Puan Durumu / Futbol

  • Son Maçlar
    • O
    • G
    • B
    • M
    • A
    • Y
    • AV
    • P
    • Yükselme
      • Febrero Ciudad
        2 : 0
      • Resistencia FC
        3 : 2
        Febrero Ciudad
      • Febrero Ciudad
        0 : 0
        Caacupe FBC
      • Fulgencio Yegros
        0 : 1
        Febrero Ciudad
      • Febrero Ciudad
        1 : 1
        GR
      • Guairena FC
        1 : 2
        Febrero Ciudad
      • 30
      • 15
      • 11
      • 4
      • 47
      • 28
      • 19
      • 56
    • Yükselme
      • Deportivo Santani
        2 : 1
        Ovetense FBC
      • 2 : 0
        Deportivo Santani
      • Deportivo Santani
        3 : 1
        Sportivo Iteno
      • Resistencia FC
        1 : 4
        Deportivo Santani
      • Deportivo Santani
        1 : 0
        22 de Septiembre
      • Caacupe FBC
        1 : 1
        Deportivo Santani
      • 30
      • 15
      • 10
      • 5
      • 45
      • 27
      • 18
      • 55
      • Deportivo Caaguazu
        1 : 2
        Fulgencio Yegros
      • Fulgencio Yegros
        1 : 0
        Martin Ledesma
      • Club Fernando
        2 : 2
        Fulgencio Yegros
      • Fulgencio Yegros
        0 : 1
        Febrero Ciudad
      • 2 : 3
        Fulgencio Yegros
      • Fulgencio Yegros
        2 : 3
        Resistencia FC
      • 30
      • 13
      • 10
      • 7
      • 43
      • 32
      • 11
      • 49
      • Club Fernando
        2 : 1
        Resistencia FC
      • Resistencia FC
        3 : 2
        Febrero Ciudad
      • 1 : 2
        Resistencia FC
      • Resistencia FC
        1 : 4
        Deportivo Santani
      • Resistencia FC
        3 : 1
        Caacupe FBC
      • Fulgencio Yegros
        2 : 3
        Resistencia FC
      • 30
      • 13
      • 8
      • 9
      • 52
      • 46
      • 6
      • 47
      • Deportivo Liberacion
        2 : 1
        GR
      • Guairena FC
        1 : 0
        Deportivo Liberacion
      • Deportivo Liberacion
        3 : 1
        Olimpia de Ita
      • Ovetense FBC
        1 : 0
        Deportivo Liberacion
      • Deportivo Liberacion
        1 : 0
        Sportivo Iteno
      • 22 de Septiembre
        2 : 0
        Deportivo Liberacion
      • 30
      • 12
      • 7
      • 11
      • 41
      • 47
      • -6
      • 43
      • Deportivo Santani
        2 : 1
        Ovetense FBC
      • Ovetense FBC
        3 : 2
        Sportivo Iteno
      • 22 de Septiembre
        1 : 1
        Ovetense FBC
      • Ovetense FBC
        1 : 0
        Deportivo Liberacion
      • Deportivo Caaguazu
        0 : 0
        Ovetense FBC
      • Ovetense FBC
        2 : 1
        Martin Ledesma
      • 30
      • 10
      • 12
      • 8
      • 42
      • 39
      • 3
      • 42
      • Martin Ledesma
        1 : 2
        Caacupe FBC
      • Fulgencio Yegros
        1 : 0
        Martin Ledesma
      • Martin Ledesma
        0 : 3
        GR
      • Guairena FC
        2 : 3
        Martin Ledesma
      • Martin Ledesma
        5 : 2
        Olimpia de Ita
      • Ovetense FBC
        2 : 1
        Martin Ledesma
      • 30
      • 11
      • 8
      • 11
      • 49
      • 45
      • 4
      • 41
      • Deportivo Caaguazu
        1 : 2
        Fulgencio Yegros
      • GR
        2 : 1
        Deportivo Caaguazu
      • Deportivo Caaguazu
        2 : 1
        Guairena FC
      • Olimpia de Ita
        2 : 3
