• Günün Maçları

  • Ş.Ligi Grup A

  • Ş.Ligi Grup B

  • Ş.Ligi Grup C

  • Ş.Ligi Grup D

  • Ş.Ligi Grup E

  • Ş.Ligi Grup F

  • Ş.Ligi Grup G

  • Ş.Ligi Grup H

Unutkanlığıyla ABD'yi sallayan basketbolcu

Rodallega Trabzonspor'da

"Yeter Demirören yeter" esprisi ortalığı kırdı geçirdi!

Samsunspor'dan imza şov

Martin Caceres Trabzonspor için İstanbul'da

Trabzonspor'da işler yolunda gitmiyor

Messi'den antrenmanda inanılmaz goller

Fenerbahçelileri kızdıran Beşiktaş taraftarı!

Fenerbahçe Sosa transferini yüzde 90 oranında bitirdi

Atiker Konyaspor'dan olay paylaşım

Fenerbahçe'nin gözdesinden muhteşem gol

'Hak ettiğimiz bir galibiyet aldık'

'Son vuruşlarda başarılı olamadık'

Galatasaray Elazığ'da

Arapların Messi'si: Omar Abdulrahman

All-Star 2017'de Arda Turan sürprizi!

Aziz Yıldırım: “Hakem camiasında gruplaşmalar var”

İzmirli taraftarlar "Fethi Sekin" maskesi taktı

600 yıllık kızak yarışı geleneği, Kastamonu’da yaşatılıyor

Chelsea teknik direktörü Conte gazetecinin yediği pastadan isteyince...

İşte Olcay Şahan'ın veda konuşması​

Sabri'nin golünde GSTV

Carroll'den müthiş gol

Arda Turan yine attı

İkinci yarıya böyle bir başlangıç önemliydi

Trabzonlu ailenin maç heyecanı görülmeye değer cinsten

Başpehlivan Recep Kara Asya Sumo Şampiyonunu tuş etti

Olcay Şahan'dan duygulandıran veda konuşması

Basın toplantısında telefon çalınca bakın ne yaptı?

Kalecinin aklını başından alan frikik golü!

GrupA

FC Basel FC Basel
1 : 1
LUDOGORETS RAZGRAD LUDOGORETS RAZGRAD
Paris St Germain Paris St Germain
1 : 1
Arsenal Arsenal
Arsenal Arsenal
2 : 0
FC Basel FC Basel
LUDOGORETS RAZGRAD LUDOGORETS RAZGRAD
1 : 3
Paris St Germain Paris St Germain
Paris St Germain Paris St Germain
3 : 0
FC Basel FC Basel
Arsenal Arsenal
6 : 0
LUDOGORETS RAZGRAD LUDOGORETS RAZGRAD
LUDOGORETS RAZGRAD LUDOGORETS RAZGRAD
2 : 3
Arsenal Arsenal
FC Basel FC Basel
1 : 2
Paris St Germain Paris St Germain
Arsenal Arsenal
2 : 2
Paris St Germain Paris St Germain
LUDOGORETS RAZGRAD LUDOGORETS RAZGRAD
0 : 0
FC Basel FC Basel
FC Basel FC Basel
1 : 4
Arsenal Arsenal
Paris St Germain Paris St Germain
2 : 2
LUDOGORETS RAZGRAD LUDOGORETS RAZGRAD

GrupB

Dinamo Kiev Dinamo Kiev
1 : 2
SSC Napoli SSC Napoli
SL Benfica SL Benfica
1 : 1
Beşiktaş Beşiktaş
SSC Napoli SSC Napoli
4 : 2
SL Benfica SL Benfica
Tivibu Spor
Beşiktaş Beşiktaş
1 : 1
Dinamo Kiev Dinamo Kiev
Tivibu Spor
SSC Napoli SSC Napoli
2 : 3
Beşiktaş Beşiktaş
Dinamo Kiev Dinamo Kiev
0 : 2
SL Benfica SL Benfica
SL Benfica SL Benfica
1 : 0
Dinamo Kiev Dinamo Kiev
TRT 1
Beşiktaş Beşiktaş
1 : 1
SSC Napoli SSC Napoli
SSC Napoli SSC Napoli
0 : 0
Dinamo Kiev Dinamo Kiev
Tivibu Spor
Beşiktaş Beşiktaş
3 : 3
SL Benfica SL Benfica
SL Benfica SL Benfica
1 : 2
SSC Napoli SSC Napoli
TRT 1
Dinamo Kiev Dinamo Kiev
6 : 0
Beşiktaş Beşiktaş

