Puan Durumu / Futbol

  • Son Maçlar
    • O
    • G
    • B
    • M
    • A
    • Y
    • AV
    • P
    • Championship round
      • FK PODRINJE
        1 : 0
        FK ZVIJEZDA 09
      • FK ZVIJEZDA 09
        4 : 0
        SLOGA DOBOJ
      • FK NAPREDAK DONJI SEPAK
        2 : 3
        FK ZVIJEZDA 09
      • FK ZVIJEZDA 09
        0 : 0
        FK
      • FK TEKSTILAC DERVENTA
        0 : 0
        FK ZVIJEZDA 09
      • FK ZVIJEZDA 09
        1 : 0
        FK SLOBODA MRKONJIC GRAD
      • 10
      • 7
      • 2
      • 1
      • 14
      • 3
      • 11
      • 23
    • Championship round
      • FK SLOBODA MRKONJIC GRAD
        1 : 2
        FK TEKSTILAC DERVENTA
      • Sutjeska Foca
        1 : 1
        FK TEKSTILAC DERVENTA
      • FK TEKSTILAC DERVENTA
        4 : 1
        FK PODRINJE
      • FK NAPREDAK DONJI SEPAK
        1 : 1
        FK TEKSTILAC DERVENTA
      • FK TEKSTILAC DERVENTA
        0 : 0
        FK ZVIJEZDA 09
      • FK TEKSTILAC DERVENTA
        3 : 0
        FK Zeljeznicar Banjaluka
      • 10
      • 5
      • 4
      • 1
      • 17
      • 6
      • 11
      • 19
    • Championship round
      • FK
        2 : 1
        FK Zeljeznicar Banjaluka
      • FK
        1 : 1
        FK
      • SLOGA DOBOJ
        1 : 1
        FK
      • FK ZVIJEZDA 09
        0 : 0
        FK
      • FK
        4 : 1
        FK SLOBODA MRKONJIC GRAD
      • DR
        1 : 0
        FK
      • 10
      • 5
      • 4
      • 1
      • 15
      • 8
      • 7
      • 19
    • Championship round
      • FK TEKSTILAC DERVENTA
        0 : 1
        DR
      • DR
        1 : 1
        FK Zeljeznicar Banjaluka
      • FK Kozara Gradiska
        0 : 1
        DR
      • DR
        1 : 1
        FK
      • SLOGA DOBOJ
        1 : 1
        DR
      • DR
        1 : 0
        FK
      • 10
      • 5
      • 4
      • 1
      • 9
      • 5
      • 4
      • 19
    • Championship round
      • Sutjeska Foca
        0 : 1
        FK PODRINJE
      • FK PODRINJE
        2 : 1
        FK NAPREDAK DONJI SEPAK
      • FK TEKSTILAC DERVENTA
        4 : 1
        FK PODRINJE
      • FK PODRINJE
        2 : 1
        FK Zeljeznicar Banjaluka
      • FK Kozara Gradiska
        0 : 2
        FK PODRINJE
      • FK PODRINJE
        2 : 2
        FK
      • 10
      • 5
      • 1
      • 4
      • 13
      • 14
      • -1
      • 16
    • Championship round
      • FK SLOBODA MRKONJIC GRAD
        1 : 2
        FK TEKSTILAC DERVENTA
      • FK SLOBODA MRKONJIC GRAD
        3 : 0
        FK Kozara Gradiska
      • FK
        1 : 0
        FK SLOBODA MRKONJIC GRAD
      • FK SLOBODA MRKONJIC GRAD
        3 : 2
        SLOGA DOBOJ
      • FK
        4 : 1
        FK SLOBODA MRKONJIC GRAD
      • FK ZVIJEZDA 09
        1 : 0
        FK SLOBODA MRKONJIC GRAD
      • 10
      • 5
      • 0
      • 5
      • 14
      • 13
      • 1
      • 15
    • Küme Düşme Turu
      • FK
        1 : 1
        SLOGA DOBOJ
      • FK
        1 : 1
        FK
      • FK
        1 : 0
        FK SLOBODA MRKONJIC GRAD
      • DR
        1 : 1
        FK
      • FK
        3 : 1
        Sutjeska Foca
      • FK PODRINJE
        2 : 2
        FK
      • 10
      • 3
      • 5
      • 2
      • 14
      • 12
      • 2
      • 14
    • Küme Düşme Turu
      • FK Zeljeznicar Banjaluka
        2 : 0
        FK SLOBODA MRKONJIC GRAD
      • DR
        1 : 1
        FK Zeljeznicar Banjaluka
      • FK Zeljeznicar Banjaluka
        1 : 0
        Sutjeska Foca
      • FK PODRINJE
        2 : 1
