Puan Durumu / Futbol

    • O
    • G
    • B
    • M
    • A
    • Y
    • AV
    • P
    • Play-off
      • FLAMENGO SP
        1 : 0
        RIO PRETO SP
      • FLAMENGO SP
        5 : 0
        Gremio Barueri
      • SAO JOSE EC SP
        1 : 3
        FLAMENGO SP
      • SAO CARLOS SP
        0 : 1
        FLAMENGO SP
      • FLAMENGO SP
        1 : 0
        GE OSASCO SP
      • GREMIO CATANDUVENSE SP
        2 : 0
        FLAMENGO SP
      • 19
      • 11
      • 7
      • 1
      • 26
      • 11
      • 15
      • 40
    • Play-off
      • ATIBAIA SP
        1 : 0
        MATONENSE SP
      • GUARATINGUETA SP
        2 : 1
        ATIBAIA SP
      • COMERCIAL SP
        2 : 0
        ATIBAIA SP
      • ATIBAIA SP
        1 : 1
        NACIONAL SP
      • Gremio Barueri
        0 : 2
        ATIBAIA SP
      • ATIBAIA SP
        2 : 2
        Noroeste
      • 19
      • 11
      • 4
      • 4
      • 32
      • 19
      • 13
      • 37
    • Play-off
      • FLAMENGO SP
        1 : 0
        RIO PRETO SP
      • RIO PRETO SP
        3 : 1
        SAO JOSE FC SP
      • INTER DE LIMEIRA SP
        3 : 0
        RIO PRETO SP
      • RIO PRETO SP
        4 : 0
        ITAPIRENSE SP
      • RIO PRETO SP
        1 : 1
        MATONENSE SP
      • COMERCIAL SP
        3 : 1
        RIO PRETO SP
      • 19
      • 11
      • 2
      • 6
      • 31
      • 15
      • 16
      • 35
    • Play-off
      • GE OSASCO SP
        1 : 3
        Sertaozinho
      • Sertaozinho
        2 : 1
        PRIMAVERA SP
      • ITAPIRENSE SP
        0 : 1
        Sertaozinho
      • Sertaozinho
        4 : 0
        Gremio Barueri
      • INTER DE LIMEIRA SP
        1 : 0
        Sertaozinho
      • Sertaozinho
        1 : 1
        SAO CARLOS SP
      • 19
      • 10
      • 4
      • 5
      • 30
      • 15
      • 15
      • 34
    • Play-off
      • ATIBAIA SP
        1 : 0
        MATONENSE SP
      • MATONENSE SP
        3 : 0
        SAO JOSE EC SP
      • MATONENSE SP
        3 : 0
        SAO CARLOS SP
      • PRIMAVERA SP
        1 : 1
        MATONENSE SP
      • RIO PRETO SP
        1 : 1
        MATONENSE SP
      • MATONENSE SP
        6 : 1
        Gremio Barueri
      • 19
      • 9
      • 6
      • 4
      • 30
      • 15
      • 15
      • 33
    • Play-off
      • SAO CARLOS SP
        0 : 0
        GREMIO CATANDUVENSE SP
      • GE OSASCO SP
        1 : 2
        SAO CARLOS SP
      • MATONENSE SP
        3 : 0
        SAO CARLOS SP
      • SAO CARLOS SP
        0 : 1
        FLAMENGO SP
      • SAO CARLOS SP
        2 : 2
        NACIONAL SP
      • Sertaozinho
        1 : 1
        SAO CARLOS SP
      • 19
      • 9
      • 6
      • 4
      • 30
      • 19
      • 11
      • 33
    • Play-off
      • SAO CARLOS SP
        0 : 0
        GREMIO CATANDUVENSE SP
      • GREMIO CATANDUVENSE SP
        2 : 2
        NACIONAL SP
      • Fernandopolis SP
        0 : 1
        GREMIO CATANDUVENSE SP
      • GREMIO CATANDUVENSE SP
        1 : 2
        OLIMPIA SP
      • SAO JOSE FC SP
        2 : 0
        GREMIO CATANDUVENSE SP
      • GREMIO CATANDUVENSE SP
