Puan Durumu / Futbol

    • O
    • G
    • B
    • M
    • A
    • Y
    • AV
    • P
    • Yükselme
      • Kommunalnik Slonim
        0 : 2
        LUCH MINSK
      • LUCH MINSK
        1 : 0
        FC
      • Belshina
        1 : 2
        LUCH MINSK
      • LUCH MINSK
        9 : 0
        FC OSIPOVICHI
      • FC LIDA
        0 : 2
        LUCH MINSK
      • LUCH MINSK
        2 : 0
        TORPEDO MINSK
      • 30
      • 22
      • 7
      • 1
      • 73
      • 22
      • 51
      • 63
    • Yükselme
      • FC
        2 : 1
        Granit Mikashevichi
      • LUCH MINSK
        1 : 0
        FC
      • FC
        1 : 0
        Kommunalnik Slonim
      • Neman-Agro
        0 : 3
        FC
      • Belshina
        1 : 0
        FC
      • FC
        3 : 0
        FC OSIPOVICHI
      • 30
      • 18
      • 4
      • 8
      • 46
      • 22
      • 24
      • 58
      • TORPEDO MINSK
        3 : 0
        Energetik Bgu
      • FC BARANOVICHI
        0 : 3
        TORPEDO MINSK
      • TORPEDO MINSK
        6 : 0
        Smorgon
      • FC ORSHA
        1 : 1
        TORPEDO MINSK
      • TORPEDO MINSK
        5 : 0
        Granit Mikashevichi
      • LUCH MINSK
        2 : 0
        TORPEDO MINSK
      • 30
      • 17
      • 6
      • 7
      • 60
      • 29
      • 31
      • 57
      • Lokomotiv Gomel
        2 : 0
        Volna Pinsk
      • Energetik Bgu
        1 : 1
        Lokomotiv Gomel
      • Lokomotiv Gomel
        3 : 0
        FC BARANOVICHI
      • Smorgon
        0 : 1
        Lokomotiv Gomel
      • Lokomotiv Gomel
        2 : 2
        FC ORSHA
      • Granit Mikashevichi
        0 : 3
        Lokomotiv Gomel
      • 30
      • 17
      • 6
      • 7
      • 49
      • 36
      • 13
      • 57
      • Belshina
        3 : 1
        FC ORSHA
      • Granit Mikashevichi
        2 : 1
        Belshina
      • Belshina
        1 : 2
        LUCH MINSK
      • Kommunalnik Slonim
        1 : 1
        Belshina
      • Belshina
        1 : 0
        FC
      • Neman-Agro
        2 : 10
        Belshina
      • 30
      • 14
      • 7
      • 9
      • 56
      • 30
      • 26
      • 47
      • TORPEDO MINSK
        3 : 0
        Energetik Bgu
      • Energetik Bgu
        1 : 1
        Lokomotiv Gomel
      • KHIMIK SVETLOGORSKI
        3 : 0
        Energetik Bgu
      • Energetik Bgu
        1 : 1
        Volna Pinsk
      • Energetik Bgu
        8 : 2
        Neman-Agro
      • FC BARANOVICHI
        0 : 1
        Energetik Bgu
      • 30
      • 12
      • 8
      • 10
      • 39
      • 30
      • 9
      • 44
      • FC
        2 : 1
        Granit Mikashevichi
      • Granit Mikashevichi
        2 : 1
        Belshina
      • FC OSIPOVICHI
        0 : 1
        Granit Mikashevichi
      • Granit Mikashevichi
        1 : 1
        FC LIDA
      • TORPEDO MINSK
        5 : 0
        Granit Mikashevichi
      • Granit Mikashevichi
        0 : 3
        Lokomotiv Gomel
      • 30
      • 14
      • 4
      • 12
      • 42
      • 37
      • 5
      • 43
      • Lokomotiv Gomel
        2 : 0
        Volna Pinsk
      • Volna Pinsk
        3 : 1
        KHIMIK SVETLOGORSKI
      • Volna Pinsk
        2 : 0
        Neman-Agro
      • Energetik Bgu
        1 : 1
        Volna Pinsk
      • Volna Pinsk
        2 : 2
        FC BARANOVICHI
      • Smorgon
