Puan Durumu / Futbol

  • Son Maçlar
    • O
    • G
    • B
    • M
    • A
    • Y
    • AV
    • P
    • Yükselme
      • FC
        1 : 3
        KR
      • KR
        0 : 2
        ST
      • FC Unitez Zürich
        1 : 3
        KR
      • KR
        2 : 0
        FC Breitenrain
      • FC Basel II
        2 : 4
        KR
      • KR
        0 : 0
        JU
      • 12
      • 9
      • 2
      • 1
      • 29
      • 11
      • 18
      • 29
      • SC Brühl
        1 : 2
        ST
      • ST
        7 : 0
        FC
      • KR
        0 : 2
        ST
      • ST
        3 : 1
        CH
      • ST
        1 : 0
        FC Unitez Zürich
      • FC Breitenrain
        1 : 0
        ST
      • 12
      • 9
      • 0
      • 3
      • 25
      • 10
      • 15
      • 27
      • YV
        2 : 1
        FC Basel II
      • YV
        2 : 3
        FC Sion II
      • FC La Chaux Fonds
        1 : 3
        YV
      • YV
        2 : 1
        FC Stade LS Ouchy
      • BSC Old Boys
        0 : 5
        YV
      • CH
        2 : 1
        YV
      • 12
      • 8
      • 0
      • 4
      • 29
      • 18
      • 11
      • 24
      • FC Unitez Zürich
        1 : 2
        SC Brühl
      • SC Brühl
        5 : 0
        FC Breitenrain
      • FC Basel II
        1 : 0
        SC Brühl
      • SC Brühl
        5 : 1
        JU
      • FC Sion II
        1 : 1
        SC Brühl
      • SC Brühl
        3 : 1
        FC La Chaux Fonds
      • 12
      • 7
      • 2
      • 3
      • 27
      • 14
      • 13
      • 23
      • FC Basel II
        1 : 1
        FC Zürich II
      • FC Sion II
        1 : 1
        FC Zürich II
      • FC Zürich II
        0 : 0
        JU
      • FC Zürich II
        2 : 1
        FC La Chaux Fonds
      • FC Stade LS Ouchy
        2 : 1
        FC Zürich II
      • FC Zürich II
        5 : 2
        BSC Old Boys
      • 12
      • 5
      • 5
      • 2
      • 23
      • 18
      • 5
      • 20
      • FC Breitenrain
        3 : 1
        FC Bavois
      • SC Brühl
        5 : 0
        FC Breitenrain
      • FC Breitenrain
        2 : 1
        FC
      • KR
        2 : 0
        FC Breitenrain
      • FC Breitenrain
        1 : 0
        ST
      • FC Unitez Zürich
        2 : 5
        FC Breitenrain
      • 12
      • 6
      • 2
      • 4
      • 21
      • 22
      • -1
      • 20
      • KR
        5 : 2
        CH
      • CH
        4 : 3
        FC Stade LS Ouchy
      • ST
        3 : 1
        CH
      • CH
        2 : 2
        BSC Old Boys
      • FC Unitez Zürich
        1 : 4
        CH
      • CH
        2 : 1
        YV
      • 12
      • 4
      • 4
      • 4
      • 22
      • 26
      • -4
      • 16
      • FC Sion II
        1 : 1
        BSC Old Boys
      • YV
        2 : 3
        FC Sion II
      • FC Sion II
        1 : 1
        FC Zürich II
      • FC Bavois
        1 : 1
        FC Sion II
      • FC Sion II
        1 : 1
        SC Brühl
      • FC
        1 : 3
        FC Sion II
      • 12
      • 3
      • 6
      • 3
      • 19
      • 19
      • 0
      • 15
      • FC La Chaux Fonds
        2 : 0
        FC Stade LS Ouchy
      • BSC Old Boys
        1 : 1
        FC La Chaux Fonds
      • FC La Chaux Fonds
        1 : 3
        YV
      • FC Zürich II
        2 : 1
        FC La Chaux Fonds
      • FC La Chaux Fonds
        3 : 2
        FC Bavois
      • SC Brühl
        3 : 1
        FC La Chaux Fonds
      • 12
      • 4
      • 3
      • 5
      • 17
      • 18
      • -1
      • 15
      • FC Breitenrain
        3 : 1
        FC Bavois
      • FC Bavois
        0 : 0
        FC Basel II
      • JU
        0 : 2
        FC Bavois
      • FC Bavois
        1 : 1
        FC Sion II
      • FC La Chaux Fonds
        3 : 2
        FC Bavois
      • FC Bavois
        3 : 2
        FC Stade LS Ouchy
      • 12
