Puan Durumu / Futbol

  • Son Maçlar
    • O
    • G
    • B
    • M
    • A
    • Y
    • AV
    • P
    • Yükselme
      • FSV Barleben
        0 : 5
        Bischofswerdaer FV
      • Bischofswerdaer FV
        2 : 1
        SG Union Sandersdorf
      • SV Schott Jena
        0 : 3
        Bischofswerdaer FV
      • Bischofswerdaer FV
        1 : 0
        FC International Leipzig
      • Plauen
        1 : 0
        Bischofswerdaer FV
      • Bischofswerdaer FV
        4 : 0
        BSG Wismut Gera
      • 8
      • 7
      • 0
      • 1
      • 22
      • 4
      • 18
      • 21
    • Yükselme Maçları
      • Plauen
        1 : 0
        BSG Wismut Gera
      • Eilenburg
        0 : 2
        Plauen
      • Plauen
        4 : 1
        SV Merseburg 99
      • Jena (A)
        4 : 1
        Plauen
      • Plauen
        1 : 0
        Bischofswerdaer FV
      • 0 : 1
        Plauen
      • 8
      • 6
      • 1
      • 1
      • 11
      • 5
      • 6
      • 19
      • VFL Halle 96
        0 : 0
        1. FC Lok Stendal
      • 1. FC Lok Stendal
        5 : 0
        VFB 1921 Krieschow
      • Einheit Kamenz
        0 : 0
        1. FC Lok Stendal
      • 1. FC Lok Stendal
        2 : 1
        FSV Barleben
      • SG Union Sandersdorf
        2 : 2
        1. FC Lok Stendal
      • 1. FC Lok Stendal
        2 : 1
        SV Schott Jena
      • 8
      • 4
      • 4
      • 0
      • 14
      • 5
      • 9
      • 16
      • FC International Leipzig
        1 : 0
        BSG Wismut Gera
      • FC International Leipzig
        2 : 0
        Eilenburg
      • FC International Leipzig
        3 : 0
        Jena (A)
      • Bischofswerdaer FV
        1 : 0
        FC International Leipzig
      • 2 : 1
        FC International Leipzig
      • TV Askania Bernburg
        1 : 3
        FC International Leipzig
      • 8
      • 5
      • 0
      • 3
      • 11
      • 5
      • 6
      • 15
      • FC International Leipzig
        2 : 0
        Eilenburg
      • Eilenburg
        0 : 2
        Plauen
      • BSG Wismut Gera
        0 : 2
        Eilenburg
      • Eilenburg
        4 : 0
        VFL Halle 96
      • Eilenburg
        4 : 0
        SV Merseburg 99
      • Jena (A)
        2 : 2
        Eilenburg
      • 8
      • 4
      • 2
      • 2
      • 18
      • 9
      • 9
      • 14
      • SG Union Sandersdorf
        2 : 2
        Jena (A)
      • Jena (A)
        2 : 1
        SV Schott Jena
      • FC International Leipzig
        3 : 0
        Jena (A)
      • Jena (A)
        4 : 1
        Plauen
      • BSG Wismut Gera
        0 : 2
        Jena (A)
      • Jena (A)
        2 : 2
        Eilenburg
      • 8
      • 4
      • 2
      • 2
      • 14
      • 11
      • 3
      • 14
      • VFB 1921 Krieschow
        0 : 2
        TV Askania Bernburg
      • TV Askania Bernburg
        1 : 0
        Einheit Kamenz
      • FSV Barleben
        0 : 1
        TV Askania Bernburg
      • TV Askania Bernburg
        0 : 0
        SG Union Sandersdorf
      • SV Schott Jena
        1 : 1
        TV Askania Bernburg
      • TV Askania Bernburg
        1 : 3
        FC International Leipzig
      • 8
      • 3
      • 4
      • 1
      • 7
      • 5
      • 2
      • 13
      • 1. FC Lok Stendal
        2 : 0
      • Einheit Kamenz
        0 : 3
      • SG Union Sandersdorf
        1 : 0
      • 5 : 0
        SV Schott Jena
      • 2 : 1
        FC International Leipzig
      • 0 : 1
