Puan Durumu / Futbol

  • Son Maçlar
    • O
    • G
    • B
    • M
    • A
    • Y
    • AV
    • P
    • Yükselme
      • Oldenburg
        1 : 0
        SC Spelle-Venhaus
      • SV
        2 : 1
        Oldenburg
      • Oldenburg
        1 : 1
        AR
      • Atlas Delmenhorst
        1 : 2
        Oldenburg
      • Oldenburg
        4 : 0
        MTV Eintracht Celle
      • Vorsfelde
        0 : 1
        Oldenburg
      • 10
      • 7
      • 1
      • 2
      • 17
      • 8
      • 9
      • 22
    • Yükselme Maçları
      • TUS Bersenbruck
        1 : 1
        AR
      • Atlas Delmenhorst
        1 : 1
        TUS Bersenbruck
      • TUS Bersenbruck
        1 : 3
        MTV Eintracht Celle
      • Vorsfelde
        1 : 1
        TUS Bersenbruck
      • TUS Bersenbruck
        5 : 0
        1.FC Wunstorf
      • Heeslinger SC
        2 : 4
        TUS Bersenbruck
      • 10
      • 5
      • 3
      • 2
      • 24
      • 12
      • 12
      • 18
    • Yükselme Maçları
      • E. Northeim
        4 : 1
        SV
      • AR
        2 : 0
        E. Northeim
      • E. Northeim
        0 : 3
        Atlas Delmenhorst
      • MTV Eintracht Celle
        2 : 8
        E. Northeim
      • E. Northeim
        1 : 4
        Vorsfelde
      • 1.FC Wunstorf
        1 : 3
        E. Northeim
      • 10
      • 6
      • 0
      • 4
      • 26
      • 17
      • 9
      • 18
    • Yükselme Maçları
      • 1.FC Wunstorf
        3 : 2
        MTV Eintracht Celle
      • Vorsfelde
        0 : 1
        1.FC Wunstorf
      • TUS Sulingen
        0 : 1
        1.FC Wunstorf
      • 1.FC Wunstorf
        2 : 2
        Heeslinger SC
      • TUS Bersenbruck
        5 : 0
        1.FC Wunstorf
      • 1.FC Wunstorf
        1 : 3
        E. Northeim
      • 10
      • 5
      • 3
      • 2
      • 14
      • 14
      • 0
      • 18
      • TUS Bersenbruck
        1 : 4
        SC Spelle-Venhaus
      • Oldenburg
        1 : 0
        SC Spelle-Venhaus
      • SC Spelle-Venhaus
        6 : 3
        Gifhorn
      • U.s.i. Lupo-Martini
        4 : 0
        SC Spelle-Venhaus
      • SC Spelle-Venhaus
        5 : 1
        CL
      • SC Spelle-Venhaus
        2 : 0
        TUS Sulingen
      • 9
      • 5
      • 1
      • 3
      • 21
      • 14
      • 7
      • 16
    • Yükselme Maçları
      • Heeslinger SC
        0 : 2
        Atlas Delmenhorst
      • MTV Eintracht Celle
        1 : 1
        Heeslinger SC
      • Heeslinger SC
        2 : 0
        Vorsfelde
      • 1.FC Wunstorf
        2 : 2
        Heeslinger SC
      • TUS Sulingen
        1 : 0
        Heeslinger SC
      • Heeslinger SC
        2 : 4
        TUS Bersenbruck
      • 10
      • 4
      • 3
      • 3
      • 13
      • 13
      • 0
      • 15
      • TUS Bersenbruck
        1 : 1
        AR
      • AR
        2 : 0
        E. Northeim
      • Oldenburg
        1 : 1
        AR
      • AR
        1 : 0
        Gifhorn
      • U.s.i. Lupo-Martini
        2 : 0
        AR
      • AR
        1 : 2
        CL
      • 10
      • 4
      • 2
      • 4
      • 13
      • 13
      • 0
      • 14
      • U.s.i. Lupo-Martini
        2 : 0
        TUS Sulingen
      • TUS Sulingen
        2 : 2
        CL
      • TUS Sulingen
        0 : 1
        1.FC Wunstorf
      • TB Uphusen
        0 : 2
        TUS Sulingen
      • TUS Sulingen
        1 : 0