      • 4
      • 3
      • 5
      • 15
      • 16
      • -1
      • 15
      • FC Stade LS Ouchy
        2 : 2
        FC Sion II
      • CH
        4 : 3
        FC Stade LS Ouchy
      • FC Stade LS Ouchy
        3 : 1
        BSC Old Boys
      • YV
        2 : 1
        FC Stade LS Ouchy
      • FC Stade LS Ouchy
        2 : 1
        FC Zürich II
      • FC Bavois
        3 : 2
        FC Stade LS Ouchy
      • 12
      • 4
      • 2
      • 6
      • 24
      • 27
      • -3
      • 14
      • YV
        2 : 1
        FC Basel II
      • FC Basel II
        1 : 1
        FC Zürich II
      • FC Bavois
        0 : 0
        FC Basel II
      • FC Basel II
        1 : 0
        SC Brühl
      • FC
        2 : 0
        FC Basel II
      • FC Basel II
        2 : 4
        KR
      • 12
      • 3
      • 4
      • 5
      • 18
      • 18
      • 0
      • 13
      • ST
        7 : 0
        FC
      • FC
        6 : 0
        FC Unitez Zürich
      • FC Breitenrain
        2 : 1
        FC
      • FC
        2 : 0
        FC Basel II
      • JU
        2 : 2
        FC
      • FC
        1 : 3
        FC Sion II
      • 12
      • 4
      • 1
      • 7
      • 21
      • 25
      • -4
      • 13
      • JU
        1 : 2
        YV
      • JU
        0 : 2
        FC Bavois
      • FC Zürich II
        0 : 0
        JU
      • SC Brühl
        5 : 1
        JU
      • JU
        2 : 2
        FC
      • KR
        0 : 0
        JU
      • 12
      • 2
      • 3
      • 7
      • 9
      • 21
      • -12
      • 9
    • Düşme
      • BSC Old Boys
        4 : 0
        JU
      • BSC Old Boys
        1 : 1
        FC La Chaux Fonds
      • FC Stade LS Ouchy
        3 : 1
        BSC Old Boys
      • CH
        2 : 2
        BSC Old Boys
      • BSC Old Boys
        0 : 5
        YV
      • FC Zürich II
        5 : 2
        BSC Old Boys
      • 12
      • 1
      • 5
      • 6
      • 17
      • 27
      • -10
      • 8
    • Düşme
      • FC Bavois
        2 : 1
        FC Unitez Zürich
      • FC
        6 : 0
        FC Unitez Zürich
      • FC Unitez Zürich
        1 : 3
        KR
      • ST
        1 : 0
        FC Unitez Zürich
      • FC Unitez Zürich
        1 : 4
        CH
      • FC Unitez Zürich
        2 : 5
        FC Breitenrain
      • 12
      • 2
      • 0
      • 10
      • 14
      • 40
      • -26
      • 6
  • Erste Liga Promotion 15/16 İç Saha Puan Durumu

    Son Maçlar
    • O
    • G
    • B
    • M
    • A
    • Y
    • AV
    • P
    • 1 Alternate Text Stade Nyonnis
      • ST
        7 : 0
        FC
      • ST
        3 : 1
        CH
      • ST
        1 : 0
        FC Unitez Zürich
      • 7
      • 6
      • 0
      • 1
      • 19
      • 5
      • 14
      • 18
    • 2 Alternate Text FC Breitenrain
      • FC Breitenrain
        3 : 1
        FC Bavois
      • FC Breitenrain
        2 : 1
        FC
      • FC Breitenrain
        1 : 0
        ST
      • 6
      • 5
      • 1
      • 0
      • 14
      • 7
      • 7
      • 16
    • 3 Alternate Text SC Brühl
      • SC Brühl
        5 : 0
        FC Breitenrain
      • SC Brühl
        5 : 1
        JU
      • SC Brühl
        3 : 1
        FC La Chaux Fonds
      • 7
      • 5
      • 1
      • 1
      • 22
      • 7
      • 15
      • 16
    • 4 Alternate Text SC Kriens
      Yükselme
      • KR
        0 : 2
        ST
      • KR
        2 : 0
        FC Breitenrain
      • KR
        0 : 0
        JU
      • 7
      • 4
      • 2
      • 1
      • 15
      • 7
      • 8
      • 14
    • 5 Alternate Text FC Zürich II
      • FC Zürich II
        0 : 0
        JU
      • FC Zürich II
        2 : 1
        FC La Chaux Fonds
      • FC Zürich II
        5 : 2
        BSC Old Boys
      • 6
      • 4
      • 1
      • 1
      • 13
      • 8
      • 5
      • 13