        Plauen
      • 8
      • 4
      • 0
      • 4
      • 15
      • 9
      • 6
      • 12
      • FSV Barleben
        0 : 5
        Bischofswerdaer FV
      • 1 : 2
        FSV Barleben
      • FSV Barleben
        0 : 1
        TV Askania Bernburg
      • 1. FC Lok Stendal
        2 : 1
        FSV Barleben
      • FSV Barleben
        3 : 0
        VFB 1921 Krieschow
      • Einheit Kamenz
        1 : 2
        FSV Barleben
      • 8
      • 3
      • 1
      • 4
      • 8
      • 11
      • -3
      • 10
      • VFL Halle 96
        0 : 0
        1. FC Lok Stendal
      • BSG Wismut Gera
        0 : 2
        VFL Halle 96
      • VFL Halle 96
        1 : 4
        VFB 1921 Krieschow
      • Eilenburg
        4 : 0
        VFL Halle 96
      • VFL Halle 96
        1 : 0
        Einheit Kamenz
      • SV Merseburg 99
        0 : 0
        VFL Halle 96
      • 8
      • 2
      • 4
      • 2
      • 4
      • 8
      • -4
      • 10
      • SG Union Sandersdorf
        2 : 2
        Jena (A)
      • Bischofswerdaer FV
        2 : 1
        SG Union Sandersdorf
      • SG Union Sandersdorf
        1 : 0
      • TV Askania Bernburg
        0 : 0
        SG Union Sandersdorf
      • SG Union Sandersdorf
        2 : 2
        1. FC Lok Stendal
      • VFB 1921 Krieschow
        4 : 2
        SG Union Sandersdorf
      • 8
      • 2
      • 3
      • 3
      • 15
      • 15
      • 0
      • 9
      • SV Schott Jena
        2 : 1
        SV Merseburg 99
      • Jena (A)
        2 : 1
        SV Schott Jena
      • SV Schott Jena
        0 : 3
        Bischofswerdaer FV
      • 5 : 0
        SV Schott Jena
      • SV Schott Jena
        1 : 1
        TV Askania Bernburg
      • 1. FC Lok Stendal
        2 : 1
        SV Schott Jena
      • 8
      • 2
      • 2
      • 4
      • 7
      • 15
      • -8
      • 8
      • VFB 1921 Krieschow
        0 : 2
        TV Askania Bernburg
      • 1. FC Lok Stendal
        5 : 0
        VFB 1921 Krieschow
      • VFL Halle 96
        1 : 4
        VFB 1921 Krieschow
      • VFB 1921 Krieschow
        1 : 1
        Einheit Kamenz
      • FSV Barleben
        3 : 0
        VFB 1921 Krieschow
      • VFB 1921 Krieschow
        4 : 2
        SG Union Sandersdorf
      • 8
      • 2
      • 1
      • 5
      • 13
      • 22
      • -9
      • 7
      • Einheit Kamenz
        0 : 3
      • TV Askania Bernburg
        1 : 0
        Einheit Kamenz
      • Einheit Kamenz
        0 : 0
        1. FC Lok Stendal
      • VFB 1921 Krieschow
        1 : 1
        Einheit Kamenz
      • VFL Halle 96
        1 : 0
        Einheit Kamenz
      • Einheit Kamenz
        1 : 2
        FSV Barleben
      • 8
      • 1
      • 2
      • 5
      • 4
      • 12
      • -8
      • 5
    • Düşme
      • SV Schott Jena
        2 : 1
        SV Merseburg 99
      • SV Merseburg 99
        0 : 1
        FC International Leipzig
      • Plauen
        4 : 1
        SV Merseburg 99
      • SV Merseburg 99
        3 : 3
        BSG Wismut Gera
      • Eilenburg
        4 : 0
        SV Merseburg 99
      • SV Merseburg 99
        0 : 0
        VFL Halle 96
      • 8
      • 0
      • 3
      • 5
      • 5
      • 19
      • -14
      • 3
    • Düşme
      • Plauen
        1 : 0
        BSG Wismut Gera
      • BSG Wismut Gera
        0 : 2
        VFL Halle 96
      • BSG Wismut Gera
        0 : 2
        Eilenburg
      • SV Merseburg 99
        3 : 3
        BSG Wismut Gera
