Puan Durumu / Futbol

  • Son Maçlar
    • O
    • G
    • B
    • M
    • A
    • Y
    • AV
    • P
    • Yükselme
      • Energomash Belgorod
        1 : 2
        Ararat Moscow
      • FC
        1 : 1
        Ararat Moscow
      • Ararat Moscow
        3 : 2
        Torpedo Moskova
      • Strogino
        1 : 2
        Ararat Moscow
      • Ararat Moscow
        1 : 0
        Dinamo Brjansk
      • Ararat Moscow
        2 : 0
        Rotor Volgograd II
      • 13
      • 11
      • 2
      • 0
      • 30
      • 8
      • 22
      • 35
      • FK Ryazan
        2 : 0
        Khimik Novomoskovsk
      • Ararat Moscow
        1 : 0
        FK Ryazan
      • FK Ryazan
        0 : 2
        Torpedo Moskova
      • Dinamo Brjansk
        4 : 0
        FK Ryazan
      • FK Ryazan
        3 : 0
        FC Zorkij Krasnogorsk
      • SA
        1 : 3
        FK Ryazan
      • 13
      • 7
      • 2
      • 4
      • 20
      • 14
      • 6
      • 23
      • FC
        0 : 1
        FC
      • Strogino
        0 : 1
        FC
      • FC
        2 : 1
        Rotor Volgograd II
      • FK
        0 : 1
        FC
      • FC
        1 : 1
        Khimik Novomoskovsk
      • ZE
        3 : 3
        FC
      • 13
      • 6
      • 5
      • 2
      • 20
      • 15
      • 5
      • 23
      • Dinamo Brjansk
        2 : 0
        Khimik Novomoskovsk
      • Dinamo Brjansk
        4 : 0
        FK Ryazan
      • Torpedo Moskova
        0 : 0
        Dinamo Brjansk
      • Strogino
        6 : 2
        Dinamo Brjansk
      • Ararat Moscow
        1 : 0
        Dinamo Brjansk
      • Dinamo Brjansk
        2 : 0
        FC Zorkij Krasnogorsk
      • 13
      • 7
      • 1
      • 5
      • 23
      • 13
      • 10
      • 22
      • Torpedo Moskova
        9 : 0
        ZE
      • FK Ryazan
        0 : 2
        Torpedo Moskova
      • Ararat Moscow
        3 : 2
        Torpedo Moskova
      • Torpedo Moskova
        0 : 0
        Dinamo Brjansk
      • FC Zorkij Krasnogorsk
        2 : 1
        Torpedo Moskova
      • Torpedo Moskova
        0 : 0
        SA
      • 13
      • 6
      • 4
      • 3
      • 26
      • 9
      • 17
      • 22
      • FC Zorkij Krasnogorsk
        2 : 1
        FK
      • Khimik Novomoskovsk
        0 : 1
        FC Zorkij Krasnogorsk
      • FC Zorkij Krasnogorsk
        4 : 0
        ZE
      • FK Ryazan
        3 : 0
        FC Zorkij Krasnogorsk
      • FC Zorkij Krasnogorsk
        2 : 1
        Torpedo Moskova
      • Dinamo Brjansk
        2 : 0
        FC Zorkij Krasnogorsk
      • 13
      • 6
      • 3
      • 4
      • 18
      • 15
      • 3
      • 21
      • FC
        0 : 0
        Energomash Belgorod
      • Energomash Belgorod
        3 : 1
        Strogino
      • Rotor Volgograd II
        0 : 1
        Energomash Belgorod
      • Energomash Belgorod
        2 : 0
        FK
      • Khimik Novomoskovsk
        0 : 0
        Energomash Belgorod
      • Energomash Belgorod
        3 : 2
        ZE
      • 13
      • 5
      • 6
      • 2
      • 18
      • 13
      • 5
      • 21
      • SA
        1 : 1
        Rotor Volgograd II
      • SA
        4 : 1
        Khimik Novomoskovsk
      • ZE
        1 : 0
        SA
      • SA
        1 : 3
        FK Ryazan
      • Torpedo Moskova
        0 : 0
        SA
      • Strogino
        2 : 1
        SA
      • 13
      • 6
      • 2
      • 5
      • 21
      • 18
      • 3
      • 20
      • FC
        0 : 0
        Energomash Belgorod
      • Ararat Moscow
        4 : 0
        FC
      • FC
        3 : 2
