.1976 BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ÖĞRETMENİ

    ÇANAKKALE

    1 MEHMET DANİŞ 02.08.1971 AVUKAT

    2 İSMAİL KAŞDEMİR 15.09.1978 AVUKAT

    3 SEBAHATTİN GÜNER 16.12.1966 HUKUKÇU

    4 YEŞİM KARADAĞ 25.12.1980 YÖNETİCİ

    ÇANKIRI

    1 İDRİS ŞAHİN 18.03.1974 AVUKAT

    2 HÜSEYİN FİLİZ 02.02.1958 İŞADAMI

    ÇORUM

    1 SALİM USLU 14.11.1955 SENDİKACI

    2 CAHİT BAĞCI 25.06.1964 SOSYOLOG

    3 MURAT YILDIRIM 27.06.1958 EGİTİMCİ- İŞ ADAMI

    4 LÜTFİYE İLKSEN CERİTOĞLU KURT 06.02.1970 UZMAN ECZ.

    DENİZLİ

    1 NİHAT ZEYBEKCİ 01.01.1961 İŞADAMI

    2 MEHMET YÜKSEL 25.01.1955 TİCARET GIDA SEKTÖRÜ

    3 BİLAL UÇAR 06.01.1969 AVUKAT

    4 NURCAN DALBUDAK 07.03.1979 TEKSTİL TEKNİKERİ

    5 CAHİT ÖZKAN 25.12.1976 AVUKAT

    6 HALİL PEKDEMİR 01.11.1961 İŞ ADAMI

    7 AYHAN SOYFİDAN 20.11.1979 EKONOMİST - İKTİSATÇI

    DİYARBAKIR

    1 MEHMET MEHDİ EKER 01.01.1956 VETERİNER HEKİM

    2 MEHMET GALİP ENSARİOĞLU 01.10.1966 İNŞAAT MÜTEAHHİT

    3 MİNE LÖK BEYAZ 19.08.1973 MİMAR

    4 MEHMET SÜLEYMAN HAMZAOĞULLAR 24.09.1975 DOKTOR

    5 CUMA İÇTEN 01.01.1973 TİCARET

    6 OYA ERONAT 19.01.1962 İNŞAAT MÜH

    7 MEHMET AKIN 01.01.1965 ÖĞRETİM ÜYESİ

    8 MUHARREM KURT 10.01.1981 EĞİTMEN

    9 FATMA ÖNCÜ 19.02.1976 İNSAN KAYNAKLARI YÖN.

    10 MUSTAFA ELGÖRMÜŞ 01.01.1957 İKTİSAT

    11 EYÜP KÜÇÜKÇAKMAK 22.01.1976 BİLGİSAYAR MÜHENDİSİ

    DÜZCE

    1 İBRAHİM KORKMAZ 01.01.1960 MAKİNE MÜHENDİSİ

    2 FEVAİ ARSLAN 12.07.1966 TÜCCAR

    3 OSMAN ÇAKIR 01.09.1964 EĞİTİMCİ YÖNETİCİ

    EDİRNE

    1 MEHMET MÜEZZİNOĞLU 09.01.1955 DOKTOR

    2 TUNA BEKLEVİÇ 23.01.1977 EKONOMIST

    3 FATMA AKSAL 03.01.1965 EKONOMIST

    ELAZIĞ

    1 ZÜLFÜ DEMİRBAĞ 13.02.1956 İNŞ.MÜH.

    2 ŞUAY ALPAY 20.10.1960 AVUKAT

    3 FARUK SEPTİOĞLU 02.02.1961 TİCARET

    4 SERMİN BALIK 07.02.1972 İŞLETMECİ

    5 METİN BULUT 03.01.1971 İŞ ADAMI

    ERZİNCAN

    1 SEBAHATTİN KARAKELLE 05.02.1950 ÖĞRETMEN

    2 BURHAN ÇAKIR 03.05.1969 SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİR

    ERZURUM

    1 RECEP AKDAĞ 08.05.1960 ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI UZMANI-ÖĞRT.ÜYESİ

    2 ADNAN YILMAZ 29.10.1953 BÜROKRAT

    3 FAZİLET DAĞCI ÇIĞLIK 01.11.1973 BİLGİSAYAR MÜHENDİSİ

    4 CENGİZ YAVİLİOĞLU 20.08.1970 EKONOMİ FİNANSMAN

    5 MUHYETTİN AKSAK 10.07.1957 İNŞAAT MÜHENDİSİ

    6 İBRAHİM AYDEMİR 26.02.1962 MALİ MÜŞAVİR

    ESKİŞEHİR

    1 NABİ AVCI 08.10.1953 ÖĞRETİM ÜYESİ

    2 SALİH KOCA 07.03.1972 İNŞAAT YÜKSEK MÜHENDISI

    3 ÜLKER CAN 16.12.1963 ECZACI

    4 CEMAL ÇAVDARLI 15.03.1966 EĞİTİMCİ

    5 ETHEM KALIN 08.11.1973 VETERİNER HEKİM

    6 AYTEN KIZILSU 15.08.1959 MATEMATİK ÖĞRETMENİ

    GAZİANTEP

    1 HÜSEYİN ÇELİK 05.03.1959 ÖĞRETİM ÜYESİ

    2 FATMA ŞAHİN 20.06.1966 KİMYA MÜHENDİSİ

    3 ŞAMİL TAYYAR 01.03.1965 GAZETECİLİK

    4 ABDULLAH NEJAT KOÇER 20.08.1963 SANAYİCİ

    5 MEHMET SARI 10.05.1968 SANAYİCİ VE İŞ ADAMI

    6 MEHMET ERDOĞAN 30.10.1956 İŞADAMI

    7 DERYA BAKBAK 16.08.1972 Y. MİMAR

    8 İBRAHİM HALİL MAZICIOĞLU 04.11.1960 MAKİNE YÜKSEK MÜHENDİSİ

    9 ALİ ŞAHİN 02.01.1970 ULUSLARARASI İLİŞKİLER UZMANI

    10 FİKRET MURAT TURAL 02.02.1974 SINIF ÖĞRETMENİ

    11 ABDULLAH TOMBUL 02.02.1956 JEOMORFOLOG

    12 ADEM YÜCEL 10.06.1979 İŞLETMECİ

    GİRESUN

    1 NURETTİN CANİKLİ 15.05.1960 İKTİSATÇI GAZETECİ MALİYE BAŞ MÜFETTİŞİ

    2 MEHMET GELDİ 10.03.1960 HARİTA MÜHENDİSİ MÜTEAHHİT

    3 ADEM TATLI 04.02.1968 VETERİNER HEKİM

    4 ŞENGÜL ŞAHİN 05.05.1959 İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİCİSİ

