Puan Durumu / Futbol

    • O
    • G
    • B
    • M
    • A
    • Y
    • AV
    • P
    • Yükselme
      • Umea
        0 : 4
        BR
      • BR
        4 : 1
        Enskede
      • IFK Lulea
        0 : 2
        BR
      • BR
        0 : 0
        Sandvikens IF
      • BR
        3 : 3
        VA
      • CA
        2 : 0
        BR
      • 26
      • 18
      • 5
      • 3
      • 61
      • 26
      • 35
      • 59
    • Yükselme Maçları
      • AK
        3 : 0
        CA
      • VA
        0 : 4
        AK
      • AK
        2 : 0
        VA
      • Team TG FF
        4 : 0
        AK
      • AK
        4 : 2
        Sandvikens IF
      • Sollentuna United
        2 : 1
        AK
      • 26
      • 17
      • 2
      • 7
      • 68
      • 42
      • 26
      • 53
      • A.
        0 : 4
        VA
      • VA
        5 : 2
        IFK Lulea
      • AK
        2 : 0
        VA
      • VA
        2 : 1
        Enskede
      • VA
        2 : 1
        Team TG FF
      • Sandvikens IF
        3 : 1
        VA
      • 26
      • 14
      • 3
      • 9
      • 53
      • 32
      • 21
      • 45
    • 4 Alternate Text Umea
      • Arameiska Syrianska
        5 : 3
        Umea
      • Umea
        0 : 4
        BR
      • A.
        1 : 0
        Umea
      • Umea
        0 : 0
        CA
      • Umea
        0 : 1
        NY
      • VA
        1 : 1
        Umea
      • 26
      • 11
      • 7
      • 8
      • 47
      • 42
      • 5
      • 40
      • AK
        3 : 0
        CA
      • CA
        1 : 0
        Sollentuna United
      • Umea
        0 : 0
        CA
      • CA
        1 : 0
        Arameiska Syrianska
      • IFK Lulea
        3 : 2
        CA
      • CA
        2 : 0
        BR
      • 26
      • 11
      • 6
      • 9
      • 27
      • 30
      • -3
      • 39
      • NY
        1 : 1
        CA
      • NY
        2 : 1
        Sandvikens IF
      • Arameiska Syrianska
        1 : 6
        NY
      • Umea
        0 : 1
        NY
      • NY
        2 : 1
        Sollentuna United
      • A.
        1 : 2
        NY
      • 25
      • 11
      • 5
      • 9
      • 48
      • 41
      • 7
      • 38
      • VA
        0 : 1
        Team TG FF
      • Team TG FF
        3 : 1
        Arameiska Syrianska
      • Sollentuna United
        3 : 3
        Team TG FF
      • Team TG FF
        4 : 0
        AK
      • VA
        2 : 1
        Team TG FF
      • Team TG FF
        4 : 0
        IFK Lulea
      • 26
      • 10
      • 7
      • 9
      • 46
      • 35
      • 11
      • 37
      • Arameiska Syrianska
        5 : 3
        Umea
      • Team TG FF
        3 : 1
        Arameiska Syrianska
      • Arameiska Syrianska
        1 : 6
        NY
      • CA
        1 : 0
        Arameiska Syrianska
      • Arameiska Syrianska
        3 : 2
        A.
      • Enskede
        3 : 2
        Arameiska Syrianska
      • 26
      • 11
      • 2
      • 13
      • 40
      • 47
      • -7
      • 35
      • CA
        2 : 2
        A.
      • A.
        1 : 0
        Umea
      • Enskede
        3 : 0
        A.
      • A.
        2 : 1
        Sollentuna United
      • Arameiska Syrianska
        3 : 2
        A.
      • A.
        1 : 2
        NY
      • 25
      • 10
      • 5
      • 10
      • 42
      • 50
      • -8
      • 35
      • Sandvikens IF
        2 : 1
        IFK Lulea
      • NY
        2 : 1
        Sandvikens IF
      • Sandvikens IF
        1 : 0
        VA
      • BR
        0 : 0
        Sandvikens IF
      • AK
        4 : 2
        Sandvikens IF
      • Sandvikens IF
        3 : 1
        VA
      • 26
      • 9
      • 5
      • 12
      • 35
      • 41
      • -6
      • 32
      • Sollentuna United
        0 : 3
        Arameiska Syrianska
      • CA
        1 : 0
        Sollentuna United
      • Sollentuna United
        3 : 3
        Team TG FF
      • A.
        2 : 1
        Sollentuna United
      • NY
        2 : 1
        Sollentuna United
      • Sollentuna United
        2 : 1
        AK
      • 26
      • 9
      • 5
      • 12
      • 36
      • 46
      • -10
      • 32
    • Düşme
      • VA
        2 : 1
        VA
      • VA
        0 : 4
        AK
      • Sandvikens IF
        1 : 0
        VA
      • VA
        6 : 2
        IFK Lulea
      • BR
        3 : 3
        VA
      • VA
        1 : 1
        Umea
      • 26
      • 7
      • 6
      • 13
      • 32
      • 40
      • -8
      • 27
    • Düşme
      • Sollentuna United
        3 : 1
        Enskede
      • Enskede
        1 : 7
        NY
      • BR
        4 : 1
        Enskede
      • Enskede
        3 : 0
        A.
