İşte AK Parti Belediye Başkan adayları

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti'nin Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı'nı açıkladı. Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Yusuf Ziya Yılmaz oldu.

Yeni Şafak 00:00 Ocak 11, 2009 Yeni Şafak

İşte AK Parti Belediye Başkan adayları

Fotoğraf: Yeni Şafak
Erdoğan, AK Parti'nin Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı'nı açıkladı. Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Yusuf Ziya Yılmaz oldu.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi AK Parti Başkan adayı Zeki Toçoğlu oldu.

Erdoğan, Bursa için yeni bir aday belirlediklerini açıkladı. Bursa Büyükşehir Belediye Başkan adayı, Osmangazi Belediye Başkanı Recep Altepe oldu.

Eskişehir Belediye Başkan adayı Prof. Dr. Hasan Gönen oldu.

Krıklareli Belediye Başkan adayı Cengiz Bağdan oldu.

Edirne Belediye Başkan adayı Mustafa Hatipler oldu.

  Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Yeni Şafak Gazetecilik A.Ş.'ye aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

  İşte AK Parti Belediye Başkan adayları

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti'nin Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı'nı açıkladı. Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Yusuf Ziya Yılmaz oldu. İşte AK Parti Belediye Başkan adayları
  Yayın hayatına başladığımız ilk günden itibaren ülkemizde demokrasinin tüm kurumları ile yerleşmesi, milli irade ve değerlerimizin hakim olması için tüm gücümüzle çalıştık. Bu ülkenin geleceğinin derin sularda boğulup gitmemesi için çaba sarf ettik. Fırtınalı günlerde sığınılacak bir liman olduk. Bugüne kadar ülkemize yapmış olduğumuz katkıyı bundan sonra da okurlarımızın desteği ile sürdürmeye devam edeceğiz. Her gün Yeni Şafak’la yeni bir umut olacak.

  SON DAKİKA

  #title#