Puan Durumu / Futbol

  • Son Maçlar
    • O
    • G
    • B
    • M
    • A
    • Y
    • AV
    • P
    • Yükselme
      • OP
        4 : 1
        FC
      • Charlottenburger FC Hertha 06
        0 : 4
        OP
      • OP
        1 : 0
        SC Staaken 1919
      • SV Altluedersdorf
        0 : 1
        OP
      • OP
        3 : 1
        Brandenburger Süd
      • SV Lichtenberg 47
        0 : 2
        OP
      • 10
      • 9
      • 1
      • 0
      • 29
      • 3
      • 26
      • 28
    • Yükselme Maçları
      • Brandenburger Süd
        2 : 0
        SC Staaken 1919
      • SV Altluedersdorf
        2 : 5
        Brandenburger Süd
      • FC Anker Wismar
        2 : 3
        Brandenburger Süd
      • Brandenburger Süd
        1 : 1
        SV Lichtenberg 47
      • OP
        3 : 1
        Brandenburger Süd
      • Brandenburger Süd
        2 : 0
        Torgelower Greif
      • 10
      • 6
      • 3
      • 1
      • 26
      • 11
      • 15
      • 21
    • Yükselme Maçları
      • SV Lichtenberg 47
        2 : 1
        Charlottenburger FC Hertha 06
      • SC Staaken 1919
        1 : 1
        SV Lichtenberg 47
      • SV Lichtenberg 47
        3 : 0
        SV Altluedersdorf
      • Brandenburger Süd
        1 : 1
        SV Lichtenberg 47
      • FC Anker Wismar
        3 : 1
        SV Lichtenberg 47
      • SV Lichtenberg 47
        0 : 2
        OP
      • 10
      • 6
      • 2
      • 2
      • 19
      • 10
      • 9
      • 20
      • FC
        1 : 2
        SV Lichtenberg 47
      • OP
        4 : 1
        FC
      • FC
        1 : 0
        Torgelower Greif
      • 1. FC Frankfurt
        0 : 2
        FC
      • FC Strausberg
        2 : 3
        FC
      • FC
        3 : 0
        FC Mecklenburg Schwerin
      • 9
      • 6
      • 1
      • 2
      • 17
      • 12
      • 5
      • 19
      • OP
        0 : 0
        Borussia Berlin
      • Torgelower Greif
        1 : 1
        Borussia Berlin
      • Borussia Berlin
        4 : 3
        1. FC Frankfurt
      • Borussia Berlin
        2 : 0
        FC Strausberg
      • FC Mecklenburg Schwerin
        1 : 2
        Borussia Berlin
      • Borussia Berlin
        4 : 1
        Malchower SV 90
      • 9
      • 5
      • 2
      • 2
      • 17
      • 11
      • 6
      • 17
      • FC Strausberg
        2 : 1
        SV Victoria Seelow
      • SV Grun Weiss Brieselang
        2 : 0
        FC Strausberg
      • FC Strausberg
        3 : 2
        Hansa Rostock (A)
      • Borussia Berlin
        2 : 0
        FC Strausberg
      • FC Strausberg
        2 : 3
        FC
      • Charlottenburger FC Hertha 06
        1 : 2
        FC Strausberg
      • 8
      • 5
      • 0
      • 3
      • 14
      • 14
      • 0
      • 15
      • FC Anker Wismar
        1 : 6
        SV Altluedersdorf
      • Malchower SV 90
        2 : 1
        FC Anker Wismar
      • FC Anker Wismar
        2 : 3
        Brandenburger Süd
      • SV Victoria Seelow
        0 : 6
        FC Anker Wismar
      • FC Anker Wismar
        3 : 1
        SV Lichtenberg 47
      • SV Grun Weiss Brieselang
        2 : 2
        FC Anker Wismar
      • 9
      • 4
      • 2
      • 3
      • 23
      • 17
      • 6
      • 14
      • FC Mecklenburg Schwerin
