Puan Durumu / Futbol

  • Son Maçlar
    • O
    • G
    • B
    • M
    • A
    • Y
    • AV
    • P
    • Yükselme Maçları
      • Werder Bremen (III)
        0 : 1
        BRE
      • Oberneuland
        1 : 2
        BRE
      • BRE
        6 : 1
        TuS Schwachhausen
      • Leher TS
        0 : 5
        BRE
      • BRE
        4 : 0
        BL
      • BRE
        5 : 3
        Aumund Vegesack
      • 11
      • 11
      • 0
      • 0
      • 49
      • 7
      • 42
      • 33
      • BSC Hastedt
        8 : 2
        OSC Bremerhaven
      • Habenhauser FV
        0 : 2
        BSC Hastedt
      • BSC Hastedt
        3 : 1
        07 Bremen
      • Werder Bremen (III)
        3 : 3
        BSC Hastedt
      • BSC Hastedt
        4 : 1
        Vatan Sport
      • Oberneuland
        1 : 1
        BSC Hastedt
      • 11
      • 8
      • 3
      • 0
      • 39
      • 15
      • 24
      • 27
      • Leher TS
        3 : 1
        Oberneuland
      • Oberneuland
        1 : 2
        BRE
      • Aumund Vegesack
        0 : 4
        Oberneuland
      • Oberneuland
        5 : 0
        TSV Grolland
      • ESC Geestemunde
        0 : 3
        Oberneuland
      • Oberneuland
        1 : 1
        BSC Hastedt
      • 11
      • 7
      • 2
      • 2
      • 28
      • 10
      • 18
      • 23
      • BL
        3 : 1
        Brinkumer
      • Brinkumer
        4 : 0
        BTS Neustadt
      • OSC Bremerhaven
        1 : 2
        Brinkumer
      • Brinkumer
        2 : 0
        Habenhauser FV
      • 07 Bremen
        0 : 10
        Brinkumer
      • Brinkumer
        2 : 2
        Werder Bremen (III)
      • 10
      • 7
      • 1
      • 2
      • 42
      • 10
      • 32
      • 22
      • TuS Schwachhausen
        1 : 3
        BL
      • BL
        4 : 1
        BTS Neustadt
      • Leher TS
        3 : 2
        BL
      • BL
        3 : 1
        OSC Bremerhaven
      • BRE
        4 : 0
        BL
      • BL
        5 : 0
        Habenhauser FV
      • 11
      • 7
      • 1
      • 3
      • 26
      • 16
      • 10
      • 22
      • Oberneuland
        4 : 0
        TuS Schwachhausen
      • BRE
        6 : 1
        TuS Schwachhausen
      • TuS Schwachhausen
        2 : 1
        Habenhauser FV
      • TuS Schwachhausen
        2 : 5
        Aumund Vegesack
      • TSV Grolland
        1 : 3
        TuS Schwachhausen
      • TuS Schwachhausen
        4 : 2
        ESC Geestemunde
      • 11
      • 6
      • 0
      • 5
      • 22
      • 29
      • -7
      • 18
      • Aumund Vegesack
        3 : 2
        Werder Bremen (III)
      • Werder Bremen (III)
        2 : 0
        TSV Grolland
      • ESC Geestemunde
        2 : 5
        Werder Bremen (III)
      • Werder Bremen (III)
        3 : 3
        BSC Hastedt
      • Brinkumer
        2 : 2
        Werder Bremen (III)
      • Werder Bremen (III)
        4 : 0
        BTS Neustadt
      • 11
      • 4
      • 3
      • 4
      • 23
      • 17
      • 6
      • 15
      • Aumund Vegesack
        3 : 2
        Werder Bremen (III)
      • Vatan Sport
        1 : 4
        Aumund Vegesack
      • Aumund Vegesack
        0 : 4
        Oberneuland
      • TuS Schwachhausen
        2 : 5
        Aumund Vegesack
      • Aumund Vegesack
        3 : 2
        Leher TS
      • BRE
