Puan Durumu / Futbol

  • Son Maçlar
    • O
    • G
    • B
    • M
    • A
    • Y
    • AV
    • P
    • Yükselme
      • Luki-Energiya V.luki
        1 : 2
        Chertanovo
      • FK
        0 : 1
        Chertanovo
      • Chertanovo
        0 : 0
        Spartak Kostroma
      • Chertanovo
        2 : 0
        FC
      • FC Murom
        2 : 0
        Chertanovo
      • Chertanovo
        3 : 1
        Dnepr Smolensk
      • 14
      • 11
      • 2
      • 1
      • 28
      • 10
      • 18
      • 35
      • Dnepr Smolensk
        0 : 3
        Lokomotiv-Kazanka Moscow
      • Lokomotiv-Kazanka Moscow
        2 : 0
        Dinamo St Petersburg 2
      • FK
        0 : 2
        Lokomotiv-Kazanka Moscow
      • Spartak Kostroma
        0 : 2
        Lokomotiv-Kazanka Moscow
      • Lokomotiv-Kazanka Moscow
        1 : 2
        Veles
      • Lokomotiv-Kazanka Moscow
        3 : 1
        Luki-Energiya V.luki
      • 14
      • 9
      • 2
      • 3
      • 29
      • 10
      • 19
      • 29
      • T.Telecom Ivanovo
        3 : 2
        Veles
      • ZN
        0 : 3
        T.Telecom Ivanovo
      • T.Telecom Ivanovo
        1 : 0
        Luki-Energiya V.luki
      • Torpedo Vladimir
        1 : 1
        T.Telecom Ivanovo
      • T.Telecom Ivanovo
        2 : 0
        FK
      • FC
        2 : 1
        T.Telecom Ivanovo
      • 14
      • 9
      • 2
      • 3
      • 25
      • 15
      • 10
      • 29
      • Veles
        2 : 2
        FC Murom
      • Luki-Energiya V.luki
        0 : 1
        FC Murom
      • FC Murom
        1 : 1
        Torpedo Vladimir
      • FK
        0 : 2
        FC Murom
      • FC Murom
        2 : 0
        Chertanovo
      • FC Murom
        0 : 0
        Spartak Kostroma
      • 14
      • 7
      • 5
      • 2
      • 20
      • 10
      • 10
      • 26
      • Veles
        2 : 2
        FC Murom
      • Veles
        2 : 1
        Dnepr Smolensk
      • Dinamo St Petersburg 2
        2 : 3
        Veles
      • Veles
        0 : 0
        FK
      • Lokomotiv-Kazanka Moscow
        1 : 2
        Veles
      • ZN
        1 : 3
        Veles
      • 14
      • 7
      • 3
      • 4
      • 26
      • 18
      • 8
      • 24
      • FK
        0 : 1
        Spartak Kostroma
      • Spartak Kostroma
        2 : 1
        FK
      • Chertanovo
        0 : 0
        Spartak Kostroma
      • Spartak Kostroma
        0 : 2
        Lokomotiv-Kazanka Moscow
      • Spartak Kostroma
        2 : 1
        FC
      • FC Murom
        0 : 0
        Spartak Kostroma
      • 14
      • 7
      • 3
      • 4
      • 19
      • 15
      • 4
      • 24
      • Chertanovo
        3 : 1
        Torpedo Vladimir
      • Torpedo Vladimir
        1 : 0
        FC
      • FC Murom
        1 : 1
        Torpedo Vladimir
      • Torpedo Vladimir
        1 : 1
        T.Telecom Ivanovo
      • Dnepr Smolensk
        1 : 3
        Torpedo Vladimir
      • Torpedo Vladimir
        1 : 2
        FK
      • 14
      • 6
      • 4
      • 4
      • 23
      • 16
      • 7
      • 22
      • FK
        0 : 0
        Dnepr Smolensk
      • Spartak Kostroma
        2 : 1
        FK
      • FK
        0 : 2
        Lokomotiv-Kazanka Moscow
      • Veles
        0 : 0
        FK
      • FK
        4 : 0
        ZN
      • Torpedo Vladimir
        1 : 2
        FK
      • 14
      • 5
      • 6
      • 3
      • 25
      • 18
      • 7
      • 21
      • FC
        2 : 0
        Luki-Energiya V.luki
      • Torpedo Vladimir
        1 : 0
        FC
      • FC
        1 : 0
        FK
      • Chertanovo
        2 : 0
        FC
      • Spartak Kostroma