        2 : 0
        FLAMENGO SP
      • 19
      • 8
      • 9
      • 2
      • 26
      • 16
      • 10
      • 33
    • Play-off
      • NACIONAL SP
        1 : 0
        GUARATINGUETA SP
      • GREMIO CATANDUVENSE SP
        2 : 2
        NACIONAL SP
      • NACIONAL SP
        1 : 0
        OLIMPIA SP
      • ATIBAIA SP
        1 : 1
        NACIONAL SP
      • SAO CARLOS SP
        2 : 2
        NACIONAL SP
      • NACIONAL SP
        3 : 3
        SAO JOSE FC SP
      • 19
      • 8
      • 7
      • 4
      • 38
      • 22
      • 16
      • 31
      • SAO JOSE EC SP
        2 : 1
        GE OSASCO SP
      • GE OSASCO SP
        1 : 2
        SAO CARLOS SP
      • PRIMAVERA SP
        1 : 1
        GE OSASCO SP
      • GE OSASCO SP
        3 : 2
        INTER DE LIMEIRA SP
      • FLAMENGO SP
        1 : 0
        GE OSASCO SP
      • GE OSASCO SP
        3 : 1
        ITAPIRENSE SP
      • 19
      • 8
      • 5
      • 6
      • 39
      • 23
      • 16
      • 29
      • OLIMPIA SP
        0 : 0
        SAO CARLOS SP
      • OLIMPIA SP
        2 : 0
        ITAPIRENSE SP
      • NACIONAL SP
        1 : 0
        OLIMPIA SP
      • GREMIO CATANDUVENSE SP
        1 : 2
        OLIMPIA SP
      • OLIMPIA SP
        2 : 2
        COMERCIAL SP
      • GUARATINGUETA SP
        0 : 3
        OLIMPIA SP
      • 19
      • 7
      • 6
      • 6
      • 24
      • 22
      • 2
      • 27
      • COMERCIAL SP
        1 : 1
        SAO JOSE EC SP
      • Noroeste
        0 : 0
        COMERCIAL SP
      • COMERCIAL SP
        2 : 0
        ATIBAIA SP
      • SAO JOSE FC SP
        2 : 3
        COMERCIAL SP
      • OLIMPIA SP
        2 : 2
        COMERCIAL SP
      • COMERCIAL SP
        3 : 1
        RIO PRETO SP
      • 19
      • 7
      • 6
      • 6
      • 33
      • 32
      • 1
      • 27
      • INTER DE LIMEIRA SP
        2 : 3
        Noroeste
      • Fernandopolis SP
        4 : 2
        INTER DE LIMEIRA SP
      • INTER DE LIMEIRA SP
        3 : 0
        RIO PRETO SP
      • GE OSASCO SP
        3 : 2
        INTER DE LIMEIRA SP
      • INTER DE LIMEIRA SP
        1 : 0
        Sertaozinho
      • PRIMAVERA SP
        1 : 2
        INTER DE LIMEIRA SP
      • 19
      • 8
      • 1
      • 10
      • 29
      • 27
      • 2
      • 25
      • INTER DE LIMEIRA SP
        2 : 3
        Noroeste
      • Noroeste
        0 : 0
        COMERCIAL SP
      • GUARATINGUETA SP
        2 : 2
        Noroeste
      • Noroeste
        4 : 0
        Fernandopolis SP
      • Noroeste
        2 : 0
        PRIMAVERA SP
      • ATIBAIA SP
        2 : 2
        Noroeste
      • 19
      • 6
      • 7
      • 6
      • 26
      • 24
      • 2
      • 25
      • SAO JOSE FC SP
        2 : 2
        OLIMPIA SP
      • RIO PRETO SP
        3 : 1
        SAO JOSE FC SP
      • Gremio Barueri
        0 : 1
        SAO JOSE FC SP
      • SAO JOSE FC SP
        2 : 3
        COMERCIAL SP
      • SAO JOSE FC SP
        2 : 0
        GREMIO CATANDUVENSE SP
      • NACIONAL SP
        3 : 3
        SAO JOSE FC SP
      • 19
      • 7
      • 2
