Puan Durumu / Futbol

    • O
    • G
    • B
    • M
    • A
    • Y
    • AV
    • P
    • Finaller
      • Floreat Athena
        0 : 1
        Bayswater City
      • Ecu Joondalup
        0 : 2
        Bayswater City
      • Perth Glory FC Gençler
        2 : 3
        Bayswater City
      • Bayswater City
        4 : 1
        Armadale SC
      • Bayswater City
        1 : 0
        Mandurah City
      • Bayswater City
        3 : 1
        Stirling Lions
      • 26
      • 17
      • 5
      • 4
      • 55
      • 33
      • 22
      • 56
    • Finaller
      • Inglewood United
        1 : 3
        Stirling Lions
      • Perth Glory FC Gençler
        1 : 2
        Inglewood United
      • Armadale SC
        2 : 6
        Inglewood United
      • Inglewood United
        2 : 0
        Cockburn City
      • Inglewood United
        2 : 1
        Balcatta
      • Floreat Athena
        1 : 1
        Inglewood United
      • 26
      • 16
      • 7
      • 3
      • 73
      • 33
      • 40
      • 55
      • Inglewood United
        3 : 2
        Perth SC
      • Armadale SC
        0 : 1
        Perth SC
      • Subiaco AFC
        1 : 3
        Perth SC
      • Perth SC
        0 : 0
        Joondalup United
      • Perth SC
        4 : 3
        Cockburn City
      • Perth SC
        6 : 1
        Ecu Joondalup
      • 26
      • 17
      • 3
      • 6
      • 62
      • 30
      • 32
      • 54
      • Perth SC
        5 : 0
        Sorrento
      • Sorrento
        2 : 1
        Cockburn City
      • Joondalup United
        1 : 2
        Sorrento
      • Sorrento
        2 : 0
        Floreat Athena
      • Stirling Lions
        2 : 1
        Sorrento
      • Sorrento
        0 : 1
        Subiaco AFC
      • 26
      • 14
      • 5
      • 7
      • 53
      • 34
      • 19
      • 47
      • Balcatta
        0 : 3
        Floreat Athena
      • Floreat Athena
        5 : 2
        Armadale SC
      • Floreat Athena
        0 : 0
        Mandurah City
      • Sorrento
        2 : 0
        Floreat Athena
      • Joondalup United
        1 : 3
        Floreat Athena
      • Floreat Athena
        1 : 1
        Inglewood United
      • 26
      • 14
      • 5
      • 7
      • 42
      • 31
      • 11
      • 47
      • Ecu Joondalup
        0 : 2
        Bayswater City
      • Ecu Joondalup
        5 : 2
        Balcatta
      • Mandurah City
        0 : 2
        Ecu Joondalup
      • Subiaco AFC
        1 : 2
        Ecu Joondalup
      • Ecu Joondalup
        1 : 1
        Perth Glory FC Gençler
      • Perth SC
        6 : 1
        Ecu Joondalup
      • 26
      • 11
      • 6
      • 9
      • 56
      • 43
      • 13
      • 39
      • Stirling Lions
        2 : 0
        Perth Glory FC Gençler
      • Stirling Lions
        3 : 2
        Joondalup United
      • Cockburn City
        7 : 0
        Stirling Lions
      • Balcatta
        1 : 3
        Stirling Lions
      • Stirling Lions
        2 : 1
        Sorrento
      • Bayswater City
        3 : 1
        Stirling Lions
      • 26
      • 10
      • 5
      • 11
      • 40
      • 43
      • -3
      • 35
      • Subiaco AFC
        2 : 0
        Balcatta
      • Subiaco AFC
        1 : 3
        Perth SC
      • Perth Glory FC Gençler
        1 : 2
        Subiaco AFC
      • Subiaco AFC
        1 : 2
        Ecu Joondalup
      • Armadale SC
        1 : 2
        Subiaco AFC
      • Sorrento
        0 : 1
        Subiaco AFC
      • 26
      • 11
      • 2
      • 13
      • 39
      • 48
      • -9
      • 35
      • Cockburn City
        2 : 1
        Mandurah City
      • Cockburn City
        1 : 1
        Joondalup United
      • Cockburn City
        7 : 0
        Stirling Lions
      • Inglewood United
        2 : 0
        Cockburn City