        5 : 3
        Aumund Vegesack
      • 11
      • 4
      • 2
      • 5
      • 21
      • 25
      • -4
      • 14
      • 07 Bremen
        3 : 1
        Leher TS
      • TuS Schwachhausen
        2 : 1
        Leher TS
      • Leher TS
        3 : 2
        BL
      • Leher TS
        0 : 5
        BRE
      • Aumund Vegesack
        3 : 2
        Leher TS
      • Leher TS
        4 : 2
        TSV Grolland
      • 11
      • 4
      • 1
      • 6
      • 20
      • 23
      • -3
      • 13
      • OSC Bremerhaven
        3 : 2
        ESC Geestemunde
      • OSC Bremerhaven
        1 : 2
        Brinkumer
      • BTS Neustadt
        2 : 4
        OSC Bremerhaven
      • BL
        3 : 1
        OSC Bremerhaven
      • OSC Bremerhaven
        3 : 0
        Habenhauser FV
      • 07 Bremen
        3 : 1
        OSC Bremerhaven
      • 11
      • 4
      • 1
      • 6
      • 21
      • 34
      • -13
      • 13
      • TSV Grolland
        1 : 0
        07 Bremen
      • 07 Bremen
        1 : 2
        ESC Geestemunde
      • BSC Hastedt
        3 : 1
        07 Bremen
      • 07 Bremen
        0 : 10
        Brinkumer
      • BTS Neustadt
        2 : 0
        07 Bremen
      • 07 Bremen
        3 : 1
        OSC Bremerhaven
      • 11
      • 4
      • 0
      • 7
      • 16
      • 33
      • -17
      • 12
      • Habenhauser FV
        6 : 1
        TSV Grolland
      • Habenhauser FV
        0 : 2
        BSC Hastedt
      • TuS Schwachhausen
        2 : 1
        Habenhauser FV
      • Habenhauser FV
        0 : 0
        BTS Neustadt
      • OSC Bremerhaven
        3 : 0
        Habenhauser FV
      • BL
        5 : 0
        Habenhauser FV
      • 11
      • 3
      • 2
      • 6
      • 12
      • 22
      • -10
      • 11
      • Vatan Sport
        1 : 1
        Leher TS
      • BRE
        4 : 1
        Vatan Sport
      • Vatan Sport
        1 : 4
        Aumund Vegesack
      • TSV Grolland
        0 : 0
        Vatan Sport
      • Vatan Sport
        2 : 1
        ESC Geestemunde
      • BSC Hastedt
        4 : 1
        Vatan Sport
      • 10
      • 1
      • 4
      • 5
      • 14
      • 25
      • -11
      • 7
      • ESC Geestemunde
        1 : 1
        Habenhauser FV
      • 07 Bremen
        1 : 2
        ESC Geestemunde
      • ESC Geestemunde
        2 : 5
        Werder Bremen (III)
      • Vatan Sport
        2 : 1
        ESC Geestemunde
      • ESC Geestemunde
        0 : 3
        Oberneuland
      • TuS Schwachhausen
        4 : 2
        ESC Geestemunde
      • 11
      • 2
      • 1
      • 8
      • 15
      • 34
      • -19
      • 7
    • Düşme
      • TSV Grolland
        1 : 0
        07 Bremen
      • Werder Bremen (III)
        2 : 0
        TSV Grolland
      • TSV Grolland
        0 : 0
        Vatan Sport
      • Oberneuland
        5 : 0
        TSV Grolland
      • TSV Grolland
        1 : 3
        TuS Schwachhausen
      • Leher TS
        4 : 2
        TSV Grolland
      • 11
      • 2
      • 1
      • 8
      • 12
      • 41
      • -29
      • 7
    • Düşme
      • BTS Neustadt
        2 : 3
        BSC Hastedt
      • BL
        4 : 1
        BTS Neustadt
      • BTS Neustadt
        2 : 4
        OSC Bremerhaven
      • Habenhauser FV
        0 : 0
        BTS Neustadt
      • BTS Neustadt