    • 6 Alternate Text FC La Chaux Fonds
      • FC La Chaux Fonds
        2 : 0
        FC Stade LS Ouchy
      • FC La Chaux Fonds
        1 : 3
        YV
      • FC La Chaux Fonds
        3 : 2
        FC Bavois
      • 5
      • 4
      • 0
      • 1
      • 11
      • 6
      • 5
      • 12
    • 7 Alternate Text SC Cham
      • CH
        4 : 3
        FC Stade LS Ouchy
      • CH
        2 : 2
        BSC Old Boys
      • CH
        2 : 1
        YV
      • 6
      • 3
      • 3
      • 0
      • 14
      • 10
      • 4
      • 12
    • 8 Alternate Text FC Stade LS Ouchy
      • FC Stade LS Ouchy
        2 : 2
        FC Sion II
      • FC Stade LS Ouchy
        3 : 1
        BSC Old Boys
      • FC Stade LS Ouchy
        2 : 1
        FC Zürich II
      • 5
      • 3
      • 1
      • 1
      • 12
      • 8
      • 4
      • 10
    • 9 Alternate Text Yverdon-Sport FC
      • YV
        2 : 1
        FC Basel II
      • YV
        2 : 3
        FC Sion II
      • YV
        2 : 1
        FC Stade LS Ouchy
      • 5
      • 3
      • 0
      • 2
      • 12
      • 9
      • 3
      • 9
    • 10 Alternate Text FC Köniz
      • FC
        6 : 0
        FC Unitez Zürich
      • FC
        2 : 0
        FC Basel II
      • FC
        1 : 3
        FC Sion II
      • 7
      • 3
      • 0
      • 4
      • 14
      • 11
      • 3
      • 9
    • 11 Alternate Text FC Bavois
      • FC Bavois
        0 : 0
        FC Basel II
      • FC Bavois
        1 : 1
        FC Sion II
      • FC Bavois
        3 : 2
        FC Stade LS Ouchy
      • 7
      • 2
      • 3
      • 2
      • 7
      • 7
      • 0
      • 9
    • 12 Alternate Text FC Sion II
      • FC Sion II
        1 : 1
        BSC Old Boys
      • FC Sion II
        1 : 1
        FC Zürich II
      • FC Sion II
        1 : 1
        SC Brühl
      • 5
      • 1
      • 3
      • 1
      • 7
      • 7
      • 0
      • 6
    • 13 Alternate Text FC Basel II
      • FC Basel II
        1 : 1
        FC Zürich II
      • FC Basel II
        1 : 0
        SC Brühl
      • FC Basel II
        2 : 4
        KR
      • 6
      • 1
      • 3
      • 2
      • 8
      • 10
      • -2
      • 6
    • 14 Alternate Text FC Unitez Zürich
      Düşme
      • FC Unitez Zürich
        1 : 3
        KR
      • FC Unitez Zürich
        1 : 4
        CH
      • FC Unitez Zürich
        2 : 5
        FC Breitenrain
      • 7
      • 2
      • 0
      • 5
      • 12
      • 20
      • -8
      • 6
    • 15 Alternate Text BSC Old Boys
      Düşme
      • BSC Old Boys
        4 : 0
        JU
      • BSC Old Boys
        1 : 1
        FC La Chaux Fonds
      • BSC Old Boys
        0 : 5
        YV
      • 5
      • 1
      • 2
      • 2
      • 6
      • 8
      • -2
      • 5
    • 16 Alternate Text SC YF Juventus
      • JU
        1 : 2
        YV
      • JU
        0 : 2
        FC Bavois
      • JU
        2 : 2
        FC
      • 5
      • 1
      • 1
      • 3
      • 6
      • 8
      • -2
      • 4
  • Erste Liga Promotion 15/16 Dış Saha Puan Durumu

    Son Maçlar
    • O
    • G
    • B
    • M
    • A
    • Y
    • AV
    • P
    • 1 Alternate Text SC Kriens
      Yükselme
      • FC
        1 : 3
        KR
      • FC Unitez Zürich
        1 : 3
        KR
      • FC Basel II
        2 : 4
        KR
      • 5
      • 5
      • 0
      • 0
      • 14
      • 4
      • 10
      • 15
    • 2 Alternate Text Yverdon-Sport FC
      • FC La Chaux Fonds
        1 : 3
        YV
      • BSC Old Boys
        0 : 5
        YV
      • CH
        2 : 1
        YV
      • 7
      • 5
      • 0
      • 2
      • 17
      • 9
      • 8
      • 15
    • 3 Alternate Text Stade Nyonnis
      • SC Brühl
        1 : 2
        ST
      • KR
        0 : 2
        ST
      • FC Breitenrain
        1 : 0
        ST
      • 5
      • 3
      • 0
      • 2