        Heeslinger SC
      • SC Spelle-Venhaus
        2 : 0
        TUS Sulingen
      • 10
      • 4
      • 2
      • 4
      • 12
      • 13
      • -1
      • 14
      • Atlas Delmenhorst
        1 : 1
        1.FC Wunstorf
      • Heeslinger SC
        0 : 2
        Atlas Delmenhorst
      • Atlas Delmenhorst
        1 : 1
        TUS Bersenbruck
      • E. Northeim
        0 : 3
        Atlas Delmenhorst
      • Atlas Delmenhorst
        1 : 2
        Oldenburg
      • Gifhorn
        1 : 1
        Atlas Delmenhorst
      • 10
      • 3
      • 4
      • 3
      • 16
      • 13
      • 3
      • 13
    • Düşme Maçları
      • Gifhorn
        1 : 0
        U.s.i. Lupo-Martini
      • U.s.i. Lupo-Martini
        0 : 2
        CL
      • TB Uphusen
        3 : 1
        U.s.i. Lupo-Martini
      • U.s.i. Lupo-Martini
        4 : 0
        SC Spelle-Venhaus
      • SV
        1 : 0
        U.s.i. Lupo-Martini
      • U.s.i. Lupo-Martini
        2 : 0
        AR
      • 10
      • 4
      • 0
      • 6
      • 16
      • 15
      • 1
      • 12
      • Gifhorn
        0 : 1
        TB Uphusen
      • SC Spelle-Venhaus
        6 : 3
        Gifhorn
      • Gifhorn
        3 : 2
        SV
      • AR
        1 : 0
        Gifhorn
      • Gifhorn
        1 : 1
        Atlas Delmenhorst
      • MTV Eintracht Celle
        2 : 0
        Gifhorn
      • 10
      • 3
      • 3
      • 4
      • 12
      • 16
      • -4
      • 12
    • Düşme Maçları
      • TUS Sulingen
        1 : 2
        Vorsfelde
      • Vorsfelde
        0 : 1
        1.FC Wunstorf
      • Heeslinger SC
        2 : 0
        Vorsfelde
      • Vorsfelde
        1 : 1
        TUS Bersenbruck
      • E. Northeim
        1 : 4
        Vorsfelde
      • Vorsfelde
        0 : 1
        Oldenburg
      • 10
      • 3
      • 2
      • 5
      • 14
      • 15
      • -1
      • 11
    • Düşme Maçları
      • CL
        0 : 3
        E. Northeim
      • CL
        1 : 1
        Gifhorn
      • TUS Sulingen
        2 : 2
        CL
      • CL
        2 : 1
        TB Uphusen
      • SC Spelle-Venhaus
        5 : 1
        CL
      • AR
        1 : 2
        CL
      • 9
      • 3
      • 2
      • 4
      • 11
      • 19
      • -8
      • 11
    • Düşme Maçları
      • 1.FC Wunstorf
        3 : 2
        MTV Eintracht Celle
      • MTV Eintracht Celle
        1 : 1
        Heeslinger SC
      • TUS Bersenbruck
        1 : 3
        MTV Eintracht Celle
      • MTV Eintracht Celle
        2 : 8
        E. Northeim
      • Oldenburg
        4 : 0
        MTV Eintracht Celle
      • MTV Eintracht Celle
        2 : 0
        Gifhorn
      • 10
      • 3
      • 1
      • 6
      • 16
      • 27
      • -11
      • 10
    • Düşme
      • Heeslinger SC
        1 : 1
        SV
      • E. Northeim
        4 : 1
        SV
      • SV
        2 : 1
        Oldenburg
      • Gifhorn
        3 : 2
        SV
      • SV
        1 : 0
        U.s.i. Lupo-Martini
      • SV
        1 : 1
        TB Uphusen
      • 9
      • 2
      • 2
      • 5
      • 10
      • 18
      • -8
      • 8
    • Düşme
      • TB Uphusen
        0 : 1
        Oldenburg
      • Gifhorn
        0 : 1
        TB Uphusen
      • TB Uphusen
        3 : 1
        U.s.i. Lupo-Martini
      • CL
        2 : 1
        TB Uphusen
      • TB Uphusen
        0 : 2
        TUS Sulingen