        1 : 1
        Malchower SV 90
      • Malchower SV 90
        2 : 1
        FC Anker Wismar
      • Malchower SV 90
        3 : 3
        SV Victoria Seelow
      • SV Grun Weiss Brieselang
        1 : 3
        Malchower SV 90
      • Malchower SV 90
        0 : 6
        Hansa Rostock (A)
      • Borussia Berlin
        4 : 1
        Malchower SV 90
      • 9
      • 4
      • 2
      • 3
      • 16
      • 20
      • -4
      • 14
      • Torgelower Greif
        1 : 1
        Borussia Berlin
      • FC
        1 : 0
        Torgelower Greif
      • Torgelower Greif
        2 : 0
        Charlottenburger FC Hertha 06
      • SC Staaken 1919
        2 : 1
        Torgelower Greif
      • Torgelower Greif
        2 : 0
        SV Altluedersdorf
      • Brandenburger Süd
        2 : 0
        Torgelower Greif
      • 10
      • 4
      • 1
      • 5
      • 11
      • 10
      • 1
      • 13
      • Hansa Rostock (A)
        3 : 0
        Torgelower Greif
      • 1. FC Frankfurt
        1 : 3
        Hansa Rostock (A)
      • FC Strausberg
        3 : 2
        Hansa Rostock (A)
      • Hansa Rostock (A)
        1 : 3
        FC Mecklenburg Schwerin
      • Malchower SV 90
        0 : 6
        Hansa Rostock (A)
      • Hansa Rostock (A)
        1 : 1
        SV Victoria Seelow
      • 9
      • 3
      • 2
      • 4
      • 18
      • 16
      • 2
      • 11
      • SC Staaken 1919
        5 : 1
        SV Altluedersdorf
      • Brandenburger Süd
        2 : 0
        SC Staaken 1919
      • SC Staaken 1919
        1 : 1
        SV Lichtenberg 47
      • OP
        1 : 0
        SC Staaken 1919
      • SC Staaken 1919
        2 : 1
        Torgelower Greif
      • 1. FC Frankfurt
        1 : 2
        SC Staaken 1919
      • 9
      • 3
      • 1
      • 5
      • 14
      • 15
      • -1
      • 10
      • FC Anker Wismar
        1 : 6
        SV Altluedersdorf
      • SV Altluedersdorf
        2 : 5
        Brandenburger Süd
      • SV Lichtenberg 47
        3 : 0
        SV Altluedersdorf
      • SV Altluedersdorf
        0 : 1
        OP
      • Torgelower Greif
        2 : 0
        SV Altluedersdorf
      • SV Altluedersdorf
        4 : 3
        1. FC Frankfurt
      • 10
      • 3
      • 0
      • 7
      • 18
      • 26
      • -8
      • 9
      • 1. FC Frankfurt
        1 : 3
        Hansa Rostock (A)
      • Borussia Berlin
        4 : 3
        1. FC Frankfurt
      • 1. FC Frankfurt
        0 : 2
        FC
      • Charlottenburger FC Hertha 06
        1 : 2
        1. FC Frankfurt
      • 1. FC Frankfurt
        1 : 2
        SC Staaken 1919
      • SV Altluedersdorf
        4 : 3
        1. FC Frankfurt
      • 10
      • 3
      • 0
      • 7
      • 15
      • 27
      • -12
      • 9
      • FC Strausberg
        2 : 1
        SV Victoria Seelow
      • SV Victoria Seelow
        1 : 0
        FC Mecklenburg Schwerin
      • Malchower SV 90
        3 : 3
        SV Victoria Seelow
      • SV Victoria Seelow
        0 : 6
        FC Anker Wismar
      • SV Victoria Seelow
        2 : 6
        SV Grun Weiss Brieselang
      • Hansa Rostock (A)
        1 : 1
        SV Victoria Seelow
      • 9
      • 2
      • 2
      • 5
      • 15
      • 24
      • -9