      • 10
      • 30
      • 38
      • -8
      • 23
    • Düşme
      • COMERCIAL SP
        1 : 1
        SAO JOSE EC SP
      • MATONENSE SP
        3 : 0
        SAO JOSE EC SP
      • SAO JOSE EC SP
        1 : 3
        FLAMENGO SP
      • SAO JOSE EC SP
        2 : 1
        GUARATINGUETA SP
      • ITAPIRENSE SP
        0 : 0
        SAO JOSE EC SP
      • SAO JOSE EC SP
        3 : 0
        Fernandopolis SP
      • 19
      • 6
      • 5
      • 8
      • 21
      • 25
      • -4
      • 23
    • Düşme
      • ITAPIRENSE SP
        3 : 1
        Gremio Barueri
      • OLIMPIA SP
        2 : 0
        ITAPIRENSE SP
      • ITAPIRENSE SP
        0 : 1
        Sertaozinho
      • RIO PRETO SP
        4 : 0
        ITAPIRENSE SP
      • ITAPIRENSE SP
        0 : 0
        SAO JOSE EC SP
      • GE OSASCO SP
        3 : 1
        ITAPIRENSE SP
      • 19
      • 5
      • 5
      • 9
      • 18
      • 32
      • -14
      • 20
    • Düşme
      • NACIONAL SP
        1 : 0
        GUARATINGUETA SP
      • GUARATINGUETA SP
        2 : 1
        ATIBAIA SP
      • GUARATINGUETA SP
        2 : 2
        Noroeste
      • SAO JOSE EC SP
        2 : 1
        GUARATINGUETA SP
      • Fernandopolis SP
        1 : 2
        GUARATINGUETA SP
      • GUARATINGUETA SP
        0 : 3
        OLIMPIA SP
      • 19
      • 4
      • 7
      • 8
      • 21
      • 35
      • -14
      • 19
    • Düşme
      • GREMIO CATANDUVENSE SP
        1 : 1
        PRIMAVERA SP
      • Sertaozinho
        2 : 1
        PRIMAVERA SP
      • PRIMAVERA SP
        1 : 1
        GE OSASCO SP
      • PRIMAVERA SP
        1 : 1
        MATONENSE SP
      • Noroeste
        2 : 0
        PRIMAVERA SP
      • PRIMAVERA SP
        1 : 2
        INTER DE LIMEIRA SP
      • 19
      • 3
      • 8
      • 8
      • 22
      • 24
      • -2
      • 17
    • Düşme
      • PRIMAVERA SP
        3 : 1
        Fernandopolis SP
      • Fernandopolis SP
        4 : 2
        INTER DE LIMEIRA SP
      • Fernandopolis SP
        0 : 1
        GREMIO CATANDUVENSE SP
      • Noroeste
        4 : 0
        Fernandopolis SP
      • Fernandopolis SP
        1 : 2
        GUARATINGUETA SP
      • SAO JOSE EC SP
        3 : 0
        Fernandopolis SP
      • 19
      • 2
      • 3
      • 14
      • 15
      • 37
      • -22
      • 9
    • Düşme
      • Gremio Barueri
        1 : 3
        INTER DE LIMEIRA SP
      • FLAMENGO SP
        5 : 0
        Gremio Barueri
      • Gremio Barueri
        0 : 1
        SAO JOSE FC SP
      • Sertaozinho
        4 : 0
        Gremio Barueri
      • Gremio Barueri
        0 : 2
        ATIBAIA SP
      • MATONENSE SP
        6 : 1
        Gremio Barueri
      • 19
      • 0
      • 0
      • 19
      • 8
      • 78
      • -70
      • 0
  • Paulista,Serie A3 2016 İç Saha Puan Durumu

    • O
    • G
    • B
    • M
    • A
    • Y
    • AV
    • P
    • 1 Alternate Text FLAMENGO SP
      Play-off
      • FLAMENGO SP
        1 : 0
        RIO PRETO SP
      • FLAMENGO SP
        5 : 0
        Gremio Barueri
      • FLAMENGO SP
        1 : 0
        GE OSASCO SP