      • BSG Wismut Gera
        0 : 2
        Jena (A)
      • Bischofswerdaer FV
        4 : 0
        BSG Wismut Gera
      • 8
      • 0
      • 1
      • 7
      • 3
      • 16
      • -13
      • 1
  • Oberliga NOFV Güney 16/17 İç Saha Puan Durumu

    Son Maçlar
    • O
    • G
    • B
    • M
    • A
    • Y
    • AV
    • P
    • 1 Alternate Text 1. FC Lok Stendal
      • 1. FC Lok Stendal
        5 : 0
        VFB 1921 Krieschow
      • 1. FC Lok Stendal
        2 : 1
        FSV Barleben
      • 1. FC Lok Stendal
        2 : 1
        SV Schott Jena
      • 4
      • 4
      • 0
      • 0
      • 11
      • 2
      • 9
      • 12
    • 2 Alternate Text Bischofswerdaer FV
      Yükselme
      • Bischofswerdaer FV
        2 : 1
        SG Union Sandersdorf
      • Bischofswerdaer FV
        1 : 0
        FC International Leipzig
      • Bischofswerdaer FV
        4 : 0
        BSG Wismut Gera
      • 4
      • 4
      • 0
      • 0
      • 10
      • 1
      • 9
      • 12
    • 3 Alternate Text Jena (A)
      • Jena (A)
        2 : 1
        SV Schott Jena
      • Jena (A)
        4 : 1
        Plauen
      • Jena (A)
        2 : 2
        Eilenburg
      • 4
      • 3
      • 1
      • 0
      • 9
      • 4
      • 5
      • 10
    • 4 Alternate Text Plauen
      Yükselme Maçları
      • Plauen
        1 : 0
        BSG Wismut Gera
      • Plauen
        4 : 1
        SV Merseburg 99
      • Plauen
        1 : 0
        Bischofswerdaer FV
      • 4
      • 3
      • 1
      • 0
      • 6
      • 1
      • 5
      • 10
    • 5 Alternate Text FC Einheit Rudolstadt
      • 5 : 0
        SV Schott Jena
      • 2 : 1
        FC International Leipzig
      • 0 : 1
        Plauen
      • 5
      • 3
      • 0
      • 2
      • 12
      • 6
      • 6
      • 9
    • 6 Alternate Text FC International Leipzig
      • FC International Leipzig
        1 : 0
        BSG Wismut Gera
      • FC International Leipzig
        2 : 0
        Eilenburg
      • FC International Leipzig
        3 : 0
        Jena (A)
      • 4
      • 3
      • 0
      • 1
      • 6
      • 1
      • 5
      • 9
    • 7 Alternate Text Eilenburg
      • Eilenburg
        0 : 2
        Plauen
      • Eilenburg
        4 : 0
        VFL Halle 96
      • Eilenburg
        4 : 0
        SV Merseburg 99
      • 4
      • 2
      • 1
      • 1
      • 9
      • 3
      • 6
      • 7
    • 8 Alternate Text TV Askania Bernburg
      • TV Askania Bernburg
        1 : 0
        Einheit Kamenz
      • TV Askania Bernburg
        0 : 0
        SG Union Sandersdorf
      • TV Askania Bernburg
        1 : 3
        FC International Leipzig
      • 4
      • 1
      • 2
      • 1
      • 3
      • 4
      • -1
      • 5
    • 9 Alternate Text SG Union Sandersdorf
      • SG Union Sandersdorf
        2 : 2
        Jena (A)
      • SG Union Sandersdorf
        1 : 0
      • SG Union Sandersdorf
        2 : 2
        1. FC Lok Stendal
      • 4
      • 1
      • 2
      • 1
      • 7
      • 9
      • -2
      • 5
    • 10 Alternate Text VFL Halle 96
      • VFL Halle 96
        0 : 0
        1. FC Lok Stendal
      • VFL Halle 96
        1 : 4
        VFB 1921 Krieschow
      • VFL Halle 96
        1 : 0
        Einheit Kamenz
      • 4
      • 1
      • 2
      • 1
      • 2
      • 4
      • -2
      • 5
    • 11 Alternate Text VFB 1921 Krieschow
      • VFB 1921 Krieschow
        0 : 2
        TV Askania Bernburg
      • VFB 1921 Krieschow