      • 6
      • 5
      • 1
      • 9
    • 4 Alternate Text FC Sion II
      • YV
        2 : 3
        FC Sion II
      • FC Bavois
        1 : 1
        FC Sion II
      • FC
        1 : 3
        FC Sion II
      • 7
      • 2
      • 3
      • 2
      • 12
      • 12
      • 0
      • 9
    • 5 Alternate Text SC Brühl
      • FC Unitez Zürich
        1 : 2
        SC Brühl
      • FC Basel II
        1 : 0
        SC Brühl
      • FC Sion II
        1 : 1
        SC Brühl
      • 5
      • 2
      • 1
      • 2
      • 5
      • 7
      • -2
      • 7
    • 6 Alternate Text FC Basel II
      • YV
        2 : 1
        FC Basel II
      • FC Bavois
        0 : 0
        FC Basel II
      • FC
        2 : 0
        FC Basel II
      • 6
      • 2
      • 1
      • 3
      • 10
      • 8
      • 2
      • 7
    • 7 Alternate Text FC Zürich II
      • FC Basel II
        1 : 1
        FC Zürich II
      • FC Sion II
        1 : 1
        FC Zürich II
      • FC Stade LS Ouchy
        2 : 1
        FC Zürich II
      • 6
      • 1
      • 4
      • 1
      • 10
      • 10
      • 0
      • 7
    • 8 Alternate Text FC Bavois
      • FC Breitenrain
        3 : 1
        FC Bavois
      • JU
        0 : 2
        FC Bavois
      • FC La Chaux Fonds
        3 : 2
        FC Bavois
      • 5
      • 2
      • 0
      • 3
      • 8
      • 9
      • -1
      • 6
    • 9 Alternate Text SC YF Juventus
      • FC Zürich II
        0 : 0
        JU
      • SC Brühl
        5 : 1
        JU
      • KR
        0 : 0
        JU
      • 7
      • 1
      • 2
      • 4
      • 3
      • 13
      • -10
      • 5
    • 10 Alternate Text FC Köniz
      • ST
        7 : 0
        FC
      • FC Breitenrain
        2 : 1
        FC
      • JU
        2 : 2
        FC
      • 5
      • 1
      • 1
      • 3
      • 7
      • 14
      • -7
      • 4
    • 11 Alternate Text SC Cham
      • KR
        5 : 2
        CH
      • ST
        3 : 1
        CH
      • FC Unitez Zürich
        1 : 4
        CH
      • 6
      • 1
      • 1
      • 4
      • 8
      • 16
      • -8
      • 4
    • 12 Alternate Text FC Breitenrain
      • SC Brühl
        5 : 0
        FC Breitenrain
      • KR
        2 : 0
        FC Breitenrain
      • FC Unitez Zürich
        2 : 5
        FC Breitenrain
      • 6
      • 1
      • 1
      • 4
      • 7
      • 15
      • -8
      • 4
    • 13 Alternate Text FC Stade LS Ouchy
      • CH
        4 : 3
        FC Stade LS Ouchy
      • YV
        2 : 1
        FC Stade LS Ouchy
      • FC Bavois
        3 : 2
        FC Stade LS Ouchy
      • 7
      • 1
      • 1
      • 5
      • 12
      • 19
      • -7
      • 4
    • 14 Alternate Text FC La Chaux Fonds
      • BSC Old Boys
        1 : 1
        FC La Chaux Fonds
      • FC Zürich II
        2 : 1
        FC La Chaux Fonds
      • SC Brühl
        3 : 1
        FC La Chaux Fonds
      • 7
      • 0
      • 3
      • 4
      • 6
      • 12
      • -6
      • 3
    • 15 Alternate Text BSC Old Boys
      Düşme
      • FC Stade LS Ouchy
        3 : 1
        BSC Old Boys
      • CH
        2 : 2
        BSC Old Boys
      • FC Zürich II
        5 : 2
        BSC Old Boys
      • 7
      • 0
      • 3
      • 4
      • 11
      • 19
      • -8
      • 3
    • 16 Alternate Text FC Unitez Zürich
      Düşme
      • FC Bavois
        2 : 1
        FC Unitez Zürich
      • FC
        6 : 0
        FC Unitez Zürich
      • ST
        1 : 0
        FC Unitez Zürich
      • 5
      • 0
      • 0
      • 5
      • 2
      • 20
      • -18
      • 0
  • O: Oynadığı Maç
  • G: Galibiyet
  • B: Beraberlik
  • M: Mağlubiyet
  • A: Attığı Gol
  • Y: Yediği Gol
  • AV: Avaraj
  • P: Puan
+

Son gelişmelerden anlık haberdar olabilirsiniz.
Yenisafak.com bildirim ile, web sitesine girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.