Kamuda işçilerin ikramiyeleri ödeniyor

ANKARA (A. A) 00:00 Ocak 18, 2007 Yeni Şafak

Kamuda işçilerin ikramiyeleri ödeniyor

Fotoğraf: Yeni Şafak
Kamuda çalışan işçilerin 2007 yılı ikramiyelerinin birinci yarısı 31 Ocak'ta, ikinci yarısı ise 29 Haziran'da ödenecek. Bakanlar Kurulu'nun konuya ilişkin kararı Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.

Karara göre, maden işletmelerinin yer altı işlerinde çalışan işçilerin ikramiyelerinin tamamı ise 17 Aralık 2007 tarihinde ödenecek.

  Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Yeni Şafak Gazetecilik A.Ş.'ye aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

  Kamuda işçilerin ikramiyeleri ödeniyor

  Kamuda işçilerin ikramiyeleri ödeniyor
  Yayın hayatına başladığımız ilk günden itibaren ülkemizde demokrasinin tüm kurumları ile yerleşmesi, milli irade ve değerlerimizin hakim olması için tüm gücümüzle çalıştık. Bu ülkenin geleceğinin derin sularda boğulup gitmemesi için çaba sarf ettik. Fırtınalı günlerde sığınılacak bir liman olduk. Bugüne kadar ülkemize yapmış olduğumuz katkıyı bundan sonra da okurlarımızın desteği ile sürdürmeye devam edeceğiz. Her gün Yeni Şafak’la yeni bir umut olacak.

  SON DAKİKA

  #title#