        2 : 0
        07 Bremen
      • Werder Bremen (III)
        4 : 0
        BTS Neustadt
      • 11
      • 1
      • 2
      • 8
      • 10
      • 29
      • -19
      • 5
  • Bremen-Liga 16/17 İç Saha Puan Durumu

    Son Maçlar
    • O
    • G
    • B
    • M
    • A
    • Y
    • AV
    • P
    • 1 Alternate Text Bremer
      Yükselme Maçları
      • BRE
        6 : 1
        TuS Schwachhausen
      • BRE
        4 : 0
        BL
      • BRE
        5 : 3
        Aumund Vegesack
      • 6
      • 6
      • 0
      • 0
      • 30
      • 6
      • 24
      • 18
    • 2 Alternate Text BSC Hastedt
      • BSC Hastedt
        8 : 2
        OSC Bremerhaven
      • BSC Hastedt
        3 : 1
        07 Bremen
      • BSC Hastedt
        4 : 1
        Vatan Sport
      • 5
      • 5
      • 0
      • 0
      • 24
      • 6
      • 18
      • 15
    • 3 Alternate Text Brinkumer
      • Brinkumer
        4 : 0
        BTS Neustadt
      • Brinkumer
        2 : 0
        Habenhauser FV
      • Brinkumer
        2 : 2
        Werder Bremen (III)
      • 5
      • 4
      • 1
      • 0
      • 25
      • 4
      • 21
      • 13
    • 4 Alternate Text Blumenthaler
      • BL
        4 : 1
        BTS Neustadt
      • BL
        3 : 1
        OSC Bremerhaven
      • BL
        5 : 0
        Habenhauser FV
      • 5
      • 4
      • 1
      • 0
      • 17
      • 5
      • 12
      • 13
    • 5 Alternate Text Oberneuland
      • Oberneuland
        1 : 2
        BRE
      • Oberneuland
        5 : 0
        TSV Grolland
      • Oberneuland
        1 : 1
        BSC Hastedt
      • 6
      • 4
      • 1
      • 1
      • 16
      • 4
      • 12
      • 13
    • 6 Alternate Text Leher TS
      • Leher TS
        3 : 2
        BL
      • Leher TS
        0 : 5
        BRE
      • Leher TS
        4 : 2
        TSV Grolland
      • 6
      • 4
      • 0
      • 2
      • 15
      • 13
      • 2
      • 12
    • 7 Alternate Text TuS Schwachhausen
      • TuS Schwachhausen
        2 : 1
        Habenhauser FV
      • TuS Schwachhausen
        2 : 5
        Aumund Vegesack
      • TuS Schwachhausen
        4 : 2
        ESC Geestemunde
      • 6
      • 4
      • 0
      • 2
      • 15
      • 14
      • 1
      • 12
    • 8 Alternate Text 07 Bremen
      • 07 Bremen
        1 : 2
        ESC Geestemunde
      • 07 Bremen
        0 : 10
        Brinkumer
      • 07 Bremen
        3 : 1
        OSC Bremerhaven
      • 6
      • 4
      • 0
      • 2
      • 13
      • 17
      • -4
      • 12
    • 9 Alternate Text Werder Bremen (III)
      • Werder Bremen (III)
        2 : 0
        TSV Grolland
      • Werder Bremen (III)
        3 : 3
        BSC Hastedt
      • Werder Bremen (III)
        4 : 0
        BTS Neustadt
      • 6
      • 2
      • 1
      • 3
      • 10
      • 7
      • 3
      • 7
    • 10 Alternate Text Habenhauser FV
      • Habenhauser FV
        6 : 1
        TSV Grolland
      • Habenhauser FV
        0 : 2
        BSC Hastedt
      • Habenhauser FV
        0 : 0
        BTS Neustadt
      • 5
      • 2
      • 1
      • 2
      • 7
      • 8
      • -1
      • 7
    • 11 Alternate Text OSC Bremerhaven
      • OSC Bremerhaven
        3 : 2
        ESC Geestemunde
      • OSC Bremerhaven
        1 : 2
        Brinkumer