GrupC

Barcelona FC Barcelona FC
7 : 0
Celtic Celtic
Manchester City Manchester City
4 : 0
M'gladbach M'gladbach
M'gladbach M'gladbach
1 : 2
Barcelona FC Barcelona FC
Celtic Celtic
3 : 3
Manchester City Manchester City
Celtic Celtic
0 : 2
M'gladbach M'gladbach
Barcelona FC Barcelona FC
4 : 0
Manchester City Manchester City
M'gladbach M'gladbach
1 : 1
Celtic Celtic
Manchester City Manchester City
3 : 1
Barcelona FC Barcelona FC
M'gladbach M'gladbach
1 : 1
Manchester City Manchester City
Celtic Celtic
0 : 2
Barcelona FC Barcelona FC
Manchester City Manchester City
1 : 1
Celtic Celtic
Barcelona FC Barcelona FC
4 : 0
M'gladbach M'gladbach

GrupD

FC Bayern Münih FC Bayern Münih
5 : 0
FC Rostov FC Rostov
PSV Eindhoven PSV Eindhoven
0 : 1
Atletico Madrid Atletico Madrid
FC Rostov FC Rostov
2 : 2
PSV Eindhoven PSV Eindhoven
Atletico Madrid Atletico Madrid
1 : 0
FC Bayern Münih FC Bayern Münih
FC Rostov FC Rostov
0 : 1
Atletico Madrid Atletico Madrid
FC Bayern Münih FC Bayern Münih
4 : 1
PSV Eindhoven PSV Eindhoven
PSV Eindhoven PSV Eindhoven
1 : 2
FC Bayern Münih FC Bayern Münih
Atletico Madrid Atletico Madrid
2 : 1
FC Rostov FC Rostov
FC Rostov FC Rostov
3 : 2
FC Bayern Münih FC Bayern Münih
Atletico Madrid Atletico Madrid
2 : 0
PSV Eindhoven PSV Eindhoven
FC Bayern Münih FC Bayern Münih
1 : 0
Atletico Madrid Atletico Madrid
PSV Eindhoven PSV Eindhoven
0 : 0
FC Rostov FC Rostov

GrupE

Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
2 : 2
CSKA Moskova CSKA Moskova
Tottenham Tottenham
1 : 2
AS Monaco AS Monaco
CSKA Moskova CSKA Moskova
0 : 1
Tottenham Tottenham
AS Monaco AS Monaco
1 : 1
Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
CSKA Moskova CSKA Moskova
1 : 1
AS Monaco AS Monaco
Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
0 : 0
Tottenham Tottenham
AS Monaco AS Monaco
3 : 0
CSKA Moskova CSKA Moskova
Tottenham Tottenham
0 : 1
Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
CSKA Moskova CSKA Moskova
1 : 1
Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
AS Monaco AS Monaco
2 : 1
Tottenham Tottenham
Tottenham Tottenham
3 : 1
CSKA Moskova CSKA Moskova
Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
3 : 0
AS Monaco AS Monaco

GrupF

Real Madrid Real Madrid
2 : 1
Sporting CP Sporting CP
Legia Varşova Legia Varşova
0 : 6
Borussia Dortmund Borussia Dortmund
Borussia Dortmund Borussia Dortmund
2 : 2
Real Madrid Real Madrid
Sporting CP Sporting CP
2 : 0
Legia Varşova Legia Varşova
Sporting CP Sporting CP
1 : 2
Borussia Dortmund Borussia Dortmund
TRT 1
Real Madrid Real Madrid
5 : 1
Legia Varşova Legia Varşova
Borussia Dortmund Borussia Dortmund
1 : 0
Sporting CP Sporting CP
Tivibu Spor
Legia Varşova Legia Varşova
3 : 3
Real Madrid Real Madrid
Borussia Dortmund Borussia Dortmund
8 : 4
Legia Varşova Legia Varşova
TRT 1
Sporting CP Sporting CP
1 : 2
Real Madrid Real Madrid
Tivibu Spor
Real Madrid Real Madrid
2 : 2
Borussia Dortmund Borussia Dortmund
Legia Varşova Legia Varşova
1 : 0
Sporting CP Sporting CP