        1 : 1
        Einheit Kamenz
      • VFB 1921 Krieschow
        4 : 2
        SG Union Sandersdorf
      • 4
      • 1
      • 1
      • 2
      • 7
      • 9
      • -2
      • 4
    • 12 Alternate Text SV Schott Jena
      • SV Schott Jena
        2 : 1
        SV Merseburg 99
      • SV Schott Jena
        0 : 3
        Bischofswerdaer FV
      • SV Schott Jena
        1 : 1
        TV Askania Bernburg
      • 3
      • 1
      • 1
      • 1
      • 3
      • 5
      • -2
      • 4
    • 13 Alternate Text Einheit Kamenz
      • Einheit Kamenz
        0 : 3
      • Einheit Kamenz
        0 : 0
        1. FC Lok Stendal
      • Einheit Kamenz
        1 : 2
        FSV Barleben
      • 4
      • 1
      • 1
      • 2
      • 3
      • 6
      • -3
      • 4
    • 14 Alternate Text FSV Barleben
      • FSV Barleben
        0 : 5
        Bischofswerdaer FV
      • FSV Barleben
        0 : 1
        TV Askania Bernburg
      • FSV Barleben
        3 : 0
        VFB 1921 Krieschow
      • 4
      • 1
      • 1
      • 2
      • 3
      • 6
      • -3
      • 4
    • 15 Alternate Text SV Merseburg 99
      Düşme
      • SV Merseburg 99
        0 : 1
        FC International Leipzig
      • SV Merseburg 99
        3 : 3
        BSG Wismut Gera
      • SV Merseburg 99
        0 : 0
        VFL Halle 96
      • 4
      • 0
      • 2
      • 2
      • 3
      • 9
      • -6
      • 2
    • 16 Alternate Text BSG Wismut Gera
      Düşme
      • BSG Wismut Gera
        0 : 2
        VFL Halle 96
      • BSG Wismut Gera
        0 : 2
        Eilenburg
      • BSG Wismut Gera
        0 : 2
        Jena (A)
      • 4
      • 0
      • 0
      • 4
      • 0
      • 7
      • -7
      • 0
  • Oberliga NOFV Güney 16/17 Dış Saha Puan Durumu

    Son Maçlar
    • O
    • G
    • B
    • M
    • A
    • Y
    • AV
    • P
    • 1 Alternate Text Bischofswerdaer FV
      Yükselme
      • FSV Barleben
        0 : 5
        Bischofswerdaer FV
      • SV Schott Jena
        0 : 3
        Bischofswerdaer FV
      • Plauen
        1 : 0
        Bischofswerdaer FV
      • 4
      • 3
      • 0
      • 1
      • 12
      • 3
      • 9
      • 9
    • 2 Alternate Text Plauen
      Yükselme Maçları
      • Eilenburg
        0 : 2
        Plauen
      • Jena (A)
        4 : 1
        Plauen
      • 0 : 1
        Plauen
      • 4
      • 3
      • 0
      • 1
      • 5
      • 4
      • 1
      • 9
    • 3 Alternate Text TV Askania Bernburg
      • VFB 1921 Krieschow
        0 : 2
        TV Askania Bernburg
      • FSV Barleben
        0 : 1
        TV Askania Bernburg
      • SV Schott Jena
        1 : 1
        TV Askania Bernburg
      • 4
      • 2
      • 2
      • 0
      • 4
      • 1
      • 3
      • 8
    • 4 Alternate Text Eilenburg
      • FC International Leipzig
        2 : 0
        Eilenburg
      • BSG Wismut Gera
        0 : 2
        Eilenburg
      • Jena (A)
        2 : 2
        Eilenburg
      • 4
      • 2
      • 1
      • 1
      • 9
      • 6
      • 3
      • 7
    • 5 Alternate Text FC International Leipzig
      • Bischofswerdaer FV
        1 : 0
        FC International Leipzig
      • 2 : 1
        FC International Leipzig
      • TV Askania Bernburg
        1 : 3
        FC International Leipzig
      • 4
      • 2
      • 0
      • 2
      • 5
      • 4
      • 1
      • 6
    • 6 Alternate Text FSV Barleben
      • 1 : 2
        FSV Barleben
      • 1. FC Lok Stendal
