Puan Durumu / Futbol

  • Son Maçlar
    • O
    • G
    • B
    • M
    • A
    • Y
    • AV
    • P
    • Yükselme Maçları
      • SV
        0 : 1
        HA
      • HA
        0 : 0
        WO
      • HA
        3 : 1
        SA
      • HA
        0 : 1
        HA
      • HA
        3 : 0
        HA
      • HA
        0 : 3
        HA
      • 12
      • 10
      • 2
      • 0
      • 22
      • 5
      • 17
      • 32
      • SSV Jeddeloh
        4 : 2
        HA
      • HA
        1 : 2
        SSV Jeddeloh
      • SSV Jeddeloh
        2 : 0
        OL
      • RE
        0 : 1
        SSV Jeddeloh
      • SSV Jeddeloh
        2 : 1
        Altona 93
      • E.
        0 : 3
        SSV Jeddeloh
      • 12
      • 8
      • 1
      • 3
      • 26
      • 19
      • 7
      • 25
      • WO
        1 : 0
        SA
      • HA
        0 : 0
        WO
      • WO
        2 : 0
        HA
      • HA
        2 : 0
        WO
      • WO
        2 : 1
        OL
      • RE
        0 : 3
        WO
      • 12
      • 7
      • 3
      • 2
      • 20
      • 9
      • 11
      • 24
      • RE
        3 : 1
        ET
      • ET
        2 : 0
        Altona 93
      • E.
        0 : 2
        ET
      • LUB
        0 : 4
        ET
      • ET
        2 : 1
        E.
      • ET
        0 : 1
      • 11
      • 7
      • 2
      • 2
      • 18
      • 8
      • 10
      • 23
      • OL
        2 : 2
        E.
      • E.
        1 : 0
        RE
      • Altona 93
        0 : 3
        E.
      • E.
        1 : 1
        E.
      • ET
        2 : 1
        E.
      • E.
        0 : 0
        1 FC GERM EGESTORF/LANGREDER
      • 11
      • 5
      • 5
      • 1
      • 18
      • 10
      • 8
      • 20
      • WO
        1 : 0
        SA
      • SA
        1 : 0
        SV Eutin 08
      • SA
        0 : 4
        HA
      • HA
        3 : 1
        SA
      • SA
        2 : 1
        LUB
      • HA
        0 : 4
        SA
      • 11
      • 5
      • 3
      • 3
      • 22
      • 13
      • 9
      • 18
      • LUB
        2 : 1
        Altona 93
      • SV Eutin 08
        2 : 4
        LUB
      • LUB
        1 : 0
        E.
      • HA
        2 : 0
        LUB
      • LUB
        0 : 4
        ET
      • SA
        2 : 1
        LUB
      • 10
      • 6
      • 0
      • 4
      • 15
      • 14
      • 1
      • 18
      • LUB
        1 : 0
        E.
      • Altona 93
        0 : 3
        E.
      • E.
        1 : 1
        E.
      • E.
        3 : 2
        1 FC GERM EGESTORF/LANGREDER
      • E.
        2 : 1
      • E.
        0 : 3
        SSV Jeddeloh
      • 12
      • 5
      • 2
      • 5
      • 18
      • 19
      • -1
      • 17
      • 1 FC GERM EGESTORF/LANGREDER
        4 : 4
        HA
      • 1 FC GERM EGESTORF/LANGREDER
        3 : 2
        OL
      • RE
        0 : 3
        1 FC GERM EGESTORF/LANGREDER
      • 1 FC GERM EGESTORF/LANGREDER
        0 : 1
        Altona 93
      • E.
        3 : 2
        1 FC GERM EGESTORF/LANGREDER
      • E.
        0 : 0
        1 FC GERM EGESTORF/LANGREDER
      • 10
      • 4
      • 3
      • 3
      • 17
      • 13
      • 4
      • 15
      • SV
        0 : 3
        HA
      • HA
        1 : 1
        SV
      • SV
        0 : 0
        HA
      • OL
        1 : 1
        SV
      • SV
        0 : 1
        RE
      • Altona 93
        1 : 3
        SV
      • 12
      • 3
      • 6
      • 3
      • 15
      • 16
      • -1
      • 15
      • HA
        0 : 1
        SSV Jeddeloh
      • SV
        0 : 3
        HA
      • HA
        0 : 0
        WO
      • SA
        0 : 4
        HA
      • SV Eutin 08
        1 : 1
        HA
      • HA
        0 : 1
        HA
      • 11
      • 3
      • 5
      • 3
      • 12
      • 7
      • 5
      • 14
      • E.
