Puan Durumu / Futbol

  • Son Maçlar
    • O
    • G
    • B
    • M
    • A
    • Y
    • AV
    • P
    • Yükselme Maçları
      • Inter Turkspor Kiel
        2 : 8
        Strand 08
      • Strand 08
        3 : 3
        SV Frisia 03
      • TSV Wankendorf
        0 : 3
        Strand 08
      • Strand 08
        4 : 1
        Neumünster
      • FC Dornbreite
        5 : 2
        Strand 08
      • Strand 08
        5 : 1
        TSV Friedrichsberg
      • 11
      • 8
      • 1
      • 2
      • 38
      • 19
      • 19
      • 25
      • TSV Lagerdorf
        1 : 4
        SC Weiche Flensburg 08 II
      • SC Weiche Flensburg 08 II
        4 : 1
        Inter Turkspor Kiel
      • SC Weiche Flensburg 08 II
        2 : 0
        Holstein Kiel (A)
      • SV Eichede
        3 : 2
        SC Weiche Flensburg 08 II
      • SC Weiche Flensburg 08 II
        3 : 1
        PSV Neumunster
      • SV Todesfelde
        1 : 1
        SC Weiche Flensburg 08 II
      • 12
      • 7
      • 3
      • 2
      • 41
      • 16
      • 25
      • 24
      • Heider
        1 : 1
        Holstein Kiel (A)
      • TSB Flensburg
        0 : 3
        Holstein Kiel (A)
      • Holstein Kiel (A)
        8 : 0
        TSV Lagerdorf
      • SC Weiche Flensburg 08 II
        2 : 0
        Holstein Kiel (A)
      • Holstein Kiel (A)
        2 : 1
        Inter Turkspor Kiel
      • Holstein Kiel (A)
        1 : 1
        SV Eichede
      • 12
      • 7
      • 3
      • 2
      • 25
      • 10
      • 15
      • 24
      • SV Eichede
        3 : 3
        TSB Flensburg
      • TSV Lagerdorf
        3 : 3
        SV Eichede
      • SV Eichede
        3 : 2
        SC Weiche Flensburg 08 II
      • SV Frisia 03
        1 : 4
        SV Eichede
      • Holstein Kiel (A)
        1 : 1
        SV Eichede
      • SV Eichede
        2 : 2
        Inter Turkspor Kiel
      • 11
      • 5
      • 4
      • 2
      • 30
      • 20
      • 10
      • 19
      • TSB Flensburg
        1 : 0
        TSV Lagerdorf
      • TSB Flensburg
        0 : 3
        Holstein Kiel (A)
      • SV Eichede
        3 : 3
        TSB Flensburg
      • TSB Flensburg
        3 : 2
        PSV Neumunster
      • SV Todesfelde
        2 : 2
        TSB Flensburg
      • FC Dornbreite
        2 : 7
        TSB Flensburg
      • 11
      • 5
      • 3
      • 3
      • 23
      • 19
      • 4
      • 18
      • Neumünster
        3 : 1
        SV Eichede
      • PSV Neumunster
        2 : 3
        Neumünster
      • Neumünster
        0 : 0
        SV Todesfelde
      • TS
        1 : 1
        Neumünster
      • Neumünster
        3 : 2
        FC Dornbreite
      • Strand 08
        4 : 1
        Neumünster
      • 10
      • 5
      • 3
      • 2
      • 17
      • 15
      • 2
      • 18
      • SV Frisia 03
        0 : 0
        SV Todesfelde
      • SV Todesfelde
        6 : 0
        TSV Wankendorf
      • Neumünster
        0 : 0
        SV Todesfelde
      • TSV Friedrichsberg
        0 : 5
        SV Todesfelde
      • SV Todesfelde
        2 : 2
        TSB Flensburg
      • SV Todesfelde
        1 : 1
        SC Weiche Flensburg 08 II
      • 10
      • 4
      • 5
      • 1
      • 23
      • 9
      • 14
      • 17
      • Inter Turkspor Kiel
        2 : 2
        TS
      • TSV Wankendorf
        2 : 6
        TS
      • TS
        1 : 1
        Neumünster
      • Heider
        3 : 3
        TS
      • TS
        4 : 3
        TSV Friedrichsberg
      • TS