      • 9
      • 7
      • 2
      • 0
      • 16
      • 4
      • 12
      • 23
    • 2 Alternate Text MATONENSE SP
      Play-off
      • MATONENSE SP
        3 : 0
        SAO JOSE EC SP
      • MATONENSE SP
        3 : 0
        SAO CARLOS SP
      • MATONENSE SP
        6 : 1
        Gremio Barueri
      • 10
      • 7
      • 1
      • 2
      • 23
      • 7
      • 16
      • 22
    • 3 Alternate Text NACIONAL SP
      Play-off
      • NACIONAL SP
        1 : 0
        GUARATINGUETA SP
      • NACIONAL SP
        1 : 0
        OLIMPIA SP
      • NACIONAL SP
        3 : 3
        SAO JOSE FC SP
      • 10
      • 6
      • 2
      • 2
      • 26
      • 10
      • 16
      • 20
    • 4 Alternate Text GE OSASCO SP
      • GE OSASCO SP
        1 : 2
        SAO CARLOS SP
      • GE OSASCO SP
        3 : 2
        INTER DE LIMEIRA SP
      • GE OSASCO SP
        3 : 1
        ITAPIRENSE SP
      • 10
      • 6
      • 2
      • 2
      • 20
      • 13
      • 7
      • 20
    • 5 Alternate Text RIO PRETO SP
      Play-off
      • RIO PRETO SP
        3 : 1
        SAO JOSE FC SP
      • RIO PRETO SP
        4 : 0
        ITAPIRENSE SP
      • RIO PRETO SP
        1 : 1
        MATONENSE SP
      • 9
      • 6
      • 1
      • 2
      • 21
      • 6
      • 15
      • 19
    • 6 Alternate Text Sertaozinho
      Play-off
      • Sertaozinho
        2 : 1
        PRIMAVERA SP
      • Sertaozinho
        4 : 0
        Gremio Barueri
      • Sertaozinho
        1 : 1
        SAO CARLOS SP
      • 9
      • 5
      • 3
      • 1
      • 15
      • 5
      • 10
      • 18
    • 7 Alternate Text ITAPIRENSE SP
      Düşme
      • ITAPIRENSE SP
        3 : 1
        Gremio Barueri
      • ITAPIRENSE SP
        0 : 1
        Sertaozinho
      • ITAPIRENSE SP
        0 : 0
        SAO JOSE EC SP
      • 9
      • 5
      • 2
      • 2
      • 12
      • 9
      • 3
      • 17
    • 8 Alternate Text GREMIO CATANDUVENSE SP
      Play-off
      • GREMIO CATANDUVENSE SP
        2 : 2
        NACIONAL SP
      • GREMIO CATANDUVENSE SP
        1 : 2
        OLIMPIA SP
      • GREMIO CATANDUVENSE SP
        2 : 0
        FLAMENGO SP
      • 10
      • 4
      • 5
      • 1
      • 17
      • 9
      • 8
      • 17
    • 9 Alternate Text COMERCIAL SP
      • COMERCIAL SP
        1 : 1
        SAO JOSE EC SP
      • COMERCIAL SP
        2 : 0
        ATIBAIA SP
      • COMERCIAL SP
        3 : 1
        RIO PRETO SP
      • 10
      • 4
      • 4
      • 2
      • 19
      • 14
      • 5
      • 16
    • 10 Alternate Text OLIMPIA SP
      • OLIMPIA SP
        0 : 0
        SAO CARLOS SP
      • OLIMPIA SP
        2 : 0
        ITAPIRENSE SP
      • OLIMPIA SP
        2 : 2
        COMERCIAL SP
      • 9
      • 4
      • 4
      • 1
      • 14
      • 10
      • 4
      • 16
    • 11 Alternate Text ATIBAIA SP
      Play-off
      • ATIBAIA SP
        1 : 0
        MATONENSE SP
      • ATIBAIA SP
        1 : 1
        NACIONAL SP
      • ATIBAIA SP
        2 : 2
        Noroeste
      • 10
      • 4
      • 4
      • 2
      • 14
      • 12
      • 2
      • 16
