Puan Durumu / Futbol

  • Son Maçlar
    • O
    • G
    • B
    • M
    • A
    • Y
    • AV
    • P
    • Yükselme Maçları
      • TUS Osdorf
        0 : 2
        TUS Dassendorf
      • TUS Dassendorf
        2 : 1
        FC Teutonia 05
      • Condor Hamburg
        0 : 4
        TUS Dassendorf
      • TUS Dassendorf
        3 : 1
        FC Tuerkiye
      • BAR
        1 : 5
        TUS Dassendorf
      • TUS Dassendorf
        3 : 1
        Niendorfer
      • 13
      • 13
      • 0
      • 0
      • 40
      • 9
      • 31
      • 39
      • Viktoria Hamburg
        7 : 1
        Klub Kosova
      • Viktoria Hamburg
        3 : 1
        FC Tuerkiye
      • Viktoria Hamburg
        4 : 2
        Niendorfer
      • Hamburger SV III
        1 : 2
        Viktoria Hamburg
      • FC Suderelbe
        1 : 3
        Viktoria Hamburg
      • TSV Sasel
        2 : 2
        Viktoria Hamburg
      • 12
      • 8
      • 2
      • 2
      • 36
      • 15
      • 21
      • 26
      • FC Teutonia 05
        1 : 0
        VfL Pinneberg
      • TUS Dassendorf
        2 : 1
        FC Teutonia 05
      • FC Teutonia 05
        5 : 0
        FC Tuerkiye
      • Niendorfer
        3 : 0
        FC Teutonia 05
      • FC Teutonia 05
        5 : 0
        Curslack Neuengamme
      • Wandsbeker TSV Concordia
        2 : 2
        FC Teutonia 05
      • 13
      • 8
      • 2
      • 3
      • 31
      • 14
      • 17
      • 26
      • Niendorfer
        3 : 0
        TSV Sasel
      • Niendorfer
        3 : 2
        VfL Pinneberg
      • Vodwarst Wacker B.
        0 : 2
        Niendorfer
      • Niendorfer
        3 : 0
        FC Teutonia 05
      • FC Tuerkiye
        0 : 2
        Niendorfer
      • TUS Dassendorf
        3 : 1
        Niendorfer
      • 12
      • 8
      • 1
      • 3
      • 22
      • 12
      • 10
      • 25
      • TSV Sasel
        3 : 2
        Curslack Neuengamme
      • Curslack Neuengamme
        2 : 2
        SV Rugenbergen
      • VfL Pinneberg
        0 : 0
        Curslack Neuengamme
      • Curslack Neuengamme
        2 : 1
        Vodwarst Wacker B.
      • FC Teutonia 05
        5 : 0
        Curslack Neuengamme
      • Curslack Neuengamme
        5 : 1
        FC Tuerkiye
      • 13
      • 6
      • 4
      • 3
      • 30
      • 25
      • 5
      • 22
      • SV Rugenbergen
        1 : 1
        FC Teutonia 05
      • FC Tuerkiye
        2 : 4
        SV Rugenbergen
      • Curslack Neuengamme
        2 : 2
        SV Rugenbergen
      • SV Rugenbergen
        5 : 1
        Wandsbeker TSV Concordia
      • SV Rugenbergen
        5 : 3
        Wedeler TSV
      • TUS Osdorf
        1 : 3
        SV Rugenbergen
      • 11
      • 6
      • 3
      • 2
      • 30
      • 18
      • 12
      • 21
      • FC Suderelbe
        0 : 4
        Wandsbeker TSV Concordia
      • Buchholz 08
        0 : 1
        FC Suderelbe
      • FC Suderelbe
        2 : 1
        Wedeler TSV
      • TUS Osdorf
        1 : 6
        FC Suderelbe
      • FC Suderelbe
        1 : 3
        Viktoria Hamburg
      • Condor Hamburg
        5 : 0
        FC Suderelbe
      • 13
      • 6
      • 2
      • 5
      • 21
      • 26
      • -5
      • 20
      • Buchholz 08
        1 : 3
        BAR
      • TUS Osdorf
        3 : 4
        BAR
      • BAR
        1 : 5
        Viktoria Hamburg
      • Condor Hamburg
        3 : 3
        BAR
      • BAR
        1 : 5
        TUS Dassendorf
      • BAR
        1 : 0
        Hamburger SV III
      • 13
      • 5
      • 2
      • 6
      • 23
      • 31
      • -8
      • 17
      • Wandsbeker TSV Concordia
        2 : 1
        Hamburger SV III
      • FC Suderelbe
        0 : 4
        Wandsbeker TSV Concordia
      • SV Rugenbergen
        5 : 1
        Wandsbeker TSV Concordia
      • Wandsbeker TSV Concordia
        2 : 0
        VfL Pinneberg
      • Vodwarst Wacker B.