        FK Zeljeznicar Banjaluka
      • FK Zeljeznicar Banjaluka
        3 : 0
        FK NAPREDAK DONJI SEPAK
      • FK TEKSTILAC DERVENTA
        3 : 0
        FK Zeljeznicar Banjaluka
      • 10
      • 4
      • 1
      • 5
      • 13
      • 14
      • -1
      • 13
    • Küme Düşme Turu
      • DR
        1 : 0
        FK NAPREDAK DONJI SEPAK
      • FK PODRINJE
        2 : 1
        FK NAPREDAK DONJI SEPAK
      • FK NAPREDAK DONJI SEPAK
        2 : 3
        FK ZVIJEZDA 09
      • FK NAPREDAK DONJI SEPAK
        1 : 1
        FK TEKSTILAC DERVENTA
      • FK Zeljeznicar Banjaluka
        3 : 0
        FK NAPREDAK DONJI SEPAK
      • FK NAPREDAK DONJI SEPAK
        2 : 1
        FK Kozara Gradiska
      • 10
      • 2
      • 2
      • 6
      • 9
      • 15
      • -6
      • 8
    • Küme Düşme Turu
      • FK NAPREDAK DONJI SEPAK
        1 : 1
        Sutjeska Foca
      • Sutjeska Foca
        1 : 1
        FK TEKSTILAC DERVENTA
      • FK Zeljeznicar Banjaluka
        1 : 0
        Sutjeska Foca
      • Sutjeska Foca
        4 : 1
        FK Kozara Gradiska
      • FK
        3 : 1
        Sutjeska Foca
      • Sutjeska Foca
        2 : 2
        SLOGA DOBOJ
      • 10
      • 1
      • 4
      • 5
      • 9
      • 14
      • -5
      • 7
    • Küme Düşme Turu
      • SLOGA DOBOJ
        1 : 1
        FK Kozara Gradiska
      • FK ZVIJEZDA 09
        4 : 0
        SLOGA DOBOJ
      • SLOGA DOBOJ
        1 : 1
        FK
      • FK SLOBODA MRKONJIC GRAD
        3 : 2
        SLOGA DOBOJ
      • SLOGA DOBOJ
        1 : 1
        DR
      • Sutjeska Foca
        2 : 2
        SLOGA DOBOJ
      • 10
      • 0
      • 5
      • 5
      • 8
      • 18
      • -10
      • 5
    • Küme Düşme Turu
      • FK Kozara Gradiska
        1 : 3
        FK
      • FK SLOBODA MRKONJIC GRAD
        3 : 0
        FK Kozara Gradiska
      • FK Kozara Gradiska
        0 : 1
        DR
      • Sutjeska Foca
        4 : 1
        FK Kozara Gradiska
      • FK Kozara Gradiska
        0 : 2
        FK PODRINJE
      • FK NAPREDAK DONJI SEPAK
        2 : 1
        FK Kozara Gradiska
      • 10
      • 1
      • 2
      • 7
      • 7
      • 20
      • -13
      • 5
  • Prva League - Rep Srpske 16/17 İç Saha Puan Durumu

    Son Maçlar
    • O
    • G
    • B
    • M
    • A
    • Y
    • AV
    • P
    • 1 Alternate Text FK ZVIJEZDA 09
      Championship round
      • FK ZVIJEZDA 09
        4 : 0
        SLOGA DOBOJ
      • FK ZVIJEZDA 09
        0 : 0
        FK
      • FK ZVIJEZDA 09
        1 : 0
        FK SLOBODA MRKONJIC GRAD
      • 5
      • 4
      • 1
      • 0
      • 8
      • 0
      • 8
      • 13
    • 2 Alternate Text FK Zeljeznicar Banjaluka
      Küme Düşme Turu
      • FK Zeljeznicar Banjaluka
        2 : 0
        FK SLOBODA MRKONJIC GRAD
      • FK Zeljeznicar Banjaluka
        1 : 0
        Sutjeska Foca
      • FK Zeljeznicar Banjaluka
        3 : 0
        FK NAPREDAK DONJI SEPAK
      • 5
      • 4
      • 0
      • 1
      • 9
      • 2
      • 7
      • 12
    • 3 Alternate Text FK TEKSTILAC DERVENTA
      Championship round
      • FK TEKSTILAC DERVENTA
        4 : 1
        FK PODRINJE
      • FK TEKSTILAC DERVENTA
        0 : 0
        FK ZVIJEZDA 09
      • FK TEKSTILAC DERVENTA
        3 : 0
        FK Zeljeznicar Banjaluka
      • 6
      • 3
      • 2
      • 1
      • 11
      • 3
      • 8
      • 11
    • 4 Alternate Text FK Slavija Sarajevo
      Küme Düşme Turu
      • FK
        1 : 1
        SLOGA DOBOJ
      • FK
        1 : 0
