TeknolojiXiaomi Mi Mix 2, 58 saniyede tükendi

Xiaomi Mi Mix 2, 58 saniyede tükendi

Çinli akıllı telefon üreticisi Xiaomi'nin son amiral gemisi Mi Mix 2 yine rekor kırdı. Geçtiğimiz yıllarda da piyasaya çıkardığı telefonları saniyeler içinde tükenen Xiaomi, 58 saniye içinde çerçevesiz Mi Mix 2'nin stoklarını tüketti.

Haber MerkeziYeni Şafak
Xiaomi Mi Mix 2, 506 ila 613 dolar arasında değişen fiyat seçeneklerine sahip.
Xiaomi Mi Mix 2, 506 ila 613 dolar arasında değişen fiyat seçeneklerine sahip.

Çin’in önde gelen akıllı telefon üreticilerinden Xiaomi, geçtiğimiz günlerde yeni amiral gemisi Mi Mix 2’yi gün yüzüne çıkarmıştı. Çerçevesiz tasarımı, 6-inç ekranı, 8-çekirdekli Snapdragon 835 yonga seti ve 6GB RAM’i ile dikkatleri üzerine çeken Mi Mix 2, 506 dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

Fakat telefon sadece 58 saniye satışa kalabildi. Zira satışa çıkmasıyla birlikte çok yoğun talep gördü ve 58 saniyelik satışın ardından stoklar tükendi. iPhone X’ten 1 gün önce tanıtılan ve hemen hemen yarı fiyatına satışa sunulan Xiaomi Mi Mix 2’nin bu kadar yoğun talep görmesi bekleniyordu.

Xiaomi’nin stok adedi henüz bilinmiyor fakat geçtiğimiz yıllarda da Çinli üreticinin piyasaya çıkardığı telefonlar, saniyeler içinde tükenmişti. Özellikle Çin’de çok büyük bir pazara sahip olan Xiaomi’nin akıllı telefonları karaborsaya düşüyor ve piyasada taahhüt edilenin çok üstüne satılıyor.

REKLAM

Çerçevesiz Xiaomi Mi Mix 2 tanıtıldı
TEKNOLOJİ
Çerçevesiz Xiaomi Mi Mix 2 tanıtıldı

Xiaomi, Mi Mix 2’nin 58 saniyede tükendiğini belirten tasarımlar hazırladı.