        4 : 3
        Wandsbeker TSV Concordia
      • Wandsbeker TSV Concordia
        2 : 2
        FC Teutonia 05
      • 11
      • 5
      • 1
      • 5
      • 23
      • 23
      • 0
      • 16
      • BAR
        1 : 3
        Wedeler TSV
      • Wedeler TSV
        5 : 1
        Hamburger SV III
      • FC Suderelbe
        2 : 1
        Wedeler TSV
      • Wedeler TSV
        2 : 2
        TSV Sasel
      • SV Rugenbergen
        5 : 3
        Wedeler TSV
      • Wedeler TSV
        2 : 2
        VfL Pinneberg
      • 13
      • 4
      • 4
      • 5
      • 34
      • 35
      • -1
      • 16
      • FC Teutonia 05
        3 : 1
        TSV Sasel
      • Niendorfer
        3 : 0
        TSV Sasel
      • TSV Sasel
        4 : 1
        Buchholz 08
      • Wedeler TSV
        2 : 2
        TSV Sasel
      • TSV Sasel
        3 : 5
        TUS Osdorf
      • TSV Sasel
        2 : 2
        Viktoria Hamburg
      • 12
      • 4
      • 4
      • 4
      • 21
      • 24
      • -3
      • 16
      • Wandsbeker TSV Concordia
        1 : 2
        Condor Hamburg
      • Wedeler TSV
        3 : 5
        Condor Hamburg
      • Condor Hamburg
        0 : 4
        TUS Dassendorf
      • Condor Hamburg
        3 : 3
        BAR
      • Hamburger SV III
        2 : 1
        Condor Hamburg
      • Condor Hamburg
        5 : 0
        FC Suderelbe
      • 13
      • 4
      • 2
      • 7
      • 22
      • 27
      • -5
      • 14
      • Condor Hamburg
        2 : 3
        TUS Osdorf
      • TUS Osdorf
        3 : 4
        BAR
      • Hamburger SV III
        2 : 5
        TUS Osdorf
      • TUS Osdorf
        1 : 6
        FC Suderelbe
      • TSV Sasel
        3 : 5
        TUS Osdorf
      • TUS Osdorf
        1 : 3
        SV Rugenbergen
      • 13
      • 4
      • 2
      • 7
      • 27
      • 35
      • -8
      • 14
      • FC Tuerkiye
        2 : 4
        SV Rugenbergen
      • FC Tuerkiye
        5 : 0
        Vodwarst Wacker B.
      • FC Teutonia 05
        5 : 0
        FC Tuerkiye
      • TUS Dassendorf
        3 : 1
        FC Tuerkiye
      • FC Tuerkiye
        0 : 2
        Niendorfer
      • Curslack Neuengamme
        5 : 1
        FC Tuerkiye
      • 12
      • 3
      • 1
      • 8
      • 17
      • 30
      • -13
      • 10
      • VfL Pinneberg
        4 : 1
        Vodwarst Wacker B.
      • Niendorfer
        3 : 2
        VfL Pinneberg
      • VfL Pinneberg
        0 : 0
        Curslack Neuengamme
      • Wandsbeker TSV Concordia
        2 : 0
        VfL Pinneberg
      • VfL Pinneberg
        0 : 3
        Buchholz 08
      • Wedeler TSV
        2 : 2
        VfL Pinneberg
      • 12
      • 2
      • 3
      • 7
      • 14
      • 22
      • -8
      • 9
    • Düşme
      • Vodwarst Wacker B.