        FK SLOBODA MRKONJIC GRAD
      • FK
        3 : 1
        Sutjeska Foca
      • 4
      • 3
      • 1
      • 0
      • 9
      • 3
      • 6
      • 10
    • 5 Alternate Text FK Rudar Prijedor
      Championship round
      • FK
        2 : 1
        FK Zeljeznicar Banjaluka
      • FK
        1 : 1
        FK
      • FK
        4 : 1
        FK SLOBODA MRKONJIC GRAD
      • 4
      • 3
      • 1
      • 0
      • 8
      • 3
      • 5
      • 10
    • 6 Alternate Text FK PODRINJE
      Championship round
      • FK PODRINJE
        2 : 1
        FK NAPREDAK DONJI SEPAK
      • FK PODRINJE
        2 : 1
        FK Zeljeznicar Banjaluka
      • FK PODRINJE
        2 : 2
        FK
      • 6
      • 3
      • 1
      • 2
      • 9
      • 8
      • 1
      • 10
    • 7 Alternate Text FK SLOBODA MRKONJIC GRAD
      Championship round
      • FK SLOBODA MRKONJIC GRAD
        1 : 2
        FK TEKSTILAC DERVENTA
      • FK SLOBODA MRKONJIC GRAD
        3 : 0
        FK Kozara Gradiska
      • FK SLOBODA MRKONJIC GRAD
        3 : 2
        SLOGA DOBOJ
      • 4
      • 3
      • 0
      • 1
      • 9
      • 4
      • 5
      • 9
    • 8 Alternate Text Drina Zvornik
      Championship round
      • DR
        1 : 1
        FK Zeljeznicar Banjaluka
      • DR
        1 : 1
        FK
      • DR
        1 : 0
        FK
      • 6
      • 2
      • 3
      • 1
      • 4
      • 3
      • 1
      • 9
    • 9 Alternate Text FK NAPREDAK DONJI SEPAK
      Küme Düşme Turu
      • FK NAPREDAK DONJI SEPAK
        2 : 3
        FK ZVIJEZDA 09
      • FK NAPREDAK DONJI SEPAK
        1 : 1
        FK TEKSTILAC DERVENTA
      • FK NAPREDAK DONJI SEPAK
        2 : 1
        FK Kozara Gradiska
      • 6
      • 2
      • 2
      • 2
      • 8
      • 8
      • 0
      • 8
    • 10 Alternate Text Sutjeska Foca
      Küme Düşme Turu
      • Sutjeska Foca
        1 : 1
        FK TEKSTILAC DERVENTA
      • Sutjeska Foca
        4 : 1
        FK Kozara Gradiska
      • Sutjeska Foca
        2 : 2
        SLOGA DOBOJ
      • 6
      • 1
      • 2
      • 3
      • 7
      • 9
      • -2
      • 5
    • 11 Alternate Text SLOGA DOBOJ
      Küme Düşme Turu
      • SLOGA DOBOJ
        1 : 1
        FK Kozara Gradiska
      • SLOGA DOBOJ
        1 : 1
        FK
      • SLOGA DOBOJ
        1 : 1
        DR
      • 4
      • 0
      • 3
      • 1
      • 3
      • 5
      • -2
      • 3
    • 12 Alternate Text FK Kozara Gradiska
      Küme Düşme Turu
      • FK Kozara Gradiska
        1 : 3
        FK
      • FK Kozara Gradiska
        0 : 1
        DR
      • FK Kozara Gradiska
        0 : 2
        FK PODRINJE
      • 4
      • 0
      • 1
      • 3
      • 2
      • 7
      • -5
      • 1
  • Prva League - Rep Srpske 16/17 Dış Saha Puan Durumu

    Son Maçlar
    • O
    • G
    • B
    • M
    • A
    • Y
    • AV
    • P
    • 1 Alternate Text FK ZVIJEZDA 09
      Championship round
      • FK PODRINJE
        1 : 0
        FK ZVIJEZDA 09
      • FK NAPREDAK DONJI SEPAK
        2 : 3
        FK ZVIJEZDA 09
      • FK TEKSTILAC DERVENTA
        0 : 0
        FK ZVIJEZDA 09
      • 5
      • 3
      • 1
      • 1
      • 6
      • 3
      • 3
      • 10
    • 2 Alternate Text Drina Zvornik
      Championship round
      • FK TEKSTILAC DERVENTA
        0 : 1
        DR
      • FK Kozara Gradiska
        0 : 1
        DR
      • SLOGA DOBOJ
        1 : 1
        DR
      • 4
      • 3
      • 1
      • 0
      • 5
      • 2
      • 3
      • 10
    • 3 Alternate Text FK Rudar Prijedor
