• Günün Maçları

  • Ş.Ligi Grup A

  • Ş.Ligi Grup B

  • Ş.Ligi Grup C

  • Ş.Ligi Grup D

  • Ş.Ligi Grup E

  • Ş.Ligi Grup F

  • Ş.Ligi Grup G

  • Ş.Ligi Grup H

Bedensel engelli Sefa'nın Quaresma hayali gerçek oldu

Tim Howard'dan büyük hata!

Zokora'dan Gomis'e "Emre'li" mesaj!

Manuel Fernandes maça damgasını vurdu!

Son saniye penaltısında şov yapmak isteyen futbolcunun dramı!

Gözlerden kaçmadı! İşte Barcelona'nın '12. adam'ı

Neymar savunmanın aklını aldı!

Aboubakar "hat-trick" yaptı

Spor Bakanı Osman Aşkın Bak Formulaz’da

Antalya’da Samir Nasri izdihamı

Real Madrid'in gözdesinden iki harika gol

Gökdeniz Karadeniz'den mükemmel gol

Gol sevincinde sakatlandı!

Ali Koç, Fenerbahçe'nin 'eSpor' şampiyonluğunu böyle kutladı

Nabil Fekir orta sahadan böyle avladı

Barcelonalı sporculardan antrenman öncesi saygı duruşu

Aykut Kocaman: İç acıtıcı bir durum!

Hakan Çalhanoğlu'ndan müthiş asist!

Hakanlı Milan dağıttı: 6-0

Barcelona'nın yeni transferi böyle rezil oldu

Sneijder'den Nice antrenmanında muazzam gol!

Sergio Ramos Messi'yi çıldırttı!

Kendi kalesine attığı bu ilginç golle takımını yıktı

Kendi kalesine attığı bu ilginç golle takımını yıktı

Haftanın öne çıkan gelişmelerini sizler için derledik...​

Asensio​'dan Barcelona'ya ağızları açık bırakan gol!

Galatasaray divan toplantısında gergin anlar

18 yaşındaki Liverpoollu yıldızdan muhteşem gol

Malzemeci Süreyya, Tolga'nın gazabına uğradı

57'lik Maradona örümcek ağlarını aldı!