      • Perth SC
        4 : 3
        Cockburn City
      • Perth Glory FC Gençler
        2 : 0
        Cockburn City
      • 26
      • 8
      • 7
      • 11
      • 38
      • 42
      • -4
      • 31
      • Joondalup United
        0 : 7
        Inglewood United
      • Stirling Lions
        3 : 2
        Joondalup United
      • Joondalup United
        1 : 2
        Sorrento
      • Perth SC
        0 : 0
        Joondalup United
      • Joondalup United
        1 : 3
        Floreat Athena
      • Armadale SC
        2 : 1
        Joondalup United
      • 26
      • 8
      • 7
      • 11
      • 46
      • 60
      • -14
      • 31
      • Cockburn City
        2 : 2
        Armadale SC
      • Floreat Athena
        5 : 2
        Armadale SC
      • Armadale SC
        2 : 6
        Inglewood United
      • Bayswater City
        4 : 1
        Armadale SC
      • Armadale SC
        1 : 2
        Subiaco AFC
      • Armadale SC
        2 : 1
        Joondalup United
      • 26
      • 7
      • 6
      • 13
      • 34
      • 51
      • -17
      • 27
      • Sorrento
        2 : 0
        Perth Glory FC Gençler
      • Stirling Lions
        2 : 0
        Perth Glory FC Gençler
      • Perth Glory FC Gençler
        2 : 3
        Bayswater City
      • Perth Glory FC Gençler
        1 : 2
        Subiaco AFC
      • Ecu Joondalup
        1 : 1
        Perth Glory FC Gençler
      • Perth Glory FC Gençler
        2 : 0
        Cockburn City
      • 26
      • 5
      • 4
      • 17
      • 28
      • 49
      • -21
      • 19
    • Düşme
      • Balcatta
        0 : 3
        Floreat Athena
      • Perth SC
        4 : 0
        Balcatta
      • Ecu Joondalup
        5 : 2
        Balcatta
      • Balcatta
        1 : 3
        Stirling Lions
      • Inglewood United
        2 : 1
        Balcatta
      • Balcatta
        2 : 0
        Mandurah City
      • 26
      • 5
      • 4
      • 17
      • 25
      • 54
      • -29
      • 19
    • Düşme
      • Mandurah City
        2 : 10
        Inglewood United
      • Mandurah City
        1 : 1
        Subiaco AFC
      • Floreat Athena
        0 : 0
        Mandurah City
      • Mandurah City
        0 : 2
        Ecu Joondalup
      • Bayswater City
        1 : 0
        Mandurah City
      • Balcatta
        2 : 0
        Mandurah City
      • 26
      • 3
      • 6
      • 17
      • 21
      • 61
      • -40
      • 15
  • NPL,Batı Avustralya 2016 İç Saha Puan Durumu

    • O
    • G
    • B
    • M
    • A
    • Y
    • AV
    • P
    • 1 Alternate Text Perth SC
      • Perth SC
        0 : 0
        Joondalup United
      • Perth SC
        4 : 3
        Cockburn City
      • Perth SC
        6 : 1
        Ecu Joondalup
      • 13
      • 10
      • 2
      • 1
      • 35
      • 11
      • 24
      • 32
    • 2 Alternate Text Bayswater City
      Finaller
      • Bayswater City
        4 : 1
        Armadale SC
      • Bayswater City
        1 : 0
        Mandurah City
      • Bayswater City
        3 : 1
        Stirling Lions
      • 13
      • 10
      • 2
      • 1
      • 27
      • 14
      • 13
      • 32
    • 3 Alternate Text Inglewood United
      Finaller
      • Inglewood United
        1 : 3
        Stirling Lions
      • Inglewood United
        2 : 0
        Cockburn City
      • Inglewood United
        2 : 1
        Balcatta
      • 13
      • 8
      • 4
      • 1
      • 30
      • 17
      • 13
      • 28
    • 4 Alternate Text Floreat Athena
      • Floreat Athena
        5 : 2
        Armadale SC
      • Floreat Athena
        0 : 0
        Mandurah City
      • Floreat Athena
        1 : 1
        Inglewood United
      • 13
      • 8
      • 3
      • 2
      • 25
      • 15
      • 10
      • 27