        1 : 5
        TSV Lagerdorf
      • 11
      • 4
      • 5
      • 2
      • 29
      • 25
      • 4
      • 17
      • Inter Turkspor Kiel
        2 : 8
        Strand 08
      • SC Weiche Flensburg 08 II
        4 : 1
        Inter Turkspor Kiel
      • Inter Turkspor Kiel
        6 : 0
        SV Frisia 03
      • Holstein Kiel (A)
        2 : 1
        Inter Turkspor Kiel
      • Inter Turkspor Kiel
        7 : 3
        TSV Wankendorf
      • SV Eichede
        2 : 2
        Inter Turkspor Kiel
      • 12
      • 4
      • 3
      • 5
      • 28
      • 30
      • -2
      • 15
      • TS
        2 : 0
        SV Frisia 03
      • SV Frisia 03
        3 : 2
        FC Dornbreite
      • Strand 08
        3 : 3
        SV Frisia 03
      • Inter Turkspor Kiel
        6 : 0
        SV Frisia 03
      • SV Frisia 03
        5 : 1
        TSV Wankendorf
      • SV Frisia 03
        1 : 4
        SV Eichede
      • 11
      • 4
      • 3
      • 4
      • 22
      • 29
      • -7
      • 15
    • 11 Alternate Text Heider
      • Heider
        2 : 1
        TSV Lagerdorf
      • SC Weiche Flensburg 08 II
        1 : 1
        Heider
      • Heider
        1 : 1
        Holstein Kiel (A)
      • SV Eichede
        2 : 0
        Heider
      • Heider
        3 : 3
        TS
      • FC Dornbreite
        0 : 0
        Heider
      • 9
      • 3
      • 5
      • 1
      • 13
      • 12
      • 1
      • 14
    • Düşme
      • TSV Lagerdorf
        2 : 2
        Inter Turkspor Kiel
      • TSV Lagerdorf
        1 : 4
        SC Weiche Flensburg 08 II
      • Holstein Kiel (A)
        8 : 0
        TSV Lagerdorf
      • TSV Lagerdorf
        3 : 3
        SV Eichede
      • PSV Neumunster
        3 : 1
        TSV Lagerdorf
      • TS
        1 : 5
        TSV Lagerdorf
      • 11
      • 3
      • 3
      • 5
      • 21
      • 27
      • -6
      • 12
    • Düşme
      • TSV Wankendorf
        1 : 3
        PSV Neumunster
      • PSV Neumunster
        2 : 3
        Neumünster
      • PSV Neumunster
        5 : 2
        TSV Friedrichsberg
      • TSB Flensburg
        3 : 2
        PSV Neumunster
      • PSV Neumunster
        3 : 1
        TSV Lagerdorf
      • SC Weiche Flensburg 08 II
        3 : 1
        PSV Neumunster
      • 11
      • 3
      • 2
      • 6
      • 23
      • 27
      • -4
      • 11
    • Düşme
      • SV Frisia 03
        3 : 2
        FC Dornbreite
      • Neumünster
        3 : 2
        FC Dornbreite
      • FC Dornbreite
        0 : 0
        Heider
      • FC Dornbreite
        5 : 2
        Strand 08
      • TSV Friedrichsberg
        5 : 2
        FC Dornbreite
      • FC Dornbreite
        2 : 7
        TSB Flensburg
      • 12
      • 2
      • 3
      • 7
      • 24
      • 33
      • -9
      • 9
    • Düşme
      • TSV Friedrichsberg
        3 : 6
        SC Weiche Flensburg 08 II
      • PSV Neumunster
        5 : 2
        TSV Friedrichsberg
      • TSV Friedrichsberg
        0 : 5
        SV Todesfelde
      • TS
        4 : 3
        TSV Friedrichsberg
      • TSV Friedrichsberg
        5 : 2
        FC Dornbreite
      • Strand 08
        5 : 1
        TSV Friedrichsberg
      • 11
      • 1
      • 0
      • 10
      • 17
      • 39
      • -22
      • 3
    • Düşme
      • TSV Wankendorf
        1 : 3
        PSV Neumunster
      • TSV Wankendorf
        2 : 6
        TS
      • FC Dornbreite
        4 : 1
        TSV Wankendorf
      • TSV Wankendorf