        1 : 3
        FC Teutonia 05
      • FC Tuerkiye
        5 : 0
        Vodwarst Wacker B.
      • Vodwarst Wacker B.
        0 : 2
        Niendorfer
      • Curslack Neuengamme
        2 : 1
        Vodwarst Wacker B.
      • Vodwarst Wacker B.
        4 : 3
        Wandsbeker TSV Concordia
      • Buchholz 08
        3 : 3
        Vodwarst Wacker B.
      • 13
      • 1
      • 6
      • 6
      • 16
      • 32
      • -16
      • 9
    • Düşme
      • Buchholz 08
        1 : 3
        BAR
      • Hamburger SV III
        2 : 1
        Buchholz 08
      • Buchholz 08
        0 : 1
        FC Suderelbe
      • TSV Sasel
        4 : 1
        Buchholz 08
      • VfL Pinneberg
        0 : 3
        Buchholz 08
      • Buchholz 08
        3 : 3
        Vodwarst Wacker B.
      • 12
      • 2
      • 2
      • 8
      • 16
      • 26
      • -10
      • 8
    • Düşme
      • Wandsbeker TSV Concordia
        2 : 1
        Hamburger SV III
      • Wedeler TSV
        5 : 1
        Hamburger SV III
      • Hamburger SV III
        2 : 5
        TUS Osdorf
      • Hamburger SV III
        1 : 2
        Viktoria Hamburg
      • Hamburger SV III
        2 : 1
        Condor Hamburg
      • BAR
        1 : 0
        Hamburger SV III
      • 13
      • 2
      • 1
      • 10
      • 16
      • 35
      • -19
      • 7
  • Oberliga Hamburg 16/17 İç Saha Puan Durumu

    Son Maçlar
    • O
    • G
    • B
    • M
    • A
    • Y
    • AV
    • P
    • 1 Alternate Text TUS Dassendorf
      Yükselme Maçları
      • TUS Dassendorf
        2 : 1
        FC Teutonia 05
      • TUS Dassendorf
        3 : 1
        FC Tuerkiye
      • TUS Dassendorf
        3 : 1
        Niendorfer
      • 8
      • 8
      • 0
      • 0
      • 25
      • 6
      • 19
      • 24
    • 2 Alternate Text FC Teutonia 05
      • FC Teutonia 05
        1 : 0
        VfL Pinneberg
      • FC Teutonia 05
        5 : 0
        FC Tuerkiye
      • FC Teutonia 05
        5 : 0
        Curslack Neuengamme
      • 6
      • 6
      • 0
      • 0
      • 19
      • 2
      • 17
      • 18
    • 3 Alternate Text Niendorfer
      • Niendorfer
        3 : 0
        TSV Sasel
      • Niendorfer
        3 : 2
        VfL Pinneberg
      • Niendorfer
        3 : 0
        FC Teutonia 05
      • 7
      • 5
      • 1
      • 1
      • 16
      • 7
      • 9
      • 16
    • 4 Alternate Text Curslack Neuengamme
      • Curslack Neuengamme
        2 : 2
        SV Rugenbergen
      • Curslack Neuengamme
        2 : 1
        Vodwarst Wacker B.
