Puan Durumu / Futbol

  • Son Maçlar
    • O
    • G
    • B
    • M
    • A
    • Y
    • AV
    • P
    • Yükselme
      • Blaublitz Akita
        1 : 1
        Tochigi
      • Kagoshima United
        1 : 5
        Tochigi
      • Tochigi
        2 : 0
        Gamba Osaka
      • Tochigi
        4 : 1
        FC Tokyo
      • Kataller Toyama
        1 : 2
        Tochigi
      • Tochigi
        1 : 0
        Cerezo Osaka
      • 25
      • 15
      • 7
      • 3
      • 38
      • 19
      • 19
      • 52
    • Yükselme
      • Azul Claro Numazu
        5 : 0
        FC Tokyo
      • Gamba Osaka
        2 : 3
        Azul Claro Numazu
      • Azul Claro Numazu
        2 : 0
        Kataller Toyama
      • Grulla Morioka
        2 : 1
        Azul Claro Numazu
      • Azul Claro Numazu
        1 : 1
        Yokohama SCC
      • Fujieda MYFC
        2 : 2
        Azul Claro Numazu
      • 26
      • 14
      • 8
      • 4
      • 57
      • 25
      • 32
      • 50
      • Blaublitz Akita
        1 : 1
        Tochigi
      • Yokohama SCC
        2 : 1
        Blaublitz Akita
      • Blaublitz Akita
        1 : 2
        FC Ryukyu
      • Kagoshima United
        1 : 1
        Blaublitz Akita
      • Blaublitz Akita
        1 : 2
        FC Tokyo
      • SC Sagamihara
        1 : 1
        Blaublitz Akita
      • 25
      • 13
      • 7
      • 5
      • 41
      • 23
      • 18
      • 46
      • Kataller Toyama
        0 : 0
        Cerezo Osaka
      • Azul Claro Numazu
        2 : 0
        Kataller Toyama
      • 0 : 2
        Kataller Toyama
      • Kataller Toyama
        1 : 2
        Tochigi
      • Fukushima United FC
        0 : 1
        Kataller Toyama
      • Kataller Toyama
        4 : 2
        Fujieda MYFC
      • 26
      • 13
      • 7
      • 6
      • 33
      • 20
      • 13
      • 46
      • Kagoshima United
        2 : 1
        Kataller Toyama
      • Kagoshima United
        1 : 5
        Tochigi
      • FC Ryukyu
        0 : 1
        Kagoshima United
      • Kagoshima United
        1 : 1
        Blaublitz Akita
      • Gainare Tottori
        1 : 2
        Kagoshima United
      • 0 : 4
        Kagoshima United
      • 26
      • 14
      • 3
      • 9
      • 38
      • 28
      • 10
      • 45
      • Nagano Parceiro
        1 : 0
        SC Sagamihara
      • FC Tokyo
        1 : 0
        Nagano Parceiro
      • Nagano Parceiro
        3 : 0
        Gamba Osaka
      • Fukushima United FC
        2 : 0
        Nagano Parceiro
      • Nagano Parceiro
        1 : 1
        Grulla Morioka
      • Yokohama SCC
        1 : 3
        Nagano Parceiro
      • 26
      • 11
      • 9
      • 6
      • 27
      • 17
      • 10
      • 42
      • FC Ryukyu
        0 : 1
        Kagoshima United
      • Blaublitz Akita
        1 : 2
        FC Ryukyu
      • FC Ryukyu
        1 : 0
        Cerezo Osaka
      • SC Sagamihara
        4 : 2
        FC Ryukyu
      • Grulla Morioka
        0 : 0
        FC Ryukyu
      • FC Ryukyu
        1 : 1
        FC Tokyo
      • 27
      • 10
      • 10
      • 7
      • 38
      • 32
      • 6
      • 40
      • Grulla Morioka
        0 : 3
      • 0 : 2
        Kataller Toyama
      • 3 : 0
        SC Sagamihara
      • Yokohama SCC
        2 : 1
      • Cerezo Osaka
        2 : 2
      • 0 : 4
        Kagoshima United
      • 26
      • 11
      • 4
      • 11
      • 34
      • 28
      • 6
      • 37
      • Fujieda MYFC
        1 : 1
        Kagoshima United
      • Fujieda MYFC
        0 : 2
        Grulla Morioka