GrupG

Club Brugge Club Brugge
0 : 3
Leicester City Leicester City
FC Porto FC Porto
1 : 1
FC Kopenhag FC Kopenhag
Leicester City Leicester City
1 : 0
FC Porto FC Porto
FC Kopenhag FC Kopenhag
4 : 0
Club Brugge Club Brugge
Leicester City Leicester City
1 : 0
FC Kopenhag FC Kopenhag
Club Brugge Club Brugge
1 : 2
FC Porto FC Porto
FC Porto FC Porto
1 : 0
Club Brugge Club Brugge
FC Kopenhag FC Kopenhag
0 : 0
Leicester City Leicester City
FC Kopenhag FC Kopenhag
0 : 0
FC Porto FC Porto
Leicester City Leicester City
2 : 1
Club Brugge Club Brugge
FC Porto FC Porto
5 : 0
Leicester City Leicester City
Club Brugge Club Brugge
0 : 2
FC Kopenhag FC Kopenhag

GrupH

Olimpik Lyon Olimpik Lyon
3 : 0
Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
Juventus Juventus
0 : 0
Sevilla FC Sevilla FC
Sevilla FC Sevilla FC
1 : 0
Olimpik Lyon Olimpik Lyon
Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
0 : 4
Juventus Juventus
Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
0 : 1
Sevilla FC Sevilla FC
Olimpik Lyon Olimpik Lyon
0 : 1
Juventus Juventus
Sevilla FC Sevilla FC
4 : 0
Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
Juventus Juventus
1 : 1
Olimpik Lyon Olimpik Lyon
Sevilla FC Sevilla FC
1 : 3
Juventus Juventus
Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
0 : 1
Olimpik Lyon Olimpik Lyon
Juventus Juventus
2 : 0
Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
Olimpik Lyon Olimpik Lyon
0 : 0
Sevilla FC Sevilla FC