        1 : 1
        Volna Pinsk
      • 30
      • 13
      • 4
      • 13
      • 48
      • 48
      • 0
      • 43
      • KHIMIK SVETLOGORSKI
        2 : 0
        Neman-Agro
      • Volna Pinsk
        3 : 1
        KHIMIK SVETLOGORSKI
      • KHIMIK SVETLOGORSKI
        3 : 0
        Energetik Bgu
      • FC BARANOVICHI
        1 : 1
        KHIMIK SVETLOGORSKI
      • KHIMIK SVETLOGORSKI
        1 : 1
        Smorgon
      • FC ORSHA
        2 : 0
        KHIMIK SVETLOGORSKI
      • 30
      • 9
      • 10
      • 11
      • 35
      • 42
      • -7
      • 37
      • Belshina
        3 : 1
        FC ORSHA
      • FC ORSHA
        2 : 4
        FC OSIPOVICHI
      • FC LIDA
        0 : 0
        FC ORSHA
      • FC ORSHA
        1 : 1
        TORPEDO MINSK
      • Lokomotiv Gomel
        2 : 2
        FC ORSHA
      • FC ORSHA
        2 : 0
        KHIMIK SVETLOGORSKI
      • 30
      • 10
      • 7
      • 13
      • 48
      • 48
      • 0
      • 37
      • Kommunalnik Slonim
        0 : 2
        LUCH MINSK
      • Neman-Agro
        2 : 3
        Kommunalnik Slonim
      • FC
        1 : 0
        Kommunalnik Slonim
      • Kommunalnik Slonim
        1 : 1
        Belshina
      • FC OSIPOVICHI
        2 : 0
        Kommunalnik Slonim
      • Kommunalnik Slonim
        1 : 0
        FC LIDA
      • 30
      • 10
      • 7
      • 13
      • 33
      • 46
      • -13
      • 37
      • FC LIDA
        0 : 0
        FC BARANOVICHI
      • FC BARANOVICHI
        0 : 3
        TORPEDO MINSK
      • Lokomotiv Gomel
        3 : 0
        FC BARANOVICHI
      • FC BARANOVICHI
        1 : 1
        KHIMIK SVETLOGORSKI
      • Volna Pinsk
        2 : 2
        FC BARANOVICHI
      • FC BARANOVICHI
        0 : 1
        Energetik Bgu
      • 30
      • 7
      • 10
      • 13
      • 34
      • 47
      • -13
      • 31
      • FC OSIPOVICHI
        1 : 1
        Smorgon
      • Smorgon
        1 : 1
        FC LIDA
      • TORPEDO MINSK
        6 : 0
        Smorgon
      • Smorgon
        0 : 1
        Lokomotiv Gomel
      • KHIMIK SVETLOGORSKI
        1 : 1
        Smorgon
      • Smorgon
        1 : 1
        Volna Pinsk
      • 30
      • 6
      • 11
      • 13
      • 34
      • 50
      • -16
      • 29
      • FC LIDA
        0 : 0
        FC BARANOVICHI
      • Smorgon
        1 : 1
        FC LIDA
      • FC LIDA
        0 : 0
        FC ORSHA
      • Granit Mikashevichi
        1 : 1
        FC LIDA
      • FC LIDA
        0 : 2
        LUCH MINSK
      • Kommunalnik Slonim
        1 : 0
        FC LIDA
      • 30
      • 6
      • 10
      • 14
      • 28
      • 39
      • -11
      • 28
    • Düşme
      • FC OSIPOVICHI
        1 : 1
        Smorgon
      • FC ORSHA
        2 : 4
        FC OSIPOVICHI
      • FC OSIPOVICHI
        0 : 1
        Granit Mikashevichi
      • LUCH MINSK
        9 : 0
        FC OSIPOVICHI
      • FC OSIPOVICHI
        2 : 0
        Kommunalnik Slonim
      • FC
        3 : 0
        FC OSIPOVICHI
      • 30
      • 6
      • 7
      • 17
      • 30
      • 62
      • -32
      • 25
    • Düşme
      • KHIMIK SVETLOGORSKI
        2 : 0
        Neman-Agro
      • Neman-Agro
        2 : 3
        Kommunalnik Slonim
      • Volna Pinsk
        2 : 0
        Neman-Agro
      • Neman-Agro
        0 : 3
        FC
      • Energetik Bgu