    • 5 Alternate Text Stirling Lions
      • Stirling Lions
        2 : 0
        Perth Glory FC Gençler
      • Stirling Lions
        3 : 2
        Joondalup United
      • Stirling Lions
        2 : 1
        Sorrento
      • 13
      • 8
      • 1
      • 4
      • 26
      • 17
      • 9
      • 25
    • 6 Alternate Text Sorrento
      • Sorrento
        2 : 1
        Cockburn City
      • Sorrento
        2 : 0
        Floreat Athena
      • Sorrento
        0 : 1
        Subiaco AFC
      • 13
      • 7
      • 3
      • 3
      • 28
      • 15
      • 13
      • 24
    • 7 Alternate Text Joondalup United
      • Joondalup United
        0 : 7
        Inglewood United
      • Joondalup United
        1 : 2
        Sorrento
      • Joondalup United
        1 : 3
        Floreat Athena
      • 13
      • 5
      • 4
      • 4
      • 24
      • 28
      • -4
      • 19
    • 8 Alternate Text Ecu Joondalup
      • Ecu Joondalup
        0 : 2
        Bayswater City
      • Ecu Joondalup
        5 : 2
        Balcatta
      • Ecu Joondalup
        1 : 1
        Perth Glory FC Gençler
      • 13
      • 5
      • 3
      • 5
      • 28
      • 22
      • 6
      • 18
    • 9 Alternate Text Cockburn City
      • Cockburn City
        2 : 1
        Mandurah City
      • Cockburn City
        1 : 1
        Joondalup United
      • Cockburn City
        7 : 0
        Stirling Lions
      • 13
      • 4
      • 6
      • 3
      • 24
      • 19
      • 5
      • 18
    • 10 Alternate Text Subiaco AFC
      • Subiaco AFC
        2 : 0
        Balcatta
      • Subiaco AFC
        1 : 3
        Perth SC
      • Subiaco AFC
        1 : 2
        Ecu Joondalup
      • 13
      • 5
      • 1
      • 7
      • 18
      • 25
      • -7
      • 16
    • 11 Alternate Text Armadale SC
      • Armadale SC
        2 : 6
        Inglewood United
      • Armadale SC
        1 : 2
        Subiaco AFC
      • Armadale SC
        2 : 1
        Joondalup United
      • 13
      • 3
      • 2
      • 8
      • 16
      • 26
      • -10
      • 11
    • 12 Alternate Text Mandurah City
      Düşme
      • Mandurah City
        2 : 10
        Inglewood United
      • Mandurah City
        1 : 1
        Subiaco AFC
      • Mandurah City
        0 : 2
        Ecu Joondalup
      • 13
      • 3
      • 1
      • 9
      • 10
      • 31
      • -21
      • 10
    • 13 Alternate Text Perth Glory FC Gençler
      • Perth Glory FC Gençler
        2 : 3
        Bayswater City
      • Perth Glory FC Gençler
        1 : 2
        Subiaco AFC
      • Perth Glory FC Gençler
        2 : 0
        Cockburn City
      • 13
      • 2
      • 2
      • 9
      • 16
      • 25
      • -9
      • 8
    • 14 Alternate Text Balcatta
      Düşme
      • Balcatta
        0 : 3
        Floreat Athena
      • Balcatta
        1 : 3
        Stirling Lions
      • Balcatta
        2 : 0
        Mandurah City
      • 13
      • 2
      • 2
      • 9
      • 12
      • 28
      • -16
      • 8
  • NPL,Batı Avustralya 2016 Dış Saha Puan Durumu

    • O
    • G
    • B
    • M
    • A
    • Y
    • AV
    • P
    • 1 Alternate Text Inglewood United
      Finaller
      • Perth Glory FC Gençler
        1 : 2
        Inglewood United
      • Armadale SC
        2 : 6
        Inglewood United
      • Floreat Athena
        1 : 1
        Inglewood United
      • 13
      • 8
      • 3
      • 2
      • 43
      • 16
      • 27
      • 27
    • 2 Alternate Text Bayswater City
      Finaller
      • Floreat Athena
        0 : 1
        Bayswater City
      • Ecu Joondalup
        0 : 2
        Bayswater City
      • Perth Glory FC Gençler
        2 : 3
        Bayswater City
      • 13
      • 7
      • 3
      • 3
      • 28
      • 19
      • 9
      • 24
    • 3 Alternate Text Sorrento
