TeknolojiÜnlü fenomen Note 8 reklamının yüzü oldu

Ünlü fenomen Note 8 reklamının yüzü oldu

Yaptığı video ilizyon gösterileri ile ünlenen Vine illüzyonisti Zach King, reklam yüzü olmaya devam ediyor. Geçtiğimiz sene THY reklam filminde oynayan King, bu yıl Note 8 reklamının yüzü olarak karşımıza çıktı.

Haber MerkeziYeni Şafak
Ünlü Vine illüzyonisti Zach King, Note 8 reklamının yeni yüzü oldu.
Ünlü Vine illüzyonisti Zach King, Note 8 reklamının yeni yüzü oldu.

Geçtiğimiz yıl Türk Hava Yolları reklamında oynayan ünlü Vine illüzyonisti Zach King, reklamda sergilediği numaralarla izleyenlerin dikkatini çekmeyi başarmıştı. Şimdi ise Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un gözde cihazı Note 8 için çekilen üç bölümlük reklam filminde oynadı.

Note 8 cihazını kullanarak yine yapacaklarını yapan Zach King, izleyenleri ilgisini çekmeyi başardı. Şakala, Çiz, Çek adında oluşan reklamda çeşitli video ilizyonlarına yer verdi .

Ünlü Vine ilizyonisti ilk videoda Note 8'in infinity display yani sonsuz ekran teknolojisine vurgu yapıyor.

İkinci videosunda S-Pen ile kapalı ekran üzerine not alma özelliğini gözler önüne seriyor.

REKLAM
Üçüncü videoda ise Note 8'in çift kamerasına vurgu yapan Zach King odaklama özelliğinin izleyicilere kendi tarzında anlatıyor.

Kendi tarzı ile reklam filmlerinin yeni yüzü olmaya devam eden ünlü fenomen, reklamlarda yaptığı numaralar ile herkesin ilgisini toplamayı başarıyor. Bu da reklam sektörünün ilgisini çekmeye yetiyor. Hal böyle olunca ünlü fenomenin ileri ki dönemlerde farklı bir reklam filminde de rol alması artık şaşırtı