        2 : 1
        FC
      • FC
        2 : 1
        T.Telecom Ivanovo
      • 14
      • 6
      • 1
      • 7
      • 11
      • 16
      • -5
      • 19
      • Luki-Energiya V.luki
        1 : 2
        Chertanovo
      • Luki-Energiya V.luki
        0 : 1
        FC Murom
      • T.Telecom Ivanovo
        1 : 0
        Luki-Energiya V.luki
      • Luki-Energiya V.luki
        1 : 2
        Dnepr Smolensk
      • Dinamo St Petersburg 2
        0 : 0
        Luki-Energiya V.luki
      • Lokomotiv-Kazanka Moscow
        3 : 1
        Luki-Energiya V.luki
      • 14
      • 3
      • 3
      • 8
      • 8
      • 14
      • -6
      • 12
      • Dnepr Smolensk
        0 : 3
        Lokomotiv-Kazanka Moscow
      • Veles
        2 : 1
        Dnepr Smolensk
      • Dnepr Smolensk
        3 : 1
        ZN
      • Luki-Energiya V.luki
        1 : 2
        Dnepr Smolensk
      • Dnepr Smolensk
        1 : 3
        Torpedo Vladimir
      • Chertanovo
        3 : 1
        Dnepr Smolensk
      • 14
      • 3
      • 3
      • 8
      • 13
      • 23
      • -10
      • 12
      • Dinamo St Petersburg 2
        2 : 2
        FK
      • Lokomotiv-Kazanka Moscow
        2 : 0
        Dinamo St Petersburg 2
      • Dinamo St Petersburg 2
        2 : 3
        Veles
      • ZN
        0 : 1
        Dinamo St Petersburg 2
      • Dinamo St Petersburg 2
        0 : 0
        Luki-Energiya V.luki
      • FK
        2 : 0
        Dinamo St Petersburg 2
      • 14
      • 2
      • 5
      • 7
      • 12
      • 22
      • -10
      • 11
      • Torpedo Vladimir
        4 : 1
        FK
      • FK
        0 : 1
        Chertanovo
      • FC
        1 : 0
        FK
      • FK
        0 : 2
        FC Murom
      • T.Telecom Ivanovo
        2 : 0
        FK
      • FK
        2 : 0
        Dinamo St Petersburg 2
      • 14
      • 2
      • 1
      • 11
      • 7
      • 28
      • -21
      • 7
    • Düşme
      • FC Murom
        1 : 0
        ZN
      • ZN
        0 : 3
        T.Telecom Ivanovo
      • Dnepr Smolensk
        3 : 1
        ZN
      • ZN
        0 : 1
        Dinamo St Petersburg 2
      • FK
        4 : 0
        ZN
      • ZN
        1 : 3
        Veles
      • 14
      • 1
      • 0
      • 13
      • 7
      • 38
      • -31
      • 3
  • PFL,Batı 16/17 İç Saha Puan Durumu

    Son Maçlar
    • O
    • G
    • B
    • M
    • A
    • Y
    • AV
    • P
    • 1 Alternate Text Chertanovo
      Yükselme
      • Chertanovo
        0 : 0
        Spartak Kostroma
      • Chertanovo
        2 : 0
        FC
      • Chertanovo
        3 : 1
        Dnepr Smolensk
      • 8
      • 7
      • 1
      • 0
      • 19
      • 4
      • 15
      • 22
    • 2 Alternate Text T.Telecom Ivanovo
      • T.Telecom Ivanovo
        3 : 2
        Veles
      • T.Telecom Ivanovo
        1 : 0
        Luki-Energiya V.luki
      • T.Telecom Ivanovo
        2 : 0
        FK
      • 6
      • 5
      • 1
      • 0
      • 13
      • 6
      • 7
      • 16
    • 3 Alternate Text Lokomotiv-Kazanka Moscow
      • Lokomotiv-Kazanka Moscow
        2 : 0
        Dinamo St Petersburg 2
      • Lokomotiv-Kazanka Moscow
        1 : 2
        Veles
      • Lokomotiv-Kazanka Moscow
        3 : 1
        Luki-Energiya V.luki
      • 6
      • 5
      • 0
      • 1
      • 13
      • 4
      • 9
      • 15
    • 4 Alternate Text Torpedo Vladimir
      • Torpedo Vladimir
        1 : 0
        FC
      • Torpedo Vladimir
        1 : 1
        T.Telecom Ivanovo
      • Torpedo Vladimir
        1 : 2
        FK
      • 8
      • 4
      • 3
      • 1
      • 15
      • 8