      • 8
      • FC Mecklenburg Schwerin
        1 : 1
        Malchower SV 90
      • SV Victoria Seelow
        1 : 0
        FC Mecklenburg Schwerin
      • FC Mecklenburg Schwerin
        3 : 2
        SV Grun Weiss Brieselang
      • Hansa Rostock (A)
        1 : 3
        FC Mecklenburg Schwerin
      • FC Mecklenburg Schwerin
        1 : 2
        Borussia Berlin
      • FC
        3 : 0
        FC Mecklenburg Schwerin
      • 9
      • 2
      • 1
      • 6
      • 10
      • 18
      • -8
      • 7
    • Düşme
      • Torgelower Greif
        3 : 0
        SV Grun Weiss Brieselang
      • SV Grun Weiss Brieselang
        2 : 0
        FC Strausberg
      • FC Mecklenburg Schwerin
        3 : 2
        SV Grun Weiss Brieselang
      • SV Grun Weiss Brieselang
        1 : 3
        Malchower SV 90
      • SV Victoria Seelow
        2 : 6
        SV Grun Weiss Brieselang
      • SV Grun Weiss Brieselang
        2 : 2
        FC Anker Wismar
      • 9
      • 2
      • 1
      • 6
      • 14
      • 26
      • -12
      • 7
    • Düşme
      • SV Altluedersdorf
        2 : 0
        Charlottenburger FC Hertha 06
      • SV Lichtenberg 47
        2 : 1
        Charlottenburger FC Hertha 06
      • Charlottenburger FC Hertha 06
        0 : 4
        OP
      • Torgelower Greif
        2 : 0
        Charlottenburger FC Hertha 06
      • Charlottenburger FC Hertha 06
        1 : 2
        1. FC Frankfurt
      • Charlottenburger FC Hertha 06
        1 : 2
        FC Strausberg
      • 9
      • 1
      • 1
      • 7
      • 7
      • 23
      • -16
      • 4
  • Oberliga NOFV Kuzey 16/17 İç Saha Puan Durumu

    Son Maçlar
    • O
    • G
    • B
    • M
    • A
    • Y
    • AV
    • P
    • 1 Alternate Text Optik Rathenow
      Yükselme
      • OP
        4 : 1
        FC
      • OP
        1 : 0
        SC Staaken 1919
      • OP
        3 : 1
        Brandenburger Süd
      • 6
      • 5
      • 1
      • 0
      • 15
      • 2
      • 13
      • 16
    • 2 Alternate Text SV Lichtenberg 47
      Yükselme Maçları
      • SV Lichtenberg 47
        2 : 1
        Charlottenburger FC Hertha 06
      • SV Lichtenberg 47
        3 : 0
        SV Altluedersdorf
      • SV Lichtenberg 47
        0 : 2
        OP
      • 5
      • 4
      • 0
      • 1
      • 11
      • 3
      • 8
      • 12
    • 3 Alternate Text Brandenburger Süd
      Yükselme Maçları
      • Brandenburger Süd
        2 : 0
        SC Staaken 1919
      • Brandenburger Süd
        1 : 1
        SV Lichtenberg 47
      • Brandenburger Süd
        2 : 0
        Torgelower Greif
      • 6
      • 3
      • 3
      • 0
      • 10
      • 4
      • 6
      • 12
    • 4 Alternate Text FC Strausberg
      • FC Strausberg
        2 : 1
        SV Victoria Seelow
      • FC Strausberg
        3 : 2
        Hansa Rostock (A)
      • FC Strausberg
        2 : 3
        FC
      • 5
      • 4
      • 0
      • 1
      • 12
      • 9
      • 3
      • 12
    • 5 Alternate Text Torgelower Greif
      • Torgelower Greif
        1 : 1
        Borussia Berlin
      • Torgelower Greif
        2 : 0
        Charlottenburger FC Hertha 06
      • Torgelower Greif
        2 : 0
        SV Altluedersdorf
      • 5
      • 3
      • 1
      • 1