    GÜMÜŞHANE

    1 KEMALETTİN AYDIN 10.05.1962 DOÇENT DOKTOR

    2 FERAMUZ ÜSTÜN 10.12.1970 MALİ MÜŞAVİR, BANAKACI

    HAKKARİ

    1 MEHMET NECİP ZEYDAN 27.10.1955 İNŞAAT MÜHENDİSİ

    2 KASIM DEMİR 07.07.1954 BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN EMEKLİ

    3 ABDULMUTTALİP ÖZBEK 08.05.1963 İNŞAAT TEKNİKERİ,FEN MÜDÜRÜ

    HATAY

    1 SADULLAH ERGİN 06.07.1964 AVUKAT

    2 ORHAN KARASAYAR 29.03.1965 ZİRAAT MÜHENDİSİ

    3 MEHMET ÖNTÜRK 18.03.1970 İŞLETMECİ

    4 ADEM YEŞİLDAL 07.02.1976 AVUKAT

    5 HACI BAYRAM TÜRKOĞLU 01.12.1954 ECZACI

    6 FİLİZ ÖZÇÖREKÇİ 26.03.1964 İŞKADINI ESNAF

    7 FEVZİ ŞANVERDİ 10.05.1963 MÜTERRİM TERCUMAN

    8 MEHMET SARUHAN 28.03.1962 ÖĞRETMEN AVUKAT

    9 ABDÜLKERİM GÜVEN 20.10.1974 AVUKAT

    10 HÜR EMRE ÖNAL 24.06.1978 ULUSLARARASI İLİŞKİLER UZMANI

    IĞDIR

    1 YAŞAR AKKUŞ 18.04.1954 SANAYİCİ

    2 NURETTİN ARAS 06.03.1954 SERBEST MESLEK

    ISPARTA

    1 SÜREYYA SADİ BİLGİÇ 16.07.1961 EKONOMİST

    2 RECEP ÖZEL 07.01.1969 AVUKAT

    3 SUAT KOLUKIRIK 16.05.1970 SOSYOLOG

    4 PINAR TANER TOPSAKAL 03.09.1978 PRATİSYEN HEKİM

    İSTANBUL-1

    1 RECEP TAYYİP ERDOĞAN 26.02.1954 İKTİSATÇI

    2 EGEMEN BAĞIŞ 23.04.1970 ÜST DÜZEY YÖNETİCİ

    3 İDRİS GÜLLÜCE 11.02.1950 YÜKSEK İNŞAAT MÜHENDİSİ

    4 EROL KAYA 01.10.1959 SERBEST

    5 MİHRİMAH BELMA SATIR 20.02.1961 AVUKAT

    6 MUSTAFA ATAŞ 20.05.1957 YÖNETİCİ

    7 MUHAMMED ÇETİN 16.11.1963 ÖĞRETİM GÖREVLİSİ

    8 İSMET UÇMA 01.01.1955 YAZAR

    9 GÜRSOY EROL 12.10.1956 ELEKTRİK MÜH.

    10 ALEV DEDEGİL 21.02.1958 YÖNETİCİ

    11 MEHMET DOMAÇ 08.04.1950 ECZACI

    12 OSMAN BOYRAZ 23.01.1974 HARİTA YÜKSEK MÜHENDİSİ

    13 OKTAY SARAL 18.03.1967 İNŞAAT MÜHENDİSİ

    14 METİN KÜLÜNK 16.11.1960 İNŞAAT MÜHENDİSİ

    15 AHMET BERAT ÇONKAR 13.08.1976 ISLETMECI-YONETICI-ULUSLARARASI EKONOMI-SIYASET

    16 MUHAMMET BİLAL MACİT 11.09.1984 SİYASET BİLİMİ

    17 MELTEM GÜRLER GÖKSEL 06.10.1966 PSİKOLOG - REKLAMCI OLARAK ÇALIŞIYOR

    18 NUMAN GÜZEY 15.05.1948 AVUKAT

    19 ALİCAN TAŞCI 06.06.1957 BANKACI-EKONOMİST

    20 SERKAN BAYRAM 01.04.1974 AVUKAT

    21 FAHRİ YASİN ŞENER 20.06.1975 TARİHÇİ

    22 BİLAL TOPÇU 22.02.1981 İKTİSAT

    23 HAKKI ŞANLI 08.03.1954 MAKİNA MÜHENDİSİ

    24 DERVİŞ YÜCEL 28.07.1960 DİL BİLİMCİ EĞİTİMCİ

    25 AYŞEGÜL ESRA ATİK 01.01.1975 TASARIM

    26 FARUK BİLAL ŞENER 13.10.1981 KUYUMCULUK YAPI VE İNŞAAT

    27 MEHMET FATİH BULAÇ 07.04.1975 BANKACI

    28 ERKAN HACISALİHOĞLU 17.07.1971 İNŞAAT MÜHENDİSİ

    29 ESRA HATİPOĞLU 25.06.1982 AVUKAT

    30 HAYRİ KÖSE 27.06.1977 YÖNETİCİ

    İSTANBUL-2

    1 NİMET ÇUBUKÇU 02.03.1965 SERBEST AVUKAT

    2 AYŞE NUR BAHÇEKAPILI 26.11.1954 AVUKAT

    3 BURHAN KUZU 01.01.1955 ANAYASA HUKUKU PROFESÖRÜ

    4 EKREM ERDEM 01.01.1948 EMEKLİ ÖĞRETMEN

    5 VOLKAN BOZKIR 22.11.1950 DİPLOMAT - BÜYÜKELÇİ