      • 7
      • 15
    • 5 Alternate Text FC Pskov-747
      • FC
        2 : 0
        Luki-Energiya V.luki
      • FC
        1 : 0
        FK
      • FC
        2 : 1
        T.Telecom Ivanovo
      • 7
      • 5
      • 0
      • 2
      • 8
      • 7
      • 1
      • 15
    • 6 Alternate Text FC Murom
      • FC Murom
        1 : 1
        Torpedo Vladimir
      • FC Murom
        2 : 0
        Chertanovo
      • FC Murom
        0 : 0
        Spartak Kostroma
      • 7
      • 3
      • 3
      • 1
      • 9
      • 3
      • 6
      • 12
    • 7 Alternate Text Spartak Kostroma
      • Spartak Kostroma
        2 : 1
        FK
      • Spartak Kostroma
        0 : 2
        Lokomotiv-Kazanka Moscow
      • Spartak Kostroma
        2 : 1
        FC
      • 7
      • 4
      • 0
      • 3
      • 9
      • 8
      • 1
      • 12
    • 8 Alternate Text Veles
      • Veles
        2 : 2
        FC Murom
      • Veles
        2 : 1
        Dnepr Smolensk
      • Veles
        0 : 0
        FK
      • 7
      • 3
      • 2
      • 2
      • 10
      • 9
      • 1
      • 11
    • 9 Alternate Text FK Dolgoprudny
      • FK
        0 : 0
        Dnepr Smolensk
      • FK
        0 : 2
        Lokomotiv-Kazanka Moscow
      • FK
        4 : 0
        ZN
      • 6
      • 2
      • 2
      • 2
      • 9
      • 7
      • 2
      • 8
    • 10 Alternate Text Luki-Energiya V.luki
      • Luki-Energiya V.luki
        1 : 2
        Chertanovo
      • Luki-Energiya V.luki
        0 : 1
        FC Murom
      • Luki-Energiya V.luki
        1 : 2
        Dnepr Smolensk
      • 8
      • 2
      • 2
      • 4
      • 5
      • 7
      • -2
      • 8
    • 11 Alternate Text FK Kolomna
      • FK
        0 : 1
        Chertanovo
      • FK
        0 : 2
        FC Murom
      • FK
        2 : 0
        Dinamo St Petersburg 2
      • 8
      • 2
      • 1
      • 5
      • 6
      • 14
      • -8
      • 7
    • 12 Alternate Text Dinamo St Petersburg 2
      • Dinamo St Petersburg 2
        2 : 2
        FK
      • Dinamo St Petersburg 2
        2 : 3
        Veles
      • Dinamo St Petersburg 2
        0 : 0
        Luki-Energiya V.luki
      • 6
      • 1
      • 3
      • 2
      • 10
      • 8
      • 2
      • 6
    • 13 Alternate Text Dnepr Smolensk
      • Dnepr Smolensk
        0 : 3
        Lokomotiv-Kazanka Moscow
      • Dnepr Smolensk
        3 : 1
        ZN
      • Dnepr Smolensk
        1 : 3
        Torpedo Vladimir
      • 6
      • 1
      • 2
      • 3
      • 7
      • 11
      • -4
      • 5
    • 14 Alternate Text FK Znamya Truda
      Düşme
      • ZN
        0 : 3
        T.Telecom Ivanovo
      • ZN
        0 : 1
        Dinamo St Petersburg 2
      • ZN
        1 : 3
        Veles
      • 8
      • 1
      • 0
      • 7
      • 4
      • 20
      • -16
      • 3
  • PFL,Batı 16/17 Dış Saha Puan Durumu

    Son Maçlar
    • O
    • G
    • B
    • M
    • A
    • Y
    • AV
    • P
    • 1 Alternate Text Lokomotiv-Kazanka Moscow
      • Dnepr Smolensk
        0 : 3
        Lokomotiv-Kazanka Moscow
      • FK
        0 : 2
        Lokomotiv-Kazanka Moscow
      • Spartak Kostroma
        0 : 2
        Lokomotiv-Kazanka Moscow
      • 8
      • 4
      • 2
      • 2
      • 16
      • 6
      • 10
      • 14
    • 2 Alternate Text FC Murom
      • Veles
        2 : 2
        FC Murom
      • Luki-Energiya V.luki
        0 : 1
        FC Murom
      • FK
        0 : 2
        FC Murom
      • 7
      • 4
      • 2
      • 1
      • 11
      • 7
      • 4
      • 14
    • 3 Alternate Text Veles
      • Dinamo St Petersburg 2
        2 : 3
        Veles