        2 : 1
        FSV Barleben
      • Einheit Kamenz
        1 : 2
        FSV Barleben
      • 4
      • 2
      • 0
      • 2
      • 5
      • 5
      • 0
      • 6
    • 7 Alternate Text VFL Halle 96
      • BSG Wismut Gera
        0 : 2
        VFL Halle 96
      • Eilenburg
        4 : 0
        VFL Halle 96
      • SV Merseburg 99
        0 : 0
        VFL Halle 96
      • 4
      • 1
      • 2
      • 1
      • 2
      • 4
      • -2
      • 5
    • 8 Alternate Text SG Union Sandersdorf
      • Bischofswerdaer FV
        2 : 1
        SG Union Sandersdorf
      • TV Askania Bernburg
        0 : 0
        SG Union Sandersdorf
      • VFB 1921 Krieschow
        4 : 2
        SG Union Sandersdorf
      • 4
      • 1
      • 1
      • 2
      • 8
      • 6
      • 2
      • 4
    • 9 Alternate Text 1. FC Lok Stendal
      • VFL Halle 96
        0 : 0
        1. FC Lok Stendal
      • Einheit Kamenz
        0 : 0
        1. FC Lok Stendal
      • SG Union Sandersdorf
        2 : 2
        1. FC Lok Stendal
      • 4
      • 0
      • 4
      • 0
      • 3
      • 3
      • 0
      • 4
    • 10 Alternate Text Jena (A)
      • SG Union Sandersdorf
        2 : 2
        Jena (A)
      • FC International Leipzig
        3 : 0
        Jena (A)
      • BSG Wismut Gera
        0 : 2
        Jena (A)
      • 4
      • 1
      • 1
      • 2
      • 5
      • 7
      • -2
      • 4
    • 11 Alternate Text SV Schott Jena
      • Jena (A)
        2 : 1
        SV Schott Jena
      • 5 : 0
        SV Schott Jena
      • 1. FC Lok Stendal
        2 : 1
        SV Schott Jena
      • 5
      • 1
      • 1
      • 3
      • 4
      • 10
      • -6
      • 4
    • 12 Alternate Text FC Einheit Rudolstadt
      • 1. FC Lok Stendal
        2 : 0
      • Einheit Kamenz
        0 : 3
      • SG Union Sandersdorf
        1 : 0
      • 3
      • 1
      • 0
      • 2
      • 3
      • 3
      • 0
      • 3
    • 13 Alternate Text VFB 1921 Krieschow
      • 1. FC Lok Stendal
        5 : 0
        VFB 1921 Krieschow
      • VFL Halle 96
        1 : 4
        VFB 1921 Krieschow
      • FSV Barleben
        3 : 0
        VFB 1921 Krieschow
      • 4
      • 1
      • 0
      • 3
      • 6
      • 13
      • -7
      • 3
    • 14 Alternate Text Einheit Kamenz
      • TV Askania Bernburg
        1 : 0
        Einheit Kamenz
      • VFB 1921 Krieschow
        1 : 1
        Einheit Kamenz
      • VFL Halle 96
        1 : 0
        Einheit Kamenz
      • 4
      • 0
      • 1
      • 3
      • 1
      • 6
      • -5
      • 1
    • 15 Alternate Text BSG Wismut Gera
      Düşme
      • Plauen
        1 : 0
        BSG Wismut Gera
      • SV Merseburg 99
        3 : 3
        BSG Wismut Gera
      • Bischofswerdaer FV
        4 : 0
        BSG Wismut Gera
      • 4
      • 0
      • 1
      • 3
      • 3
      • 9
      • -6
      • 1
    • 16 Alternate Text SV Merseburg 99
      Düşme
      • SV Schott Jena
        2 : 1
        SV Merseburg 99
      • Plauen
        4 : 1
        SV Merseburg 99
      • Eilenburg
        4 : 0
        SV Merseburg 99
      • 4
      • 0
      • 1
      • 3
      • 2
      • 10
      • -8
      • 1
  • O: Oynadığı Maç
  • G: Galibiyet
  • B: Beraberlik
  • M: Mağlubiyet
  • A: Attığı Gol
  • Y: Yediği Gol
  • AV: Avaraj
  • P: Puan
+

Son gelişmelerden anlık haberdar olabilirsiniz.
Yenisafak.com bildirim ile, web sitesine girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.