        8 : 2
        Neman-Agro
      • Neman-Agro
        2 : 10
        Belshina
      • 30
      • 3
      • 4
      • 23
      • 27
      • 94
      • -67
      • 13
  • Pervaya Liga 2016 İç Saha Puan Durumu

    • O
    • G
    • B
    • M
    • A
    • Y
    • AV
    • P
    • 1 Alternate Text LUCH MINSK
      Yükselme
      • LUCH MINSK
        1 : 0
        FC
      • LUCH MINSK
        9 : 0
        FC OSIPOVICHI
      • LUCH MINSK
        2 : 0
        TORPEDO MINSK
      • 15
      • 12
      • 3
      • 0
      • 45
      • 10
      • 35
      • 39
    • 2 Alternate Text TORPEDO MINSK
      • TORPEDO MINSK
        3 : 0
        Energetik Bgu
      • TORPEDO MINSK
        6 : 0
        Smorgon
      • TORPEDO MINSK
        5 : 0
        Granit Mikashevichi
      • 15
      • 11
      • 1
      • 3
      • 39
      • 11
      • 28
      • 34
    • 3 Alternate Text FC SMOLEVICHI
      Yükselme
      • FC
        2 : 1
        Granit Mikashevichi
      • FC
        1 : 0
        Kommunalnik Slonim
      • FC
        3 : 0
        FC OSIPOVICHI
      • 15
      • 10
      • 2
      • 3
      • 31
      • 14
      • 17
      • 32
    • 4 Alternate Text Lokomotiv Gomel
      • Lokomotiv Gomel
        2 : 0
        Volna Pinsk
      • Lokomotiv Gomel
        3 : 0
        FC BARANOVICHI
      • Lokomotiv Gomel
        2 : 2
        FC ORSHA
      • 15
      • 8
      • 4
      • 3
      • 22
      • 13
      • 9
      • 28
    • 5 Alternate Text Volna Pinsk
      • Volna Pinsk
        3 : 1
        KHIMIK SVETLOGORSKI
      • Volna Pinsk
        2 : 0
        Neman-Agro
      • Volna Pinsk
        2 : 2
        FC BARANOVICHI
      • 15
      • 9
      • 1
      • 5
      • 35
      • 20
      • 15
      • 28
    • 6 Alternate Text Belshina
      • Belshina
        3 : 1
        FC ORSHA
      • Belshina
        1 : 2
        LUCH MINSK
      • Belshina
        1 : 0
        FC
      • 15
      • 8
      • 3
      • 4
      • 28
      • 12
      • 16
      • 27
    • 7 Alternate Text Energetik Bgu
      • Energetik Bgu
        1 : 1
        Lokomotiv Gomel
      • Energetik Bgu
        1 : 1
        Volna Pinsk
      • Energetik Bgu
        8 : 2
        Neman-Agro
      • 15
      • 7
      • 5
      • 3
      • 29
      • 16
      • 13
      • 26
    • 8 Alternate Text Granit Mikashevichi
      • Granit Mikashevichi
        2 : 1
        Belshina
      • Granit Mikashevichi
        1 : 1
        FC LIDA
      • Granit Mikashevichi
        0 : 3
        Lokomotiv Gomel
      • 15
      • 7
      • 2
      • 6
      • 20
      • 18
      • 2
      • 23
    • 9 Alternate Text Kommunalnik Slonim
      • Kommunalnik Slonim
        0 : 2
        LUCH MINSK
      • Kommunalnik Slonim
        1 : 1
        Belshina
      • Kommunalnik Slonim
        1 : 0
        FC LIDA
      • 15
      • 6
      • 4
      • 5
      • 19
      • 18
      • 1
      • 22
    • 10 Alternate Text KHIMIK SVETLOGORSKI
      • KHIMIK SVETLOGORSKI
        2 : 0
        Neman-Agro
      • KHIMIK SVETLOGORSKI
        3 : 0
        Energetik Bgu
      • KHIMIK SVETLOGORSKI
        1 : 1
        Smorgon
      • 15
      • 5
      • 6
      • 4
      • 20
      • 17
      • 3
      • 21
    • 11 Alternate Text FC ORSHA
      • FC ORSHA
        2 : 4
        FC OSIPOVICHI
      • FC ORSHA
        1 : 1