    6 İBRAHİM YİĞİT 08.12.1947 ZİRAAT YÜKSEK MÜHENDİSİ

    7 AHMET KUTALMIŞ TÜRKEŞ 16.10.1978 EKONOMİST

    8 İSMAİL SAFİ 20.01.1968 SİYASET BİLİMCİSİ

    9 TÜRKAN DAĞOĞLU 10.09.1945 DOKTOR

    10 ŞİRİN ÜNAL 11.08.1954 EMEKLİ HAVA PİLOT TÜMGENERAL

    11 SEVİM SAVAŞER 27.04.1953 ÖĞRETİM ÜYESİ

    12 HÜSEYİN BÜRGE 10.08.1955 EMEKLİ ÖĞRETMEN

    13 OSMAN AŞKIN BAK 11.10.1966 MAKİNA MÜHENDİSİ İŞLETMECİ

    14 AHMET HALDUN ERTÜRK 15.06.1955 DOKTOR

    15 AHMET BAHA ÖĞÜTKEN 01.11.1961 MALİ MÜŞAVİR

    16 AHMET HAMDİ ÇAMLI 15.02.1965 TİCARET

    17 OSMAN KÖKSAL 01.02.1970 AVUKAT

    18 ADEM ALİ YILMAZ 24.11.1984 BİLGİSAYAR MÜHENDİSİ

    19 ÜZEYİR İLBAK 01.02.1958 YÖNETİCİ ŞİRKET ORTAĞI

    20 EMİN HABERDAR 05.04.1958 KİMYA MÜHENDİSİ

    21 AHMET ÖZEL 01.07.1972 AVUKAT

    22 HÜSEYİN EROĞLU 05.02.1968 SM.MALİ MÜŞAVİR

    23 AHMET YILDIZ 27.07.1985 İŞLETME YÖNETİCİLİĞİ

    24 SEÇİL SAYIN ELMAS 31.01.1979 AVUKAT

    25 NADİR UZUN 02.09.1982 TURİZM

    26 EROL GÜNAY 05.11.1979 İSTAİSTİKÇİ

    27 ALİ RIZA ABDİK 01.03.1984 MİMARLIK FAKÜLTESİ İÇ MİMAR

    İSTANBUL-3

    1 ÖMER DİNÇER 10.09.1956 AKADEMİSYEN

    2 ABDÜLKADİR AKSU 12.10.1944 IDARECI

    3 ÜNAL KACIR 13.01.1953 MAKINA MUHENDISI

    4 HAKAN ŞÜKÜR 01.09.1971 SPORCU

    5 HALİDE İNCEKARA 18.09.1959 YONETICI

    6 MUSTAFA ŞENTOP 06.08.1968 ÖĞRETİM ÜYESİ

    7 FEYZULLAH KIYIKLIK 15.03.1949 EĞİTİMCİ-AVUKAT

    8 TÜLAY KAYNARCA 13.10.1969 GAZETECİ

    9 NUREDDİN NEBATİ 01.01.1964 İŞ ADAMI

    10 MEHMET DOĞAN KUBAT 21.11.1969 AVUKAT

    11 BÜLENT TURAN 17.01.1975 HUKUKÇU

    12 MEHMET MUŞ 01.05.1982 EKONOMİST

    13 GÜLAY DALYAN 01.06.1962 MATEMATİK MÜHENDİSLİĞİ

    14 ENVER YILMAZ 20.03.1970 HAKİM AVUKAT

    15 HARUN KARACA 17.02.1962 SERBEST MUHASEBECİ

    16 CEMAL ÖZDEMİR 01.11.1950 İKTİSATÇI

    17 ALPAY TARHAN 09.07.1979 EĞİTİMCİ

    18 BEHİYE EKER ALBAYRAK 29.10.1979 AVUKAT

    19 SADIK DANIŞMAN 04.01.1955 DOKTOR

    20 EMRAH KULAKLI 25.07.1980 AVUKAT

    21 ESRA DENİZ 28.11.1970 AVUKAT

    22 MÜZEMMİL HEVADPAL 05.05.1977 PROFESYONEL YÖNETİCİ

    23 ABDULLAH BAŞCI 01.01.1960 YÖNETİCİ

    24 HAYATİ GÜLLÜK 01.05.1959 ELEKTRİK MÜHENDİSİ

    25 NECATİ KARAGÖZ 04.04.1973 İŞLETME

    26 İSA GÜMÜŞ 20.03.1970 SERBEST MUHASEBECİ VE MALİ MÜŞAVİR

    27 YUSUF İŞLER 14.01.1980 AVUKAT

    28 SALİH ÇAĞDAŞ 24.05.1980 AVUKAT

    İZMİR-1

    1 ERTUĞRUL GÜNAY 01.03.1947 HUKUKÇU

    2 MEHMET SAYIM TEKELİOĞLU 22.10.1950 MAKİNE MÜHENDİSİ ÖĞRETİM ÜYESİ

    3 İLHAN İŞBİLEN 01.04.1946 SANAYİCİ

    4 İLKNUR DENİZLİ 12.10.1964 GIDA MÜHENDİSİ

    5 ALİ AŞLIK 10.01.1964 AVUKAT

    6 RIFAT SAİT 06.06.1966 İKTİSATÇI

    7 BİLAL DOĞAN 10.11.1958 ESKİ VERGİ DENETMENİ

    8 CEMAL BEKLE 02.04.1978 TURİZM

    9 TÜLİN BOZKURT HAZAR 27.04.1971 İŞLETMECİ-DİLBİLİMCİ

    10 HARUN ÖZDEMİR 01.03.1964 EĞİTİMCİ, SİYASİ ANALİST, DANIŞMAN, TV YAPIMCISI,