        Deportivo Caaguazu
      • Deportivo Caaguazu
        0 : 0
        Ovetense FBC
      • Sportivo Iteno
        0 : 3
        Deportivo Caaguazu
      • 30
      • 11
      • 8
      • 11
      • 40
      • 41
      • -1
      • 41
      • 22 de Septiembre
        3 : 1
        Guairena FC
      • Guairena FC
        1 : 0
        Deportivo Liberacion
      • Deportivo Caaguazu
        2 : 1
        Guairena FC
      • Guairena FC
        2 : 3
        Martin Ledesma
      • Club Fernando
        1 : 1
        Guairena FC
      • Guairena FC
        1 : 2
        Febrero Ciudad
      • 30
      • 10
      • 10
      • 10
      • 37
      • 34
      • 3
      • 40
      • Sportivo Iteno
        5 : 0
        Olimpia de Ita
      • Ovetense FBC
        3 : 2
        Sportivo Iteno
      • Deportivo Santani
        3 : 1
        Sportivo Iteno
      • Sportivo Iteno
        1 : 1
        22 de Septiembre
      • Deportivo Liberacion
        1 : 0
        Sportivo Iteno
      • Sportivo Iteno
        0 : 3
        Deportivo Caaguazu
      • 30
      • 10
      • 9
      • 11
      • 31
      • 33
      • -2
      • 39
      • Febrero Ciudad
        2 : 0
      • 2 : 0
        Deportivo Santani
      • 1 : 2
        Resistencia FC
      • Caacupe FBC
        1 : 1
      • 2 : 3
        Fulgencio Yegros
      • GR
        1 : 0
      • 30
      • 9
      • 11
      • 10
      • 42
      • 37
      • 5
      • 38
      • Deportivo Liberacion
        2 : 1
        GR
      • GR
        2 : 1
        Deportivo Caaguazu
      • Martin Ledesma
        0 : 3
        GR
      • GR
        4 : 1
        Club Fernando
      • Febrero Ciudad
        1 : 1
        GR
      • GR
        1 : 0
      • 30
      • 9
      • 11
      • 10
      • 37
      • 36
      • 1
      • 38
      • 22 de Septiembre
        3 : 1
        Guairena FC
      • Olimpia de Ita
        1 : 1
        22 de Septiembre
      • 22 de Septiembre
        1 : 1
        Ovetense FBC
      • Sportivo Iteno
        1 : 1
        22 de Septiembre
      • Deportivo Santani
        1 : 0
        22 de Septiembre
      • 22 de Septiembre
        2 : 0
        Deportivo Liberacion
      • 30
      • 8
      • 13
      • 9
      • 36
      • 34
      • 2
      • 37
      • Club Fernando
        2 : 1
        Resistencia FC
      • Caacupe FBC
        2 : 1
        Club Fernando
      • Club Fernando
        2 : 2
        Fulgencio Yegros
      • GR
        4 : 1
        Club Fernando
      • Club Fernando
        1 : 1
        Guairena FC
      • Olimpia de Ita
        0 : 2
        Club Fernando
      • 30
      • 9
      • 8
      • 13
      • 38
      • 46
      • -8
      • 35
    • Düşme
      • Martin Ledesma
        1 : 2
        Caacupe FBC
      • Caacupe FBC
        2 : 1
        Club Fernando
      • Febrero Ciudad
        0 : 0
        Caacupe FBC
      • Caacupe FBC
        1 : 1
      • Resistencia FC
        3 : 1
        Caacupe FBC
      • Caacupe FBC
        1 : 1
        Deportivo Santani
      • 30
      • 6
      • 10
      • 14
      • 30
      • 44
      • -14
      • 28
    • Düşme
      • Sportivo Iteno
        5 : 0
        Olimpia de Ita
      • Olimpia de Ita
        1 : 1
        22 de Septiembre
      • Deportivo Liberacion
        3 : 1
        Olimpia de Ita
      • Olimpia de Ita
        2 : 3
        Deportivo Caaguazu
      • Martin Ledesma
        5 : 2