      • SV
        1 : 1
        TB Uphusen
      • 9
      • 2
      • 1
      • 6
      • 7
      • 15
      • -8
      • 7
  • Oberliga Niedersachsen 15/16 İç Saha Puan Durumu

    Son Maçlar
    • O
    • G
    • B
    • M
    • A
    • Y
    • AV
    • P
    • 1 Alternate Text SC Spelle-Venhaus
      • SC Spelle-Venhaus
        6 : 3
        Gifhorn
      • SC Spelle-Venhaus
        5 : 1
        CL
      • SC Spelle-Venhaus
        2 : 0
        TUS Sulingen
      • 5
      • 4
      • 0
      • 1
      • 16
      • 7
      • 9
      • 12
    • 2 Alternate Text Oldenburg
      Yükselme
      • Oldenburg
        1 : 0
        SC Spelle-Venhaus
      • Oldenburg
        1 : 1
        AR
      • Oldenburg
        4 : 0
        MTV Eintracht Celle
      • 5
      • 3
      • 1
      • 1
      • 8
      • 3
      • 5
      • 10
    • 3 Alternate Text TUS Sulingen
      • TUS Sulingen
        2 : 2
        CL
      • TUS Sulingen
        0 : 1
        1.FC Wunstorf
      • TUS Sulingen
        1 : 0
        Heeslinger SC
      • 6
      • 3
      • 1
      • 2
      • 8
      • 7
      • 1
      • 10
    • 4 Alternate Text U.s.i. Lupo-Martini
      Düşme Maçları
      • U.s.i. Lupo-Martini
        0 : 2
        CL
      • U.s.i. Lupo-Martini
        4 : 0
        SC Spelle-Venhaus
      • U.s.i. Lupo-Martini
        2 : 0
        AR
      • 5
      • 3
      • 0
      • 2
      • 10
      • 6
      • 4
      • 9
    • 5 Alternate Text Arminia Hannover
      • AR
        2 : 0
        E. Northeim
      • AR
        1 : 0
        Gifhorn
      • AR
        1 : 2
        CL
      • 5
      • 3
      • 0
      • 2
      • 6
      • 4
      • 2
      • 9
    • 6 Alternate Text E. Northeim
      Yükselme Maçları
      • E. Northeim
        4 : 1
        SV
      • E. Northeim
        0 : 3
        Atlas Delmenhorst
      • E. Northeim
        1 : 4
        Vorsfelde
      • 5
      • 3
      • 0
      • 2
      • 11
      • 10
      • 1
      • 9
    • 7 Alternate Text 1.FC Wunstorf
      Yükselme Maçları
      • 1.FC Wunstorf
        3 : 2
        MTV Eintracht Celle
      • 1.FC Wunstorf
        2 : 2
        Heeslinger SC
      • 1.FC Wunstorf
        1 : 3
        E. Northeim
      • 5
      • 2
      • 2
      • 1
      • 10
      • 8
      • 2
      • 8
    • 8 Alternate Text Gifhorn
      • Gifhorn
        0 : 1
        TB Uphusen
      • Gifhorn
        3 : 2
        SV
      • Gifhorn
        1 : 1
        Atlas Delmenhorst
      • 5
      • 2
      • 2
      • 1
      • 7
      • 6
      • 1
      • 8
    • 9 Alternate Text TUS Bersenbruck
      Yükselme Maçları
      • TUS Bersenbruck
        1 : 1
        AR
      • TUS Bersenbruck
        1 : 3
        MTV Eintracht Celle
      • TUS Bersenbruck
        5 : 0
        1.FC Wunstorf
      • 5
      • 2
      • 1
      • 2
      • 12
      • 8
      • 4
      • 7
    • 10 Alternate Text Heeslinger SC
      Yükselme Maçları
      • Heeslinger SC
        0 : 2
        Atlas Delmenhorst
      • Heeslinger SC
        2 : 0
        Vorsfelde
      • Heeslinger SC
        2 : 4
        TUS Bersenbruck
      • 5
      • 2
      • 1
      • 2
      • 7
      • 8
      • -1
      • 7
    • 11 Alternate Text SVG Göttingen 07
      Düşme
      • SV
        2 : 1
        Oldenburg
      • SV
        1 : 0
        U.s.i. Lupo-Martini
      • SV
        1 : 1
        TB Uphusen