    • 12 Alternate Text INTER DE LIMEIRA SP
      • INTER DE LIMEIRA SP
        2 : 3
        Noroeste
      • INTER DE LIMEIRA SP
        3 : 0
        RIO PRETO SP
      • INTER DE LIMEIRA SP
        1 : 0
        Sertaozinho
      • 10
      • 5
      • 0
      • 5
      • 15
      • 11
      • 4
      • 15
    • 13 Alternate Text SAO JOSE EC SP
      Düşme
      • SAO JOSE EC SP
        1 : 3
        FLAMENGO SP
      • SAO JOSE EC SP
        2 : 1
        GUARATINGUETA SP
      • SAO JOSE EC SP
        3 : 0
        Fernandopolis SP
      • 10
      • 4
      • 2
      • 4
      • 13
      • 12
      • 1
      • 14
    • 14 Alternate Text Noroeste
      • Noroeste
        0 : 0
        COMERCIAL SP
      • Noroeste
        4 : 0
        Fernandopolis SP
      • Noroeste
        2 : 0
        PRIMAVERA SP
      • 9
      • 3
      • 4
      • 2
      • 12
      • 8
      • 4
      • 13
    • 15 Alternate Text SAO CARLOS SP
      Play-off
      • SAO CARLOS SP
        0 : 0
        GREMIO CATANDUVENSE SP
      • SAO CARLOS SP
        0 : 1
        FLAMENGO SP
      • SAO CARLOS SP
        2 : 2
        NACIONAL SP
      • 9
      • 3
      • 4
      • 2
      • 13
      • 10
      • 3
      • 13
    • 16 Alternate Text SAO JOSE FC SP
      • SAO JOSE FC SP
        2 : 2
        OLIMPIA SP
      • SAO JOSE FC SP
        2 : 3
        COMERCIAL SP
      • SAO JOSE FC SP
        2 : 0
        GREMIO CATANDUVENSE SP
      • 9
      • 3
      • 1
      • 5
      • 14
      • 20
      • -6
      • 10
    • 17 Alternate Text PRIMAVERA SP
      Düşme
      • PRIMAVERA SP
        1 : 1
        GE OSASCO SP
      • PRIMAVERA SP
        1 : 1
        MATONENSE SP
      • PRIMAVERA SP
        1 : 2
        INTER DE LIMEIRA SP
      • 10
      • 2
      • 3
      • 5
      • 11
      • 12
      • -1
      • 9
    • 18 Alternate Text GUARATINGUETA SP
      Düşme
      • GUARATINGUETA SP
        2 : 1
        ATIBAIA SP
      • GUARATINGUETA SP
        2 : 2
        Noroeste
      • GUARATINGUETA SP
        0 : 3
        OLIMPIA SP
      • 10
      • 1
      • 5
      • 4
      • 9
      • 20
      • -11
      • 8
    • 19 Alternate Text Fernandopolis SP
      Düşme
      • Fernandopolis SP
        4 : 2
        INTER DE LIMEIRA SP
      • Fernandopolis SP
        0 : 1
        GREMIO CATANDUVENSE SP
      • Fernandopolis SP
        1 : 2
        GUARATINGUETA SP
      • 9
      • 2
      • 1
      • 6
      • 9
      • 13
      • -4
      • 7
    • 20 Alternate Text Gremio Barueri
      Düşme
      • Gremio Barueri
        1 : 3
        INTER DE LIMEIRA SP
      • Gremio Barueri
        0 : 1
        SAO JOSE FC SP
      • Gremio Barueri
        0 : 2
        ATIBAIA SP
      • 9
      • 0
      • 0
      • 9
      • 2
      • 29
      • -27
      • 0
  • Paulista,Serie A3 2016 Dış Saha Puan Durumu

    • O
    • G
    • B
    • M
    • A
    • Y
    • AV
    • P
    • 1 Alternate Text ATIBAIA SP
      Play-off
      • GUARATINGUETA SP
        2 : 1
        ATIBAIA SP
      • COMERCIAL SP
        2 : 0
        ATIBAIA SP
      • Gremio Barueri
        0 : 2