        Olimpia de Ita
      • Olimpia de Ita
        0 : 2
        Club Fernando
      • 30
      • 3
      • 6
      • 21
      • 33
      • 74
      • -41
      • 15
  • 2.Lig 2016 İç Saha Puan Durumu

    Son Maçlar
    • O
    • G
    • B
    • M
    • A
    • Y
    • AV
    • P
    • 1 Alternate Text Resistencia FC
      • Resistencia FC
        3 : 2
        Febrero Ciudad
      • Resistencia FC
        1 : 4
        Deportivo Santani
      • Resistencia FC
        3 : 1
        Caacupe FBC
      • 15
      • 10
      • 3
      • 2
      • 32
      • 19
      • 13
      • 33
    • 2 Alternate Text Febrero Ciudad
      Yükselme
      • Febrero Ciudad
        2 : 0
      • Febrero Ciudad
        0 : 0
        Caacupe FBC
      • Febrero Ciudad
        1 : 1
        GR
      • 15
      • 8
      • 6
      • 1
      • 23
      • 11
      • 12
      • 30
    • 3 Alternate Text Deportivo Santani
      Yükselme
      • Deportivo Santani
        2 : 1
        Ovetense FBC
      • Deportivo Santani
        3 : 1
        Sportivo Iteno
      • Deportivo Santani
        1 : 0
        22 de Septiembre
      • 15
      • 9
      • 3
      • 3
      • 26
      • 15
      • 11
      • 30
    • 4 Alternate Text Deportivo Liberacion
      • Deportivo Liberacion
        2 : 1
        GR
      • Deportivo Liberacion
        3 : 1
        Olimpia de Ita
      • Deportivo Liberacion
        1 : 0
        Sportivo Iteno
      • 15
      • 9
      • 3
      • 3
      • 24
      • 19
      • 5
      • 30
    • 5 Alternate Text Guairena FC
      • Guairena FC
        1 : 0
        Deportivo Liberacion
      • Guairena FC
        2 : 3
        Martin Ledesma
      • Guairena FC
        1 : 2
        Febrero Ciudad
      • 15
      • 7
      • 5
      • 3
      • 23
      • 12
      • 11
      • 26
    • 6 Alternate Text River Plate Asuncion
      • 2 : 0
        Deportivo Santani
      • 1 : 2
        Resistencia FC
      • 2 : 3
        Fulgencio Yegros
      • 15
      • 7
      • 5
      • 3
      • 26
      • 16
      • 10
      • 26
    • 7 Alternate Text Gral Caballero
      • GR
        2 : 1
        Deportivo Caaguazu
      • GR
        4 : 1
        Club Fernando
      • GR
        1 : 0
      • 15
      • 7
      • 5
      • 3
      • 24
      • 15
      • 9
      • 26
    • 8 Alternate Text Club Fernando
      • Club Fernando
        2 : 1
        Resistencia FC
      • Club Fernando
        2 : 2
        Fulgencio Yegros
      • Club Fernando
        1 : 1
        Guairena FC
      • 15
      • 7
      • 4
      • 4
      • 27
      • 20
      • 7
      • 25
    • 9 Alternate Text Ovetense FBC
      • Ovetense FBC
        3 : 2
        Sportivo Iteno
      • Ovetense FBC
        1 : 0
        Deportivo Liberacion
      • Ovetense FBC
        2 : 1
        Martin Ledesma
      • 15
      • 6
      • 7
      • 2
      • 22
      • 16
      • 6
      • 25
    • 10 Alternate Text Fulgencio Yegros
      • Fulgencio Yegros
        1 : 0
        Martin Ledesma
      • Fulgencio Yegros
        0 : 1
        Febrero Ciudad
      • Fulgencio Yegros
        2 : 3
        Resistencia FC
      • 15
      • 7
      • 4
      • 4
      • 17
      • 12
      • 5
      • 25
    • 11 Alternate Text Sportivo Iteno
      • Sportivo Iteno
        5 : 0
        Olimpia de Ita
      • Sportivo Iteno
        1 : 1
        22 de Septiembre
      • Sportivo Iteno