        2 : 0
        HA
      • 1 : 2
        HA
      • HA
        1 : 2
        SSV Jeddeloh
      • SV
        0 : 0
        HA
      • HA
        2 : 0
        WO
      • HA
        0 : 3
        HA
      • 11
      • 4
      • 1
      • 6
      • 14
      • 15
      • -1
      • 13
      • SSV Jeddeloh
        4 : 2
        HA
      • HA
        1 : 1
        SV
      • WO
        2 : 0
        HA
      • HA
        3 : 2
        SV Eutin 08
      • HA
        3 : 0
        HA
      • HA
        0 : 4
        SA
      • 12
      • 3
      • 3
      • 6
      • 18
      • 27
      • -9
      • 12
    • Düşme
      • 1 FC GERM EGESTORF/LANGREDER
        3 : 2
        OL
      • OL
        0 : 0
      • SSV Jeddeloh
        2 : 0
        OL
      • OL
        1 : 1
        SV
      • WO
        2 : 1
        OL
      • OL
        4 : 0
        SV Eutin 08
      • 12
      • 2
      • 4
      • 6
      • 13
      • 16
      • -3
      • 10
    • Düşme
      • 0 : 1
        HA
      • 1 : 2
        HA
      • 1 : 1
        RE
      • Altona 93
        0 : 3
      • E.
        2 : 1
      • ET
        0 : 1
      • 12
      • 2
      • 3
      • 7
      • 7
      • 19
      • -12
      • 9
      • ET
        2 : 0
        Altona 93
      • Altona 93
        0 : 3
        E.
      • 1 FC GERM EGESTORF/LANGREDER
        0 : 1
        Altona 93
      • Altona 93
        0 : 3
      • SSV Jeddeloh
        2 : 1
        Altona 93
      • Altona 93
        1 : 3
        SV
      • 12
      • 3
      • 0
      • 9
      • 11
      • 25
      • -14
      • 9
    • 17 Alternate Text Rehden
      Düşme
      • E.
        1 : 0
        RE
      • RE
        0 : 3
        1 FC GERM EGESTORF/LANGREDER
      • 1 : 1
        RE
      • RE
        0 : 1
        SSV Jeddeloh
      • SV
        0 : 1
        RE
      • RE
        0 : 3
        WO
      • 12
      • 2
      • 2
      • 8
      • 8
      • 24
      • -16
      • 8
    • Düşme
      • SV Eutin 08
        1 : 5
        WO
      • SV Eutin 08
        2 : 4
        LUB
      • SA
        1 : 0
        SV Eutin 08
      • SV Eutin 08
        1 : 1
        HA
      • HA
        3 : 2
        SV Eutin 08
      • OL
        4 : 0
        SV Eutin 08
      • 11
      • 1
      • 1
      • 9
      • 15
      • 30
      • -15
      • 4
  • Bölgesel Ligi, Kuzey 16/17 İç Saha Puan Durumu

    Son Maçlar
    • O
    • G
    • B
    • M
    • A
    • Y
    • AV
    • P
    • 1 Alternate Text Hamburg (A)
      Yükselme Maçları
      • HA
        0 : 0
        WO
      • HA
        3 : 1
        SA
      • HA
        3 : 0
        HA
      • 7
      • 6
      • 1
      • 0
      • 13
      • 3
      • 10
      • 19
    • 2 Alternate Text SC Weiche Flensburg 08
      • ET
        2 : 0
        Altona 93
      • ET
        2 : 1
        E.
      • ET
        0 : 1
      • 6
      • 4
      • 1
      • 1
      • 8
      • 4
      • 4
      • 13
    • 3 Alternate Text SSV Jeddeloh
      • SSV Jeddeloh
        4 : 2
        HA
      • SSV Jeddeloh
        2 : 0
        OL
      • SSV Jeddeloh
        2 : 1
        Altona 93
      • 6
      • 4
      • 1
      • 1
      • 15
      • 12
      • 3
      • 13
    • 4 Alternate Text VfL Wolfsburg II
      • WO
        1 : 0
        SA
      • WO
        2 : 0
        HA
      • WO
        2 : 1
        OL
      • 5
      • 4
      • 0
      • 1
      • 9
      • 5
      • 4
      • 12
    • 5 Alternate Text E. Norderstedt
      • E.
        1 : 0
        RE
      • E.
        1 : 1
        E.
      • E.
        0 : 0
        1 FC GERM EGESTORF/LANGREDER
      • 6
      • 3
      • 3
      • 0
      • 8
      • 4
      • 4
      • 12
    • 6 Alternate Text Lubeck
      • LUB
        2 : 1
        Altona 93
      • LUB
        1 : 0
        E.
      • LUB
        0 : 4
        ET
      • 5
      • 4
      • 0
      • 1
      • 7
      • 5
      • 2
      • 12
    • 7 Alternate Text Saint Pauli (A)
      • SA
        1 : 0
        SV Eutin 08
      • SA
        0 : 4
        HA
      • SA
        2 : 1
        LUB
      • 6
      • 3
      • 2
      • 1
      • 10
      • 7
      • 3
      • 11
    • 8 Alternate Text Eintracht Braunschweig (A)
      • E.