    11 OSMAN SAKMAN 16.01.1977 İŞLETMECİ,TÜCCAR

    12 MAKSUT KARAOSMAN 12.10.1975 AVUKAT

    13 DOĞAN BAYRAM 14.02.1982 KOORDİNATÖR

    İZMİR-2

    1 BİNALİ YILDIRIM 20.12.1955 YÜKSEK MÜH

    2 AYDIN ŞENGÜL 15.10.1968 ŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA

    3 ERDAL KALKAN 20.01.1946 AVUKAT

    4 NESRİN ULEMA 20.12.1971 ECZACI

    5 HAMZA DAĞ 01.03.1980 AVUKAT

    6 BEKİR PAKDEMİRLİ 10.11.1973 YÖNETİCİ

    7 HASAN ŞAHİN 17.10.1965 ÇİFTÇİ

    8 MÜJDE ÖZKUMOVA 19.06.1971 KUAFÖR

    9 TOLGA MURAT BALIKÇI 05.10.1981 MİLLİ SPORCU

    10 UĞUR TÜRKAN 01.12.1975 İNŞAAT MÜHENDİSİ

    11 ABDULLAH TEKBAŞ 01.09.1974 PEYZAJ MİMARI

    12 YEŞİM DEMİRALİ 20.09.1971 AVUKAT

    13 MEHMET KAVUK 30.08.1984 İŞLETME

    KAHRAMANMAŞ

    1 MEHMET SAĞLAM 15.03.1938 ÖĞRETİM ÜYESİ, PROFESÖR

    2 NEVZAT PAKDİL 12.01.1950 KAMU YÖNETİCİSİ

    3 MAHİR ÜNAL 01.07.1966 AKADEMİSYEN

    4 YILDIRIM MEHMET RAMAZANOĞLU 15.01.1956 İKİ BRANŞTA UZMAN TIP DOKTORU

    5 SEVDE BAYAZIT KAÇAR 02.03.1974 YAPIMCI

    6 SITKI GÜVENÇ 01.11.1961 DİŞ HEKİMİ

    7 HAMİT BÜLENT EKEN 23.05.1977 ECZACI

    8 İDRİS TEZCAN 22.01.1962 İNŞAAT YÜKSEK MÜHENDİSİ

    KARABÜK

    1 MEHMET ALİ ŞAHİN 16.09.1950 AVUKAT

    2 OSMAN KAHVECİ 10.10.1950 ORMAN YÜKSEK MÜHENDİSİ

    KARAMAN

    1 LÜTFİ ELVAN 12.03.1962 EKONOMİST

    2 MEVLÜT AKGÜN 10.10.1966 AVUKAT

    KARS

    1 AHMET ARSLAN 02.06.1962 GEMİ İNŞA VE MAKİNE MÜH.

    2 YUNUS KILIÇ 01.01.1965 ÖĞRETİM ÜYESİ

    3 SUAT DOĞAN 12.03.1974 AVUKAT

    KASTAMONU

    1 HAKKI KÖYLÜ 01.07.1948 EMN.SAVCI - AVUKAT

    2 MUSTAFA GÖKHAN GÜLŞEN 18.08.1970 ECZACI

    3 ZAFER NALBANTOĞLU 23.08.1980 ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ

    KAYSERİ

    1 TANER YILDIZ 03.04.1962 ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSİ

    2 SADIK YAKUT 03.02.1956 CUMHURİYET SAVCISI

    3 MUSTAFA ELİTAŞ 05.02.1957 SANAYİCİ

    4 YAŞAR KARAYEL 01.03.1950 YÖNETİCİ

    5 PELİN GÜNDEŞ BAKIR 13.03.1972 DEPREM MÜHENDİSLİĞİ

    6 AHMET ÖKSÜZKAYA 25.07.1960 SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİR

    7 İSMAİL TAMER 10.08.1956 DOKTOR

    8 MURAT CAHİD CINGI 21.07.1971 AVRUPA BİRLİĞİ SİYASET UZMANI

    9 MEHMET ADIGÜZEL 27.03.1978 SANAYİCİ

    KIRIKKALE

    1 BEŞİR ATALAY 01.04.1947 AVUKAT

    2 OĞUZ KAĞAN KÖKSAL 04.09.1948 VALİ-EMNİYET GENEL MÜDÜRÜ

    3 RAMAZAN CAN 20.04.1970 AVUKAT - HUKUKÇU

    KIRKLARELİ

    1 ŞENOL GÜRŞAN 17.10.1964 AVUKAT

    2 ŞABAN ERDEN 14.01.1949 İNŞAAT YÜKSEK MÜHENDİSİ

    3 VOLKAN GÖÇ 12.04.1981 ORMAN MÜHENDİSİ

    KIRŞEHİR

    1 ABDULLAH ÇALIŞKAN 16.03.1974 İŞLETME

    2 MUZAFFER ASLAN 18.08.1968 AVUKAT

    KİLİS

    1 FUAT KARAKUŞ 03.02.1973 UZMAN DOKTOR

    2 AHMET SALİH DAL 02.03.1971 İLAHİYATÇI

    KOCAELİ

    1 NİHAT ERGÜN 14.09.1962 IKTISATCI

    2 FİKRİ IŞIK 13.09.1965 EĞİTİMCİ