        0 : 3
        Strand 08
      • SV Frisia 03
        5 : 1
        TSV Wankendorf
      • Inter Turkspor Kiel
        7 : 3
        TSV Wankendorf
      • 11
      • 0
      • 0
      • 11
      • 9
      • 53
      • -44
      • 0
  • Schleswig-Holstein-Liga 16/17 İç Saha Puan Durumu

    Son Maçlar
    • O
    • G
    • B
    • M
    • A
    • Y
    • AV
    • P
    • 1 Alternate Text SC Weiche Flensburg 08 II
      • SC Weiche Flensburg 08 II
        4 : 1
        Inter Turkspor Kiel
      • SC Weiche Flensburg 08 II
        2 : 0
        Holstein Kiel (A)
      • SC Weiche Flensburg 08 II
        3 : 1
        PSV Neumunster
      • 6
      • 4
      • 2
      • 0
      • 22
      • 5
      • 17
      • 14
    • 2 Alternate Text Holstein Kiel (A)
      • Holstein Kiel (A)
        8 : 0
        TSV Lagerdorf
      • Holstein Kiel (A)
        2 : 1
        Inter Turkspor Kiel
      • Holstein Kiel (A)
        1 : 1
        SV Eichede
      • 6
      • 4
      • 1
      • 1
      • 17
      • 5
      • 12
      • 13
    • 3 Alternate Text Neumünster
      • Neumünster
        3 : 1
        SV Eichede
      • Neumünster
        0 : 0
        SV Todesfelde
      • Neumünster
        3 : 2
        FC Dornbreite
      • 5
      • 4
      • 1
      • 0
      • 10
      • 5
      • 5
      • 13
    • 4 Alternate Text SV Eichede
      • SV Eichede
        3 : 3
        TSB Flensburg
      • SV Eichede
        3 : 2
        SC Weiche Flensburg 08 II
      • SV Eichede
        2 : 2
        Inter Turkspor Kiel
      • 6
      • 3
      • 2
      • 1
      • 16
      • 9
      • 7
      • 11
    • 5 Alternate Text TSV Schilksee
      • TS
        1 : 1
        Neumünster
      • TS
        4 : 3
        TSV Friedrichsberg
      • TS
        1 : 5
        TSV Lagerdorf
      • 7
      • 3
      • 2
      • 2
      • 16
      • 16
      • 0
      • 11
    • 6 Alternate Text Strand 08
      Yükselme Maçları
      • Strand 08
        3 : 3
        SV Frisia 03
      • Strand 08
        4 : 1
        Neumünster
      • Strand 08
        5 : 1
        TSV Friedrichsberg
      • 5
      • 3
      • 1
      • 1
      • 16
      • 8
      • 8
      • 10
    • 7 Alternate Text Inter Turkspor Kiel
      • Inter Turkspor Kiel
        2 : 8
        Strand 08
      • Inter Turkspor Kiel
        6 : 0
        SV Frisia 03
      • Inter Turkspor Kiel
        7 : 3
        TSV Wankendorf
      • 7
      • 3
      • 1
      • 3
      • 21
      • 20
      • 1
      • 10
    • 8 Alternate Text PSV Neumunster
      Düşme
      • PSV Neumunster
        2 : 3
        Neumünster
      • PSV Neumunster
        5 : 2
        TSV Friedrichsberg
      • PSV Neumunster
        3 : 1
        TSV Lagerdorf
      • 6
      • 2
      • 2
      • 2
      • 15
      • 13
      • 2
      • 8
    • 9 Alternate Text Heider
      • Heider
        2 : 1
        TSV Lagerdorf
      • Heider
        1 : 1
        Holstein Kiel (A)
      • Heider
        3 : 3
        TS
      • 4
      • 2
      • 2
      • 0
      • 8
      • 6
      • 2
      • 8
    • 10 Alternate Text SV Frisia 03
      • SV Frisia 03
        3 : 2
        FC Dornbreite
      • SV Frisia 03
        5 : 1
        TSV Wankendorf
      • SV Frisia 03
        1 : 4
        SV Eichede
      • 6
      • 2
      • 2
      • 2
      • 12
      • 14
      • -2
      • 8
    • 11 Alternate Text FC Dornbreite
      Düşme
      • FC Dornbreite
        0 : 0
        Heider
      • FC Dornbreite