        Strogino
      • Rotor Volgograd II
        0 : 4
        FC
      • FC
        2 : 1
        FK
      • Khimik Novomoskovsk
        2 : 2
        FC
      • 13
      • 5
      • 4
      • 4
      • 20
      • 19
      • 1
      • 19
      • Energomash Belgorod
        3 : 1
        Strogino
      • FC
        3 : 2
        Strogino
      • Strogino
        6 : 2
        Dinamo Brjansk
      • Strogino
        1 : 0
        Rotor Volgograd II
      • FK
        1 : 0
        Strogino
      • Strogino
        2 : 1
        SA
      • 13
      • 6
      • 0
      • 7
      • 19
      • 21
      • -2
      • 18
      • FC Zorkij Krasnogorsk
        2 : 1
        FK
      • FK
        1 : 4
        SA
      • Energomash Belgorod
        2 : 0
        FK
      • FK
        0 : 1
        FC
      • FC
        2 : 1
        FK
      • FK
        1 : 0
        Strogino
      • 13
      • 4
      • 2
      • 7
      • 14
      • 17
      • -3
      • 14
      • Torpedo Moskova
        9 : 0
        ZE
      • ZE
        0 : 3
        Dinamo Brjansk
      • FC Zorkij Krasnogorsk
        4 : 0
        ZE
      • ZE
        1 : 0
        SA
      • Energomash Belgorod
        3 : 2
        ZE
      • ZE
        3 : 3
        FC
      • 13
      • 2
      • 1
      • 10
      • 9
      • 41
      • -32
      • 7
      • Dinamo Brjansk
        2 : 0
        Khimik Novomoskovsk
      • Khimik Novomoskovsk
        0 : 1
        FC Zorkij Krasnogorsk
      • SA
        4 : 1
        Khimik Novomoskovsk
      • Khimik Novomoskovsk
        0 : 0
        Energomash Belgorod
      • FC
        1 : 1
        Khimik Novomoskovsk
      • Khimik Novomoskovsk
        2 : 2
        FC
      • 13
      • 1
      • 3
      • 9
      • 7
      • 25
      • -18
      • 6
    • Düşme
      • Rotor Volgograd II
        0 : 1
        FC Zorkij Krasnogorsk
      • Rotor Volgograd II
        0 : 1
        Energomash Belgorod
      • FC
        2 : 1
        Rotor Volgograd II
      • Rotor Volgograd II
        0 : 4
        FC
      • Strogino
        1 : 0
        Rotor Volgograd II
      • Ararat Moscow
        2 : 0
        Rotor Volgograd II
      • 13
      • 1
      • 1
      • 11
      • 7
      • 24
      • -17
      • 4
  • PFL,Orta 16/17 İç Saha Puan Durumu

    Son Maçlar
    • O
    • G
    • B
    • M
    • A
    • Y
    • AV
    • P
    • 1 Alternate Text Ararat Moscow
      Yükselme
      • Ararat Moscow
        3 : 2
        Torpedo Moskova
      • Ararat Moscow
        1 : 0
        Dinamo Brjansk
      • Ararat Moscow
        2 : 0
        Rotor Volgograd II
      • 8
      • 7
      • 1
      • 0
      • 20
      • 4
      • 16
      • 22
    • 2 Alternate Text Dinamo Brjansk
      • Dinamo Brjansk
        2 : 0
        Khimik Novomoskovsk
      • Dinamo Brjansk
        4 : 0
        FK Ryazan
      • Dinamo Brjansk
        2 : 0
        FC Zorkij Krasnogorsk
      • 6
      • 5
      • 0
      • 1
      • 14
      • 2
      • 12
      • 15
    • 3 Alternate Text FC Metallurg Lipetsk
      • FC
        0 : 1
        FC
      • FC
        2 : 1
        Rotor Volgograd II
      • FC
        1 : 1
        Khimik Novomoskovsk
      • 7
      • 4
      • 2
      • 1
      • 9
      • 5
      • 4
      • 14
    • 4 Alternate Text FK Ryazan
      • FK Ryazan
        2 : 0
        Khimik Novomoskovsk
      • FK Ryazan
        0 : 2
        Torpedo Moskova
      • FK Ryazan
        3 : 0
        FC Zorkij Krasnogorsk
      • 6
      • 4
      • 1
      • 1
      • 12
      • 5
      • 7
      • 13
    • 5 Alternate Text FC Zorkij Krasnogorsk