    3 AZİZE SİBEL GÖNÜL 12.08.1966 MİMAR

    4 MUZAFFER BAŞTOPÇU 20.06.1948 YUKSEK KIMYAGER

    5 ZEKİ AYGÜN 22.07.1953 ELEKTRİK MÜHENDİSİ

    6 İLYAS ŞEKER 30.05.1960 HARİTA KADASTRO YÜKSEK MÜHENDİSİ

    7 MEHMET ALİ OKUR 04.08.1973 İŞ ADAMI

    8 SAMİ ÇAKIR 15.10.1958 BANKACI

    9 AYŞE MÜGE OLŞEN 03.01.1969 ECZACI

    10 SERKAN SEYHAN 29.12.1979 ÖĞRETMEN - KALİTE YÖNETİM UZMANI

    11 YALÇIN COŞTUR 30.05.1975 SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİR

    KONYA

    1 AHMET DAVUTOĞLU 26.02.1959 BÜYÜKELÇİ, ÖĞRETİM GÖREVLİSİ

    2 KERİM ÖZKUL 18.05.1959 AVUKAT, SANAYİCİ

    3 İLHAN YERLİKAYA 20.12.1960 ÖĞRETİM ÜYESİ

    4 AYŞE TÜRKMENOĞLU 20.03.1965 AVUKAT

    5 CEM ZORLU 09.07.1963 ÖĞRETİM ÜYESİ

    6 HÜSEYİN ÜZÜLMEZ 05.03.1957 İŞ ADAMI

    7 MUSTAFA BALOĞLU 01.01.1967 GENEL CERRAHİ UZMANI

    8 MUSTAFA KABAKCI 05.04.1954 İŞ ADAMI

    9 GÜLAY SAMANCI 25.02.1977 AVUKAT

    10 MUSTAFA AKIŞ 10.08.1981 AVUKAT

    11 HARUN TÜFEKCİ 30.01.1971 AVUKAT

    12 ABDULLAH AĞRALI 10.11.1969 DOKTOR

    13 HALİL ETYEMEZ 03.05.1965 EĞİTİM MÜFETTİŞİ

    14 RAHİM TÜRK 24.12.1985 İKTİSATÇI-TÜCCAR

    KÜTAHYA

    1 SONER AKSOY 27.07.1941 Dİ.Y. MAKİNE MÜHENDİSİ

    2 HASAN FEHMİ KİNAY 03.10.1964 İKTİSATÇI İŞADAMI

    3 İDRİS BAL 25.04.1968 ÖĞRETİM ÜYESİ PROFÖSÖR DOKTOR

    4 VURAL KAVUNCU 08.03.1966 DOKTOR

    5 BEDİHA TÜRKYILMAZ 29.09.1971 ENFEKSİYON HASTALIKLARI UZMANI

    MALATYA

    1 MAHMUT MÜCAHİT FINDIKLI 15.08.1957 ELEKTRİK MÜHENDİSİ

    2 MUSTAFA ŞAHİN 03.02.1956 ÖZEL ÖĞRETİM KURUMU İŞLETMECİLİĞİ

    3 ÖZNUR ÇALIK 01.01.1965 ECZACI

    4 HÜSEYİN CEMAL AKIN 11.02.1949 AVUKAT

    5 ÖMER FARUK ÖZ 05.10.1966 MİLLETVEKİLİ

    6 ŞANAL TOSUN 05.05.1958 TIP DOKTORU

    MANİSA

    1 HÜSEYİN TANRIVERDİ 04.09.1956 EĞİTİMCİ, SENDİKACI

    2 RECAİ BERBER 20.06.1959 HESAP UZMANI

    3 UĞUR AYDEMİR 08.12.1967 MALİ MÜŞAVİR

    4 MUZAFFER YURTTAŞ 28.02.1967 GENEL CERRAHİ UZMANI

    5 SELÇUK ÖZDAĞ 07.08.1958 ÖĞRETİM ÜYESİ YRD.DOÇ.DR.

    6 SAİT HAN BAKŞİ 20.05.1973 MAKİNE MÜHENDİSİ

    7 ABDURRAHİM ARSLAN 06.03.1967 MAKİNE MÜHENDİSİ

    8 MEHMET UÇAK 21.07.1970 ÖĞRETMEN

    9 MURAT ERBİL 10.03.1974 EKONOMİ FİNANSMAN--ULUSLAR ARASI TİCARET

    10 MUSTAFA IRMAK 15.01.1981 TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

    MARDİN

    1 MUAMMER GÜLER 21.03.1949 VALİ

    2 GÖNÜL BEKİN ŞAHKULUBEY 18.06.1970 ECZACLILIK

    3 ABDURRAHİM AKDAĞ 01.09.1960 İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİCİSİ

    4 HİKMET BÜLENT GÖZÜ 06.06.1953 İŞLETME-YÖNETİCİ

    5 EDİP DEMİRDAĞ 21.10.1965 MÜTAHİT

    6 ABDULLAH DÜZGÜN 03.03.1976 AVUKAT

    MERSİN

    1 MEHMET ZAFER ÇAĞLAYAN 15.11.1957 MAK.MÜH SANAYİCİ

    2 AHMET TEVFİK UZUN 15.06.1968 ECZACI

    3 NEBİ BOZKURT 10.01.1950 ÖĞRETİM ÜYESİ

    4 ÇİĞDEM MÜNEVVER ÖKTEN 08.06.1961 İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ

    5 MUSTAFA SAMİ CÜCELOĞLU 01.01.1966 VETERİNER HEKİM

    6 MUSTAFA TURAN 01.01.1966 SERBEST MUHASEBECİ VE MALİ MÜŞAVİR

    7 FATMA TANSEL GÜREL 04.09.1964 DİŞ HEKİMİ

    8 ATİLLA OLÇUM 25.03.1978 SINIF ÖĞRETMENİ

    9 MUSTAFA SEVER 15.10.1968 ZİRAAT MÜHENDİSİ

    10 ABDULLAH KUZ 01.01.1979 TARİH ÖĞRETMENİ

    11 İLHAN KAHRAMAN 20.06.1976 SİGORTACI

    MUĞLA

    1 ALİ BOĞA 04.01.1949 SİYASET BİLİMCİ

    2 YÜKSEL ÖZDEN 05.09.1963 ÖĞRETİM ÜYESİ

    3 HAYATİ NİZAMOĞLU 28.10.1960 ORMAN MÜHENDİSİ

    4 YEŞİM AVCI 11.05.1970 DOKTOR

    5 GÜLTEKİN AKÇA 31.01.1971 AVUKAT

    6 MEHMET YAVUZ DEMİR 28.01.1953 EMEKLİ BAKANLIK MÜFETTİŞİ

    MUŞ

    1 FARUK IŞIK 01.01.1963 MÜLKİ İDARE AMİRİ-KAYMAKAM,VALİ YRD.

    2 MUZAFFER ÇAKAR 23.03.1965 KİMYAGER

    3 MEHMET EMİN ŞİMŞEK 05.05.1964 İNŞAAT MUHENDİSİ

    4 MELİK EMRE 12.10.1975 AVUKAT

    NEVŞEHİR

    1 AHMET ERDAL FERALAN 20.12.1962 YÜKSEK MAKİNE MÜH.

    2 MURAT GÖKTÜRK 28.01.1970 AVUKAT

    3 EBU BEKİR GİZLİGİDER 25.02.1979 SERBEST AVUKAT

    NİĞDE

    1 ALPASLAN KAVAKLIOĞLU 10.03.1962 MÜLKİ İDARE-GENEL İDARE YÖNETİCİLİK

    2 ÖMER SELVİ 16.01.1976 ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ

    3 ERDOĞAN ÖZEGEN 29.11.1965 22.DÖNEM MİLLETVEKİLİ

    ORDU

    1 İDRİS NAİM ŞAHİN 01.06.1956 KAMU YÖNETİCİSİ

    2 MUSTAFA HAMARAT 21.07.1972 AVUKAT

    3 FATİH HAN ÜNAL 20.03.1968 İNŞAAT YÜKSEK MÜHENDİSİ

    4 İHSAN ŞENER 01.01.1965 KAMU YÖNETİCİSİ

    5 HARUN ÇAKIR 03.02.1954 YÖNETİCİ

    6 MUSTAFA ÇAYA 12.05.1970 MALİ MÜŞAVİR

    OSMANİYE

    1 SUAT ÖNAL 16.12.1961 MAKİNE YÜKSEK MÜHENDİSİ- İKTİSATÇI

    2 DURDU MEHMET KASTAL 22.01.1969 EGITIMCI

    3 MUSTAFA DAYANGAÇ 20.09.1960 TELEKOMİNİKASYON-ELEKTRİK

    4 ABDULKADİR ŞAHİN 01.09.1956 MİLLİ EĞİTİM MÜDÜR YARDIMCISI

    RİZE

    1 HAYATİ YAZICI 23.05.1952 AVUKAT

    2 HASAN KARAL 03.01.1973 EĞİTİMCİ

    3 NUSRET BAYRAKTAR 01.01.1951 MAKİNA MÜHENDİSİ

    SAKARYA

    1 HASAN ALİ ÇELİK 02.05.1959 ÖĞRETİM ÜYESİ

    2 AYHAN SEFER ÜSTÜN 21.08.1970 AVUKAT

    3 ŞABAN DİŞLİ 22.02.1958 EKONOMİ, İKTİSAT, BANKA

    4 AYŞENUR İSLAM 16.01.1958 ÖĞRETİM ÜYESİ

    5 ALİ İHSAN YAVUZ 07.07.1969 AVUKAT

    6 ZİYA CEVHERLİ 12.12.1960 ÖĞRETMEN

    7 ENDER SERBES 01.01.1977 ALTIN DÖVİZ VE PIRLANTA TİCARETİ

    SAMSUN

    1 MUSTAFA DEMİR 18.01.1961 MİMAR-SANAYİCİ-SER.TİC.İNŞ.TAAH.