        5 : 2
        Strand 08
      • FC Dornbreite
        2 : 7
        TSB Flensburg
      • 6
      • 2
      • 1
      • 3
      • 14
      • 16
      • -2
      • 7
    • 12 Alternate Text SV Todesfelde
      • SV Todesfelde
        6 : 0
        TSV Wankendorf
      • SV Todesfelde
        2 : 2
        TSB Flensburg
      • SV Todesfelde
        1 : 1
        SC Weiche Flensburg 08 II
      • 5
      • 1
      • 3
      • 1
      • 12
      • 8
      • 4
      • 6
    • 13 Alternate Text TSV Lagerdorf
      Düşme
      • TSV Lagerdorf
        2 : 2
        Inter Turkspor Kiel
      • TSV Lagerdorf
        1 : 4
        SC Weiche Flensburg 08 II
      • TSV Lagerdorf
        3 : 3
        SV Eichede
      • 5
      • 1
      • 3
      • 1
      • 12
      • 12
      • 0
      • 6
    • 14 Alternate Text TSB Flensburg
      • TSB Flensburg
        1 : 0
        TSV Lagerdorf
      • TSB Flensburg
        0 : 3
        Holstein Kiel (A)
      • TSB Flensburg
        3 : 2
        PSV Neumunster
      • 4
      • 2
      • 0
      • 2
      • 5
      • 7
      • -2
      • 6
    • 15 Alternate Text TSV Friedrichsberg
      Düşme
      • TSV Friedrichsberg
        3 : 6
        SC Weiche Flensburg 08 II
      • TSV Friedrichsberg
        0 : 5
        SV Todesfelde
      • TSV Friedrichsberg
        5 : 2
        FC Dornbreite
      • 5
      • 1
      • 0
      • 4
      • 8
      • 15
      • -7
      • 3
    • 16 Alternate Text TSV Wankendorf
      Düşme
      • TSV Wankendorf
        1 : 3
        PSV Neumunster
      • TSV Wankendorf
        2 : 6
        TS
      • TSV Wankendorf
        0 : 3
        Strand 08
      • 5
      • 0
      • 0
      • 5
      • 4
      • 16
      • -12
      • 0
  • Schleswig-Holstein-Liga 16/17 Dış Saha Puan Durumu

    Son Maçlar
    • O
    • G
    • B
    • M
    • A
    • Y
    • AV
    • P
    • 1 Alternate Text Strand 08
      Yükselme Maçları
      • Inter Turkspor Kiel
        2 : 8
        Strand 08
      • TSV Wankendorf
        0 : 3
        Strand 08
      • FC Dornbreite
        5 : 2
        Strand 08
      • 6
      • 5
      • 0
      • 1
      • 22
      • 11
      • 11
      • 15
    • 2 Alternate Text TSB Flensburg
      • SV Eichede
        3 : 3
        TSB Flensburg
      • SV Todesfelde
        2 : 2
        TSB Flensburg
      • FC Dornbreite
        2 : 7
        TSB Flensburg
      • 7
      • 3
      • 3
      • 1
      • 18
      • 12
      • 6
      • 12
    • 3 Alternate Text SV Todesfelde
      • SV Frisia 03
        0 : 0
        SV Todesfelde
      • Neumünster
        0 : 0
        SV Todesfelde
      • TSV Friedrichsberg
        0 : 5
        SV Todesfelde
      • 5
      • 3
      • 2
      • 0
      • 11
      • 1
      • 10
      • 11
    • 4 Alternate Text Holstein Kiel (A)
      • Heider
        1 : 1
        Holstein Kiel (A)
      • TSB Flensburg
        0 : 3
        Holstein Kiel (A)
      • SC Weiche Flensburg 08 II
        2 : 0
        Holstein Kiel (A)
      • 6
      • 3
      • 2
      • 1
      • 8
      • 5
      • 3
      • 11
    • 5 Alternate Text SC Weiche Flensburg 08 II
      • TSV Lagerdorf
        1 : 4
        SC Weiche Flensburg 08 II
      • SV Eichede
        3 : 2
        SC Weiche Flensburg 08 II
      • SV Todesfelde
        1 : 1
        SC Weiche Flensburg 08 II
      • 6
      • 3
      • 1
      • 2
      • 19
      • 11
      • 8
      • 10
    • 6 Alternate Text SV Eichede
      • TSV Lagerdorf
        3 : 3
