Sim kartlı dizüstü Türkiye'de

Melih Bayram Dede 00:00 Ekim 08, 2007 Yeni Şafak

Sim kartlı dizüstü Türkiye'de

Fotoğraf: Yeni Şafak
Vestel ve Turkcell işbirliğiyle sim kartlı dizüstü bilgisayar projesi hayata geçirildi. Yeni piyasaya sürülecek olan bu dizüstü bilgisayarlar ile, içinde bulunan Turkcell SIM kart sayesinde ayrı bir cihaza ihtiyaç duyulmadan internete bağlanabilmek mümkün oluyor. Bu sayede evde, ofiste, arabada, ihtiyaç duyduğunuz her an her yerde internete girmek çok daha kolay hale geliyor. 3G teknolojisi hayata geçene kadar EDGE hızında internet erişimini destekleyecek bu bilgisayarlar, 3G teknolojisi geldiğinde 20 kat daha hızlı veri alış verişi olanağı da sunulacak. Bilgisayarların üretimi ve satış kurgularının netleşmesinin ardından SIM kartlı bilgisayarlar, bu yıl içinde satışa hazır hale gelecek. SIM kartlı Notebook'larda “Powered by Turkcell” logosu yer alacak. Vestel'in “13.3” ve “15.4” olmak üzere 2, HP'nin ise “14.1” olmak üzere 1 ürünü fuarda sergileniyor.

  Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Yeni Şafak Gazetecilik A.Ş.'ye aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

  Sim kartlı dizüstü Türkiye'de

  Sim kartlı dizüstü Türkiye'de
  Yayın hayatına başladığımız ilk günden itibaren ülkemizde demokrasinin tüm kurumları ile yerleşmesi, milli irade ve değerlerimizin hakim olması için tüm gücümüzle çalıştık. Bu ülkenin geleceğinin derin sularda boğulup gitmemesi için çaba sarf ettik. Fırtınalı günlerde sığınılacak bir liman olduk. Bugüne kadar ülkemize yapmış olduğumuz katkıyı bundan sonra da okurlarımızın desteği ile sürdürmeye devam edeceğiz. Her gün Yeni Şafak’la yeni bir umut olacak.

  SON DAKİKA

  #title#