      • 8
      • 2
      • 6
      • 10
    • 6 Alternate Text Borussia Berlin
      • Borussia Berlin
        4 : 3
        1. FC Frankfurt
      • Borussia Berlin
        2 : 0
        FC Strausberg
      • Borussia Berlin
        4 : 1
        Malchower SV 90
      • 3
      • 3
      • 0
      • 0
      • 10
      • 4
      • 6
      • 9
    • 7 Alternate Text FC Hertha 03 Zehlendorf
      • FC
        1 : 2
        SV Lichtenberg 47
      • FC
        1 : 0
        Torgelower Greif
      • FC
        3 : 0
        FC Mecklenburg Schwerin
      • 4
      • 3
      • 0
      • 1
      • 8
      • 4
      • 4
      • 9
    • 8 Alternate Text SC Staaken 1919
      • SC Staaken 1919
        5 : 1
        SV Altluedersdorf
      • SC Staaken 1919
        1 : 1
        SV Lichtenberg 47
      • SC Staaken 1919
        2 : 1
        Torgelower Greif
      • 4
      • 2
      • 1
      • 1
      • 9
      • 5
      • 4
      • 7
    • 9 Alternate Text FC Anker Wismar
      • FC Anker Wismar
        1 : 6
        SV Altluedersdorf
      • FC Anker Wismar
        2 : 3
        Brandenburger Süd
      • FC Anker Wismar
        3 : 1
        SV Lichtenberg 47
      • 5
      • 2
      • 1
      • 2
      • 10
      • 13
      • -3
      • 7
    • 10 Alternate Text Malchower SV 90
      • Malchower SV 90
        2 : 1
        FC Anker Wismar
      • Malchower SV 90
        3 : 3
        SV Victoria Seelow
      • Malchower SV 90
        0 : 6
        Hansa Rostock (A)
      • 4
      • 2
      • 1
      • 1
      • 8
      • 11
      • -3
      • 7
    • 11 Alternate Text SV Altluedersdorf
      • SV Altluedersdorf
        2 : 5
        Brandenburger Süd
      • SV Altluedersdorf
        0 : 1
        OP
      • SV Altluedersdorf
        4 : 3
        1. FC Frankfurt
      • 5
      • 2
      • 0
      • 3
      • 9
      • 12
      • -3
      • 6
    • 12 Alternate Text Hansa Rostock (A)
      • Hansa Rostock (A)
        3 : 0
        Torgelower Greif
      • Hansa Rostock (A)
        1 : 3
        FC Mecklenburg Schwerin
      • Hansa Rostock (A)
        1 : 1
        SV Victoria Seelow
      • 4
      • 1
      • 1
      • 2
      • 6
      • 7
      • -1
      • 4
    • 13 Alternate Text FC Mecklenburg Schwerin
      • FC Mecklenburg Schwerin
        1 : 1
        Malchower SV 90
      • FC Mecklenburg Schwerin
        3 : 2
        SV Grun Weiss Brieselang
      • FC Mecklenburg Schwerin
        1 : 2
        Borussia Berlin
      • 4
      • 1
      • 1
      • 2
      • 5
      • 9
      • -4
      • 4
    • 14 Alternate Text SV Grun Weiss Brieselang
      Düşme
      • SV Grun Weiss Brieselang
        2 : 0
        FC Strausberg
      • SV Grun Weiss Brieselang
        1 : 3
        Malchower SV 90
      • SV Grun Weiss Brieselang
        2 : 2
        FC Anker Wismar
      • 5
      • 1
      • 1
      • 3
      • 6
      • 13
      • -7
      • 4
    • 15 Alternate Text 1. FC Frankfurt
      • 1. FC Frankfurt
        1 : 3
        Hansa Rostock (A)
      • 1. FC Frankfurt
        0 : 2
        FC
      • 1. FC Frankfurt
        1 : 2
        SC Staaken 1919
      • 5
      • 1
      • 0
      • 4
      • 5
      • 15
      • -10
      • 3
    • 16 Alternate Text Charlottenburger FC Hertha 06
