Puan Durumu / Futbol

  • Son Maçlar
    • O
    • G
    • B
    • M
    • A
    • Y
    • AV
    • P
    • Yükselme
      • FK Dinamo Vranje
        1 : 0
        Temnic 1924
      • FK Dinamo Vranje
        1 : 0
        FK
      • BE
        1 : 2
        FK Dinamo Vranje
      • Backa Topola
        0 : 0
        FK Dinamo Vranje
      • FK Dinamo Vranje
        1 : 0
        FK Buducnost Dobanovci
      • ME
        0 : 2
        FK Dinamo Vranje
      • 10
      • 8
      • 1
      • 1
      • 17
      • 6
      • 11
      • 25
    • Yükselme
      • JA
        0 : 1
        FK
      • FK
        0 : 0
        FK Teleoptik
      • FK
        1 : 1
        FK
      • FK
        1 : 1
        FK Sloboda Uzice
      • Temnic 1924
        0 : 2
        FK
      • FK
        2 : 0
        Radnicki Pirot
      • 10
      • 5
      • 5
      • 0
      • 10
      • 3
      • 7
      • 20
      • FK
        3 : 2
        BE
      • FK Dinamo Vranje
        1 : 0
        FK
      • FK
        3 : 1
        FK Buducnost Dobanovci
      • ME
        1 : 2
        FK
      • FK
        3 : 0
        Celarevo
      • JA
        2 : 2
        FK
      • 10
      • 6
      • 1
      • 3
      • 18
      • 10
      • 8
      • 19
    • Yükselme
      • FK Sloboda Uzice
        0 : 2
        ME
      • ME
        2 : 0
        Temnic 1924
      • Radnicki Pirot
        0 : 3
        ME
      • ME
        1 : 2
        FK
      • BE
        0 : 1
        ME
      • ME
        0 : 2
        FK Dinamo Vranje
      • 10
      • 6
      • 1
      • 3
      • 13
      • 6
      • 7
      • 19
      • FK Radnicki 1923
        1 : 0
        Celarevo
      • JA
        0 : 3
        FK Radnicki 1923
      • NO
        0 : 1
        FK Radnicki 1923
      • FK Radnicki 1923
        2 : 2
        Backa Topola
      • FK Radnicki 1923
        1 : 0
        FK Teleoptik
      • FK
        0 : 2
        FK Radnicki 1923
      • 9
      • 6
      • 1
      • 2
      • 11
      • 5
      • 6
      • 19
      • NO
        2 : 0
        Backa Topola
      • Backa Topola
        4 : 0
        BE
      • FK Radnicki 1923
        2 : 2
        Backa Topola
      • Backa Topola
        0 : 0
        FK Dinamo Vranje
      • FK Teleoptik
        2 : 0
        Backa Topola
      • Backa Topola
        1 : 0
        FK Buducnost Dobanovci
      • 10
      • 4
      • 4
      • 2
      • 9
      • 6
      • 3
      • 16
      • FK
        0 : 0
        NO
      • NO
        2 : 0
        Backa Topola
      • NO
        0 : 1
        FK Radnicki 1923
      • FK Teleoptik
        0 : 0
        NO
      • NO
        4 : 3
        FK
      • FK Sloboda Uzice
        0 : 0
        NO
      • 9
      • 3
      • 5
      • 1
      • 10
      • 7
      • 3
      • 14
      • Celarevo
        3 : 2
        FK Teleoptik
      • FK
        1 : 0
        Celarevo
      • Celarevo
        3 : 1
        FK Sloboda Uzice
      • Temnic 1924
        2 : 2
        Celarevo
      • Celarevo
        2 : 1
        Radnicki Pirot
      • FK
        3 : 0
        Celarevo
      • 9
      • 3
      • 2
      • 4
      • 13
      • 15
      • -2
      • 11
      • FK Buducnost Dobanovci
        1 : 1
        FK Teleoptik
      • FK Buducnost Dobanovci
        1 : 0
        FK Sloboda Uzice
      • FK Buducnost Dobanovci
        3 : 1
        Radnicki Pirot
      • FK
        3 : 1
        FK Buducnost Dobanovci
      • FK Dinamo Vranje
        1 : 0
        FK Buducnost Dobanovci
      • Backa Topola
        1 : 0
        FK Buducnost Dobanovci
      • 10
      • 3
      • 2
      • 5
      • 9
      • 11
      • -2
      • 11
      • FK
        1 : 0
        Celarevo
      • JA
        0 : 0
        FK
      • FK
        1 : 1
        FK
      • NO
        4 : 3
        FK
      • FK
        0 : 2
        FK Radnicki 1923
      • FK Teleoptik
        2 : 1
        FK
      • 10
      • 3