    2 SUAT KILIÇ 23.07.1972 AVUKAT

    3 CEMAL YILMAZ DEMİR 12.08.1960 EGİTİMCİ

    4 TÜLAY BAKIR 02.05.1947 FİZYOLOG İÇ HASTALIKLARI GASTROENTEROLOJI PROF.DR.

    5 AKİF ÇAĞATAY KILIÇ 15.06.1976 SIYASET BILIMCI

    6 AHMET YENİ 10.08.1955 BANKACI

    7 KAMURAN ÖZDEN 10.05.1962 MÜSTAKİL DAİRE BAŞKANI

    8 ASLAN KARANFİL 10.01.1970 MÜLKİ İDARE AMİRİ

    9 MEHMET TAŞAN 15.02.1957 ZİRAAT YÜKSEK MÜHENDİSİ

    SİİRT

    1 AFİF DEMİRKIRAN 01.01.1952 MADEN YÜKSEK MÜH.

    2 OSMAN ÖREN 13.04.1966 ÖĞRETMEN

    3 BAYRAM KIZILAY 05.07.1955 ÖĞRETMEN

    SİNOP

    1 MEHMET ERSOY 26.04.1964 MEMUR-VALİ

    2 İBRAHİM FELEK 01.02.1957 İŞLETMECİ

    SİVAS

    1 İSMET YILMAZ 10.12.1961 HUKUKÇU

    2 MESUDE NURSUNA MEMECAN 23.07.1957 YAYINCI

    3 HİLMİ BİLGİN 26.05.1972 AVUKAT

    4 ALİ TURAN 15.10.1959 DIŞ TİCARET

    5 ADEM YILDIRIM 05.01.1973 HUKUK FAKULTESİ

    ŞANLIURFA

    1 FARUK ÇELİK 17.01.1956 EĞİTİMCİ

    2 SEYİT EYYÜPOĞLU 10.04.1942 ÇİFTÇİ

    3 MEHMET KASIM GÜLPINAR 20.09.1969 KAMU GÖRVL.

    4 MEHMET AKYÜREK 20.11.1950 İŞADAMI

    5 ZEYNEP ARMAĞAN USLU 11.07.1969 ÖĞRETİM ÜYESİ

    6 HALİL ÖZCAN 01.10.1964 ÖĞRETİM ÜYESİ YARD.DOÇ.DR

    7 MAHMUT KAÇAR 10.10.1975 ÇEVRE MÜH.

    8 ABDULKADİR EMİN ÖNEN 15.03.1976 ÜST DÜZEY YÖNETİCİ

    9 YAHYA AKMAN 07.05.1966 AVUKAT

    10 ABDULKERİM GÖK 01.03.1970 ÖĞRETİM ÜYESİ

    11 BEKİR EREN 23.04.1977 AVUKAT

    12 ZEYNEP MÜJDE SAKAR 21.06.1982 İŞLETMECİ

    ŞIRNAK

    1 MEHMET EMİN DİNDAR 01.01.1959 DOKTOR

    2 MEHMET TATAR 01.02.1945 İŞ ADAMI

    3 NAZAN BİRLİK 01.07.1974 AVUKAT

    4 İBRAHİM BAYKAL 04.05.1968 TÜCCAR, ÇİFTÇİ

    TEKİRDAĞ

    1 TEVFİK ZİYAEDDİN AKBULUT 12.04.1949 EMEKLI VALI

    2 ÖZLEM YEMİŞÇİ 30.08.1971 SİGORTA ACENTELİĞİ

    3 SAİT YAZI 25.03.1959 MAKİNA MÜHENDİSİ

    4 MESTAN ÖZCAN 03.01.1973 ZİRAAT MÜHENDİSİ- İŞLETMECİ

    5 MUSTAFA YEL 21.07.1968 VALİ YARDIMCISI-MÜLKİ İDARE AMİRİ

    6 HAKAN ŞIK 10.09.1968 KAMU YÖNETİMİ

    TOKAT

    1 ZEYİD ASLAN 06.08.1965 AVUKAT

    2 ŞÜKRÜ AYALAN 01.07.1963 PSİKİYATR

    3 DİLEK YÜKSEL 26.05.1977 İKTİSATÇI

    4 CELİL GÖÇER 05.04.1970 TIP DOKTORU

    5 CÜNEYT ALDEMİR 30.10.1973 DİŞ HEKİMİ

    TRABZON

    1 FARUK NAFIZ ÖZAK 19.04.1946 İNŞAAT YÜK. MÜH.

    2 ERDOĞAN BAYRAKTAR 10.10.1948 İNŞAAT YÜKSEK MÜH.