      Düşme
      • Charlottenburger FC Hertha 06
        0 : 4
        OP
      • Charlottenburger FC Hertha 06
        1 : 2
        1. FC Frankfurt
      • Charlottenburger FC Hertha 06
        1 : 2
        FC Strausberg
      • 5
      • 1
      • 0
      • 4
      • 5
      • 16
      • -11
      • 3
    • 17 Alternate Text SV Victoria Seelow
      • SV Victoria Seelow
        1 : 0
        FC Mecklenburg Schwerin
      • SV Victoria Seelow
        0 : 6
        FC Anker Wismar
      • SV Victoria Seelow
        2 : 6
        SV Grun Weiss Brieselang
      • 4
      • 1
      • 0
      • 3
      • 3
      • 14
      • -11
      • 3
  • Oberliga NOFV Kuzey 16/17 Dış Saha Puan Durumu

    Son Maçlar
    • O
    • G
    • B
    • M
    • A
    • Y
    • AV
    • P
    • 1 Alternate Text Optik Rathenow
      Yükselme
      • Charlottenburger FC Hertha 06
        0 : 4
        OP
      • SV Altluedersdorf
        0 : 1
        OP
      • SV Lichtenberg 47
        0 : 2
        OP
      • 4
      • 4
      • 0
      • 0
      • 14
      • 1
      • 13
      • 12
    • 2 Alternate Text FC Hertha 03 Zehlendorf
      • OP
        4 : 1
        FC
      • 1. FC Frankfurt
        0 : 2
        FC
      • FC Strausberg
        2 : 3
        FC
      • 5
      • 3
      • 1
      • 1
      • 9
      • 8
      • 1
      • 10
    • 3 Alternate Text Brandenburger Süd
      Yükselme Maçları
      • SV Altluedersdorf
        2 : 5
        Brandenburger Süd
      • FC Anker Wismar
        2 : 3
        Brandenburger Süd
      • OP
        3 : 1
        Brandenburger Süd
      • 4
      • 3
      • 0
      • 1
      • 16
      • 7
      • 9
      • 9
    • 4 Alternate Text SV Lichtenberg 47
      Yükselme Maçları
      • SC Staaken 1919
        1 : 1
        SV Lichtenberg 47
      • Brandenburger Süd
        1 : 1
        SV Lichtenberg 47
      • FC Anker Wismar
        3 : 1
        SV Lichtenberg 47
      • 5
      • 2
      • 2
      • 1
      • 8
      • 7
      • 1
      • 8
    • 5 Alternate Text Borussia Berlin
      • OP
        0 : 0
        Borussia Berlin
      • Torgelower Greif
        1 : 1
        Borussia Berlin
      • FC Mecklenburg Schwerin
        1 : 2
        Borussia Berlin
      • 6
      • 2
      • 2
      • 2
      • 7
      • 7
      • 0
      • 8
    • 6 Alternate Text FC Anker Wismar
      • Malchower SV 90
        2 : 1
        FC Anker Wismar
      • SV Victoria Seelow
        0 : 6
        FC Anker Wismar
      • SV Grun Weiss Brieselang
        2 : 2
        FC Anker Wismar
      • 4
      • 2
      • 1
      • 1
      • 13
      • 4
      • 9
      • 7
    • 7 Alternate Text Hansa Rostock (A)
      • 1. FC Frankfurt
        1 : 3
        Hansa Rostock (A)
      • FC Strausberg
        3 : 2
        Hansa Rostock (A)
      • Malchower SV 90
        0 : 6
        Hansa Rostock (A)
      • 5
      • 2
      • 1
      • 2
      • 12
      • 9
      • 3
      • 7
    • 8 Alternate Text Malchower SV 90
      • FC Mecklenburg Schwerin
        1 : 1
        Malchower SV 90
      • SV Grun Weiss Brieselang
        1 : 3
        Malchower SV 90
      • Borussia Berlin
        4 : 1
        Malchower SV 90
      • 5
      • 2
      • 1
      • 2
      • 8
      • 9
      • -1
