Puan Durumu / Futbol

  • Son Maçlar
    • O
    • G
    • B
    • M
    • A
    • Y
    • AV
    • P
    • Yükselme
      • Valmiera FK
        1 : 0
        Olaine
      • Preilu BJSS
        2 : 5
        Valmiera FK
      • Valmiera FK
        5 : 1
        SC Grobina
      • FK Auda
        1 : 5
        Valmiera FK
      • Valmiera FK
        0 : 0
        JDFS Alberts
      • FK TUKUMS 2000/TSS
        0 : 2
        Valmiera FK
      • 20
      • 16
      • 4
      • 0
      • 65
      • 18
      • 47
      • 52
    • Yükselme Maçları
      • SC Grobina
        4 : 5
        FK TUKUMS 2000/TSS
      • Staiceles Bebri
        1 : 5
        SC Grobina
      • Valmiera FK
        5 : 1
        SC Grobina
      • SC Grobina
        1 : 2
        BF
      • FK REZEKNE/BJSS
        1 : 2
        SC Grobina
      • SC Grobina
        3 : 1
        RTU FC
      • 20
      • 14
      • 2
      • 4
      • 62
      • 32
      • 30
      • 44
    • Yükselme Maçları
      • Olaine
        4 : 1
        RTU FC
      • Valmiera FK
        1 : 0
        Olaine
      • Olaine
        0 : 1
        BF
      • FK REZEKNE/BJSS
        0 : 2
        Olaine
      • Olaine
        2 : 0
        FK Smiltene
      • Preilu BJSS
        1 : 4
        Olaine
      • 20
      • 14
      • 2
      • 4
      • 42
      • 14
      • 28
      • 44
      • FK REZEKNE/BJSS
        0 : 1
        BF
      • Olaine
        0 : 1
        BF
      • BF
        3 : 0
        Preilu BJSS
      • SC Grobina
        1 : 2
        BF
      • BF
        4 : 0
        FK Auda
      • BF
        3 : 0
        JDFS Alberts
      • 19
      • 12
      • 2
      • 5
      • 44
      • 14
      • 30
      • 38
      • FK Auda
        2 : 3
        FK TUKUMS 2000/TSS
      • FK TUKUMS 2000/TSS
        0 : 1
        JDFS Alberts
      • FK Smiltene
        1 : 0
        FK TUKUMS 2000/TSS
      • RTU FC
        3 : 1
        FK TUKUMS 2000/TSS
      • FK TUKUMS 2000/TSS
        1 : 1
        Staiceles Bebri
      • FK TUKUMS 2000/TSS
        0 : 2
        Valmiera FK
      • 20
      • 9
      • 3
      • 8
      • 34
      • 30
      • 4
      • 30
      • Valmiera FK
        5 : 3
        FK REZEKNE/BJSS
      • FK REZEKNE/BJSS
        2 : 2
        FK Smiltene
      • FK REZEKNE/BJSS
        0 : 2
        Olaine
      • Preilu BJSS
        1 : 3
        FK REZEKNE/BJSS
      • FK REZEKNE/BJSS
        1 : 2
        SC Grobina
      • FK Auda
        1 : 4
        FK REZEKNE/BJSS
      • 20
      • 8
      • 4
      • 8
      • 38
      • 40
      • -2
      • 28
      • JDFS Alberts
        1 : 2
        FK Smiltene
      • FK REZEKNE/BJSS
        2 : 2
        FK Smiltene
      • FK Smiltene
        1 : 0
        FK TUKUMS 2000/TSS
      • FK Smiltene
        2 : 4
        RTU FC
      • Olaine
        2 : 0
        FK Smiltene
      • FK Smiltene
        4 : 3
        Staiceles Bebri
      • 21
      • 7
      • 4
      • 10
      • 27
      • 47
      • -20
      • 25
      • JDFS Alberts
        1 : 0
        FK Auda
      • JDFS Alberts
        1 : 2