        ATIBAIA SP
      • 9
      • 7
      • 0
      • 2
      • 18
      • 7
      • 11
      • 21
    • 2 Alternate Text SAO CARLOS SP
      Play-off
      • GE OSASCO SP
        1 : 2
        SAO CARLOS SP
      • MATONENSE SP
        3 : 0
        SAO CARLOS SP
      • Sertaozinho
        1 : 1
        SAO CARLOS SP
      • 10
      • 6
      • 2
      • 2
      • 17
      • 9
      • 8
      • 20
    • 3 Alternate Text FLAMENGO SP
      Play-off
      • SAO JOSE EC SP
        1 : 3
        FLAMENGO SP
      • SAO CARLOS SP
        0 : 1
        FLAMENGO SP
      • GREMIO CATANDUVENSE SP
        2 : 0
        FLAMENGO SP
      • 10
      • 4
      • 5
      • 1
      • 10
      • 7
      • 3
      • 17
    • 4 Alternate Text Sertaozinho
      Play-off
      • GE OSASCO SP
        1 : 3
        Sertaozinho
      • ITAPIRENSE SP
        0 : 1
        Sertaozinho
      • INTER DE LIMEIRA SP
        1 : 0
        Sertaozinho
      • 10
      • 5
      • 1
      • 4
      • 15
      • 10
      • 5
      • 16
    • 5 Alternate Text RIO PRETO SP
      Play-off
      • FLAMENGO SP
        1 : 0
        RIO PRETO SP
      • INTER DE LIMEIRA SP
        3 : 0
        RIO PRETO SP
      • COMERCIAL SP
        3 : 1
        RIO PRETO SP
      • 10
      • 5
      • 1
      • 4
      • 10
      • 9
      • 1
      • 16
    • 6 Alternate Text GREMIO CATANDUVENSE SP
      Play-off
      • SAO CARLOS SP
        0 : 0
        GREMIO CATANDUVENSE SP
      • Fernandopolis SP
        0 : 1
        GREMIO CATANDUVENSE SP
      • SAO JOSE FC SP
        2 : 0
        GREMIO CATANDUVENSE SP
      • 9
      • 4
      • 4
      • 1
      • 9
      • 7
      • 2
      • 16
    • 7 Alternate Text SAO JOSE FC SP
      • RIO PRETO SP
        3 : 1
        SAO JOSE FC SP
      • Gremio Barueri
        0 : 1
        SAO JOSE FC SP
      • NACIONAL SP
        3 : 3
        SAO JOSE FC SP
      • 10
      • 4
      • 1
      • 5
      • 16
      • 18
      • -2
      • 13
    • 8 Alternate Text Noroeste
      • INTER DE LIMEIRA SP
        2 : 3
        Noroeste
      • GUARATINGUETA SP
        2 : 2
        Noroeste
      • ATIBAIA SP
        2 : 2
        Noroeste
      • 10
      • 3
      • 3
      • 4
      • 14
      • 16
      • -2
      • 12
    • 9 Alternate Text OLIMPIA SP
      • NACIONAL SP
        1 : 0
        OLIMPIA SP
      • GREMIO CATANDUVENSE SP
        1 : 2
        OLIMPIA SP
      • GUARATINGUETA SP
        0 : 3
        OLIMPIA SP
      • 10
      • 3
      • 2
      • 5
      • 10
      • 12
      • -2
      • 11
    • 10 Alternate Text GUARATINGUETA SP
      Düşme
      • NACIONAL SP
        1 : 0
        GUARATINGUETA SP
      • SAO JOSE EC SP
        2 : 1
        GUARATINGUETA SP
      • Fernandopolis SP
        1 : 2
        GUARATINGUETA SP
      • 9
      • 3
      • 2
      • 4
      • 12
      • 15
      • -3
      • 11
    • 11 Alternate Text COMERCIAL SP
      • Noroeste
        0 : 0
        COMERCIAL SP
      • SAO JOSE FC SP
        2 : 3
        COMERCIAL SP
      • OLIMPIA SP
        2 : 2
        COMERCIAL SP
      • 9
      • 3
