Puan Durumu / Futbol

    • O
    • G
    • B
    • M
    • A
    • Y
    • AV
    • P
      • CE Jenlai
        7 : 1
        FC Ordino B
      • CF Atletic America
        0 : 2
        CE Jenlai
      • CE Jenlai
        2 : 1
        FS La Massana
      • CE Carroi
        1 : 2
        CE Jenlai
      • CE Jenlai
        4 : 2
        Inter Club de Escaldes
      • Pidasa Santa Coloma B
        0 : 8
        CE Jenlai
      • 24
      • 22
      • 1
      • 1
      • 118
      • 16
      • 102
      • 67
      • FC Ordino B
        1 : 4
        Atletic Club Escaldes
      • FS La Massana
        0 : 5
        Atletic Club Escaldes
      • Atletic Club Escaldes
        2 : 5
        CE Carroi
      • Inter Club de Escaldes
        0 : 1
        Atletic Club Escaldes
      • Atletic Club Escaldes
        5 : 0
        Pidasa Santa Coloma B
      • Atletic Club Escaldes
        2 : 1
        UE Santa Coloma B
      • 24
      • 19
      • 2
      • 3
      • 63
      • 14
      • 49
      • 59
      • CE Carroi
        3 : 0
        UE Santa Coloma B
      • CE Carroi
        6 : 2
        FC Rangers
      • Atletic Club Escaldes
        2 : 5
        CE Carroi
      • CE Carroi
        1 : 2
        CE Jenlai
      • FC Encamp B
        2 : 2
        CE Carroi
      • CF Atletic America
        1 : 4
        CE Carroi
      • 23
      • 19
      • 1
      • 3
      • 74
      • 24
      • 50
      • 58
      • UE Extremenya
        4 : 0
        Pidasa Santa Coloma B
      • FC Ordino B
        0 : 5
        UE Extremenya
      • UE Extremenya
        4 : 2
        UE Santa Coloma B
      • CF Atletic America
        1 : 5
        UE Extremenya
      • Lusitanos B
        0 : 5
        UE Extremenya
      • UE Extremenya
        4 : 3
        FS La Massana
      • 24
      • 18
      • 1
      • 5
      • 90
      • 26
      • 64
      • 55
      • UE Santa Coloma B
        1 : 1
        Inter Club de Escaldes
      • Inter Club de Escaldes
        5 : 0
        Lusitanos B
      • FC Rangers
        2 : 3
        Inter Club de Escaldes
      • Inter Club de Escaldes
        0 : 1
        Atletic Club Escaldes
      • CE Jenlai
        4 : 2
        Inter Club de Escaldes
      • Inter Club de Escaldes
        3 : 1
        FC Encamp B
      • 23
      • 13
      • 4
      • 6
      • 71
      • 28
      • 43
      • 43
      • FC Ordino B
        1 : 3
        FC Encamp B
      • FC Encamp B
        2 : 1
        CF Atletic America
      • FS La Massana
        3 : 0
        FC Encamp B
      • FC Encamp B
        2 : 2
        CE Carroi
      • Inter Club de Escaldes
        3 : 1
        FC Encamp B
      • FC Encamp B
        8 : 3
        Pidasa Santa Coloma B
      • 24
      • 10
      • 5
      • 9
      • 47
      • 43
      • 4
      • 35
      • Atletic Club Escaldes
        2 : 0
        CF Atletic America
      • FC Encamp B
        2 : 1
        CF Atletic America
      • CF Atletic America
        3 : 2
        FC Ordino B
      • CF Atletic America
        1 : 5
        UE Extremenya
      • FS La Massana
        3 : 2
        CF Atletic America
      • CF Atletic America
        1 : 4
        CE Carroi
      • 24
      • 9
      • 2
      • 13
      • 56
      • 60
      • -4
      • 29
      • UE Santa Coloma B
        3 : 4
        FS La Massana
      • UE Santa Coloma B
        1 : 1
        Inter Club de Escaldes
      • UE Extremenya
        4 : 2
        UE Santa Coloma B
      • Lusitanos B
        0 : 2
        UE Santa Coloma B
      • UE Santa Coloma B
        3 : 2
        FC Rangers
      • Atletic Club Escaldes