      • Gainare Tottori
        1 : 6
        Fujieda MYFC
      • Gamba Osaka
        1 : 6
        Fujieda MYFC
      • Fujieda MYFC
        2 : 2
        Azul Claro Numazu
      • Kataller Toyama
        4 : 2
        Fujieda MYFC
      • 25
      • 10
      • 7
      • 8
      • 41
      • 37
      • 4
      • 37
      • FC Tokyo
        1 : 0
        Nagano Parceiro
      • Tochigi
        4 : 1
        FC Tokyo
      • FC Tokyo
        3 : 1
        Grulla Morioka
      • Blaublitz Akita
        1 : 2
        FC Tokyo
      • FC Tokyo
        1 : 0
        Gainare Tottori
      • FC Ryukyu
        1 : 1
        FC Tokyo
      • 26
      • 10
      • 5
      • 11
      • 28
      • 38
      • -10
      • 35
      • 0 : 1
        Fukushima United FC
      • Fukushima United FC
        2 : 0
        Gainare Tottori
      • Cerezo Osaka
        2 : 1
        Fukushima United FC
      • Fukushima United FC
        2 : 0
        Nagano Parceiro
      • Fukushima United FC
        0 : 1
        Kataller Toyama
      • Gamba Osaka
        1 : 2
        Fukushima United FC
      • 26
      • 10
      • 3
      • 13
      • 28
      • 36
      • -8
      • 33
      • Gainare Tottori
        1 : 2
        SC Sagamihara
      • Nagano Parceiro
        1 : 0
        SC Sagamihara
      • SC Sagamihara
        1 : 2
        Yokohama SCC
      • 3 : 0
        SC Sagamihara
      • SC Sagamihara
        4 : 2
        FC Ryukyu
      • SC Sagamihara
        1 : 1
        Blaublitz Akita
      • 25
      • 7
      • 8
      • 10
      • 24
      • 31
      • -7
      • 29
      • Gainare Tottori
        1 : 2
        Yokohama SCC
      • Yokohama SCC
        2 : 1
        Blaublitz Akita
      • SC Sagamihara
        1 : 2
        Yokohama SCC
      • Azul Claro Numazu
        1 : 1
        Yokohama SCC
      • Yokohama SCC
        2 : 1
      • Yokohama SCC
        1 : 3
        Nagano Parceiro
      • 25
      • 7
      • 6
      • 12
      • 29
      • 39
      • -10
      • 27
      • Kataller Toyama
        0 : 0
        Cerezo Osaka
      • Cerezo Osaka
        2 : 1
        Fukushima United FC
      • FC Ryukyu
        1 : 0
        Cerezo Osaka
      • Cerezo Osaka
        3 : 2
        Gamba Osaka
      • Cerezo Osaka
        2 : 2
      • Tochigi
        1 : 0
        Cerezo Osaka
      • 25
      • 5
      • 9
      • 11
      • 28
      • 36
      • -8
      • 24
      • Grulla Morioka
        1 : 3
        Blaublitz Akita
      • Fujieda MYFC
        0 : 2
        Grulla Morioka
      • Grulla Morioka
        2 : 1
        Azul Claro Numazu
      • FC Tokyo
        3 : 1
        Grulla Morioka
      • Nagano Parceiro
        1 : 1
        Grulla Morioka
      • Grulla Morioka
        0 : 0
        FC Ryukyu
      • 26
      • 5
      • 8
      • 13
      • 25
      • 39
      • -14
      • 23
      • Nagano Parceiro
        3 : 0
        Gainare Tottori
      • Gainare Tottori
        1 : 2
        Yokohama SCC
      • Fukushima United FC
        2 : 0
        Gainare Tottori
      • Gainare Tottori
        1 : 6
        Fujieda MYFC
      • Gainare Tottori
        1 : 2
        Kagoshima United
      • FC Tokyo
        1 : 0
        Gainare Tottori
      • 25
      • 4
      • 6
      • 15
      • 24
      • 49
      • -25
      • 18
      • Gamba Osaka
        2 : 3
        Azul Claro Numazu
      • Tochigi
        2 : 0
        Gamba Osaka
      • Nagano Parceiro
        3 : 0
        Gamba Osaka
      • Gamba Osaka
        1 : 6
        Fujieda MYFC