      • 2
      • 4
      • 14
      • 18
      • -4
      • 11
    • 12 Alternate Text NACIONAL SP
      Play-off
      • GREMIO CATANDUVENSE SP
        2 : 2
        NACIONAL SP
      • ATIBAIA SP
        1 : 1
        NACIONAL SP
      • SAO CARLOS SP
        2 : 2
        NACIONAL SP
      • 9
      • 2
      • 5
      • 2
      • 12
      • 12
      • 0
      • 11
    • 13 Alternate Text MATONENSE SP
      Play-off
      • ATIBAIA SP
        1 : 0
        MATONENSE SP
      • PRIMAVERA SP
        1 : 1
        MATONENSE SP
      • RIO PRETO SP
        1 : 1
        MATONENSE SP
      • 9
      • 2
      • 5
      • 2
      • 7
      • 8
      • -1
      • 11
    • 14 Alternate Text INTER DE LIMEIRA SP
      • Fernandopolis SP
        4 : 2
        INTER DE LIMEIRA SP
      • GE OSASCO SP
        3 : 2
        INTER DE LIMEIRA SP
      • PRIMAVERA SP
        1 : 2
        INTER DE LIMEIRA SP
      • 9
      • 3
      • 1
      • 5
      • 14
      • 16
      • -2
      • 10
    • 15 Alternate Text GE OSASCO SP
      • SAO JOSE EC SP
        2 : 1
        GE OSASCO SP
      • PRIMAVERA SP
        1 : 1
        GE OSASCO SP
      • FLAMENGO SP
        1 : 0
        GE OSASCO SP
      • 9
      • 2
      • 3
      • 4
      • 19
      • 10
      • 9
      • 9
    • 16 Alternate Text SAO JOSE EC SP
      Düşme
      • COMERCIAL SP
        1 : 1
        SAO JOSE EC SP
      • MATONENSE SP
        3 : 0
        SAO JOSE EC SP
      • ITAPIRENSE SP
        0 : 0
        SAO JOSE EC SP
      • 9
      • 2
      • 3
      • 4
      • 8
      • 13
      • -5
      • 9
    • 17 Alternate Text PRIMAVERA SP
      Düşme
      • GREMIO CATANDUVENSE SP
        1 : 1
        PRIMAVERA SP
      • Sertaozinho
        2 : 1
        PRIMAVERA SP
      • Noroeste
        2 : 0
        PRIMAVERA SP
      • 9
      • 1
      • 5
      • 3
      • 11
      • 12
      • -1
      • 8
    • 18 Alternate Text ITAPIRENSE SP
      Düşme
      • OLIMPIA SP
        2 : 0
        ITAPIRENSE SP
      • RIO PRETO SP
        4 : 0
        ITAPIRENSE SP
      • GE OSASCO SP
        3 : 1
        ITAPIRENSE SP
      • 10
      • 0
      • 3
      • 7
      • 6
      • 23
      • -17
      • 3
    • 19 Alternate Text Fernandopolis SP
      Düşme
      • PRIMAVERA SP
        3 : 1
        Fernandopolis SP
      • Noroeste
        4 : 0
        Fernandopolis SP
      • SAO JOSE EC SP
        3 : 0
        Fernandopolis SP
      • 10
      • 0
      • 2
      • 8
      • 6
      • 24
      • -18
      • 2
    • 20 Alternate Text Gremio Barueri
      Düşme
      • FLAMENGO SP
        5 : 0
        Gremio Barueri
      • Sertaozinho
        4 : 0
        Gremio Barueri
      • MATONENSE SP
        6 : 1
        Gremio Barueri
      • 10
      • 0
      • 0
      • 10
      • 6
      • 49
      • -43
      • 0
  • O: Oynadığı Maç
  • G: Galibiyet
  • B: Beraberlik
  • M: Mağlubiyet
  • A: Attığı Gol
  • Y: Yediği Gol
  • AV: Avaraj
  • P: Puan
+

Son gelişmelerden anlık haberdar olabilirsiniz.
Yenisafak.com bildirim ile, web sitesine girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.