        SV Eichede
      • SV Frisia 03
        1 : 4
        SV Eichede
      • Holstein Kiel (A)
        1 : 1
        SV Eichede
      • 5
      • 2
      • 2
      • 1
      • 14
      • 11
      • 3
      • 8
    • 7 Alternate Text SV Frisia 03
      • TS
        2 : 0
        SV Frisia 03
      • Strand 08
        3 : 3
        SV Frisia 03
      • Inter Turkspor Kiel
        6 : 0
        SV Frisia 03
      • 5
      • 2
      • 1
      • 2
      • 10
      • 15
      • -5
      • 7
    • 8 Alternate Text TSV Schilksee
      • Inter Turkspor Kiel
        2 : 2
        TS
      • TSV Wankendorf
        2 : 6
        TS
      • Heider
        3 : 3
        TS
      • 4
      • 1
      • 3
      • 0
      • 13
      • 9
      • 4
      • 6
    • 9 Alternate Text Heider
      • SC Weiche Flensburg 08 II
        1 : 1
        Heider
      • SV Eichede
        2 : 0
        Heider
      • FC Dornbreite
        0 : 0
        Heider
      • 5
      • 1
      • 3
      • 1
      • 5
      • 6
      • -1
      • 6
    • 10 Alternate Text TSV Lagerdorf
      Düşme
      • Holstein Kiel (A)
        8 : 0
        TSV Lagerdorf
      • PSV Neumunster
        3 : 1
        TSV Lagerdorf
      • TS
        1 : 5
        TSV Lagerdorf
      • 6
      • 2
      • 0
      • 4
      • 9
      • 15
      • -6
      • 6
    • 11 Alternate Text Inter Turkspor Kiel
      • SC Weiche Flensburg 08 II
        4 : 1
        Inter Turkspor Kiel
      • Holstein Kiel (A)
        2 : 1
        Inter Turkspor Kiel
      • SV Eichede
        2 : 2
        Inter Turkspor Kiel
      • 5
      • 1
      • 2
      • 2
      • 7
      • 10
      • -3
      • 5
    • 12 Alternate Text Neumünster
      • PSV Neumunster
        2 : 3
        Neumünster
      • TS
        1 : 1
        Neumünster
      • Strand 08
        4 : 1
        Neumünster
      • 5
      • 1
      • 2
      • 2
      • 7
      • 10
      • -3
      • 5
    • 13 Alternate Text PSV Neumunster
      Düşme
      • TSV Wankendorf
        1 : 3
        PSV Neumunster
      • TSB Flensburg
        3 : 2
        PSV Neumunster
      • SC Weiche Flensburg 08 II
        3 : 1
        PSV Neumunster
      • 5
      • 1
      • 0
      • 4
      • 8
      • 14
      • -6
      • 3
    • 14 Alternate Text FC Dornbreite
      Düşme
      • SV Frisia 03
        3 : 2
        FC Dornbreite
      • Neumünster
        3 : 2
        FC Dornbreite
      • TSV Friedrichsberg
        5 : 2
        FC Dornbreite
      • 6
      • 0
      • 2
      • 4
      • 10
      • 17
      • -7
      • 2
    • 15 Alternate Text TSV Friedrichsberg
      Düşme
      • PSV Neumunster
        5 : 2
        TSV Friedrichsberg
      • TS
        4 : 3
        TSV Friedrichsberg
      • Strand 08
        5 : 1
        TSV Friedrichsberg
      • 6
      • 0
      • 0
      • 6
      • 9
      • 24
      • -15
      • 0
    • 16 Alternate Text TSV Wankendorf
      Düşme
      • FC Dornbreite
        4 : 1
        TSV Wankendorf
      • SV Frisia 03
        5 : 1
        TSV Wankendorf
      • Inter Turkspor Kiel
        7 : 3
        TSV Wankendorf
      • 6
      • 0
      • 0
      • 6
      • 5
      • 37
      • -32
      • 0
  • O: Oynadığı Maç
  • G: Galibiyet
  • B: Beraberlik
  • M: Mağlubiyet
  • A: Attığı Gol
  • Y: Yediği Gol
  • AV: Avaraj
  • P: Puan
+

Son gelişmelerden anlık haberdar olabilirsiniz.
Yenisafak.com bildirim ile, web sitesine girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.