        2 : 1
        UE Santa Coloma B
      • 24
      • 7
      • 4
      • 13
      • 43
      • 74
      • -31
      • 25
      • FC Rangers
        5 : 4
        FS La Massana
      • FS La Massana
        0 : 5
        Atletic Club Escaldes
      • CE Jenlai
        2 : 1
        FS La Massana
      • FS La Massana
        3 : 0
        FC Encamp B
      • FS La Massana
        3 : 2
        CF Atletic America
      • UE Extremenya
        4 : 3
        FS La Massana
      • 23
      • 7
      • 3
      • 13
      • 48
      • 58
      • -10
      • 24
      • Pidasa Santa Coloma B
        2 : 2
        UE Santa Coloma B
      • Lusitanos B
        1 : 2
        Pidasa Santa Coloma B
      • Pidasa Santa Coloma B
        3 : 1
        FC Rangers
      • Atletic Club Escaldes
        5 : 0
        Pidasa Santa Coloma B
      • Pidasa Santa Coloma B
        0 : 8
        CE Jenlai
      • FC Encamp B
        8 : 3
        Pidasa Santa Coloma B
      • 24
      • 6
      • 5
      • 13
      • 45
      • 59
      • -14
      • 23
      • FC Rangers
        5 : 4
        FS La Massana
      • CE Carroi
        6 : 2
        FC Rangers
      • FC Rangers
        2 : 3
        Inter Club de Escaldes
      • Pidasa Santa Coloma B
        3 : 1
        FC Rangers
      • UE Santa Coloma B
        3 : 2
        FC Rangers
      • FC Rangers
        7 : 1
        Lusitanos B
      • 24
      • 5
      • 0
      • 19
      • 38
      • 99
      • -61
      • 15
      • FC Rangers
        3 : 1
        FC Ordino B
      • FC Ordino B
        1 : 4
        Atletic Club Escaldes
      • CE Jenlai
        7 : 1
        FC Ordino B
      • FC Ordino B
        1 : 3
        FC Encamp B
      • FC Ordino B
        0 : 5
        UE Extremenya
      • CF Atletic America
        3 : 2
        FC Ordino B
      • 21
      • 2
      • 2
      • 17
      • 21
      • 97
      • -76
      • 8
      • FS La Massana
        9 : 2
        Lusitanos B
      • Inter Club de Escaldes
        5 : 0
        Lusitanos B
      • Lusitanos B
        1 : 2
        Pidasa Santa Coloma B
      • Lusitanos B
        0 : 2
        UE Santa Coloma B
      • Lusitanos B
        0 : 5
        UE Extremenya
      • FC Rangers
        7 : 1
        Lusitanos B
      • 24
      • 1
      • 0
      • 23
      • 13
      • 129
      • -116
      • 3
  • İkinci Lig 15/16 İç Saha Puan Durumu

    • O
    • G
    • B
    • M
    • A
    • Y
    • AV
    • P
    • 1 Alternate Text CE Jenlai
      • CE Jenlai
        7 : 1
        FC Ordino B
      • CE Jenlai
        2 : 1
        FS La Massana
      • CE Jenlai
        4 : 2
        Inter Club de Escaldes
      • 12
      • 12
      • 0
      • 0
      • 57
      • 9
      • 48
      • 36
    • 2 Alternate Text CE Carroi
      • CE Carroi
        3 : 0
        UE Santa Coloma B
      • CE Carroi
        6 : 2
        FC Rangers
      • CE Carroi
        1 : 2
        CE Jenlai
      • 11
      • 10
      • 0
      • 1
      • 36
      • 11
      • 25
      • 30
    • 3 Alternate Text Atletic Club Escaldes
      • Atletic Club Escaldes
        2 : 5
        CE Carroi
      • Atletic Club Escaldes
        5 : 0
        Pidasa Santa Coloma B
      • Atletic Club Escaldes
        2 : 1
        UE Santa Coloma B
      • 12
      • 9
      • 2
      • 1
      • 30
      • 9
      • 21
      • 29
    • 4 Alternate Text UE Extremenya
      • UE Extremenya
        4 : 0
        Pidasa Santa Coloma B
      • UE Extremenya
        4 : 2
        UE Santa Coloma B
      • UE Extremenya
        4 : 3
        FS La Massana
      • 12
      • 9