      • 2
      • 5
      • 10
      • 14
      • -4
      • 11
      • FK Dinamo Vranje
        1 : 0
        Temnic 1924
      • Temnic 1924
        2 : 0
        FK Buducnost Dobanovci
      • ME
        2 : 0
        Temnic 1924
      • Temnic 1924
        2 : 2
        Celarevo
      • JA
        1 : 0
        Temnic 1924
      • Temnic 1924
        0 : 2
        FK
      • 9
      • 3
      • 1
      • 5
      • 8
      • 12
      • -4
      • 10
      • Celarevo
        3 : 2
        FK Teleoptik
      • FK
        0 : 0
        FK Teleoptik
      • FK Teleoptik
        0 : 0
        NO
      • FK Radnicki 1923
        1 : 0
        FK Teleoptik
      • FK Teleoptik
        2 : 0
        Backa Topola
      • FK Teleoptik
        2 : 1
        FK
      • 10
      • 2
      • 3
      • 5
      • 9
      • 13
      • -4
      • 9
    • Düşme
      • FK Teleoptik
        0 : 2
        JA
      • JA
        0 : 0
        FK
      • FK Sloboda Uzice
        0 : 0
        JA
      • JA
        1 : 0
        Temnic 1924
      • Radnicki Pirot
        3 : 1
        JA
      • JA
        2 : 2
        FK
      • 10
      • 2
      • 3
      • 5
      • 7
      • 12
      • -5
      • 9
    • Düşme
      • FK Buducnost Dobanovci
        1 : 0
        FK Sloboda Uzice
      • FK Sloboda Uzice
        0 : 2
        ME
      • Celarevo
        3 : 1
        FK Sloboda Uzice
      • FK Sloboda Uzice
        0 : 0
        JA
      • FK
        1 : 1
        FK Sloboda Uzice
      • FK Sloboda Uzice
        0 : 0
        NO
      • 9
      • 2
      • 3
      • 4
      • 4
      • 11
      • -7
      • 9
    • Düşme
      • Temnic 1924
        3 : 1
        BE
      • BE
        1 : 0
        Radnicki Pirot
      • FK
        3 : 2
        BE
      • Backa Topola
        4 : 0
        BE
      • BE
        1 : 2
        FK Dinamo Vranje
      • BE
        0 : 1
        ME
      • 9
      • 2
      • 1
      • 6
      • 11
      • 17
      • -6
      • 7
    • Düşme
      • Radnicki Pirot
        3 : 5
        FK Dinamo Vranje
      • FK Buducnost Dobanovci
        3 : 1
        Radnicki Pirot
      • Radnicki Pirot
        0 : 3
        ME
      • Celarevo
        2 : 1
        Radnicki Pirot
      • Radnicki Pirot
        3 : 1
        JA
      • FK
        2 : 0
        Radnicki Pirot
      • 10
      • 1
      • 1
      • 8
      • 9
      • 20
      • -11
      • 4
  • Prva Liga 16/17 İç Saha Puan Durumu

    Son Maçlar
    • O
    • G
    • B
    • M
    • A
    • Y
    • AV
    • P
    • 1 Alternate Text FK Proleter Novi Sad
      • FK
        3 : 2
        BE
      • FK
        3 : 1
        FK Buducnost Dobanovci
      • FK
        3 : 0
        Celarevo
      • 4
      • 4
      • 0
      • 0
      • 12
      • 3
      • 9
      • 12
    • 2 Alternate Text FK Dinamo Vranje
      Yükselme
      • FK Dinamo Vranje
        1 : 0
        Temnic 1924
      • FK Dinamo Vranje
        1 : 0
        FK
      • FK Dinamo Vranje
        1 : 0
        FK Buducnost Dobanovci
      • 4
      • 4
      • 0
      • 0
      • 5
      • 0
      • 5
      • 12
    • 3 Alternate Text Backa Topola
      • Backa Topola
        4 : 0
        BE
      • Backa Topola
        0 : 0
        FK Dinamo Vranje
      • Backa Topola
        1 : 0
        FK Buducnost Dobanovci
      • 5
      • 3
      • 2
      • 0
      • 6
      • 0
      • 6
      • 11
    • 4 Alternate Text Celarevo
      • Celarevo
        3 : 2
        FK Teleoptik
      • Celarevo
        3 : 1
        FK Sloboda Uzice
      • Celarevo
        2 : 1
        Radnicki Pirot
      • 4
      • 3
      • 1
      • 0
      • 10
      • 6
      • 4
      • 10
    • 5 Alternate Text Novi Pazar
      • NO
        2 : 0
        Backa Topola
      • NO
        0 : 1
        FK Radnicki 1923
      • NO
        4 : 3
        FK
      • 5
      • 3
      • 1
      • 1
      • 8
      • 5
      • 3