      • OSC Bremerhaven
        3 : 0
        Habenhauser FV
      • 5
      • 2
      • 1
      • 2
      • 8
      • 11
      • -3
      • 7
    • 12 Alternate Text Vatan Sport
      • Vatan Sport
        1 : 1
        Leher TS
      • Vatan Sport
        1 : 4
        Aumund Vegesack
      • Vatan Sport
        2 : 1
        ESC Geestemunde
      • 6
      • 1
      • 3
      • 2
      • 10
      • 13
      • -3
      • 6
    • 13 Alternate Text Aumund Vegesack
      • Aumund Vegesack
        3 : 2
        Werder Bremen (III)
      • Aumund Vegesack
        0 : 4
        Oberneuland
      • Aumund Vegesack
        3 : 2
        Leher TS
      • 5
      • 2
      • 0
      • 3
      • 7
      • 14
      • -7
      • 6
    • 14 Alternate Text BTS Neustadt
      Düşme
      • BTS Neustadt
        2 : 3
        BSC Hastedt
      • BTS Neustadt
        2 : 4
        OSC Bremerhaven
      • BTS Neustadt
        2 : 0
        07 Bremen
      • 5
      • 1
      • 1
      • 3
      • 9
      • 11
      • -2
      • 4
    • 15 Alternate Text TSV Grolland
      Düşme
      • TSV Grolland
        1 : 0
        07 Bremen
      • TSV Grolland
        0 : 0
        Vatan Sport
      • TSV Grolland
        1 : 3
        TuS Schwachhausen
      • 5
      • 1
      • 1
      • 3
      • 5
      • 10
      • -5
      • 4
    • 16 Alternate Text ESC Geestemunde
      • ESC Geestemunde
        1 : 1
        Habenhauser FV
      • ESC Geestemunde
        2 : 5
        Werder Bremen (III)
      • ESC Geestemunde
        0 : 3
        Oberneuland
      • 5
      • 1
      • 1
      • 3
      • 5
      • 11
      • -6
      • 4
  • Bremen-Liga 16/17 Dış Saha Puan Durumu

    Son Maçlar
    • O
    • G
    • B
    • M
    • A
    • Y
    • AV
    • P
    • 1 Alternate Text Bremer
      Yükselme Maçları
      • Werder Bremen (III)
        0 : 1
        BRE
      • Oberneuland
        1 : 2
        BRE
      • Leher TS
        0 : 5
        BRE
      • 5
      • 5
      • 0
      • 0
      • 19
      • 1
      • 18
      • 15
    • 2 Alternate Text BSC Hastedt
      • Habenhauser FV
        0 : 2
        BSC Hastedt
      • Werder Bremen (III)
        3 : 3
        BSC Hastedt
      • Oberneuland
        1 : 1
        BSC Hastedt
      • 6
      • 3
      • 3
      • 0
      • 15
      • 9
      • 6
      • 12
    • 3 Alternate Text Oberneuland
      • Leher TS
        3 : 1
        Oberneuland
      • Aumund Vegesack
        0 : 4
        Oberneuland
      • ESC Geestemunde
        0 : 3
        Oberneuland
      • 5
      • 3
      • 1
      • 1
      • 12
      • 6
      • 6
      • 10
    • 4 Alternate Text Brinkumer
      • BL
        3 : 1
        Brinkumer
      • OSC Bremerhaven
        1 : 2
        Brinkumer
      • 07 Bremen
        0 : 10
        Brinkumer
      • 5
      • 3
      • 0
      • 2
      • 17
      • 6
      • 11
      • 9
    • 5 Alternate Text Blumenthaler
      • TuS Schwachhausen
        1 : 3
        BL
      • Leher TS
        3 : 2
        BL
      • BRE
        4 : 0
        BL
      • 6
      • 3
      • 0
      • 3
      • 9
      • 11
      • -2
      • 9
    • 6 Alternate Text Aumund Vegesack
      • Vatan Sport
        1 : 4
        Aumund Vegesack
      • TuS Schwachhausen
        2 : 5
        Aumund Vegesack
      • BRE
        5 : 3