      • 1
      • 2
      • 57
      • 16
      • 41
      • 28
    • 5 Alternate Text Inter Club de Escaldes
      • Inter Club de Escaldes
        5 : 0
        Lusitanos B
      • Inter Club de Escaldes
        0 : 1
        Atletic Club Escaldes
      • Inter Club de Escaldes
        3 : 1
        FC Encamp B
      • 12
      • 8
      • 0
      • 4
      • 44
      • 11
      • 33
      • 24
    • 6 Alternate Text FC Encamp B
      • FC Encamp B
        2 : 1
        CF Atletic America
      • FC Encamp B
        2 : 2
        CE Carroi
      • FC Encamp B
        8 : 3
        Pidasa Santa Coloma B
      • 12
      • 6
      • 3
      • 3
      • 32
      • 19
      • 13
      • 21
    • 7 Alternate Text CF Atletic America
      • CF Atletic America
        3 : 2
        FC Ordino B
      • CF Atletic America
        1 : 5
        UE Extremenya
      • CF Atletic America
        1 : 4
        CE Carroi
      • 12
      • 5
      • 2
      • 5
      • 30
      • 23
      • 7
      • 17
    • 8 Alternate Text FS La Massana
      • FS La Massana
        0 : 5
        Atletic Club Escaldes
      • FS La Massana
        3 : 0
        FC Encamp B
      • FS La Massana
        3 : 2
        CF Atletic America
      • 12
      • 5
      • 2
      • 5
      • 28
      • 27
      • 1
      • 17
    • 9 Alternate Text Pidasa Santa Coloma B
      • Pidasa Santa Coloma B
        2 : 2
        UE Santa Coloma B
      • Pidasa Santa Coloma B
        3 : 1
        FC Rangers
      • Pidasa Santa Coloma B
        0 : 8
        CE Jenlai
      • 12
      • 4
      • 2
      • 6
      • 25
      • 23
      • 2
      • 14
    • 10 Alternate Text UE Santa Coloma B
      • UE Santa Coloma B
        3 : 4
        FS La Massana
      • UE Santa Coloma B
        1 : 1
        Inter Club de Escaldes
      • UE Santa Coloma B
        3 : 2
        FC Rangers
      • 12
      • 4
      • 2
      • 6
      • 26
      • 36
      • -10
      • 14
    • 11 Alternate Text FC Rangers
      • FC Rangers
        5 : 4
        FS La Massana
      • FC Rangers
        2 : 3
        Inter Club de Escaldes
      • FC Rangers
        7 : 1
        Lusitanos B
      • 12
      • 4
      • 0
      • 8
      • 23
      • 44
      • -21
      • 12
    • 12 Alternate Text FC Ordino B
      • FC Ordino B
        1 : 4
        Atletic Club Escaldes
      • FC Ordino B
        1 : 3
        FC Encamp B
      • FC Ordino B
        0 : 5
        UE Extremenya
      • 10
      • 1
      • 1
      • 8
      • 9
      • 46
      • -37
      • 4
    • 13 Alternate Text Lusitanos B
      • Lusitanos B
        1 : 2
        Pidasa Santa Coloma B
      • Lusitanos B
        0 : 2
        UE Santa Coloma B
      • Lusitanos B
        0 : 5
        UE Extremenya
      • 12
      • 0
      • 0
      • 12
      • 4
      • 52
      • -48
      • 0
  • İkinci Lig 15/16 Dış Saha Puan Durumu

    • O
    • G
    • B
    • M
    • A
    • Y
    • AV
    • P
    • 1 Alternate Text CE Jenlai
      • CF Atletic America
        0 : 2
        CE Jenlai
      • CE Carroi
        1 : 2
        CE Jenlai
      • Pidasa Santa Coloma B
        0 : 8
        CE Jenlai
      • 12
      • 10
      • 1
      • 1
      • 61
      • 7
      • 54
      • 31
    • 2 Alternate Text Atletic Club Escaldes
      • FC Ordino B
        1 : 4
        Atletic Club Escaldes
      • FS La Massana
        0 : 5
        Atletic Club Escaldes
      • Inter Club de Escaldes
        0 : 1
        Atletic Club Escaldes
      • 12
      • 10
      • 0
      • 2
      • 33
      • 5
      • 28
      • 30
    • 3 Alternate Text CE Carroi