    3 AYDIN BIYIKLIOĞLU 01.01.1954 MAKİNE YÜKSEK MÜHENDİSİ

    4 SAFİYE SEYMENOĞLU 03.03.1964 MİMAR

    5 YUNUS KARABELA 15.10.1969 UZMAN DOKTOR

    6 SALİH CORA 09.07.1981 AVUKAT

    TUNCELİ

    1 CİHAN AÇIKGÖZ 02.03.1969 İKTİSATÇI

    2 BEDRİ AŞAM 05.01.1966 İŞLETME FAKÜLTESİ

    UŞAK

    1 İSMAİL GÜNEŞ 04.03.1967 KULAK BURUN BOĞAZ UZMANI

    2 MEHMET ALTAY 12.10.1972 AVUKAT

    3 HAZİM SESLİ 15.04.1966 İŞADAMI

    VAN

    1 BURHAN KAYATÜRK 23.08.1970 ELEKTİRİK MÜH.

    2 FATİH ÇİFTCİ 06.07.1971 CUMHURİYET SAVCISI

    3 MUSTAFA BİLİCİ 01.01.1969 SERBEST MUHASEBECİ

    4 GÜLŞEN ORHAN 12.12.1970 ARKEOLOG

    5 ZAHİR SOĞANDA 26.02.1968 AVUKAT

    6 ABDULAHAT ARVAS 27.10.1969 SANAYİCİ İŞ ADAMI

    7 NECAT GÖRENTAŞ 01.07.1964 ÖĞRETİM ÜYESİ

    8 HASAN KARADAŞ 25.06.1982 TÜRK DİLİ VE EDEBİYAT ÖĞRETMENLİĞİ

    YALOVA

    1 TEMEL COŞKUN 21.08.1956 EMEKLİ BÜROKRAT

    2 MUSTAFA PEHLİVAN 01.10.1961 SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİR

    YOZGAT

    1 BEKİR BOZDAĞ 01.04.1965 SERBEST AVUKAT

    2 ERTUĞRUL SOYSAL 03.05.1963 UZMAN HEKİM

    3 YUSUF BAŞER 10.04.1965 AVUKAT

    4 ABDULKADİR AKGÜL 03.04.1959 TİCARET

    ZONGULDAK

    1 KÖKSAL TOPTAN 03.01.1943 HUKUKÇU

    2 ERCAN CANDAN 06.03.1967 ÖĞRETİM ÜYESİ

    3 ÖZCAN ULUPINAR 02.06.1970 DEVREK BELEDİYE BAŞKANI

    4 HÜSEYİN YILMAZ 18.12.1966 ÖĞRETİM GÖREVLİSİ

    5 POLAT TÜRKMEN 01.01.1957 MADEN MÜHENDİSİ

    AYRINTILAR GELİYOR...

      Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Yeni Şafak Gazetecilik A.Ş.'ye aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

      AK Parti adayları açıklandı: İşte isimler

      AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 12 Haziran 2011 tarihinde yapılacak genel seçimlerde İstanbul 1. Bölge 1. sıradan aday gösterildi. AK Parti adayları açıklandı: İşte isimler
      Yayın hayatına başladığımız ilk günden itibaren ülkemizde demokrasinin tüm kurumları ile yerleşmesi, milli irade ve değerlerimizin hakim olması için tüm gücümüzle çalıştık. Bu ülkenin geleceğinin derin sularda boğulup gitmemesi için çaba sarf ettik. Fırtınalı günlerde sığınılacak bir liman olduk. Bugüne kadar ülkemize yapmış olduğumuz katkıyı bundan sonra da okurlarımızın desteği ile sürdürmeye devam edeceğiz. Her gün Yeni Şafak’la yeni bir umut olacak.

      SON DAKİKA

      #title#