      • 7
    • 9 Alternate Text 1. FC Frankfurt
      • Borussia Berlin
        4 : 3
        1. FC Frankfurt
      • Charlottenburger FC Hertha 06
        1 : 2
        1. FC Frankfurt
      • SV Altluedersdorf
        4 : 3
        1. FC Frankfurt
      • 5
      • 2
      • 0
      • 3
      • 10
      • 12
      • -2
      • 6
    • 10 Alternate Text SV Victoria Seelow
      • FC Strausberg
        2 : 1
        SV Victoria Seelow
      • Malchower SV 90
        3 : 3
        SV Victoria Seelow
      • Hansa Rostock (A)
        1 : 1
        SV Victoria Seelow
      • 5
      • 1
      • 2
      • 2
      • 12
      • 10
      • 2
      • 5
    • 11 Alternate Text FC Strausberg
      • SV Grun Weiss Brieselang
        2 : 0
        FC Strausberg
      • Borussia Berlin
        2 : 0
        FC Strausberg
      • Charlottenburger FC Hertha 06
        1 : 2
        FC Strausberg
      • 3
      • 1
      • 0
      • 2
      • 2
      • 5
      • -3
      • 3
    • 12 Alternate Text FC Mecklenburg Schwerin
      • SV Victoria Seelow
        1 : 0
        FC Mecklenburg Schwerin
      • Hansa Rostock (A)
        1 : 3
        FC Mecklenburg Schwerin
      • FC
        3 : 0
        FC Mecklenburg Schwerin
      • 5
      • 1
      • 0
      • 4
      • 5
      • 9
      • -4
      • 3
    • 13 Alternate Text SV Altluedersdorf
      • FC Anker Wismar
        1 : 6
        SV Altluedersdorf
      • SV Lichtenberg 47
        3 : 0
        SV Altluedersdorf
      • Torgelower Greif
        2 : 0
        SV Altluedersdorf
      • 5
      • 1
      • 0
      • 4
      • 9
      • 14
      • -5
      • 3
    • 14 Alternate Text SV Grun Weiss Brieselang
      Düşme
      • Torgelower Greif
        3 : 0
        SV Grun Weiss Brieselang
      • FC Mecklenburg Schwerin
        3 : 2
        SV Grun Weiss Brieselang
      • SV Victoria Seelow
        2 : 6
        SV Grun Weiss Brieselang
      • 4
      • 1
      • 0
      • 3
      • 8
      • 13
      • -5
      • 3
    • 15 Alternate Text SC Staaken 1919
      • Brandenburger Süd
        2 : 0
        SC Staaken 1919
      • OP
        1 : 0
        SC Staaken 1919
      • 1. FC Frankfurt
        1 : 2
        SC Staaken 1919
      • 5
      • 1
      • 0
      • 4
      • 5
      • 10
      • -5
      • 3
    • 16 Alternate Text Torgelower Greif
      • FC
        1 : 0
        Torgelower Greif
      • SC Staaken 1919
        2 : 1
        Torgelower Greif
      • Brandenburger Süd
        2 : 0
        Torgelower Greif
      • 5
      • 1
      • 0
      • 4
      • 3
      • 8
      • -5
      • 3
    • 17 Alternate Text Charlottenburger FC Hertha 06
      Düşme
      • SV Altluedersdorf
        2 : 0
        Charlottenburger FC Hertha 06
      • SV Lichtenberg 47
        2 : 1
        Charlottenburger FC Hertha 06
      • Torgelower Greif
        2 : 0
        Charlottenburger FC Hertha 06
      • 4
      • 0
      • 1
      • 3
      • 2
      • 7
      • -5
      • 1
  • O: Oynadığı Maç
  • G: Galibiyet
  • B: Beraberlik
  • M: Mağlubiyet
  • A: Attığı Gol
  • Y: Yediği Gol
  • AV: Avaraj
  • P: Puan
+

Son gelişmelerden anlık haberdar olabilirsiniz.
Yenisafak.com bildirim ile, web sitesine girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.