      • Curslack Neuengamme
        5 : 1
        FC Tuerkiye
      • 7
      • 4
      • 2
      • 1
      • 20
      • 13
      • 7
      • 14
    • 5 Alternate Text SV Rugenbergen
      • SV Rugenbergen
        1 : 1
        FC Teutonia 05
      • SV Rugenbergen
        5 : 1
        Wandsbeker TSV Concordia
      • SV Rugenbergen
        5 : 3
        Wedeler TSV
      • 5
      • 4
      • 1
      • 0
      • 18
      • 6
      • 12
      • 13
    • 6 Alternate Text TSV Sasel
      • TSV Sasel
        4 : 1
        Buchholz 08
      • TSV Sasel
        3 : 5
        TUS Osdorf
      • TSV Sasel
        2 : 2
        Viktoria Hamburg
      • 7
      • 3
      • 3
      • 1
      • 17
      • 14
      • 3
      • 12
    • 7 Alternate Text Wandsbeker TSV Concordia
      • Wandsbeker TSV Concordia
        2 : 1
        Hamburger SV III
      • Wandsbeker TSV Concordia
        2 : 0
        VfL Pinneberg
      • Wandsbeker TSV Concordia
        2 : 2
        FC Teutonia 05
      • 6
      • 3
      • 1
      • 2
      • 11
      • 9
      • 2
      • 10
    • 8 Alternate Text FC Suderelbe
      • FC Suderelbe
        0 : 4
        Wandsbeker TSV Concordia
      • FC Suderelbe
        2 : 1
        Wedeler TSV
      • FC Suderelbe
        1 : 3
        Viktoria Hamburg
      • 6
      • 3
      • 1
      • 2
      • 9
      • 10
      • -1
      • 10
    • 9 Alternate Text Wedeler TSV
      • Wedeler TSV
        5 : 1
        Hamburger SV III
      • Wedeler TSV
        2 : 2
        TSV Sasel
      • Wedeler TSV
        2 : 2
        VfL Pinneberg
      • 8
      • 2
      • 3
      • 3
      • 20
      • 21
      • -1
      • 9
    • 10 Alternate Text Condor Hamburg
      • Condor Hamburg
        0 : 4
        TUS Dassendorf
      • Condor Hamburg
        3 : 3
        BAR
      • Condor Hamburg
        5 : 0
        FC Suderelbe
      • 8
      • 2
      • 2
      • 4
      • 13
      • 17
      • -4
      • 8
    • 11 Alternate Text VfL Pinneberg
      • VfL Pinneberg
        4 : 1
        Vodwarst Wacker B.
      • VfL Pinneberg
        0 : 0
        Curslack Neuengamme
      • VfL Pinneberg
        0 : 3
        Buchholz 08
      • 5
      • 2
      • 1
      • 2
      • 6
      • 5
      • 1
      • 7
    • 12 Alternate Text Hamburger SV III
      Düşme
      • Hamburger SV III
        2 : 5
        TUS Osdorf
      • Hamburger SV III
        1 : 2
        Viktoria Hamburg
      • Hamburger SV III
        2 : 1
        Condor Hamburg
      • 7
      • 2
      • 1
      • 4
      • 13
      • 20
      • -7
      • 7
    • 13 Alternate Text Vodwarst Wacker B.
      Düşme
      • Vodwarst Wacker B.
        1 : 3
        FC Teutonia 05
      • Vodwarst Wacker B.
        0 : 2
        Niendorfer
      • Vodwarst Wacker B.
        4 : 3
        Wandsbeker TSV Concordia
      • 6
      • 1
      • 3
      • 2
      • 8
      • 11
      • -3
      • 6
    • 14 Alternate Text FC Tuerkiye
      • FC Tuerkiye
        2 : 4
        SV Rugenbergen
      • FC Tuerkiye
        5 : 0
        Vodwarst Wacker B.
      • FC Tuerkiye
        0 : 2
        Niendorfer
      • 6
      • 1
      • 0
      • 5
      • 8
      • 14
      • -6
      • 3
    • 15 Alternate Text Barmbek Uhlenhorst
      • BAR
        1 : 5
        Viktoria Hamburg
      • BAR
        1 : 5
        TUS Dassendorf
      • BAR
        1 : 0
        Hamburger SV III
      • 7
      • 1
      • 0
      • 6
      • 6
      • 22
      • -16
      • 3
    • 16 Alternate Text Buchholz 08
      Düşme
      • Buchholz 08
        1 : 3
        BAR
      • Buchholz 08
        0 : 1
        FC Suderelbe
      • Buchholz 08
        3 : 3
        Vodwarst Wacker B.