        FK Smiltene
      • JDFS Alberts
        2 : 1
        RTU FC
      • Staiceles Bebri
        0 : 1
        JDFS Alberts
      • Valmiera FK
        0 : 0
        JDFS Alberts
      • BF
        3 : 0
        JDFS Alberts
      • 21
      • 7
      • 4
      • 10
      • 18
      • 31
      • -13
      • 25
      • RTU FC
        2 : 5
        Valmiera FK
      • RTU FC
        2 : 3
        FK Auda
      • RTU FC
        3 : 1
        FK TUKUMS 2000/TSS
      • FK Smiltene
        2 : 4
        RTU FC
      • Staiceles Bebri
        1 : 3
        RTU FC
      • SC Grobina
        3 : 1
        RTU FC
      • 20
      • 8
      • 0
      • 12
      • 39
      • 46
      • -7
      • 24
      • JDFS Alberts
        1 : 0
        FK Auda
      • RTU FC
        2 : 3
        FK Auda
      • FK Auda
        5 : 1
        Staiceles Bebri
      • FK Auda
        1 : 5
        Valmiera FK
      • BF
        4 : 0
        FK Auda
      • FK Auda
        1 : 4
        FK REZEKNE/BJSS
      • 21
      • 6
      • 4
      • 11
      • 36
      • 45
      • -9
      • 22
      • Olaine
        3 : 0
        Preilu BJSS
      • SC Grobina
        11 : 2
        Preilu BJSS
      • Preilu BJSS
        2 : 5
        Valmiera FK
      • BF
        3 : 0
        Preilu BJSS
      • Preilu BJSS
        1 : 3
        FK REZEKNE/BJSS
      • Preilu BJSS
        1 : 4
        Olaine
      • 21
      • 4
      • 1
      • 16
      • 25
      • 66
      • -41
      • 13
      • Staiceles Bebri
        1 : 5
        SC Grobina
      • FK Auda
        5 : 1
        Staiceles Bebri
      • Staiceles Bebri
        0 : 1
        JDFS Alberts
      • FK TUKUMS 2000/TSS
        1 : 1
        Staiceles Bebri
      • Staiceles Bebri
        1 : 3
        RTU FC
      • FK Smiltene
        4 : 3
        Staiceles Bebri
      • 21
      • 1
      • 2
      • 18
      • 14
      • 61
      • -47
      • 5
  • 1st Ligas 2016 İç Saha Puan Durumu

    Son Maçlar
    • O
    • G
    • B
    • M
    • A
    • Y
    • AV
    • P
    • 1 Alternate Text Valmiera FK
      Yükselme
      • Valmiera FK
        1 : 0
        Olaine
      • Valmiera FK
        5 : 1
        SC Grobina
      • Valmiera FK
        0 : 0
        JDFS Alberts
      • 10
      • 8
      • 2
      • 0
      • 29
      • 7
      • 22
      • 26
    • 2 Alternate Text SC Grobina
      Yükselme Maçları
      • SC Grobina
        4 : 5
        FK TUKUMS 2000/TSS
      • SC Grobina
        1 : 2
        BF
      • SC Grobina
        3 : 1
        RTU FC
      • 11
      • 8
      • 1
      • 2
      • 42
      • 20
      • 22
      • 25
    • 3 Alternate Text Olaine
      Yükselme Maçları
      • Olaine
        4 : 1
        RTU FC
      • Olaine
        0 : 1
        BF
      • Olaine
        2 : 0
        FK Smiltene
      • 10
      • 7
      • 2
      • 1
      • 20
      • 5
      • 15
      • 23
    • 4 Alternate Text BFC Daugavpils
      • BF
        3 : 0
        Preilu BJSS
      • BF
        4 : 0
        FK Auda
      • BF
        3 : 0
        JDFS Alberts
      • 9
      • 6