        3 : 2
        1 FC GERM EGESTORF/LANGREDER
      • E.
        2 : 1
      • E.
        0 : 3
        SSV Jeddeloh
      • 7
      • 3
      • 1
      • 3
      • 11
      • 12
      • -1
      • 10
    • 9 Alternate Text Havelse
      • HA
        1 : 1
        SV
      • HA
        3 : 2
        SV Eutin 08
      • HA
        0 : 4
        SA
      • 6
      • 2
      • 2
      • 2
      • 9
      • 11
      • -2
      • 8
    • 10 Alternate Text Oldenburg
      Düşme
      • OL
        0 : 0
      • OL
        1 : 1
        SV
      • OL
        4 : 0
        SV Eutin 08
      • 6
      • 1
      • 4
      • 1
      • 8
      • 5
      • 3
      • 7
    • 11 Alternate Text 1 FC GERM EGESTORF/LANGREDER
      • 1 FC GERM EGESTORF/LANGREDER
        4 : 4
        HA
      • 1 FC GERM EGESTORF/LANGREDER
        3 : 2
        OL
      • 1 FC GERM EGESTORF/LANGREDER
        0 : 1
        Altona 93
      • 4
      • 2
      • 1
      • 1
      • 10
      • 8
      • 2
      • 7
    • 12 Alternate Text SV DROCHTERSEN/ASSEL
      • SV
        0 : 3
        HA
      • SV
        0 : 0
        HA
      • SV
        0 : 1
        RE
      • 6
      • 1
      • 2
      • 3
      • 4
      • 8
      • -4
      • 5
    • 13 Alternate Text SV Eutin 08
      Düşme
      • SV Eutin 08
        1 : 5
        WO
      • SV Eutin 08
        2 : 4
        LUB
      • SV Eutin 08
        1 : 1
        HA
      • 5
      • 1
      • 1
      • 3
      • 10
      • 13
      • -3
      • 4
    • 14 Alternate Text Hannover 96 (A)
      • HA
        0 : 1
        SSV Jeddeloh
      • HA
        0 : 0
        WO
      • HA
        0 : 1
        HA
      • 5
      • 0
      • 3
      • 2
      • 1
      • 3
      • -2
      • 3
    • 15 Alternate Text Hansa Lüneburg
      • HA
        1 : 2
        SSV Jeddeloh
      • HA
        2 : 0
        WO
      • HA
        0 : 3
        HA
      • 6
      • 1
      • 0
      • 5
      • 5
      • 11
      • -6
      • 3
    • 16 Alternate Text Rehden
      Düşme
      • RE
        0 : 3
        1 FC GERM EGESTORF/LANGREDER
      • RE
        0 : 1
        SSV Jeddeloh
      • RE
        0 : 3
        WO
      • 6
      • 1
      • 0
      • 5
      • 6
      • 15
      • -9
      • 3
    • 17 Alternate Text Hildesheim
      Düşme
      • 0 : 1
        HA
      • 1 : 2
        HA
      • 1 : 1
        RE
      • 5
      • 0
      • 1
      • 4
      • 2
      • 8
      • -6
      • 1
    • 18 Alternate Text Altona 93
      • Altona 93
        0 : 3
        E.
      • Altona 93
        0 : 3
      • Altona 93
        1 : 3
        SV
      • 6
      • 0
      • 0
      • 6
      • 3
      • 16
      • -13
      • 0
  • Bölgesel Ligi, Kuzey 16/17 Dış Saha Puan Durumu

    Son Maçlar
    • O
    • G
    • B
    • M
    • A
    • Y
    • AV
    • P
    • 1 Alternate Text Hamburg (A)
      Yükselme Maçları
      • SV
        0 : 1
        HA
      • HA
        0 : 1
        HA
      • HA
        0 : 3
        HA
      • 5
      • 4
      • 1
      • 0
      • 9
      • 2
      • 7
      • 13
    • 2 Alternate Text VfL Wolfsburg II
      • HA
        0 : 0
        WO
      • HA
        2 : 0
        WO
      • RE
        0 : 3
        WO
      • 7
      • 3
      • 3
      • 1
      • 11
      • 4
      • 7
      • 12
    • 3 Alternate Text SSV Jeddeloh
      • HA
        1 : 2
        SSV Jeddeloh
      • RE
        0 : 1
        SSV Jeddeloh
      • E.
        0 : 3
        SSV Jeddeloh
      • 6
      • 4
      • 0
      • 2
      • 11
      • 7
      • 4
      • 12
    • 4 Alternate Text Hannover 96 (A)
      • SV
        0 : 3
        HA
      • SA
        0 : 4
        HA
      • SV Eutin 08
        1 : 1
        HA
      • 6
      • 3
      • 2
      • 1
      • 11
      • 4
      • 7
      • 11
    • 5 Alternate Text SC Weiche Flensburg 08
      • RE
        3 : 1
        ET
      • E.