      • 5
      • 2
      • 1
      • 2
      • 4
      • 6
      • -2
      • 7
    • 12 Alternate Text MTV Eintracht Celle
      Düşme Maçları
      • MTV Eintracht Celle
        1 : 1
        Heeslinger SC
      • MTV Eintracht Celle
        2 : 8
        E. Northeim
      • MTV Eintracht Celle
        2 : 0
        Gifhorn
      • 5
      • 2
      • 1
      • 2
      • 10
      • 15
      • -5
      • 7
    • 13 Alternate Text Vorsfelde
      Düşme Maçları
      • Vorsfelde
        0 : 1
        1.FC Wunstorf
      • Vorsfelde
        1 : 1
        TUS Bersenbruck
      • Vorsfelde
        0 : 1
        Oldenburg
      • 5
      • 1
      • 2
      • 2
      • 6
      • 6
      • 0
      • 5
    • 14 Alternate Text Atlas Delmenhorst
      • Atlas Delmenhorst
        1 : 1
        1.FC Wunstorf
      • Atlas Delmenhorst
        1 : 1
        TUS Bersenbruck
      • Atlas Delmenhorst
        1 : 2
        Oldenburg
      • 5
      • 1
      • 2
      • 2
      • 7
      • 8
      • -1
      • 5
    • 15 Alternate Text Cloppenburg
      Düşme Maçları
      • CL
        0 : 3
        E. Northeim
      • CL
        1 : 1
        Gifhorn
      • CL
        2 : 1
        TB Uphusen
      • 3
      • 1
      • 1
      • 1
      • 3
      • 5
      • -2
      • 4
    • 16 Alternate Text TB Uphusen
      Düşme
      • TB Uphusen
        0 : 1
        Oldenburg
      • TB Uphusen
        3 : 1
        U.s.i. Lupo-Martini
      • TB Uphusen
        0 : 2
        TUS Sulingen
      • 4
      • 1
      • 0
      • 3
      • 3
      • 7
      • -4
      • 3
  • Oberliga Niedersachsen 15/16 Dış Saha Puan Durumu

    Son Maçlar
    • O
    • G
    • B
    • M
    • A
    • Y
    • AV
    • P
    • 1 Alternate Text Oldenburg
      Yükselme
      • SV
        2 : 1
        Oldenburg
      • Atlas Delmenhorst
        1 : 2
        Oldenburg
      • Vorsfelde
        0 : 1
        Oldenburg
      • 5
      • 4
      • 0
      • 1
      • 9
      • 5
      • 4
      • 12
    • 2 Alternate Text TUS Bersenbruck
      Yükselme Maçları
      • Atlas Delmenhorst
        1 : 1
        TUS Bersenbruck
      • Vorsfelde
        1 : 1
        TUS Bersenbruck
      • Heeslinger SC
        2 : 4
        TUS Bersenbruck
      • 5
      • 3
      • 2
      • 0
      • 12
      • 4
      • 8
      • 11
    • 3 Alternate Text 1.FC Wunstorf
      Yükselme Maçları
      • Vorsfelde
        0 : 1
        1.FC Wunstorf
      • TUS Sulingen
        0 : 1
        1.FC Wunstorf
      • TUS Bersenbruck
        5 : 0
        1.FC Wunstorf
      • 5
      • 3
      • 1
      • 1
      • 4
      • 6
      • -2
      • 10
    • 4 Alternate Text E. Northeim
      Yükselme Maçları
      • AR
        2 : 0
        E. Northeim
      • MTV Eintracht Celle
        2 : 8
        E. Northeim
      • 1.FC Wunstorf
        1 : 3
        E. Northeim
      • 5
      • 3
      • 0
      • 2
      • 15
      • 7
      • 8
      • 9
    • 5 Alternate Text Atlas Delmenhorst
      • Heeslinger SC
        0 : 2
        Atlas Delmenhorst
      • E. Northeim
        0 : 3
        Atlas Delmenhorst
      • Gifhorn
        1 : 1
        Atlas Delmenhorst
      • 5
      • 2
      • 2
      • 1
      • 9
      • 5
      • 4
      • 8
    • 6 Alternate Text Heeslinger SC
      Yükselme Maçları
      • MTV Eintracht Celle
        1 : 1
        Heeslinger SC