Şampiyonlar Ligi Ön Elemeleri

Flora Tallinn Flora Tallinn
2 : 1
Lincoln FC Lincoln FC
TNS TNS
2 : 1
SP Tre Penne SP Tre Penne
Valetta Valetta
1 : 0
B36 Torshavn B36 Torshavn
Santa Coloma Santa Coloma
0 : 0
Alashkert Alashkert
Lincoln FC Lincoln FC
2 : 0
Flora Tallinn Flora Tallinn
SP Tre Penne SP Tre Penne
0 : 3
TNS TNS
B36 Torshavn B36 Torshavn
2 : 1
Valetta Valetta
Alashkert Alashkert
3 : 0
Santa Coloma Santa Coloma
Dinamo Tiflis Dinamo Tiflis
2 : 0
Alashkert Alashkert
Alashkert Alashkert
1 : 1
Dinamo Tiflis Dinamo Tiflis
Karabağ FK Karabağ FK
2 : 0
F91 Düdelingen F91 Düdelingen
Hapoel Beer Sheva Hapoel Beer Sheva
3 : 2
Sheriff Sheriff
Vega Olimpija Vega Olimpija
3 : 4
AS Trencin AS Trencin
RB Salzburg RB Salzburg
- : -
FK Liepajas Metalurgs FK Liepajas Metalurgs
Vardar Vardar
1 : 2
Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
F91 Düdelingen F91 Düdelingen
1 : 1
Karabağ FK Karabağ FK
Sheriff Sheriff
0 : 0
Hapoel Beer Sheva Hapoel Beer Sheva
AS Trencin AS Trencin
2 : 3
Vega Olimpija Vega Olimpija
FK Liepaja FK Liepaja
- : -
RB Salzburg RB Salzburg
Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
3 : 2
Vardar Vardar
Zrinjski Mostar Zrinjski Mostar
1 : 1
Legia Varşova Legia Varşova
Legia Varşova Legia Varşova
2 : 0
Zrinjski Mostar Zrinjski Mostar
LUDOGORETS RAZGRAD LUDOGORETS RAZGRAD
2 : 0
Mladost Podgorica Mladost Podgorica
Mladost Podgorica Mladost Podgorica
0 : 3
LUDOGORETS RAZGRAD LUDOGORETS RAZGRAD
VMFD Zalgiris VMFD Zalgiris
0 : 0
Lok. Astana Lok. Astana
Lok. Astana Lok. Astana
2 : 1
VMFD Zalgiris VMFD Zalgiris
Bate Borisov Bate Borisov
2 : 0
Seinöjoen Seinöjoen
Seinöjoen Seinöjoen
2 : 2
Bate Borisov Bate Borisov
Rosenborg BK Rosenborg BK
3 : 1
IFK Norrköping IFK Norrköping
IFK Norrköping IFK Norrköping
3 : 2
Rosenborg BK Rosenborg BK
FH Hafnarfjördur FH Hafnarfjördur
2 : 2
Dundalk Dundalk
Dundalk Dundalk
1 : 1
FH Hafnarfjördur FH Hafnarfjördur
Crusaders Belfast Crusaders Belfast
0 : 3
FC Kopenhag FC Kopenhag
FC Kopenhag FC Kopenhag
6 : 0
Crusaders Belfast Crusaders Belfast
FK Skenderbeu Korce FK Skenderbeu Korce
- : -
Ferencvaros Ferencvaros
Ferencvaros Ferencvaros
- : -
FK Skenderbeu Korce FK Skenderbeu Korce
Valetta Valetta
1 : 2
FK Crvena Zvezda FK Crvena Zvezda
FK Crvena Zvezda FK Crvena Zvezda
2 : 1
Valetta Valetta
Partizan Tiran Partizan Tiran
1 : 1
Ferencvaros Ferencvaros
Ferencvaros Ferencvaros
1 : 1
Partizan Tiran Partizan Tiran
Lincoln FC Lincoln FC
1 : 0
Celtic Celtic
Celtic Celtic
3 : 0
Lincoln FC Lincoln FC
TNS TNS
0 : 0
Apoel Nicosia Apoel Nicosia
Apoel Nicosia Apoel Nicosia
3 : 0
TNS TNS
RB Salzburg RB Salzburg
1 : 0
FK Liepaja FK Liepaja
FK Liepaja FK Liepaja
0 : 2
RB Salzburg RB Salzburg
Ajax Amsterdam Ajax Amsterdam
1 : 1
FC PAOK FC PAOK
Sparta Prag Sparta Prag
1 : 1
Steaua Bükreş Steaua Bükreş
Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk
2 : 0
BSC Young Boys Bern BSC Young Boys Bern
FC Rostov FC Rostov
2 : 2
RSC Anderlecht RSC Anderlecht
D-Smart
Fenerbahçe Fenerbahçe
2 : 1
AS Monaco AS Monaco
Lig Tv
AS Monaco AS Monaco
3 : 1
Fenerbahçe Fenerbahçe
RSC Anderlecht RSC Anderlecht
0 : 2
FC Rostov FC Rostov
BSC Young Boys Bern BSC Young Boys Bern
2 : 0
Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk
Steaua Bükreş Steaua Bükreş
2 : 0
Sparta Prag Sparta Prag
FC PAOK FC PAOK
1 : 2
Ajax Amsterdam Ajax Amsterdam
Olympiacos Piraus Olympiacos Piraus
0 : 0
Hapoel Beer Sheva Hapoel Beer Sheva
Hapoel Beer Sheva Hapoel Beer Sheva
1 : 0
Olympiacos Piraus Olympiacos Piraus
FC Astra Ploiesti FC Astra Ploiesti
1 : 1
FC Kopenhag FC Kopenhag
FC Kopenhag FC Kopenhag
3 : 0
FC Astra Ploiesti FC Astra Ploiesti
LUDOGORETS RAZGRAD LUDOGORETS RAZGRAD
2 : 2
FK Crvena Zvezda FK Crvena Zvezda
FK Crvena Zvezda FK Crvena Zvezda
2 : 4
LUDOGORETS RAZGRAD LUDOGORETS RAZGRAD
FK Viktoria Plzen FK Viktoria Plzen
0 : 0
Karabağ FK Karabağ FK
Karabağ FK Karabağ FK
1 : 1
FK Viktoria Plzen FK Viktoria Plzen
Rosenborg BK Rosenborg BK
2 : 1
Apoel Nicosia Apoel Nicosia
Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
2 : 0
Dinamo Tiflis Dinamo Tiflis
Lok. Astana Lok. Astana
1 : 1
Celtic Celtic
AS Trencin AS Trencin
0 : 1
Legia Varşova Legia Varşova
Bate Borisov Bate Borisov
1 : 0
Dundalk Dundalk
Partizan Tiran Partizan Tiran
0 : 1
RB Salzburg RB Salzburg
RB Salzburg RB Salzburg
2 : 0