      • 10
    • 6 Alternate Text Temnic 1924
      • Temnic 1924
        2 : 0
        FK Buducnost Dobanovci
      • Temnic 1924
        2 : 2
        Celarevo
      • Temnic 1924
        0 : 2
        FK
      • 5
      • 3
      • 1
      • 1
      • 8
      • 5
      • 3
      • 10
    • 7 Alternate Text FK Sindjelic Beograd
      Yükselme
      • FK
        0 : 0
        FK Teleoptik
      • FK
        1 : 1
        FK Sloboda Uzice
      • FK
        2 : 0
        Radnicki Pirot
      • 6
      • 2
      • 4
      • 0
      • 5
      • 2
      • 3
      • 10
    • 8 Alternate Text FK Indija
      • FK
        1 : 0
        Celarevo
      • FK
        1 : 1
        FK
      • FK
        0 : 2
        FK Radnicki 1923
      • 5
      • 3
      • 1
      • 1
      • 6
      • 4
      • 2
      • 10
    • 9 Alternate Text FK Buducnost Dobanovci
      • FK Buducnost Dobanovci
        1 : 1
        FK Teleoptik
      • FK Buducnost Dobanovci
        1 : 0
        FK Sloboda Uzice
      • FK Buducnost Dobanovci
        3 : 1
        Radnicki Pirot
      • 4
      • 2
      • 2
      • 0
      • 6
      • 3
      • 3
      • 8
    • 10 Alternate Text FK Sloboda Uzice
      Düşme
      • FK Sloboda Uzice
        0 : 2
        ME
      • FK Sloboda Uzice
        0 : 0
        JA
      • FK Sloboda Uzice
        0 : 0
        NO
      • 5
      • 2
      • 2
      • 1
      • 2
      • 2
      • 0
      • 8
    • 11 Alternate Text FK Radnicki 1923
      • FK Radnicki 1923
        1 : 0
        Celarevo
      • FK Radnicki 1923
        2 : 2
        Backa Topola
      • FK Radnicki 1923
        1 : 0
        FK Teleoptik
      • 5
      • 2
      • 1
      • 2
      • 4
      • 5
      • -1
      • 7
    • 12 Alternate Text FK Teleoptik
      • FK Teleoptik
        0 : 0
        NO
      • FK Teleoptik
        2 : 0
        Backa Topola
      • FK Teleoptik
        2 : 1
        FK
      • 6
      • 2
      • 1
      • 3
      • 6
      • 8
      • -2
      • 7
    • 13 Alternate Text Bezanija
      Düşme
      • BE
        1 : 0
        Radnicki Pirot
      • BE
        1 : 2
        FK Dinamo Vranje
      • BE
        0 : 1
        ME
      • 4
      • 2
      • 0
      • 2
      • 6
      • 3
      • 3
      • 6
    • 14 Alternate Text Metalac Gorjni
      Yükselme
      • ME
        2 : 0
        Temnic 1924
      • ME
        1 : 2
        FK
      • ME
        0 : 2
        FK Dinamo Vranje
      • 5
      • 2
      • 0
      • 3
      • 5
      • 5
      • 0
      • 6
    • 15 Alternate Text FK Jagodina
      Düşme
      • JA
        0 : 0
        FK
      • JA
        1 : 0
        Temnic 1924
      • JA
        2 : 2
        FK
      • 6
      • 1
      • 2
      • 3
      • 3
      • 7
      • -4
      • 5
    • 16 Alternate Text Radnicki Pirot
      Düşme
      • Radnicki Pirot
        3 : 5
        FK Dinamo Vranje
      • Radnicki Pirot
        0 : 3
        ME
      • Radnicki Pirot
        3 : 1
        JA
      • 4
      • 1
      • 0
      • 3
      • 7
      • 11
      • -4
      • 3
  • Prva Liga 16/17 Dış Saha Puan Durumu

    Son Maçlar
    • O
    • G
    • B
    • M
    • A
    • Y
    • AV
    • P
    • 1 Alternate Text Metalac Gorjni
      Yükselme
      • FK Sloboda Uzice
        0 : 2
        ME
      • Radnicki Pirot
        0 : 3
        ME
      • BE
        0 : 1
        ME
      • 5
      • 4
      • 1
      • 0
      • 8
      • 1
      • 7
      • 13
    • 2 Alternate Text FK Dinamo Vranje
      Yükselme
      • BE
        1 : 2
        FK Dinamo Vranje
      • Backa Topola
        0 : 0
        FK Dinamo Vranje
      • ME
        0 : 2
        FK Dinamo Vranje
      • 6
      • 4
      • 1
      • 1
      • 12
      • 6
      • 6
      • 13
    • 3 Alternate Text FK Radnicki 1923
      • JA
        0 : 3
        FK Radnicki 1923
      • NO
        0 : 1
        FK Radnicki 1923
      • FK
        0 : 2