      • 1.FC Wunstorf
        2 : 2
        Heeslinger SC
      • TUS Sulingen
        1 : 0
        Heeslinger SC
      • 5
      • 2
      • 2
      • 1
      • 6
      • 5
      • 1
      • 8
    • 7 Alternate Text Cloppenburg
      Düşme Maçları
      • TUS Sulingen
        2 : 2
        CL
      • SC Spelle-Venhaus
        5 : 1
        CL
      • AR
        1 : 2
        CL
      • 6
      • 2
      • 1
      • 3
      • 8
      • 14
      • -6
      • 7
    • 8 Alternate Text Vorsfelde
      Düşme Maçları
      • TUS Sulingen
        1 : 2
        Vorsfelde
      • Heeslinger SC
        2 : 0
        Vorsfelde
      • E. Northeim
        1 : 4
        Vorsfelde
      • 5
      • 2
      • 0
      • 3
      • 8
      • 9
      • -1
      • 6
    • 9 Alternate Text Arminia Hannover
      • TUS Bersenbruck
        1 : 1
        AR
      • Oldenburg
        1 : 1
        AR
      • U.s.i. Lupo-Martini
        2 : 0
        AR
      • 5
      • 1
      • 2
      • 2
      • 7
      • 9
      • -2
      • 5
    • 10 Alternate Text SC Spelle-Venhaus
      • TUS Bersenbruck
        1 : 4
        SC Spelle-Venhaus
      • Oldenburg
        1 : 0
        SC Spelle-Venhaus
      • U.s.i. Lupo-Martini
        4 : 0
        SC Spelle-Venhaus
      • 4
      • 1
      • 1
      • 2
      • 5
      • 7
      • -2
      • 4
    • 11 Alternate Text TUS Sulingen
      • U.s.i. Lupo-Martini
        2 : 0
        TUS Sulingen
      • TB Uphusen
        0 : 2
        TUS Sulingen
      • SC Spelle-Venhaus
        2 : 0
        TUS Sulingen
      • 4
      • 1
      • 1
      • 2
      • 4
      • 6
      • -2
      • 4
    • 12 Alternate Text TB Uphusen
      Düşme
      • Gifhorn
        0 : 1
        TB Uphusen
      • CL
        2 : 1
        TB Uphusen
      • SV
        1 : 1
        TB Uphusen
      • 5
      • 1
      • 1
      • 3
      • 4
      • 8
      • -4
      • 4
    • 13 Alternate Text Gifhorn
      • SC Spelle-Venhaus
        6 : 3
        Gifhorn
      • AR
        1 : 0
        Gifhorn
      • MTV Eintracht Celle
        2 : 0
        Gifhorn
      • 5
      • 1
      • 1
      • 3
      • 5
      • 10
      • -5
      • 4
    • 14 Alternate Text U.s.i. Lupo-Martini
      Düşme Maçları
      • Gifhorn
        1 : 0
        U.s.i. Lupo-Martini
      • TB Uphusen
        3 : 1
        U.s.i. Lupo-Martini
      • SV
        1 : 0
        U.s.i. Lupo-Martini
      • 5
      • 1
      • 0
      • 4
      • 6
      • 9
      • -3
      • 3
    • 15 Alternate Text MTV Eintracht Celle
      Düşme Maçları
      • 1.FC Wunstorf
        3 : 2
        MTV Eintracht Celle
      • TUS Bersenbruck
        1 : 3
        MTV Eintracht Celle
      • Oldenburg
        4 : 0
        MTV Eintracht Celle
      • 5
      • 1
      • 0
      • 4
      • 6
      • 12
      • -6
      • 3
    • 16 Alternate Text SVG Göttingen 07
      Düşme
      • Heeslinger SC
        1 : 1
        SV
      • E. Northeim
        4 : 1
        SV
      • Gifhorn
        3 : 2
        SV
      • 4
      • 0
      • 1
      • 3
      • 6
      • 12
      • -6
      • 1
  • O: Oynadığı Maç
  • G: Galibiyet
  • B: Beraberlik
  • M: Mağlubiyet
  • A: Attığı Gol
  • Y: Yediği Gol
  • AV: Avaraj
  • P: Puan
+

Son gelişmelerden anlık haberdar olabilirsiniz.
Yenisafak.com bildirim ile, web sitesine girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.