        0 : 3
        Deportivo Caaguazu
      • 15
      • 6
      • 6
      • 3
      • 18
      • 12
      • 6
      • 24
    • 12 Alternate Text Martin Ledesma
      • Martin Ledesma
        1 : 2
        Caacupe FBC
      • Martin Ledesma
        0 : 3
        GR
      • Martin Ledesma
        5 : 2
        Olimpia de Ita
      • 15
      • 6
      • 4
      • 5
      • 25
      • 21
      • 4
      • 22
    • 13 Alternate Text Deportivo Caaguazu
      • Deportivo Caaguazu
        1 : 2
        Fulgencio Yegros
      • Deportivo Caaguazu
        2 : 1
        Guairena FC
      • Deportivo Caaguazu
        0 : 0
        Ovetense FBC
      • 15
      • 5
      • 6
      • 4
      • 18
      • 17
      • 1
      • 21
    • 14 Alternate Text 22 de Septiembre
      • 22 de Septiembre
        3 : 1
        Guairena FC
      • 22 de Septiembre
        1 : 1
        Ovetense FBC
      • 22 de Septiembre
        2 : 0
        Deportivo Liberacion
      • 15
      • 5
      • 5
      • 5
      • 22
      • 20
      • 2
      • 20
    • 15 Alternate Text Caacupe FBC
      Düşme
      • Caacupe FBC
        2 : 1
        Club Fernando
      • Caacupe FBC
        1 : 1
      • Caacupe FBC
        1 : 1
        Deportivo Santani
      • 15
      • 4
      • 7
      • 4
      • 22
      • 21
      • 1
      • 19
    • 16 Alternate Text Olimpia de Ita
      Düşme
      • Olimpia de Ita
        1 : 1
        22 de Septiembre
      • Olimpia de Ita
        2 : 3
        Deportivo Caaguazu
      • Olimpia de Ita
        0 : 2
        Club Fernando
      • 15
      • 2
      • 3
      • 10
      • 17
      • 31
      • -14
      • 9
  • 2.Lig 2016 Dış Saha Puan Durumu

    Son Maçlar
    • O
    • G
    • B
    • M
    • A
    • Y
    • AV
    • P
    • 1 Alternate Text Febrero Ciudad
      Yükselme
      • Resistencia FC
        3 : 2
        Febrero Ciudad
      • Fulgencio Yegros
        0 : 1
        Febrero Ciudad
      • Guairena FC
        1 : 2
        Febrero Ciudad
      • 15
      • 7
      • 5
      • 3
      • 24
      • 17
      • 7
      • 26
    • 2 Alternate Text Deportivo Santani
      Yükselme
      • 2 : 0
        Deportivo Santani
      • Resistencia FC
        1 : 4
        Deportivo Santani
      • Caacupe FBC
        1 : 1
        Deportivo Santani
      • 15
      • 6
      • 7
      • 2
      • 19
      • 12
      • 7
      • 25
    • 3 Alternate Text Fulgencio Yegros
      • Deportivo Caaguazu
        1 : 2
        Fulgencio Yegros
      • Club Fernando
        2 : 2
        Fulgencio Yegros
      • 2 : 3
        Fulgencio Yegros
      • 15
      • 6
      • 6
      • 3
      • 26
      • 20
      • 6
      • 24
    • 4 Alternate Text Deportivo Caaguazu
      • GR
        2 : 1
        Deportivo Caaguazu
      • Olimpia de Ita
        2 : 3
        Deportivo Caaguazu
      • Sportivo Iteno
        0 : 3
        Deportivo Caaguazu
      • 15
      • 6
      • 2
      • 7
      • 22
      • 24
      • -2
      • 20
    • 5 Alternate Text Martin Ledesma
      • Fulgencio Yegros
        1 : 0
        Martin Ledesma
      • Guairena FC
        2 : 3
        Martin Ledesma
      • Ovetense FBC
        2 : 1
        Martin Ledesma
      • 15
      • 5
      • 4
      • 6
      • 24
      • 24
      • 0
      • 19
    • 6 Alternate Text 22 de Septiembre
      • Olimpia de Ita
        1 : 1
        22 de Septiembre
      • Sportivo Iteno