      Championship round
      • SLOGA DOBOJ
        1 : 1
        FK
      • FK ZVIJEZDA 09
        0 : 0
        FK
      • DR
        1 : 0
        FK
      • 6
      • 2
      • 3
      • 1
      • 7
      • 5
      • 2
      • 9
    • 4 Alternate Text FK TEKSTILAC DERVENTA
      Championship round
      • FK SLOBODA MRKONJIC GRAD
        1 : 2
        FK TEKSTILAC DERVENTA
      • Sutjeska Foca
        1 : 1
        FK TEKSTILAC DERVENTA
      • FK NAPREDAK DONJI SEPAK
        1 : 1
        FK TEKSTILAC DERVENTA
      • 4
      • 2
      • 2
      • 0
      • 6
      • 3
      • 3
      • 8
    • 5 Alternate Text FK PODRINJE
      Championship round
      • Sutjeska Foca
        0 : 1
        FK PODRINJE
      • FK TEKSTILAC DERVENTA
        4 : 1
        FK PODRINJE
      • FK Kozara Gradiska
        0 : 2
        FK PODRINJE
      • 4
      • 2
      • 0
      • 2
      • 4
      • 6
      • -2
      • 6
    • 6 Alternate Text FK SLOBODA MRKONJIC GRAD
      Championship round
      • FK
        1 : 0
        FK SLOBODA MRKONJIC GRAD
      • FK
        4 : 1
        FK SLOBODA MRKONJIC GRAD
      • FK ZVIJEZDA 09
        1 : 0
        FK SLOBODA MRKONJIC GRAD
      • 6
      • 2
      • 0
      • 4
      • 5
      • 9
      • -4
      • 6
    • 7 Alternate Text FK Slavija Sarajevo
      Küme Düşme Turu
      • FK
        1 : 1
        FK
      • DR
        1 : 1
        FK
      • FK PODRINJE
        2 : 2
        FK
      • 6
      • 0
      • 4
      • 2
      • 5
      • 9
      • -4
      • 4
    • 8 Alternate Text FK Kozara Gradiska
      Küme Düşme Turu
      • FK SLOBODA MRKONJIC GRAD
        3 : 0
        FK Kozara Gradiska
      • Sutjeska Foca
        4 : 1
        FK Kozara Gradiska
      • FK NAPREDAK DONJI SEPAK
        2 : 1
        FK Kozara Gradiska
      • 6
      • 1
      • 1
      • 4
      • 5
      • 13
      • -8
      • 4
    • 9 Alternate Text Sutjeska Foca
      Küme Düşme Turu
      • FK NAPREDAK DONJI SEPAK
        1 : 1
        Sutjeska Foca
      • FK Zeljeznicar Banjaluka
        1 : 0
        Sutjeska Foca
      • FK
        3 : 1
        Sutjeska Foca
      • 4
      • 0
      • 2
      • 2
      • 2
      • 5
      • -3
      • 2
    • 10 Alternate Text SLOGA DOBOJ
      Küme Düşme Turu
      • FK ZVIJEZDA 09
        4 : 0
        SLOGA DOBOJ
      • FK SLOBODA MRKONJIC GRAD
        3 : 2
        SLOGA DOBOJ
      • Sutjeska Foca
        2 : 2
        SLOGA DOBOJ
      • 6
      • 0
      • 2
      • 4
      • 5
      • 13
      • -8
      • 2
    • 11 Alternate Text FK Zeljeznicar Banjaluka
      Küme Düşme Turu
      • DR
        1 : 1
        FK Zeljeznicar Banjaluka
      • FK PODRINJE
        2 : 1
        FK Zeljeznicar Banjaluka
      • FK TEKSTILAC DERVENTA
        3 : 0
        FK Zeljeznicar Banjaluka
      • 5
      • 0
      • 1
      • 4
      • 4
      • 12
      • -8
      • 1
    • 12 Alternate Text FK NAPREDAK DONJI SEPAK
      Küme Düşme Turu
      • DR
        1 : 0
        FK NAPREDAK DONJI SEPAK
      • FK PODRINJE
        2 : 1
        FK NAPREDAK DONJI SEPAK
      • FK Zeljeznicar Banjaluka
        3 : 0
        FK NAPREDAK DONJI SEPAK
      • 4
      • 0
      • 0
      • 4
      • 1
      • 7
      • -6
      • 0
  • O: Oynadığı Maç
  • G: Galibiyet
  • B: Beraberlik
  • M: Mağlubiyet
  • A: Attığı Gol
  • Y: Yediği Gol
  • AV: Avaraj
  • P: Puan
+

Son gelişmelerden anlık haberdar olabilirsiniz.
Yenisafak.com bildirim ile, web sitesine girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.