      • 6
      • 0
      • 2
      • 4
      • 9
      • 14
      • -5
      • 2
    • 17 Alternate Text Viktoria Hamburg
      • Viktoria Hamburg
        7 : 1
        Klub Kosova
      • Viktoria Hamburg
        3 : 1
        FC Tuerkiye
      • Viktoria Hamburg
        4 : 2
        Niendorfer
      • 0
      • 0
      • 0
      • 0
      • 0
      • 0
      • 0
      • 0
    • 18 Alternate Text TUS Osdorf
      • TUS Osdorf
        3 : 4
        BAR
      • TUS Osdorf
        1 : 6
        FC Suderelbe
      • TUS Osdorf
        1 : 3
        SV Rugenbergen
      • 7
      • 0
      • 0
      • 7
      • 7
      • 23
      • -16
      • 0
  • Oberliga Hamburg 16/17 Dış Saha Puan Durumu

    Son Maçlar
    • O
    • G
    • B
    • M
    • A
    • Y
    • AV
    • P
    • 1 Alternate Text Viktoria Hamburg
      • Hamburger SV III
        1 : 2
        Viktoria Hamburg
      • FC Suderelbe
        1 : 3
        Viktoria Hamburg
      • TSV Sasel
        2 : 2
        Viktoria Hamburg
      • 12
      • 8
      • 2
      • 2
      • 36
      • 15
      • 21
      • 26
    • 2 Alternate Text TUS Dassendorf
      Yükselme Maçları
      • TUS Osdorf
        0 : 2
        TUS Dassendorf
      • Condor Hamburg
        0 : 4
        TUS Dassendorf
      • BAR
        1 : 5
        TUS Dassendorf
      • 5
      • 5
      • 0
      • 0
      • 15
      • 3
      • 12
      • 15
    • 3 Alternate Text TUS Osdorf
      • Condor Hamburg
        2 : 3
        TUS Osdorf
      • Hamburger SV III
        2 : 5
        TUS Osdorf
      • TSV Sasel
        3 : 5
        TUS Osdorf
      • 6
      • 4
      • 2
      • 0
      • 20
      • 12
      • 8
      • 14
    • 4 Alternate Text Barmbek Uhlenhorst
      • Buchholz 08
        1 : 3
        BAR
      • TUS Osdorf
        3 : 4
        BAR
      • Condor Hamburg
        3 : 3
        BAR
      • 6
      • 4
      • 2
      • 0
      • 17
      • 9
      • 8
      • 14
    • 5 Alternate Text FC Suderelbe
      • Buchholz 08
        0 : 1
        FC Suderelbe
      • TUS Osdorf
        1 : 6
        FC Suderelbe
      • Condor Hamburg
        5 : 0
        FC Suderelbe
      • 7
      • 3
      • 1
      • 3
      • 12
      • 16
      • -4
      • 10
    • 6 Alternate Text Niendorfer
      • Vodwarst Wacker B.