      • VA
        2 : 1
        Enskede
      • Enskede
        3 : 2
        Arameiska Syrianska
      • 26
      • 7
      • 2
      • 17
      • 32
      • 66
      • -34
      • 23
    • Düşme
      • IFK Lulea
        0 : 0
        AK
      • VA
        5 : 2
        IFK Lulea
      • IFK Lulea
        0 : 2
        BR
      • VA
        6 : 2
        IFK Lulea
      • IFK Lulea
        3 : 2
        CA
      • Team TG FF
        4 : 0
        IFK Lulea
      • 26
      • 4
      • 4
      • 18
      • 24
      • 53
      • -29
      • 16
  • 1. Lig Kuzey Grubu 2016 İç Saha Puan Durumu

    • O
    • G
    • B
    • M
    • A
    • Y
    • AV
    • P
    • 1 Alternate Text Akropolis
      Yükselme Maçları
      • AK
        3 : 0
        CA
      • AK
        2 : 0
        VA
      • AK
        4 : 2
        Sandvikens IF
      • 13
      • 11
      • 1
      • 1
      • 41
      • 17
      • 24
      • 34
    • 2 Alternate Text IK Brage
      Yükselme
      • BR
        4 : 1
        Enskede
      • BR
        0 : 0
        Sandvikens IF
      • BR
        3 : 3
        VA
      • 13
      • 10
      • 3
      • 0
      • 32
      • 14
      • 18
      • 33
    • 3 Alternate Text Vasteras SK
      • VA
        5 : 2
        IFK Lulea
      • VA
        2 : 1
        Enskede
      • VA
        2 : 1
        Team TG FF
      • 13
      • 9
      • 1
      • 3
      • 33
      • 17
      • 16
      • 28
    • 4 Alternate Text Assyriska FF
      • A.
        1 : 0
        Umea
      • A.
        2 : 1
        Sollentuna United
      • A.
        1 : 2
        NY
      • 12
      • 8
      • 1
      • 3
      • 25
      • 21
      • 4
      • 25
    • 5 Alternate Text Team TG FF
      • Team TG FF
        3 : 1
        Arameiska Syrianska
      • Team TG FF
        4 : 0
        AK
      • Team TG FF
        4 : 0
        IFK Lulea
      • 13
      • 7
      • 3
      • 3
      • 26
      • 15
      • 11
      • 24
    • 6 Alternate Text Carlstad United BK
      • CA
        1 : 0
        Sollentuna United
      • CA
        1 : 0
        Arameiska Syrianska
      • CA
        2 : 0
        BR
      • 13
      • 7
      • 3
      • 3
      • 15
      • 13
      • 2
      • 24
    • 7 Alternate Text Umea
      • Umea
        0 : 4
        BR
      • Umea
        0 : 0
        CA
      • Umea
        0 : 1
        NY
      • 13
      • 7
      • 2
      • 4
      • 27
      • 21
      • 6
      • 23
    • 8 Alternate Text Sandvikens IF
      • Sandvikens IF
        2 : 1
        IFK Lulea
      • Sandvikens IF
        1 : 0
        VA
      • Sandvikens IF
        3 : 1
        VA
      • 13
      • 6
      • 4
      • 3
      • 19
      • 16
      • 3
      • 22
    • 9 Alternate Text Sollentuna United
      • Sollentuna United
        0 : 3
        Arameiska Syrianska
      • Sollentuna United
        3 : 3
        Team TG FF
      • Sollentuna United
        2 : 1
        AK
      • 13
      • 6
      • 3
      • 4
      • 20
      • 19
      • 1
      • 21
    • 10 Alternate Text Nykoping BIS
      • NY
        1 : 1
        CA
      • NY
        2 : 1
        Sandvikens IF
      • NY
        2 : 1
        Sollentuna United
      • 13
      • 5
      • 3
      • 5
      • 19
      • 22
      • -3
      • 18
    • 11 Alternate Text Arameiska Syrianska
      • Arameiska Syrianska
        5 : 3
        Umea
      • Arameiska Syrianska
        1 : 6
        NY
      • Arameiska Syrianska
        3 : 2
        A.
      • 13
      • 6
      • 0
      • 7
      • 20
      • 28
      • -8
      • 18
    • 12 Alternate Text Vasalund Essinge
      Düşme
      • VA
        0 : 4
        AK
      • VA
        6 : 2
        IFK Lulea
      • VA
        1 : 1
        Umea
      • 13
      • 4
      • 4
      • 5
      • 16
      • 17
      • -1
      • 16
    • 13 Alternate Text IFK Lulea
      Düşme
      • IFK Lulea
        0 : 0
        AK
      • IFK Lulea
        0 : 2
        BR
      • IFK Lulea
        3 : 2
        CA
      • 13
      • 4
      • 3
      • 6
      • 12
      • 19
      • -7
      • 15
    • 14 Alternate Text Enskede
      Düşme
      • Enskede
        1 : 7
        NY
      • Enskede
        3 : 0
        A.