Şampiyonlar Ligi Ön Elemeleri

Gota Gota
2 : 1
Trepca 89 Trepca 89
Hibernians Hibernians
2 : 0
FCI Tallinn FCI Tallinn
Alashkert Alashkert
1 : 0
Santa Coloma Santa Coloma
TNS TNS
1 : 2
Europa FC Europa FC
Linfield Linfield
1 : 0
LA Fiorita LA Fiorita
Trepca 89 Trepca 89
1 : 4
Gota Gota
FCI Tallinn FCI Tallinn
0 : 1
Hibernians Hibernians
Santa Coloma Santa Coloma
1 : 1
Alashkert Alashkert
Europa FC Europa FC
1 : 3
TNS TNS
LA Fiorita LA Fiorita
0 : 0
Linfield Linfield
Apoel Nicosia Apoel Nicosia
1 : 0
F91 Düdelingen F91 Düdelingen
VMFD Zalgiris VMFD Zalgiris
2 : 1
Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad
Karabağ FK Karabağ FK
5 : 0
FC Samtredia FC Samtredia
Partizan Belgrad Partizan Belgrad
2 : 0
Buducnost Podgorica Buducnost Podgorica
Sheriff Sheriff
1 : 0
KS Kukesi KS Kukesi
MSK Zilina MSK Zilina
1 : 3
FC Kopenhag FC Kopenhag
Hapoel Beer Sheva Hapoel Beer Sheva
2 : 1
Honved Honved
Malmö FF Malmö FF
1 : 1
Vardar Vardar
Zrinjski Mostar Zrinjski Mostar
1 : 2
NK Maribor NK Maribor
Dundalk Dundalk
1 : 1
Rosenborg BK Rosenborg BK
IFK Mariehamn IFK Mariehamn
0 : 3
Legia Varşova Legia Varşova
Legia Varşova Legia Varşova
6 : 0
IFK Mariehamn IFK Mariehamn
Rosenborg BK Rosenborg BK
2 : 1
Dundalk Dundalk
NK Maribor NK Maribor
1 : 1
Zrinjski Mostar Zrinjski Mostar
Vardar Vardar
3 : 1
Malmö FF Malmö FF
Honved Honved
2 : 3
Hapoel Beer Sheva Hapoel Beer Sheva
FC Kopenhag FC Kopenhag
1 : 2
MSK Zilina MSK Zilina
Spartaks Jurmala Spartaks Jurmala
0 : 1
Lok. Astana Lok. Astana
KS Kukesi KS Kukesi
2 : 1
Sheriff Sheriff
Buducnost Podgorica Buducnost Podgorica
0 : 0
Partizan Belgrad Partizan Belgrad
FC Samtredia FC Samtredia
0 : 1
Karabağ FK Karabağ FK
Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad
4 : 1
VMFD Zalgiris VMFD Zalgiris
F91 Düdelingen F91 Düdelingen
0 : 1
Apoel Nicosia Apoel Nicosia
Lok. Astana Lok. Astana
1 : 1
Spartaks Jurmala Spartaks Jurmala
Hibernians Hibernians
0 : 3
RB Salzburg RB Salzburg
RB Salzburg RB Salzburg
3 : 0
Hibernians Hibernians
Bate Borisov Bate Borisov
1 : 1
Alashkert Alashkert
Alashkert Alashkert
1 : 3
Bate Borisov Bate Borisov
FH Hafnarfjördur FH Hafnarfjördur
1 : 1
Gota Gota
Gota Gota
0 : 2
FH Hafnarfjördur FH Hafnarfjördur
Rijeka Rijeka
2 : 0
TNS TNS
TNS TNS
1 : 5
Rijeka Rijeka
Linfield Linfield
0 : 2
Celtic Celtic
Celtic Celtic
4 : 0
Linfield Linfield
Lok. Astana Lok. Astana
- : -
Spartaks Jurmala Spartaks Jurmala
AEK Athens AEK Athens
0 : 2
CSKA Moskova CSKA Moskova
Fotbal Club FCSB Fotbal Club FCSB
2 : 2
FK Viktoria Plzen FK Viktoria Plzen
CSKA Moskova CSKA Moskova
1 : 0
AEK Athens AEK Athens
FK Viktoria Plzen FK Viktoria Plzen
1 : 4
Fotbal Club FCSB Fotbal Club FCSB
Club Brugge Club Brugge
3 : 3
Başakşehir FK Başakşehir FK
Ajax Amsterdam Ajax Amsterdam
2 : 2
Nice Nice
Başakşehir FK Başakşehir FK
2 : 0
Club Brugge Club Brugge
BSC Young Boys Bern BSC Young Boys Bern
2 : 0
Dinamo Kiev Dinamo Kiev
Dinamo Kiev Dinamo Kiev
3 : 1
BSC Young Boys Bern BSC Young Boys Bern
Nice Nice
1 : 1
Ajax Amsterdam Ajax Amsterdam
SK Slavia Prag SK Slavia Prag
1 : 0
Bate Borisov Bate Borisov
Bate Borisov Bate Borisov
2 : 1
SK Slavia Prag SK Slavia Prag
Partizan Belgrad Partizan Belgrad
1 : 3
Olympiacos Piraus Olympiacos Piraus
Olympiacos Piraus Olympiacos Piraus
2 : 2
Partizan Belgrad Partizan Belgrad
Karabağ FK Karabağ FK
0 : 0
Sheriff Sheriff
RB Salzburg RB Salzburg
1 : 1
Rijeka Rijeka
Lok. Astana Lok. Astana
3 : 1
Legia Varşova Legia Varşova
NK Maribor NK Maribor
1 : 0
FH Hafnarfjördur FH Hafnarfjördur
FC Kopenhag FC Kopenhag
- : -
Vardar Vardar
Celtic Celtic
0 : 0
Rosenborg BK Rosenborg BK
Hapoel Beer Sheva Hapoel Beer Sheva
2 : 0
Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad
FC Viitorul Constanta FC Viitorul Constanta
1 : 0
Apoel Nicosia Apoel Nicosia
Rosenborg BK Rosenborg BK
0 : 1
Celtic Celtic
Legia Varşova Legia Varşova
1 : 0
Lok. Astana Lok. Astana
Vardar Vardar
1 : 0
FC Kopenhag FC Kopenhag
Apoel Nicosia Apoel Nicosia
4 : 0
FC Viitorul Constanta FC Viitorul Constanta
Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad
3 : 1
Hapoel Beer Sheva Hapoel Beer Sheva
FH Hafnarfjördur FH Hafnarfjördur
0 : 1
NK Maribor NK Maribor
Sheriff Sheriff
1 : 2
Karabağ FK Karabağ FK
Rijeka Rijeka
0 : 0
RB Salzburg RB Salzburg
FC Kopenhag FC Kopenhag
4 : 1
Vardar Vardar
Karabağ FK Karabağ FK
1 : 0
FC Kopenhag FC Kopenhag
FC Kopenhag FC Kopenhag
- : -
Karabağ FK Karabağ FK
Apoel Nicosia Apoel Nicosia
2 : 0
SK Slavia Prag SK Slavia Prag
SK Slavia Prag SK Slavia Prag
- : -
Apoel Nicosia Apoel Nicosia
Olympiacos Piraus Olympiacos Piraus
2 : 1
Rijeka Rijeka
Rijeka Rijeka
0 : 1
Olympiacos Piraus Olympiacos Piraus
Celtic Celtic
5 : 0
Lok. Astana Lok. Astana
Lok. Astana Lok. Astana
4 : 3
Celtic Celtic
NK Maribor NK Maribor
1 : 0
Hapoel Beer Sheva Hapoel Beer Sheva
Hapoel Beer Sheva Hapoel Beer Sheva
2 : 1
NK Maribor NK Maribor
Sevilla FC Sevilla FC
2 : 2
Başakşehir FK Başakşehir FK
Başakşehir FK Başakşehir FK
1 : 2
Sevilla FC Sevilla FC
BSC Young Boys Bern BSC Young Boys Bern
0 : 1
CSKA Moskova CSKA Moskova
CSKA Moskova CSKA Moskova
- : -
BSC Young Boys Bern BSC Young Boys Bern
Nice Nice
0 : 2
SSC Napoli SSC Napoli
SSC Napoli SSC Napoli
2 : 0
Nice Nice
Liverpool FC Liverpool FC
- : -
1899 Hoffenheim 1899 Hoffenheim
1899 Hoffenheim 1899 Hoffenheim
1 : 2
Liverpool FC Liverpool FC
Sporting CP Sporting CP
0 : 0
Fotbal Club FCSB Fotbal Club FCSB
Fotbal Club FCSB Fotbal Club FCSB
- : -
Sporting CP Sporting CP

Gol Krallığı

Asist Krallığı

Hangi maç hangi kanalda?

Şu an herhangi bir veri bulunmamaktadır.
Şu an herhangi bir veri bulunmamaktadır.
Şu an herhangi bir veri bulunmamaktadır.
Şu an herhangi bir veri bulunmamaktadır.
Şu an herhangi bir veri bulunmamaktadır.
Şu an herhangi bir veri bulunmamaktadır.
+

Son gelişmelerden anlık haberdar olabilirsiniz.
Yenisafak.com bildirim ile, web sitesine girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.