      • FC Zorkij Krasnogorsk
        2 : 1
        FK
      • FC Zorkij Krasnogorsk
        4 : 0
        ZE
      • FC Zorkij Krasnogorsk
        2 : 1
        Torpedo Moskova
      • 7
      • 4
      • 1
      • 2
      • 14
      • 8
      • 6
      • 13
    • 6 Alternate Text Saturn Ramenskoye
      • SA
        1 : 1
        Rotor Volgograd II
      • SA
        4 : 1
        Khimik Novomoskovsk
      • SA
        1 : 3
        FK Ryazan
      • 7
      • 4
      • 1
      • 2
      • 15
      • 12
      • 3
      • 13
    • 7 Alternate Text Strogino
      • Strogino
        6 : 2
        Dinamo Brjansk
      • Strogino
        1 : 0
        Rotor Volgograd II
      • Strogino
        2 : 1
        SA
      • 7
      • 4
      • 0
      • 3
      • 12
      • 8
      • 4
      • 12
    • 8 Alternate Text Sokol Saratov
      • FC
        0 : 0
        Energomash Belgorod
      • FC
        3 : 2
        Strogino
      • FC
        2 : 1
        FK
      • 6
      • 3
      • 3
      • 0
      • 9
      • 5
      • 4
      • 12
    • 9 Alternate Text Energomash Belgorod
      • Energomash Belgorod
        3 : 1
        Strogino
      • Energomash Belgorod
        2 : 0
        FK
      • Energomash Belgorod
        3 : 2
        ZE
      • 7
      • 3
      • 3
      • 1
      • 13
      • 9
      • 4
      • 12
    • 10 Alternate Text Torpedo Moskova
      • Torpedo Moskova
        9 : 0
        ZE
      • Torpedo Moskova
        0 : 0
        Dinamo Brjansk
      • Torpedo Moskova
        0 : 0
        SA
      • 6
      • 3
      • 2
      • 1
      • 13
      • 3
      • 10
      • 11
    • 11 Alternate Text FK Kaluga
      • FK
        1 : 4
        SA
      • FK
        0 : 1
        FC
      • FK
        1 : 0
        Strogino
      • 7
      • 3
      • 1
      • 3
      • 5
      • 8
      • -3
      • 10
    • 12 Alternate Text Khimik Novomoskovsk
      • Khimik Novomoskovsk
        0 : 1
        FC Zorkij Krasnogorsk
      • Khimik Novomoskovsk
        0 : 0
        Energomash Belgorod
      • Khimik Novomoskovsk
        2 : 2
        FC
      • 6
      • 1
      • 2
      • 3
      • 5
      • 11
      • -6
      • 5
    • 13 Alternate Text Zenit Penza
      • ZE
        0 : 3
        Dinamo Brjansk
      • ZE
        1 : 0
        SA
      • ZE
        3 : 3
        FC
      • 6
      • 1
      • 1
      • 4
      • 5
      • 15
      • -10
      • 4
    • 14 Alternate Text Rotor Volgograd II
      Düşme
      • Rotor Volgograd II
        0 : 1
        FC Zorkij Krasnogorsk
      • Rotor Volgograd II
        0 : 1
        Energomash Belgorod
      • Rotor Volgograd II
        0 : 4
        FC
      • 5
      • 1
      • 0
      • 4
      • 3
      • 8
      • -5
      • 3
  • PFL,Orta 16/17 Dış Saha Puan Durumu

    Son Maçlar
    • O
    • G
    • B
    • M
    • A
    • Y
    • AV
    • P
    • 1 Alternate Text Ararat Moscow
      Yükselme
      • Energomash Belgorod
        1 : 2
        Ararat Moscow
      • FC
        1 : 1
        Ararat Moscow
      • Strogino
        1 : 2
        Ararat Moscow
      • 5
      • 4
      • 1
      • 0
      • 10
      • 4
      • 6
      • 13
    • 2 Alternate Text Torpedo Moskova
      • FK Ryazan
        0 : 2
        Torpedo Moskova
      • Ararat Moscow
        3 : 2
        Torpedo Moskova
      • FC Zorkij Krasnogorsk
        2 : 1
        Torpedo Moskova
      • 7
      • 3
      • 2
      • 2
      • 13
      • 6
      • 7
      • 11
    • 3 Alternate Text FK Ryazan
      • Ararat Moscow
        1 : 0
        FK Ryazan