        0 : 2
        ET
      • LUB
        0 : 4
        ET
      • 5
      • 3
      • 1
      • 1
      • 10
      • 4
      • 6
      • 10
    • 6 Alternate Text Hansa Lüneburg
      • E.
        2 : 0
        HA
      • 1 : 2
        HA
      • SV
        0 : 0
        HA
      • 5
      • 3
      • 1
      • 1
      • 9
      • 4
      • 5
      • 10
    • 7 Alternate Text SV DROCHTERSEN/ASSEL
      • HA
        1 : 1
        SV
      • OL
        1 : 1
        SV
      • Altona 93
        1 : 3
        SV
      • 6
      • 2
      • 4
      • 0
      • 11
      • 8
      • 3
      • 10
    • 8 Alternate Text Altona 93
      • ET
        2 : 0
        Altona 93
      • 1 FC GERM EGESTORF/LANGREDER
        0 : 1
        Altona 93
      • SSV Jeddeloh
        2 : 1
        Altona 93
      • 6
      • 3
      • 0
      • 3
      • 8
      • 9
      • -1
      • 9
    • 9 Alternate Text E. Norderstedt
      • OL
        2 : 2
        E.
      • Altona 93
        0 : 3
        E.
      • ET
        2 : 1
        E.
      • 5
      • 2
      • 2
      • 1
      • 10
      • 6
      • 4
      • 8
    • 10 Alternate Text 1 FC GERM EGESTORF/LANGREDER
      • RE
        0 : 3
        1 FC GERM EGESTORF/LANGREDER
      • E.
        3 : 2
        1 FC GERM EGESTORF/LANGREDER
      • E.
        0 : 0
        1 FC GERM EGESTORF/LANGREDER
      • 6
      • 2
      • 2
      • 2
      • 7
      • 5
      • 2
      • 8
    • 11 Alternate Text Hildesheim
      Düşme
      • Altona 93
        0 : 3
      • E.
        2 : 1
      • ET
        0 : 1
      • 7
      • 2
      • 2
      • 3
      • 5
      • 11
      • -6
      • 8
    • 12 Alternate Text Saint Pauli (A)
      • WO
        1 : 0
        SA
      • HA
        3 : 1
        SA
      • HA
        0 : 4
        SA
      • 5
      • 2
      • 1
      • 2
      • 12
      • 6
      • 6
      • 7
    • 13 Alternate Text Eintracht Braunschweig (A)
      • LUB
        1 : 0
        E.
      • Altona 93
        0 : 3
        E.
      • E.
        1 : 1
        E.
      • 5
      • 2
      • 1
      • 2
      • 7
      • 7
      • 0
      • 7
    • 14 Alternate Text Lubeck
      • SV Eutin 08
        2 : 4
        LUB
      • HA
        2 : 0
        LUB
      • SA
        2 : 1
        LUB
      • 5
      • 2
      • 0
      • 3
      • 8
      • 9
      • -1
      • 6
    • 15 Alternate Text Rehden
      Düşme
      • E.
        1 : 0
        RE
      • 1 : 1
        RE
      • SV
        0 : 1
        RE
      • 6
      • 1
      • 2
      • 3
      • 2
      • 9
      • -7
      • 5
    • 16 Alternate Text Havelse
      • SSV Jeddeloh
        4 : 2
        HA
      • WO
        2 : 0
        HA
      • HA
        3 : 0
        HA
      • 6
      • 1
      • 1
      • 4
      • 9
      • 16
      • -7
      • 4
    • 17 Alternate Text Oldenburg
      Düşme
      • 1 FC GERM EGESTORF/LANGREDER
        3 : 2
        OL
      • SSV Jeddeloh
        2 : 0
        OL
      • WO
        2 : 1
        OL
      • 6
      • 1
      • 0
      • 5
      • 5
      • 11
      • -6
      • 3
    • 18 Alternate Text SV Eutin 08
      Düşme
      • SA
        1 : 0
        SV Eutin 08
      • HA
        3 : 2
        SV Eutin 08
      • OL
        4 : 0
        SV Eutin 08
      • 6
      • 0
      • 0
      • 6
      • 5
      • 17
      • -12
      • 0
  • O: Oynadığı Maç
  • G: Galibiyet
  • B: Beraberlik
  • M: Mağlubiyet
  • A: Attığı Gol
  • Y: Yediği Gol
  • AV: Avaraj
  • P: Puan
+

Son gelişmelerden anlık haberdar olabilirsiniz.
Yenisafak.com bildirim ile, web sitesine girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.