Demokratikleşme paketinde neler var

Mehmet Acet''in bu haftaki konuğu AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik olacak. Çelik, çözüm sürecindeki duraklama, 2014 seçim stratejileri, demokratikleşme paketi gibi gündemdeki konulara ilişkin soruları cevaplayacak.

. 00:00 Eylül 22, 2013 Yeni Şafak

Demokratikleşme paketinde neler var

Fotoğraf: Yeni Şafak
Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet''in sunduğu Başkent Kulisi bu hafta AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik''i ağırlayacak. Çelik, 2014 seçim hazırlıkları ve çözüm sürecindeki tıkanıklıklara ilişkin soruları Başkent Kulisi''nde cevaplayacak. PKK''nın geri çekilmeyi durdurmasının ardından iki tarafı bekleyen sıkıntılar, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan''ın 2014 seçim planı ve gündeme dair konular tüm boyutlarıyla Başkent Kulisi''nde konuşulacak.

PAKETTE HANGİ UNSURLAR YER ALACAK

Hüseyin Çelik, ''PKK çözüm sürecinde geri çekilmeyi neden durdurdu? Çözüm sürecinde yaşanan tıkanıklık aşılabilecek mi? Hükümetin aylardır üzerinde çalıştığı demokratikleşme paketi hangi gün açıklanacak? Pakette hangi unsurlar yer alacak? AK Parti 2014 seçimlerine nasıl hazırlanıyor? Erdoğan''dan sonra partiyi yeni döneme kimler taşıyacak?'' sorularına Başkent Kulisi''nde yanıt verecek.

Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet''in sunduğu Başkent Kulisi, gündemdeki gelişmelerin derinlemesine analiz edildiği, güncel tartışmaların yapıldığı birbirinden önemli konuklarıyla bugün ekrana geliyor. KANAL 7 11.00

  Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Yeni Şafak Gazetecilik A.Ş.'ye aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

  Demokratikleşme paketinde neler var

  Mehmet Acet''in bu haftaki konuğu AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik olacak. Çelik, çözüm sürecindeki duraklama, 2014 seçim stratejileri, demokratikleşme paketi gibi gündemdeki konulara ilişkin soruları cevaplayacak. Demokratikleşme paketinde neler var
  Yayın hayatına başladığımız ilk günden itibaren ülkemizde demokrasinin tüm kurumları ile yerleşmesi, milli irade ve değerlerimizin hakim olması için tüm gücümüzle çalıştık. Bu ülkenin geleceğinin derin sularda boğulup gitmemesi için çaba sarf ettik. Fırtınalı günlerde sığınılacak bir liman olduk. Bugüne kadar ülkemize yapmış olduğumuz katkıyı bundan sonra da okurlarımızın desteği ile sürdürmeye devam edeceğiz. Her gün Yeni Şafak’la yeni bir umut olacak.

  SON DAKİKA

  #title#