      • Atletic Club Escaldes
        2 : 5
        CE Carroi
      • FC Encamp B
        2 : 2
        CE Carroi
      • CF Atletic America
        1 : 4
        CE Carroi
      • 12
      • 9
      • 1
      • 2
      • 38
      • 13
      • 25
      • 28
    • 4 Alternate Text UE Extremenya
      • FC Ordino B
        0 : 5
        UE Extremenya
      • CF Atletic America
        1 : 5
        UE Extremenya
      • Lusitanos B
        0 : 5
        UE Extremenya
      • 12
      • 9
      • 0
      • 3
      • 33
      • 10
      • 23
      • 27
    • 5 Alternate Text Inter Club de Escaldes
      • UE Santa Coloma B
        1 : 1
        Inter Club de Escaldes
      • FC Rangers
        2 : 3
        Inter Club de Escaldes
      • CE Jenlai
        4 : 2
        Inter Club de Escaldes
      • 11
      • 5
      • 4
      • 2
      • 27
      • 17
      • 10
      • 19
    • 6 Alternate Text FC Encamp B
      • FC Ordino B
        1 : 3
        FC Encamp B
      • FS La Massana
        3 : 0
        FC Encamp B
      • Inter Club de Escaldes
        3 : 1
        FC Encamp B
      • 12
      • 4
      • 2
      • 6
      • 15
      • 24
      • -9
      • 14
    • 7 Alternate Text CF Atletic America
      • Atletic Club Escaldes
        2 : 0
        CF Atletic America
      • FC Encamp B
        2 : 1
        CF Atletic America
      • FS La Massana
        3 : 2
        CF Atletic America
      • 12
      • 4
      • 0
      • 8
      • 26
      • 37
      • -11
      • 12
    • 8 Alternate Text UE Santa Coloma B
      • UE Extremenya
        4 : 2
        UE Santa Coloma B
      • Lusitanos B
        0 : 2
        UE Santa Coloma B
      • Atletic Club Escaldes
        2 : 1
        UE Santa Coloma B
      • 12
      • 3
      • 2
      • 7
      • 17
      • 38
      • -21
      • 11
    • 9 Alternate Text Pidasa Santa Coloma B
      • Lusitanos B
        1 : 2
        Pidasa Santa Coloma B
      • Atletic Club Escaldes
        5 : 0
        Pidasa Santa Coloma B
      • FC Encamp B
        8 : 3
        Pidasa Santa Coloma B
      • 12
      • 2
      • 3
      • 7
      • 20
      • 36
      • -16
      • 9
    • 10 Alternate Text FS La Massana
      • FC Rangers
        5 : 4
        FS La Massana
      • CE Jenlai
        2 : 1
        FS La Massana
      • UE Extremenya
        4 : 3
        FS La Massana
      • 11
      • 2
      • 1
      • 8
      • 20
      • 31
      • -11
      • 7
    • 11 Alternate Text FC Ordino B
      • FC Rangers
        3 : 1
        FC Ordino B
      • CE Jenlai
        7 : 1
        FC Ordino B
      • CF Atletic America
        3 : 2
        FC Ordino B
      • 11
      • 1
      • 1
      • 9
      • 12
      • 51
      • -39
      • 4
    • 12 Alternate Text FC Rangers
      • CE Carroi
        6 : 2
        FC Rangers
      • Pidasa Santa Coloma B
        3 : 1
        FC Rangers
      • UE Santa Coloma B
        3 : 2
        FC Rangers
      • 12
      • 1
      • 0
      • 11
      • 15
      • 55
      • -40
      • 3
    • 13 Alternate Text Lusitanos B
      • FS La Massana
        9 : 2
        Lusitanos B
      • Inter Club de Escaldes
        5 : 0
        Lusitanos B
      • FC Rangers
        7 : 1
        Lusitanos B
      • 12
      • 1
      • 0
      • 11
      • 9
      • 77
      • -68
      • 3
  • O: Oynadığı Maç
  • G: Galibiyet
  • B: Beraberlik
  • M: Mağlubiyet
  • A: Attığı Gol
  • Y: Yediği Gol
  • AV: Avaraj
  • P: Puan
+

Son gelişmelerden anlık haberdar olabilirsiniz.
Yenisafak.com bildirim ile, web sitesine girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.