        Aumund Vegesack
      • 6
      • 2
      • 2
      • 2
      • 14
      • 11
      • 3
      • 8
    • 7 Alternate Text Werder Bremen (III)
      • Aumund Vegesack
        3 : 2
        Werder Bremen (III)
      • ESC Geestemunde
        2 : 5
        Werder Bremen (III)
      • Brinkumer
        2 : 2
        Werder Bremen (III)
      • 5
      • 2
      • 2
      • 1
      • 13
      • 10
      • 3
      • 8
    • 8 Alternate Text TuS Schwachhausen
      • Oberneuland
        4 : 0
        TuS Schwachhausen
      • BRE
        6 : 1
        TuS Schwachhausen
      • TSV Grolland
        1 : 3
        TuS Schwachhausen
      • 5
      • 2
      • 0
      • 3
      • 7
      • 15
      • -8
      • 6
    • 9 Alternate Text OSC Bremerhaven
      • BTS Neustadt
        2 : 4
        OSC Bremerhaven
      • BL
        3 : 1
        OSC Bremerhaven
      • 07 Bremen
        3 : 1
        OSC Bremerhaven
      • 6
      • 2
      • 0
      • 4
      • 13
      • 23
      • -10
      • 6
    • 10 Alternate Text Habenhauser FV
      • TuS Schwachhausen
        2 : 1
        Habenhauser FV
      • OSC Bremerhaven
        3 : 0
        Habenhauser FV
      • BL
        5 : 0
        Habenhauser FV
      • 6
      • 1
      • 1
      • 4
      • 5
      • 14
      • -9
      • 4
    • 11 Alternate Text ESC Geestemunde
      • 07 Bremen
        1 : 2
        ESC Geestemunde
      • Vatan Sport
        2 : 1
        ESC Geestemunde
      • TuS Schwachhausen
        4 : 2
        ESC Geestemunde
      • 6
      • 1
      • 0
      • 5
      • 10
      • 23
      • -13
      • 3
    • 12 Alternate Text TSV Grolland
      Düşme
      • Werder Bremen (III)
        2 : 0
        TSV Grolland
      • Oberneuland
        5 : 0
        TSV Grolland
      • Leher TS
        4 : 2
        TSV Grolland
      • 6
      • 1
      • 0
      • 5
      • 7
      • 31
      • -24
      • 3
    • 13 Alternate Text Leher TS
      • 07 Bremen
        3 : 1
        Leher TS
      • TuS Schwachhausen
        2 : 1
        Leher TS
      • Aumund Vegesack
        3 : 2
        Leher TS
      • 5
      • 0
      • 1
      • 4
      • 5
      • 10
      • -5
      • 1
    • 14 Alternate Text Vatan Sport
      • BRE
        4 : 1
        Vatan Sport
      • TSV Grolland
        0 : 0
        Vatan Sport
      • BSC Hastedt
        4 : 1
        Vatan Sport
      • 4
      • 0
      • 1
      • 3
      • 4
      • 12
      • -8
      • 1
    • 15 Alternate Text BTS Neustadt
      Düşme
      • BL
        4 : 1
        BTS Neustadt
      • Habenhauser FV
        0 : 0
        BTS Neustadt
      • Werder Bremen (III)
        4 : 0
        BTS Neustadt
      • 6
      • 0
      • 1
      • 5
      • 1
      • 18
      • -17
      • 1
    • 16 Alternate Text 07 Bremen
      • TSV Grolland
        1 : 0
        07 Bremen
      • BSC Hastedt
        3 : 1
        07 Bremen
      • BTS Neustadt
        2 : 0
        07 Bremen
      • 5
      • 0
      • 0
      • 5
      • 3
      • 16
      • -13
      • 0
  • O: Oynadığı Maç
  • G: Galibiyet
  • B: Beraberlik
  • M: Mağlubiyet
  • A: Attığı Gol
  • Y: Yediği Gol
  • AV: Avaraj
  • P: Puan
+

Son gelişmelerden anlık haberdar olabilirsiniz.
Yenisafak.com bildirim ile, web sitesine girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.