      • Cerezo Osaka
        3 : 2
        Gamba Osaka
      • Gamba Osaka
        1 : 2
        Fukushima United FC
      • 26
      • 5
      • 1
      • 20
      • 19
      • 55
      • -36
      • 16
  • J.League 3 2016 İç Saha Puan Durumu

    Son Maçlar
    • O
    • G
    • B
    • M
    • A
    • Y
    • AV
    • P
    • 1 Alternate Text Tochigi
      Yükselme
      • Tochigi
        2 : 0
        Gamba Osaka
      • Tochigi
        4 : 1
        FC Tokyo
      • Tochigi
        1 : 0
        Cerezo Osaka
      • 13
      • 9
      • 3
      • 1
      • 19
      • 8
      • 11
      • 30
    • 2 Alternate Text Nagano Parceiro
      • Nagano Parceiro
        1 : 0
        SC Sagamihara
      • Nagano Parceiro
        3 : 0
        Gamba Osaka
      • Nagano Parceiro
        1 : 1
        Grulla Morioka
      • 13
      • 7
      • 4
      • 2
      • 16
      • 7
      • 9
      • 25
    • 3 Alternate Text Giravanz Kitakyushu
      • 0 : 2
        Kataller Toyama
      • 3 : 0
        SC Sagamihara
      • 0 : 4
        Kagoshima United
      • 14
      • 8
      • 1
      • 5
      • 21
      • 15
      • 6
      • 25
    • 4 Alternate Text Kagoshima United
      • Kagoshima United
        2 : 1
        Kataller Toyama
      • Kagoshima United
        1 : 5
        Tochigi
      • Kagoshima United
        1 : 1
        Blaublitz Akita
      • 13
      • 8
      • 1
      • 4
      • 20
      • 15
      • 5
      • 25
    • 5 Alternate Text Azul Claro Numazu
      Yükselme
      • Azul Claro Numazu
        5 : 0
        FC Tokyo
      • Azul Claro Numazu
        2 : 0
        Kataller Toyama
      • Azul Claro Numazu
        1 : 1
        Yokohama SCC
      • 12
      • 7
      • 3
      • 2
      • 23
      • 7
      • 16
      • 24
    • 6 Alternate Text Blaublitz Akita
      • Blaublitz Akita
        1 : 1
        Tochigi
      • Blaublitz Akita
        1 : 2
        FC Ryukyu
      • Blaublitz Akita
        1 : 2
        FC Tokyo
      • 13
      • 7
      • 3
      • 3
      • 19
      • 12
      • 7
      • 24
    • 7 Alternate Text Kataller Toyama
      • Kataller Toyama
        0 : 0
        Cerezo Osaka
      • Kataller Toyama
        1 : 2
        Tochigi
      • Kataller Toyama
        4 : 2
        Fujieda MYFC
      • 12
      • 7
      • 2
      • 3
      • 16
      • 10
      • 6
      • 23
    • 8 Alternate Text Fujieda MYFC
      • Fujieda MYFC
        1 : 1
        Kagoshima United
      • Fujieda MYFC
        0 : 2
        Grulla Morioka
      • Fujieda MYFC
        2 : 2
        Azul Claro Numazu
      • 12
      • 5
      • 5
      • 2
      • 17
      • 13
      • 4
      • 20
    • 9 Alternate Text SC Sagamihara
      • SC Sagamihara
        1 : 2
        Yokohama SCC
      • SC Sagamihara
        4 : 2
        FC Ryukyu
      • SC Sagamihara
        1 : 1
        Blaublitz Akita
      • 13
      • 5
      • 4
      • 4
      • 17
      • 17
      • 0
      • 19
    • 10 Alternate Text FC Ryukyu
      • FC Ryukyu
        0 : 1
        Kagoshima United
      • FC Ryukyu
        1 : 0
        Cerezo Osaka
      • FC Ryukyu
        1 : 1
        FC Tokyo
      • 13
      • 4
      • 6
      • 3
      • 17
      • 18
      • -1
      • 18
    • 11 Alternate Text FC Tokyo
      • FC Tokyo
        1 : 0
        Nagano Parceiro
      • FC Tokyo
        3 : 1
        Grulla Morioka
      • FC Tokyo
        1 : 0
        Gainare Tottori
      • 13
      • 5
      • 1
      • 7
      • 11
      • 21
      • -10
      • 16
    • 12 Alternate Text Fukushima United FC