      • Perth SC
        5 : 0
        Sorrento
      • Joondalup United
        1 : 2
        Sorrento
      • Stirling Lions
        2 : 1
        Sorrento
      • 13
      • 7
      • 2
      • 4
      • 25
      • 19
      • 6
      • 23
    • 4 Alternate Text Perth SC
      • Inglewood United
        3 : 2
        Perth SC
      • Armadale SC
        0 : 1
        Perth SC
      • Subiaco AFC
        1 : 3
        Perth SC
      • 13
      • 7
      • 1
      • 5
      • 27
      • 19
      • 8
      • 22
    • 5 Alternate Text Ecu Joondalup
      • Mandurah City
        0 : 2
        Ecu Joondalup
      • Subiaco AFC
        1 : 2
        Ecu Joondalup
      • Perth SC
        6 : 1
        Ecu Joondalup
      • 13
      • 6
      • 3
      • 4
      • 28
      • 21
      • 7
      • 21
    • 6 Alternate Text Floreat Athena
      • Balcatta
        0 : 3
        Floreat Athena
      • Sorrento
        2 : 0
        Floreat Athena
      • Joondalup United
        1 : 3
        Floreat Athena
      • 13
      • 6
      • 2
      • 5
      • 17
      • 16
      • 1
      • 20
    • 7 Alternate Text Subiaco AFC
      • Perth Glory FC Gençler
        1 : 2
        Subiaco AFC
      • Armadale SC
        1 : 2
        Subiaco AFC
      • Sorrento
        0 : 1
        Subiaco AFC
      • 13
      • 6
      • 1
      • 6
      • 21
      • 23
      • -2
      • 19
    • 8 Alternate Text Armadale SC
      • Cockburn City
        2 : 2
        Armadale SC
      • Floreat Athena
        5 : 2
        Armadale SC
      • Bayswater City
        4 : 1
        Armadale SC
      • 13
      • 4
      • 4
      • 5
      • 18
      • 25
      • -7
      • 16
    • 9 Alternate Text Cockburn City
      • Inglewood United
        2 : 0
        Cockburn City
      • Perth SC
        4 : 3
        Cockburn City
      • Perth Glory FC Gençler
        2 : 0
        Cockburn City
      • 13
      • 4
      • 1
      • 8
      • 14
      • 23
      • -9
      • 13
    • 10 Alternate Text Joondalup United
      • Stirling Lions
        3 : 2
        Joondalup United
      • Perth SC
        0 : 0
        Joondalup United
      • Armadale SC
        2 : 1
        Joondalup United
      • 13
      • 3
      • 3
      • 7
      • 22
      • 32
      • -10
      • 12
    • 11 Alternate Text Perth Glory FC Gençler
      • Sorrento
        2 : 0
        Perth Glory FC Gençler
      • Stirling Lions
        2 : 0
        Perth Glory FC Gençler
      • Ecu Joondalup
        1 : 1
        Perth Glory FC Gençler
      • 13
      • 3
      • 2
      • 8
      • 12
      • 24
      • -12
      • 11
    • 12 Alternate Text Balcatta
      Düşme
      • Perth SC
        4 : 0
        Balcatta
      • Ecu Joondalup
        5 : 2
        Balcatta
      • Inglewood United
        2 : 1
        Balcatta
      • 13
      • 3
      • 2
      • 8
      • 13
      • 26
      • -13
      • 11
    • 13 Alternate Text Stirling Lions
      • Cockburn City
        7 : 0
        Stirling Lions
      • Balcatta
        1 : 3
        Stirling Lions
      • Bayswater City
        3 : 1
        Stirling Lions
      • 13
      • 2
      • 4
      • 7
      • 14
      • 26
      • -12
      • 10
    • 14 Alternate Text Mandurah City
      Düşme
      • Floreat Athena
        0 : 0
        Mandurah City
      • Bayswater City
        1 : 0
        Mandurah City
      • Balcatta
        2 : 0
        Mandurah City
      • 13
      • 0
      • 5
      • 8
      • 11
      • 30
      • -19
      • 5
  • O: Oynadığı Maç
  • G: Galibiyet
  • B: Beraberlik
  • M: Mağlubiyet
  • A: Attığı Gol
  • Y: Yediği Gol
  • AV: Avaraj
  • P: Puan
+

Son gelişmelerden anlık haberdar olabilirsiniz.
Yenisafak.com bildirim ile, web sitesine girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.