      • 1
      • 2
      • 28
      • 5
      • 23
      • 19
    • 5 Alternate Text RTU FC
      • RTU FC
        2 : 5
        Valmiera FK
      • RTU FC
        2 : 3
        FK Auda
      • RTU FC
        3 : 1
        FK TUKUMS 2000/TSS
      • 10
      • 5
      • 0
      • 5
      • 21
      • 17
      • 4
      • 15
    • 6 Alternate Text FK Smiltene
      • FK Smiltene
        1 : 0
        FK TUKUMS 2000/TSS
      • FK Smiltene
        2 : 4
        RTU FC
      • FK Smiltene
        4 : 3
        Staiceles Bebri
      • 10
      • 4
      • 2
      • 4
      • 15
      • 23
      • -8
      • 14
    • 7 Alternate Text FK TUKUMS 2000/TSS
      • FK TUKUMS 2000/TSS
        0 : 1
        JDFS Alberts
      • FK TUKUMS 2000/TSS
        1 : 1
        Staiceles Bebri
      • FK TUKUMS 2000/TSS
        0 : 2
        Valmiera FK
      • 10
      • 4
      • 2
      • 4
      • 17
      • 15
      • 2
      • 14
    • 8 Alternate Text JDFS Alberts
      • JDFS Alberts
        1 : 0
        FK Auda
      • JDFS Alberts
        1 : 2
        FK Smiltene
      • JDFS Alberts
        2 : 1
        RTU FC
      • 11
      • 4
      • 2
      • 5
      • 12
      • 16
      • -4
      • 14
    • 9 Alternate Text FK REZEKNE/BJSS
      • FK REZEKNE/BJSS
        2 : 2
        FK Smiltene
      • FK REZEKNE/BJSS
        0 : 2
        Olaine
      • FK REZEKNE/BJSS
        1 : 2
        SC Grobina
      • 10
      • 4
      • 1
      • 5
      • 15
      • 19
      • -4
      • 13
    • 10 Alternate Text FK Auda
      • FK Auda
        5 : 1
        Staiceles Bebri
      • FK Auda
        1 : 5
        Valmiera FK
      • FK Auda
        1 : 4
        FK REZEKNE/BJSS
      • 10
      • 4
      • 1
      • 5
      • 22
      • 23
      • -1
      • 13
    • 11 Alternate Text Preilu BJSS
      • Preilu BJSS
        2 : 5
        Valmiera FK
      • Preilu BJSS
        1 : 3
        FK REZEKNE/BJSS
      • Preilu BJSS
        1 : 4
        Olaine
      • 11
      • 4
      • 1
      • 6
      • 18
      • 25
      • -7
      • 13
    • 12 Alternate Text Staiceles Bebri
      • Staiceles Bebri
        1 : 5
        SC Grobina
      • Staiceles Bebri
        0 : 1
        JDFS Alberts
      • Staiceles Bebri
        1 : 3
        RTU FC
      • 10
      • 1
      • 1
      • 8
      • 7
      • 23
      • -16
      • 4
  • 1st Ligas 2016 Dış Saha Puan Durumu

    Son Maçlar
    • O
    • G
    • B
    • M
    • A
    • Y
    • AV
    • P
    • 1 Alternate Text Valmiera FK
      Yükselme
      • Preilu BJSS
        2 : 5
        Valmiera FK
      • FK Auda
        1 : 5
        Valmiera FK
      • FK TUKUMS 2000/TSS
        0 : 2
        Valmiera FK
      • 10
      • 8
      • 2
      • 0
      • 36
      • 11
      • 25
      • 26
    • 2 Alternate Text Olaine
      Yükselme Maçları
      • Valmiera FK
        1 : 0
        Olaine
      • FK REZEKNE/BJSS
        0 : 2
        Olaine
      • Preilu BJSS
        1 : 4
        Olaine
      • 10
      • 7
      • 0
      • 3
      • 22
      • 9
      • 13
      • 21