        TORPEDO MINSK
      • FC ORSHA
        2 : 0
        KHIMIK SVETLOGORSKI
      • 15
      • 6
      • 2
      • 7
      • 22
      • 18
      • 4
      • 20
    • 12 Alternate Text FC LIDA
      • FC LIDA
        0 : 0
        FC BARANOVICHI
      • FC LIDA
        0 : 0
        FC ORSHA
      • FC LIDA
        0 : 2
        LUCH MINSK
      • 15
      • 5
      • 5
      • 5
      • 13
      • 12
      • 1
      • 20
    • 13 Alternate Text FC OSIPOVICHI
      Düşme
      • FC OSIPOVICHI
        1 : 1
        Smorgon
      • FC OSIPOVICHI
        0 : 1
        Granit Mikashevichi
      • FC OSIPOVICHI
        2 : 0
        Kommunalnik Slonim
      • 15
      • 4
      • 5
      • 6
      • 17
      • 19
      • -2
      • 17
    • 14 Alternate Text FC BARANOVICHI
      • FC BARANOVICHI
        0 : 3
        TORPEDO MINSK
      • FC BARANOVICHI
        1 : 1
        KHIMIK SVETLOGORSKI
      • FC BARANOVICHI
        0 : 1
        Energetik Bgu
      • 15
      • 4
      • 4
      • 7
      • 17
      • 22
      • -5
      • 16
    • 15 Alternate Text Neman-Agro
      Düşme
      • Neman-Agro
        2 : 3
        Kommunalnik Slonim
      • Neman-Agro
        0 : 3
        FC
      • Neman-Agro
        2 : 10
        Belshina
      • 15
      • 3
      • 3
      • 9
      • 20
      • 43
      • -23
      • 12
    • 16 Alternate Text Smorgon
      • Smorgon
        1 : 1
        FC LIDA
      • Smorgon
        0 : 1
        Lokomotiv Gomel
      • Smorgon
        1 : 1
        Volna Pinsk
      • 15
      • 2
      • 6
      • 7
      • 20
      • 22
      • -2
      • 12
  • Pervaya Liga 2016 Dış Saha Puan Durumu

    • O
    • G
    • B
    • M
    • A
    • Y
    • AV
    • P
    • 1 Alternate Text LUCH MINSK
      Yükselme
      • Kommunalnik Slonim
        0 : 2
        LUCH MINSK
      • Belshina
        1 : 2
        LUCH MINSK
      • FC LIDA
        0 : 2
        LUCH MINSK
      • 15
      • 10
      • 4
      • 1
      • 28
      • 12
      • 16
      • 34
    • 2 Alternate Text Lokomotiv Gomel
      • Energetik Bgu
        1 : 1
        Lokomotiv Gomel
      • Smorgon
        0 : 1
        Lokomotiv Gomel
      • Granit Mikashevichi
        0 : 3
        Lokomotiv Gomel
      • 15
      • 9
      • 2
      • 4
      • 27
      • 23
      • 4
      • 29
    • 3 Alternate Text FC SMOLEVICHI
      Yükselme
      • LUCH MINSK
        1 : 0
        FC
      • Neman-Agro
        0 : 3
        FC
      • Belshina
        1 : 0
        FC
      • 15
      • 8
      • 2
      • 5
      • 15
      • 8
      • 7
      • 26
    • 4 Alternate Text TORPEDO MINSK
      • FC BARANOVICHI
        0 : 3
        TORPEDO MINSK
      • FC ORSHA
        1 : 1
        TORPEDO MINSK
      • LUCH MINSK
        2 : 0
        TORPEDO MINSK
      • 15
      • 6
      • 5
      • 4
      • 21
      • 18
      • 3
      • 23
    • 5 Alternate Text Granit Mikashevichi
      • FC
        2 : 1
        Granit Mikashevichi
      • FC OSIPOVICHI
        0 : 1
        Granit Mikashevichi
      • TORPEDO MINSK
        5 : 0
        Granit Mikashevichi
      • 15
      • 7
      • 2
      • 6
      • 22
      • 19
      • 3
      • 23
    • 6 Alternate Text Belshina
      • Granit Mikashevichi
        2 : 1
        Belshina
      • Kommunalnik Slonim
        1 : 1
        Belshina