      • Fukushima United FC
        2 : 0
        Gainare Tottori
      • Fukushima United FC
        2 : 0
        Nagano Parceiro
      • Fukushima United FC
        0 : 1
        Kataller Toyama
      • 12
      • 4
      • 3
      • 5
      • 12
      • 14
      • -2
      • 15
    • 13 Alternate Text Grulla Morioka
      • Grulla Morioka
        1 : 3
        Blaublitz Akita
      • Grulla Morioka
        2 : 1
        Azul Claro Numazu
      • Grulla Morioka
        0 : 0
        FC Ryukyu
      • 14
      • 3
      • 4
      • 7
      • 11
      • 18
      • -7
      • 13
    • 14 Alternate Text Cerezo Osaka
      • Cerezo Osaka
        2 : 1
        Fukushima United FC
      • Cerezo Osaka
        3 : 2
        Gamba Osaka
      • Cerezo Osaka
        2 : 2
      • 13
      • 2
      • 5
      • 6
      • 16
      • 24
      • -8
      • 11
    • 15 Alternate Text Yokohama SCC
      • Yokohama SCC
        2 : 1
        Blaublitz Akita
      • Yokohama SCC
        2 : 1
      • Yokohama SCC
        1 : 3
        Nagano Parceiro
      • 13
      • 2
      • 5
      • 6
      • 13
      • 22
      • -9
      • 11
    • 16 Alternate Text Gamba Osaka
      • Gamba Osaka
        2 : 3
        Azul Claro Numazu
      • Gamba Osaka
        1 : 6
        Fujieda MYFC
      • Gamba Osaka
        1 : 2
        Fukushima United FC
      • 13
      • 3
      • 1
      • 9
      • 12
      • 30
      • -18
      • 10
    • 17 Alternate Text Gainare Tottori
      • Gainare Tottori
        1 : 2
        Yokohama SCC
      • Gainare Tottori
        1 : 6
        Fujieda MYFC
      • Gainare Tottori
        1 : 2
        Kagoshima United
      • 12
      • 1
      • 3
      • 8
      • 12
      • 29
      • -17
      • 6
  • J.League 3 2016 Dış Saha Puan Durumu

    Son Maçlar
    • O
    • G
    • B
    • M
    • A
    • Y
    • AV
    • P
    • 1 Alternate Text Azul Claro Numazu
      Yükselme
      • Gamba Osaka
        2 : 3
        Azul Claro Numazu
      • Grulla Morioka
        2 : 1
        Azul Claro Numazu
      • Fujieda MYFC
        2 : 2
        Azul Claro Numazu
      • 14
      • 7
      • 5
      • 2
      • 34
      • 18
      • 16
      • 26
    • 2 Alternate Text Kataller Toyama
      • Azul Claro Numazu
        2 : 0
        Kataller Toyama
      • 0 : 2
        Kataller Toyama
      • Fukushima United FC
        0 : 1
        Kataller Toyama
      • 14
      • 6
      • 5
      • 3
      • 17
      • 10
      • 7
      • 23
    • 3 Alternate Text Blaublitz Akita
      • Yokohama SCC
        2 : 1
        Blaublitz Akita
      • Kagoshima United
        1 : 1
        Blaublitz Akita
      • SC Sagamihara
        1 : 1
        Blaublitz Akita
      • 12
      • 6
      • 4
      • 2
      • 22
      • 11
      • 11
      • 22
    • 4 Alternate Text Tochigi
      Yükselme
      • Blaublitz Akita
        1 : 1
        Tochigi
      • Kagoshima United
        1 : 5
        Tochigi
      • Kataller Toyama
        1 : 2
        Tochigi
      • 12
      • 6
      • 4
      • 2
      • 19
      • 11
      • 8
      • 22
    • 5 Alternate Text FC Ryukyu
      • Blaublitz Akita
        1 : 2
        FC Ryukyu
      • SC Sagamihara
        4 : 2
        FC Ryukyu
      • Grulla Morioka
        0 : 0
        FC Ryukyu
      • 14
      • 6
      • 4
      • 4
      • 21
      • 14
      • 7
      • 22
    • 6 Alternate Text Kagoshima United
      • FC Ryukyu
        0 : 1
        Kagoshima United
      • Gainare Tottori
        1 : 2
        Kagoshima United
      • 0 : 4