      • Enskede
        3 : 2
        Arameiska Syrianska
      • 13
      • 3
      • 1
      • 9
      • 16
      • 31
      • -15
      • 10
  • 1. Lig Kuzey Grubu 2016 Dış Saha Puan Durumu

    • O
    • G
    • B
    • M
    • A
    • Y
    • AV
    • P
    • 1 Alternate Text IK Brage
      Yükselme
      • Umea
        0 : 4
        BR
      • IFK Lulea
        0 : 2
        BR
      • CA
        2 : 0
        BR
      • 13
      • 8
      • 2
      • 3
      • 29
      • 12
      • 17
      • 26
    • 2 Alternate Text Nykoping BIS
      • Arameiska Syrianska
        1 : 6
        NY
      • Umea
        0 : 1
        NY
      • A.
        1 : 2
        NY
      • 12
      • 6
      • 2
      • 4
      • 29
      • 19
      • 10
      • 20
    • 3 Alternate Text Akropolis
      Yükselme Maçları
      • VA
        0 : 4
        AK
      • Team TG FF
        4 : 0
        AK
      • Sollentuna United
        2 : 1
        AK
      • 13
      • 6
      • 1
      • 6
      • 27
      • 25
      • 2
      • 19
    • 4 Alternate Text Vasteras SK
      • A.
        0 : 4
        VA
      • AK
        2 : 0
        VA
      • Sandvikens IF
        3 : 1
        VA
      • 13
      • 5
      • 2
      • 6
      • 20
      • 15
      • 5
      • 17
    • 5 Alternate Text Arameiska Syrianska
      • Team TG FF
        3 : 1
        Arameiska Syrianska
      • CA
        1 : 0
        Arameiska Syrianska
      • Enskede
        3 : 2
        Arameiska Syrianska
      • 13
      • 5
      • 2
      • 6
      • 20
      • 19
      • 1
      • 17
    • 6 Alternate Text Umea
      • Arameiska Syrianska
        5 : 3
        Umea
      • A.
        1 : 0
        Umea
      • VA
        1 : 1
        Umea
      • 13
      • 4
      • 5
      • 4
      • 20
      • 21
      • -1
      • 17
    • 7 Alternate Text Carlstad United BK
      • AK
        3 : 0
        CA
      • Umea
        0 : 0
        CA
      • IFK Lulea
        3 : 2
        CA
      • 13
      • 4
      • 3
      • 6
      • 12
      • 17
      • -5
      • 15
    • 8 Alternate Text Team TG FF
      • VA
        0 : 1
        Team TG FF
      • Sollentuna United
        3 : 3
        Team TG FF
      • VA
        2 : 1
        Team TG FF
      • 13
      • 3
      • 4
      • 6
      • 20
      • 20
      • 0
      • 13
    • 9 Alternate Text Enskede
      Düşme
      • Sollentuna United
        3 : 1
        Enskede
      • BR
        4 : 1
        Enskede
      • VA
        2 : 1
        Enskede
      • 13
      • 4
      • 1
      • 8
      • 16
      • 35
      • -19
      • 13
    • 10 Alternate Text Vasalund Essinge
      Düşme
      • VA
        2 : 1
        VA
      • Sandvikens IF
        1 : 0
        VA
      • BR
        3 : 3
        VA
      • 13
      • 3
      • 2
      • 8
      • 16
      • 23
      • -7
      • 11
    • 11 Alternate Text Sollentuna United
      • CA
        1 : 0
        Sollentuna United
      • A.
        2 : 1
        Sollentuna United
      • NY
        2 : 1
        Sollentuna United
      • 13
      • 3
      • 2
      • 8
      • 16
      • 27
      • -11
      • 11
    • 12 Alternate Text Sandvikens IF
      • NY
        2 : 1
        Sandvikens IF
      • BR
        0 : 0
        Sandvikens IF
      • AK
        4 : 2
        Sandvikens IF
      • 13
      • 3
      • 1
      • 9
      • 16
      • 25
      • -9
      • 10
    • 13 Alternate Text Assyriska FF
      • CA
        2 : 2
        A.
      • Enskede
        3 : 0
        A.
      • Arameiska Syrianska
        3 : 2
        A.
      • 13
      • 2
      • 4
      • 7
      • 17
      • 29
      • -12
      • 10
    • 14 Alternate Text IFK Lulea
      Düşme
      • VA
        5 : 2
        IFK Lulea
      • VA
        6 : 2
        IFK Lulea
      • Team TG FF
        4 : 0
        IFK Lulea
      • 13
      • 0
      • 1
      • 12
      • 12
      • 34
      • -22
      • 1
  • O: Oynadığı Maç
  • G: Galibiyet
  • B: Beraberlik
  • M: Mağlubiyet
  • A: Attığı Gol
  • Y: Yediği Gol
  • AV: Avaraj
  • P: Puan
+

Son gelişmelerden anlık haberdar olabilirsiniz.
Yenisafak.com bildirim ile, web sitesine girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.