      • Neman-Agro
        2 : 10
        Belshina
      • 15
      • 6
      • 4
      • 5
      • 28
      • 18
      • 10
      • 22
    • 7 Alternate Text Energetik Bgu
      • TORPEDO MINSK
        3 : 0
        Energetik Bgu
      • KHIMIK SVETLOGORSKI
        3 : 0
        Energetik Bgu
      • FC BARANOVICHI
        0 : 1
        Energetik Bgu
      • 15
      • 5
      • 3
      • 7
      • 10
      • 14
      • -4
      • 18
    • 8 Alternate Text FC ORSHA
      • Belshina
        3 : 1
        FC ORSHA
      • FC LIDA
        0 : 0
        FC ORSHA
      • Lokomotiv Gomel
        2 : 2
        FC ORSHA
      • 15
      • 4
      • 5
      • 6
      • 26
      • 30
      • -4
      • 17
    • 9 Alternate Text Smorgon
      • FC OSIPOVICHI
        1 : 1
        Smorgon
      • TORPEDO MINSK
        6 : 0
        Smorgon
      • KHIMIK SVETLOGORSKI
        1 : 1
        Smorgon
      • 15
      • 4
      • 5
      • 6
      • 14
      • 28
      • -14
      • 17
    • 10 Alternate Text KHIMIK SVETLOGORSKI
      • Volna Pinsk
        3 : 1
        KHIMIK SVETLOGORSKI
      • FC BARANOVICHI
        1 : 1
        KHIMIK SVETLOGORSKI
      • FC ORSHA
        2 : 0
        KHIMIK SVETLOGORSKI
      • 15
      • 4
      • 4
      • 7
      • 15
      • 25
      • -10
      • 16
    • 11 Alternate Text Kommunalnik Slonim
      • Neman-Agro
        2 : 3
        Kommunalnik Slonim
      • FC
        1 : 0
        Kommunalnik Slonim
      • FC OSIPOVICHI
        2 : 0
        Kommunalnik Slonim
      • 15
      • 4
      • 3
      • 8
      • 14
      • 28
      • -14
      • 15
    • 12 Alternate Text Volna Pinsk
      • Lokomotiv Gomel
        2 : 0
        Volna Pinsk
      • Energetik Bgu
        1 : 1
        Volna Pinsk
      • Smorgon
        1 : 1
        Volna Pinsk
      • 15
      • 4
      • 3
      • 8
      • 13
      • 28
      • -15
      • 15
    • 13 Alternate Text FC BARANOVICHI
      • FC LIDA
        0 : 0
        FC BARANOVICHI
      • Lokomotiv Gomel
        3 : 0
        FC BARANOVICHI
      • Volna Pinsk
        2 : 2
        FC BARANOVICHI
      • 15
      • 3
      • 6
      • 6
      • 17
      • 25
      • -8
      • 15
    • 14 Alternate Text FC LIDA
      • Smorgon
        1 : 1
        FC LIDA
      • Granit Mikashevichi
        1 : 1
        FC LIDA
      • Kommunalnik Slonim
        1 : 0
        FC LIDA
      • 15
      • 1
      • 5
      • 9
      • 15
      • 27
      • -12
      • 8
    • 15 Alternate Text FC OSIPOVICHI
      Düşme
      • FC ORSHA
        2 : 4
        FC OSIPOVICHI
      • LUCH MINSK
        9 : 0
        FC OSIPOVICHI
      • FC
        3 : 0
        FC OSIPOVICHI
      • 15
      • 2
      • 2
      • 11
      • 13
      • 43
      • -30
      • 8
    • 16 Alternate Text Neman-Agro
      Düşme
      • KHIMIK SVETLOGORSKI
        2 : 0
        Neman-Agro
      • Volna Pinsk
        2 : 0
        Neman-Agro
      • Energetik Bgu
        8 : 2
        Neman-Agro
      • 15
      • 0
      • 1
      • 14
      • 7
      • 51
      • -44
      • 1
  • O: Oynadığı Maç
  • G: Galibiyet
  • B: Beraberlik
  • M: Mağlubiyet
  • A: Attığı Gol
  • Y: Yediği Gol
  • AV: Avaraj
  • P: Puan
+

Son gelişmelerden anlık haberdar olabilirsiniz.
Yenisafak.com bildirim ile, web sitesine girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.