      • Dinamo Brjansk
        4 : 0
        FK Ryazan
      • SA
        1 : 3
        FK Ryazan
      • 7
      • 3
      • 1
      • 3
      • 8
      • 9
      • -1
      • 10
    • 4 Alternate Text FC Metallurg Lipetsk
      • Strogino
        0 : 1
        FC
      • FK
        0 : 1
        FC
      • ZE
        3 : 3
        FC
      • 6
      • 2
      • 3
      • 1
      • 11
      • 10
      • 1
      • 9
    • 5 Alternate Text Energomash Belgorod
      • FC
        0 : 0
        Energomash Belgorod
      • Rotor Volgograd II
        0 : 1
        Energomash Belgorod
      • Khimik Novomoskovsk
        0 : 0
        Energomash Belgorod
      • 6
      • 2
      • 3
      • 1
      • 5
      • 4
      • 1
      • 9
    • 6 Alternate Text FC Zorkij Krasnogorsk
      • Khimik Novomoskovsk
        0 : 1
        FC Zorkij Krasnogorsk
      • FK Ryazan
        3 : 0
        FC Zorkij Krasnogorsk
      • Dinamo Brjansk
        2 : 0
        FC Zorkij Krasnogorsk
      • 6
      • 2
      • 2
      • 2
      • 4
      • 7
      • -3
      • 8
    • 7 Alternate Text Saturn Ramenskoye
      • ZE
        1 : 0
        SA
      • Torpedo Moskova
        0 : 0
        SA
      • Strogino
        2 : 1
        SA
      • 6
      • 2
      • 1
      • 3
      • 6
      • 6
      • 0
      • 7
    • 8 Alternate Text Dinamo Brjansk
      • Torpedo Moskova
        0 : 0
        Dinamo Brjansk
      • Strogino
        6 : 2
        Dinamo Brjansk
      • Ararat Moscow
        1 : 0
        Dinamo Brjansk
      • 7
      • 2
      • 1
      • 4
      • 9
      • 11
      • -2
      • 7
    • 9 Alternate Text Sokol Saratov
      • Ararat Moscow
        4 : 0
        FC
      • Rotor Volgograd II
        0 : 4
        FC
      • Khimik Novomoskovsk
        2 : 2
        FC
      • 7
      • 2
      • 1
      • 4
      • 11
      • 14
      • -3
      • 7
    • 10 Alternate Text Strogino
      • Energomash Belgorod
        3 : 1
        Strogino
      • FC
        3 : 2
        Strogino
      • FK
        1 : 0
        Strogino
      • 6
      • 2
      • 0
      • 4
      • 7
      • 13
      • -6
      • 6
    • 11 Alternate Text FK Kaluga
      • FC Zorkij Krasnogorsk
        2 : 1
        FK
      • Energomash Belgorod
        2 : 0
        FK
      • FC
        2 : 1
        FK
      • 6
      • 1
      • 1
      • 4
      • 9
      • 9
      • 0
      • 4
    • 12 Alternate Text Zenit Penza
      • Torpedo Moskova
        9 : 0
        ZE
      • FC Zorkij Krasnogorsk
        4 : 0
        ZE
      • Energomash Belgorod
        3 : 2
        ZE
      • 7
      • 1
      • 0
      • 6
      • 4
      • 26
      • -22
      • 3
    • 13 Alternate Text Khimik Novomoskovsk
      • Dinamo Brjansk
        2 : 0
        Khimik Novomoskovsk
      • SA
        4 : 1
        Khimik Novomoskovsk
      • FC
        1 : 1
        Khimik Novomoskovsk
      • 7
      • 0
      • 1
      • 6
      • 2
      • 14
      • -12
      • 1
    • 14 Alternate Text Rotor Volgograd II
      Düşme
      • FC
        2 : 1
        Rotor Volgograd II
      • Strogino
        1 : 0
        Rotor Volgograd II
      • Ararat Moscow
        2 : 0
        Rotor Volgograd II
      • 8
      • 0
      • 1
      • 7
      • 4
      • 16
      • -12
      • 1
  • O: Oynadığı Maç
  • G: Galibiyet
  • B: Beraberlik
  • M: Mağlubiyet
  • A: Attığı Gol
  • Y: Yediği Gol
  • AV: Avaraj
  • P: Puan
+

Son gelişmelerden anlık haberdar olabilirsiniz.
Yenisafak.com bildirim ile, web sitesine girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.