        0 : 2
        Niendorfer
      • FC Tuerkiye
        0 : 2
        Niendorfer
      • TUS Dassendorf
        3 : 1
        Niendorfer
      • 5
      • 3
      • 0
      • 2
      • 6
      • 5
      • 1
      • 9
    • 7 Alternate Text FC Teutonia 05
      • TUS Dassendorf
        2 : 1
        FC Teutonia 05
      • Niendorfer
        3 : 0
        FC Teutonia 05
      • Wandsbeker TSV Concordia
        2 : 2
        FC Teutonia 05
      • 7
      • 2
      • 2
      • 3
      • 12
      • 12
      • 0
      • 8
    • 8 Alternate Text SV Rugenbergen
      • FC Tuerkiye
        2 : 4
        SV Rugenbergen
      • Curslack Neuengamme
        2 : 2
        SV Rugenbergen
      • TUS Osdorf
        1 : 3
        SV Rugenbergen
      • 6
      • 2
      • 2
      • 2
      • 12
      • 12
      • 0
      • 8
    • 9 Alternate Text Curslack Neuengamme
      • TSV Sasel
        3 : 2
        Curslack Neuengamme
      • VfL Pinneberg
        0 : 0
        Curslack Neuengamme
      • FC Teutonia 05
        5 : 0
        Curslack Neuengamme
      • 6
      • 2
      • 2
      • 2
      • 10
      • 12
      • -2
      • 8
    • 10 Alternate Text Wedeler TSV
      • BAR
        1 : 3
        Wedeler TSV
      • FC Suderelbe
        2 : 1
        Wedeler TSV
      • SV Rugenbergen
        5 : 3
        Wedeler TSV
      • 5
      • 2
      • 1
      • 2
      • 14
      • 14
      • 0
      • 7
    • 11 Alternate Text FC Tuerkiye
      • FC Teutonia 05
        5 : 0
        FC Tuerkiye
      • TUS Dassendorf
        3 : 1
        FC Tuerkiye
      • Curslack Neuengamme
        5 : 1
        FC Tuerkiye
      • 6
      • 2
      • 1
      • 3
      • 9
      • 16
      • -7
      • 7
    • 12 Alternate Text Condor Hamburg
      • Wandsbeker TSV Concordia
        1 : 2
        Condor Hamburg
      • Wedeler TSV
        3 : 5
        Condor Hamburg
      • Hamburger SV III
        2 : 1
        Condor Hamburg
      • 5
      • 2
      • 0
      • 3
      • 9
      • 10
      • -1
      • 6
    • 13 Alternate Text Wandsbeker TSV Concordia
      • FC Suderelbe
        0 : 4
        Wandsbeker TSV Concordia
      • SV Rugenbergen
        5 : 1
        Wandsbeker TSV Concordia
      • Vodwarst Wacker B.
        4 : 3
        Wandsbeker TSV Concordia
      • 5
      • 2
      • 0
      • 3
      • 12
      • 14
      • -2
      • 6
    • 14 Alternate Text Buchholz 08
      Düşme
      • Hamburger SV III
        2 : 1
        Buchholz 08
      • TSV Sasel
        4 : 1
        Buchholz 08
      • VfL Pinneberg
        0 : 3
        Buchholz 08
      • 6
      • 2
      • 0
      • 4
      • 7
      • 12
      • -5
      • 6
    • 15 Alternate Text TSV Sasel
      • FC Teutonia 05
        3 : 1
        TSV Sasel
      • Niendorfer
        3 : 0
        TSV Sasel
      • Wedeler TSV
        2 : 2
        TSV Sasel
      • 5
      • 1
      • 1
      • 3
      • 4
      • 10
      • -6
      • 4
    • 16 Alternate Text Vodwarst Wacker B.
      Düşme
      • FC Tuerkiye
        5 : 0
        Vodwarst Wacker B.
      • Curslack Neuengamme
        2 : 1
        Vodwarst Wacker B.
      • Buchholz 08
        3 : 3
        Vodwarst Wacker B.
      • 7
      • 0
      • 3
      • 4
      • 8
      • 21
      • -13
      • 3
    • 17 Alternate Text VfL Pinneberg
      • Niendorfer
        3 : 2
        VfL Pinneberg
      • Wandsbeker TSV Concordia
        2 : 0
        VfL Pinneberg
      • Wedeler TSV
        2 : 2
        VfL Pinneberg
      • 7
      • 0
      • 2
      • 5
      • 8
      • 17
      • -9
      • 2
    • 18 Alternate Text Hamburger SV III
      Düşme
      • Wandsbeker TSV Concordia
        2 : 1
        Hamburger SV III
      • Wedeler TSV
        5 : 1
        Hamburger SV III
      • BAR
        1 : 0
        Hamburger SV III
      • 6
      • 0
      • 0
      • 6
      • 3
      • 15
      • -12
      • 0
  • O: Oynadığı Maç
  • G: Galibiyet
  • B: Beraberlik
  • M: Mağlubiyet
  • A: Attığı Gol
  • Y: Yediği Gol
  • AV: Avaraj
  • P: Puan
+

Son gelişmelerden anlık haberdar olabilirsiniz.
Yenisafak.com bildirim ile, web sitesine girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.