        Kagoshima United
      • 13
      • 6
      • 2
      • 5
      • 18
      • 13
      • 5
      • 20
    • 7 Alternate Text FC Tokyo
      • Tochigi
        4 : 1
        FC Tokyo
      • Blaublitz Akita
        1 : 2
        FC Tokyo
      • FC Ryukyu
        1 : 1
        FC Tokyo
      • 13
      • 5
      • 4
      • 4
      • 17
      • 17
      • 0
      • 19
    • 8 Alternate Text Fukushima United FC
      • 0 : 1
        Fukushima United FC
      • Cerezo Osaka
        2 : 1
        Fukushima United FC
      • Gamba Osaka
        1 : 2
        Fukushima United FC
      • 14
      • 6
      • 0
      • 8
      • 16
      • 22
      • -6
      • 18
    • 9 Alternate Text Nagano Parceiro
      • FC Tokyo
        1 : 0
        Nagano Parceiro
      • Fukushima United FC
        2 : 0
        Nagano Parceiro
      • Yokohama SCC
        1 : 3
        Nagano Parceiro
      • 13
      • 4
      • 5
      • 4
      • 11
      • 10
      • 1
      • 17
    • 10 Alternate Text Fujieda MYFC
      • Gainare Tottori
        1 : 6
        Fujieda MYFC
      • Gamba Osaka
        1 : 6
        Fujieda MYFC
      • Kataller Toyama
        4 : 2
        Fujieda MYFC
      • 13
      • 5
      • 2
      • 6
      • 24
      • 24
      • 0
      • 17
    • 11 Alternate Text Yokohama SCC
      • Gainare Tottori
        1 : 2
        Yokohama SCC
      • SC Sagamihara
        1 : 2
        Yokohama SCC
      • Azul Claro Numazu
        1 : 1
        Yokohama SCC
      • 12
      • 5
      • 1
      • 6
      • 16
      • 17
      • -1
      • 16
    • 12 Alternate Text Cerezo Osaka
      • Kataller Toyama
        0 : 0
        Cerezo Osaka
      • FC Ryukyu
        1 : 0
        Cerezo Osaka
      • Tochigi
        1 : 0
        Cerezo Osaka
      • 12
      • 3
      • 4
      • 5
      • 12
      • 12
      • 0
      • 13
    • 13 Alternate Text Giravanz Kitakyushu
      • Grulla Morioka
        0 : 3
      • Yokohama SCC
        2 : 1
      • Cerezo Osaka
        2 : 2
      • 12
      • 3
      • 3
      • 6
      • 13
      • 13
      • 0
      • 12
    • 14 Alternate Text Gainare Tottori
      • Nagano Parceiro
        3 : 0
        Gainare Tottori
      • Fukushima United FC
        2 : 0
        Gainare Tottori
      • FC Tokyo
        1 : 0
        Gainare Tottori
      • 13
      • 3
      • 3
      • 7
      • 12
      • 20
      • -8
      • 12
    • 15 Alternate Text Grulla Morioka
      • Fujieda MYFC
        0 : 2
        Grulla Morioka
      • FC Tokyo
        3 : 1
        Grulla Morioka
      • Nagano Parceiro
        1 : 1
        Grulla Morioka
      • 12
      • 2
      • 4
      • 6
      • 14
      • 21
      • -7
      • 10
    • 16 Alternate Text SC Sagamihara
      • Gainare Tottori
        1 : 2
        SC Sagamihara
      • Nagano Parceiro
        1 : 0
        SC Sagamihara
      • 3 : 0
        SC Sagamihara
      • 12
      • 2
      • 4
      • 6
      • 7
      • 14
      • -7
      • 10
    • 17 Alternate Text Gamba Osaka
      • Tochigi
        2 : 0
        Gamba Osaka
      • Nagano Parceiro
        3 : 0
        Gamba Osaka
      • Cerezo Osaka
        3 : 2
        Gamba Osaka
      • 13
      • 2
      • 0
      • 11
      • 7
      • 25
      • -18
      • 6
  • O: Oynadığı Maç
  • G: Galibiyet
  • B: Beraberlik
  • M: Mağlubiyet
  • A: Attığı Gol
  • Y: Yediği Gol
  • AV: Avaraj
  • P: Puan
+

Son gelişmelerden anlık haberdar olabilirsiniz.
Yenisafak.com bildirim ile, web sitesine girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.