        FK Radnicki 1923
      • 4
      • 4
      • 0
      • 0
      • 7
      • 0
      • 7
      • 12
    • 4 Alternate Text FK Sindjelic Beograd
      Yükselme
      • JA
        0 : 1
        FK
      • FK
        1 : 1
        FK
      • Temnic 1924
        0 : 2
        FK
      • 4
      • 3
      • 1
      • 0
      • 5
      • 1
      • 4
      • 10
    • 5 Alternate Text FK Proleter Novi Sad
      • FK Dinamo Vranje
        1 : 0
        FK
      • ME
        1 : 2
        FK
      • JA
        2 : 2
        FK
      • 6
      • 2
      • 1
      • 3
      • 6
      • 7
      • -1
      • 7
    • 6 Alternate Text Backa Topola
      • NO
        2 : 0
        Backa Topola
      • FK Radnicki 1923
        2 : 2
        Backa Topola
      • FK Teleoptik
        2 : 0
        Backa Topola
      • 5
      • 1
      • 2
      • 2
      • 3
      • 6
      • -3
      • 5
    • 7 Alternate Text Novi Pazar
      • FK
        0 : 0
        NO
      • FK Teleoptik
        0 : 0
        NO
      • FK Sloboda Uzice
        0 : 0
        NO
      • 4
      • 0
      • 4
      • 0
      • 2
      • 2
      • 0
      • 4
    • 8 Alternate Text FK Jagodina
      Düşme
      • FK Teleoptik
        0 : 2
        JA
      • FK Sloboda Uzice
        0 : 0
        JA
      • Radnicki Pirot
        3 : 1
        JA
      • 4
      • 1
      • 1
      • 2
      • 4
      • 5
      • -1
      • 4
    • 9 Alternate Text FK Buducnost Dobanovci
      • FK
        3 : 1
        FK Buducnost Dobanovci
      • FK Dinamo Vranje
        1 : 0
        FK Buducnost Dobanovci
      • Backa Topola
        1 : 0
        FK Buducnost Dobanovci
      • 6
      • 1
      • 0
      • 5
      • 3
      • 8
      • -5
      • 3
    • 10 Alternate Text FK Teleoptik
      • Celarevo
        3 : 2
        FK Teleoptik
      • FK
        0 : 0
        FK Teleoptik
      • FK Radnicki 1923
        1 : 0
        FK Teleoptik
      • 4
      • 0
      • 2
      • 2
      • 3
      • 5
      • -2
      • 2
    • 11 Alternate Text FK Indija
      • JA
        0 : 0
        FK
      • NO
        4 : 3
        FK
      • FK Teleoptik
        2 : 1
        FK
      • 5
      • 0
      • 1
      • 4
      • 4
      • 10
      • -6
      • 1
    • 12 Alternate Text Celarevo
      • FK
        1 : 0
        Celarevo
      • Temnic 1924
        2 : 2
        Celarevo
      • FK
        3 : 0
        Celarevo
      • 5
      • 0
      • 1
      • 4
      • 3
      • 9
      • -6
      • 1
    • 13 Alternate Text FK Sloboda Uzice
      Düşme
      • FK Buducnost Dobanovci
        1 : 0
        FK Sloboda Uzice
      • Celarevo
        3 : 1
        FK Sloboda Uzice
      • FK
        1 : 1
        FK Sloboda Uzice
      • 4
      • 0
      • 1
      • 3
      • 2
      • 9
      • -7
      • 1
    • 14 Alternate Text Radnicki Pirot
      Düşme
      • FK Buducnost Dobanovci
        3 : 1
        Radnicki Pirot
      • Celarevo
        2 : 1
        Radnicki Pirot
      • FK
        2 : 0
        Radnicki Pirot
      • 6
      • 0
      • 1
      • 5
      • 2
      • 9
      • -7
      • 1
    • 15 Alternate Text Bezanija
      Düşme
      • Temnic 1924
        3 : 1
        BE
      • FK
        3 : 2
        BE
      • Backa Topola
        4 : 0
        BE
      • 5
      • 0
      • 1
      • 4
      • 5
      • 14
      • -9
      • 1
    • 16 Alternate Text Temnic 1924
      • FK Dinamo Vranje
        1 : 0
        Temnic 1924
      • ME
        2 : 0
        Temnic 1924
      • JA
        1 : 0
        Temnic 1924
      • 4
      • 0
      • 0
      • 4
      • 0
      • 7
      • -7
      • 0
  • O: Oynadığı Maç
  • G: Galibiyet
  • B: Beraberlik
  • M: Mağlubiyet
  • A: Attığı Gol
  • Y: Yediği Gol
  • AV: Avaraj
  • P: Puan
+

Son gelişmelerden anlık haberdar olabilirsiniz.
Yenisafak.com bildirim ile, web sitesine girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.