      • Lokomotiv-Kazanka Moscow
        1 : 2
        Veles
      • ZN
        1 : 3
        Veles
      • 7
      • 4
      • 1
      • 2
      • 16
      • 9
      • 7
      • 13
    • 4 Alternate Text FK Dolgoprudny
      • Spartak Kostroma
        2 : 1
        FK
      • Veles
        0 : 0
        FK
      • Torpedo Vladimir
        1 : 2
        FK
      • 8
      • 3
      • 4
      • 1
      • 16
      • 11
      • 5
      • 13
    • 5 Alternate Text T.Telecom Ivanovo
      • ZN
        0 : 3
        T.Telecom Ivanovo
      • Torpedo Vladimir
        1 : 1
        T.Telecom Ivanovo
      • FC
        2 : 1
        T.Telecom Ivanovo
      • 8
      • 4
      • 1
      • 3
      • 12
      • 9
      • 3
      • 13
    • 6 Alternate Text Chertanovo
      Yükselme
      • Luki-Energiya V.luki
        1 : 2
        Chertanovo
      • FK
        0 : 1
        Chertanovo
      • FC Murom
        2 : 0
        Chertanovo
      • 6
      • 4
      • 1
      • 1
      • 9
      • 6
      • 3
      • 13
    • 7 Alternate Text Spartak Kostroma
      • FK
        0 : 1
        Spartak Kostroma
      • Chertanovo
        0 : 0
        Spartak Kostroma
      • FC Murom
        0 : 0
        Spartak Kostroma
      • 7
      • 3
      • 3
      • 1
      • 10
      • 7
      • 3
      • 12
    • 8 Alternate Text Torpedo Vladimir
      • Chertanovo
        3 : 1
        Torpedo Vladimir
      • FC Murom
        1 : 1
        Torpedo Vladimir
      • Dnepr Smolensk
        1 : 3
        Torpedo Vladimir
      • 6
      • 2
      • 1
      • 3
      • 8
      • 8
      • 0
      • 7
    • 9 Alternate Text Dnepr Smolensk
      • Veles
        2 : 1
        Dnepr Smolensk
      • Luki-Energiya V.luki
        1 : 2
        Dnepr Smolensk
      • Chertanovo
        3 : 1
        Dnepr Smolensk
      • 8
      • 2
      • 1
      • 5
      • 6
      • 12
      • -6
      • 7
    • 10 Alternate Text Dinamo St Petersburg 2
      • Lokomotiv-Kazanka Moscow
        2 : 0
        Dinamo St Petersburg 2
      • ZN
        0 : 1
        Dinamo St Petersburg 2
      • FK
        2 : 0
        Dinamo St Petersburg 2
      • 8
      • 1
      • 2
      • 5
      • 2
      • 14
      • -12
      • 5
    • 11 Alternate Text Luki-Energiya V.luki
      • T.Telecom Ivanovo
        1 : 0
        Luki-Energiya V.luki
      • Dinamo St Petersburg 2
        0 : 0
        Luki-Energiya V.luki
      • Lokomotiv-Kazanka Moscow
        3 : 1
        Luki-Energiya V.luki
      • 6
      • 1
      • 1
      • 4
      • 3
      • 7
      • -4
      • 4
    • 12 Alternate Text FC Pskov-747
      • Torpedo Vladimir
        1 : 0
        FC
      • Chertanovo
        2 : 0
        FC
      • Spartak Kostroma
        2 : 1
        FC
      • 7
      • 1
      • 1
      • 5
      • 3
      • 9
      • -6
      • 4
    • 13 Alternate Text FK Kolomna
      • Torpedo Vladimir
        4 : 1
        FK
      • FC
        1 : 0
        FK
      • T.Telecom Ivanovo
        2 : 0
        FK
      • 6
      • 0
      • 0
      • 6
      • 1
      • 14
      • -13
      • 0
    • 14 Alternate Text FK Znamya Truda
      Düşme
      • FC Murom
        1 : 0
        ZN
      • Dnepr Smolensk
        3 : 1
        ZN
      • FK
        4 : 0
        ZN
      • 6
      • 0
      • 0
      • 6
      • 3
      • 18
      • -15
      • 0
  • O: Oynadığı Maç
  • G: Galibiyet
  • B: Beraberlik
  • M: Mağlubiyet
  • A: Attığı Gol
  • Y: Yediği Gol
  • AV: Avaraj
  • P: Puan
+

Son gelişmelerden anlık haberdar olabilirsiniz.
Yenisafak.com bildirim ile, web sitesine girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.