    • 3 Alternate Text BFC Daugavpils
      • FK REZEKNE/BJSS
        0 : 1
        BF
      • Olaine
        0 : 1
        BF
      • SC Grobina
        1 : 2
        BF
      • 10
      • 6
      • 1
      • 3
      • 16
      • 9
      • 7
      • 19
    • 4 Alternate Text SC Grobina
      Yükselme Maçları
      • Staiceles Bebri
        1 : 5
        SC Grobina
      • Valmiera FK
        5 : 1
        SC Grobina
      • FK REZEKNE/BJSS
        1 : 2
        SC Grobina
      • 9
      • 6
      • 1
      • 2
      • 20
      • 12
      • 8
      • 19
    • 5 Alternate Text FK TUKUMS 2000/TSS
      • FK Auda
        2 : 3
        FK TUKUMS 2000/TSS
      • FK Smiltene
        1 : 0
        FK TUKUMS 2000/TSS
      • RTU FC
        3 : 1
        FK TUKUMS 2000/TSS
      • 10
      • 5
      • 1
      • 4
      • 17
      • 15
      • 2
      • 16
    • 6 Alternate Text FK REZEKNE/BJSS
      • Valmiera FK
        5 : 3
        FK REZEKNE/BJSS
      • Preilu BJSS
        1 : 3
        FK REZEKNE/BJSS
      • FK Auda
        1 : 4
        FK REZEKNE/BJSS
      • 10
      • 4
      • 3
      • 3
      • 23
      • 21
      • 2
      • 15
    • 7 Alternate Text FK Smiltene
      • JDFS Alberts
        1 : 2
        FK Smiltene
      • FK REZEKNE/BJSS
        2 : 2
        FK Smiltene
      • Olaine
        2 : 0
        FK Smiltene
      • 11
      • 3
      • 2
      • 6
      • 12
      • 24
      • -12
      • 11
    • 8 Alternate Text JDFS Alberts
      • Staiceles Bebri
        0 : 1
        JDFS Alberts
      • Valmiera FK
        0 : 0
        JDFS Alberts
      • BF
        3 : 0
        JDFS Alberts
      • 10
      • 3
      • 2
      • 5
      • 6
      • 15
      • -9
      • 11
    • 9 Alternate Text RTU FC
      • FK Smiltene
        2 : 4
        RTU FC
      • Staiceles Bebri
        1 : 3
        RTU FC
      • SC Grobina
        3 : 1
        RTU FC
      • 10
      • 3
      • 0
      • 7
      • 18
      • 29
      • -11
      • 9
    • 10 Alternate Text FK Auda
      • JDFS Alberts
        1 : 0
        FK Auda
      • RTU FC
        2 : 3
        FK Auda
      • BF
        4 : 0
        FK Auda
      • 11
      • 2
      • 3
      • 6
      • 14
      • 22
      • -8
      • 9
    • 11 Alternate Text Staiceles Bebri
      • FK Auda
        5 : 1
        Staiceles Bebri
      • FK TUKUMS 2000/TSS
        1 : 1
        Staiceles Bebri
      • FK Smiltene
        4 : 3
        Staiceles Bebri
      • 11
      • 0
      • 1
      • 10
      • 7
      • 38
      • -31
      • 1
    • 12 Alternate Text Preilu BJSS
      • Olaine
        3 : 0
        Preilu BJSS
      • SC Grobina
        11 : 2
        Preilu BJSS
      • BF
        3 : 0
        Preilu BJSS
      • 10
      • 0
      • 0
      • 10
      • 7
      • 41
      • -34
      • 0
  • O: Oynadığı Maç
  • G: Galibiyet
  • B: Beraberlik
  • M: Mağlubiyet
  • A: Attığı Gol
  • Y: Yediği Gol
  • AV: Avaraj
  • P: Puan
+

Son gelişmelerden anlık haberdar olabilirsiniz.
Yenisafak.com bildirim ile, web sitesine girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.