        1 : 1
        22 de Septiembre
      • Deportivo Santani
        1 : 0
        22 de Septiembre
      • 15
      • 3
      • 8
      • 4
      • 14
      • 14
      • 0
      • 17
    • 7 Alternate Text Ovetense FBC
      • Deportivo Santani
        2 : 1
        Ovetense FBC
      • 22 de Septiembre
        1 : 1
        Ovetense FBC
      • Deportivo Caaguazu
        0 : 0
        Ovetense FBC
      • 15
      • 4
      • 5
      • 6
      • 20
      • 23
      • -3
      • 17
    • 8 Alternate Text Sportivo Iteno
      • Ovetense FBC
        3 : 2
        Sportivo Iteno
      • Deportivo Santani
        3 : 1
        Sportivo Iteno
      • Deportivo Liberacion
        1 : 0
        Sportivo Iteno
      • 15
      • 4
      • 3
      • 8
      • 13
      • 21
      • -8
      • 15
    • 9 Alternate Text Resistencia FC
      • Club Fernando
        2 : 1
        Resistencia FC
      • 1 : 2
        Resistencia FC
      • Fulgencio Yegros
        2 : 3
        Resistencia FC
      • 15
      • 3
      • 5
      • 7
      • 20
      • 27
      • -7
      • 14
    • 10 Alternate Text Guairena FC
      • 22 de Septiembre
        3 : 1
        Guairena FC
      • Deportivo Caaguazu
        2 : 1
        Guairena FC
      • Club Fernando
        1 : 1
        Guairena FC
      • 15
      • 3
      • 5
      • 7
      • 14
      • 22
      • -8
      • 14
    • 11 Alternate Text Deportivo Liberacion
      • Guairena FC
        1 : 0
        Deportivo Liberacion
      • Ovetense FBC
        1 : 0
        Deportivo Liberacion
      • 22 de Septiembre
        2 : 0
        Deportivo Liberacion
      • 15
      • 3
      • 4
      • 8
      • 17
      • 28
      • -11
      • 13
    • 12 Alternate Text River Plate Asuncion
      • Febrero Ciudad
        2 : 0
      • Caacupe FBC
        1 : 1
      • GR
        1 : 0
      • 15
      • 2
      • 6
      • 7
      • 16
      • 21
      • -5
      • 12
    • 13 Alternate Text Gral Caballero
      • Deportivo Liberacion
        2 : 1
        GR
      • Martin Ledesma
        0 : 3
        GR
      • Febrero Ciudad
        1 : 1
        GR
      • 15
      • 2
      • 6
      • 7
      • 13
      • 21
      • -8
      • 12
    • 14 Alternate Text Club Fernando
      • Caacupe FBC
        2 : 1
        Club Fernando
      • GR
        4 : 1
        Club Fernando
      • Olimpia de Ita
        0 : 2
        Club Fernando
      • 15
      • 2
      • 4
      • 9
      • 11
      • 26
      • -15
      • 10
    • 15 Alternate Text Caacupe FBC
      Düşme
      • Martin Ledesma
        1 : 2
        Caacupe FBC
      • Febrero Ciudad
        0 : 0
        Caacupe FBC
      • Resistencia FC
        3 : 1
        Caacupe FBC
      • 15
      • 2
      • 3
      • 10
      • 8
      • 23
      • -15
      • 9
    • 16 Alternate Text Olimpia de Ita
      Düşme
      • Sportivo Iteno
        5 : 0
        Olimpia de Ita
      • Deportivo Liberacion
        3 : 1
        Olimpia de Ita
      • Martin Ledesma
        5 : 2
        Olimpia de Ita
      • 15
      • 1
      • 3
      • 11
      • 16
      • 43
      • -27
      • 6
  • O: Oynadığı Maç
  • G: Galibiyet
  • B: Beraberlik
  • M: Mağlubiyet
  • A: Attığı Gol
  • Y: Yediği Gol
  • AV: Avaraj
  • P: Puan
+

Son gelişmelerden anlık haberdar olabilirsiniz.
Yenisafak.com bildirim ile, web sitesine girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.